«Φταίει η εγκληματικότητά μας»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γιωργης

Re: «Φταίει η εγκληματικότητά μας»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 30 Ιουν 2018, 20:01

Δε θα με κουνατε εμενα το δαχτυλο κυριοι. Εγω ξερω πολυ καλα ποιοι ειναι οι ελληνες γιατι σας εχω γνωρισει απ κοντα και μεσα απο την εμπειρια μου ως πρωην ελληνας αλλα και μεσω της φιλανθρωπικης μου οργανωσης που χρηματοδοτω μεσω της παγκοσμιας πολυεθνικης ταβερνας μου.

Εχω μοιρασει πανω απο τρακοσα κρουασάν και κουβερτες σε ταλαιπωρημενους ελληνες εξω απο τα σταντ της ετζηαν στη στουτγαρδη. Εχω φαει απειρες ωρες στο σπιλκαζινο που ειναι στο αεροδρόμιο να περιμένω τις νεες αφιξεις. Ναι ξερω ποιοι ειναι οι ελληνες. Δεν ειναι ο καλυτερος λαος στο κοσμο, αλλα ειναι ενας λαος που αξιζει να πολεμησω για αυτον. Και ε τα αρνητικα του αλλα και με τα θετικα του.

Υπαρχουν και οι κλεφτες τραμπουκοι που τους βλεπουμε και αλλαζουμε δρομο, αλλα υπαρχουν και αυτοιε τη ζεστη καρδια σφυραλτημενοι στο οριενταλ στοιχείο της κουλτουρας τους που θα σου ανοίξουν τξ πορτα του σπιτιου τους και σε φιλεψουν χωρις να ρωτήσουν ποιος εισαι. Εγω προσωπικα και αυτους οταν βλεπω αλλαζω πεζοδρομιο γιατι ποτε δεν ξερεις. Αλλα εγω ειμαι εγω και δεν μπορουμε ολοι να ειμαστε σαν εμενα. Οσο και οποτε μπορω θα βοηθω, ανεξαρτητα απο χρωμα και φυλη.

Αφιερωνω πολλες ωρες στο φεησμπουκ κανωντας λαηκ σε οσους εχουν αναγκη, για να παρουν λεφτα και ποτε σεαρ που ειναι μια προσευχη. Απο προσευχες... χορτασαμε. Και παρολο που εχω πολυ στριμωγμενο προγραμμα ως CEO και με καθξκοντα Head of board of directors παντα θα ξεκλεψω λιγο χρονο για να βοηθησω.

Και οθτε δειχνομαι και ουτε αυτοπροβαλλομαι και ουτε να ακουσω ευχαροστω θελω. Τα λεω αυτα μοναχα γιατι ...καποιοι υπενηχθηκαν για το ατομο μου.

Να ειστε καλα ολοι και οσο για αυγανους και πακιστανους που αναφερθηκαν μια χαρα ειναι. Ενας γνωστος μου ceo στην ελλαδα αντεκατεστησε ολους τους ελληνες εργατες του με πακιστανους και αυγανους και μια χαρα ευχαρστενος ειναι. Οποτε ας μξ κρινουμε εξω απο το χορο. Αυτο μονο. Καλα να μας εχει ο θεος. Ολοι οι ανθρωποι εχουμε κακια μεσα μας αλλα και καλοσθνη τωρα το τι θα θρεψουμρ ειναι εις τας χειρας μας για μιλησω και στη καθαρεύουσα. Αυτο μονο. Καλο απογευμα. Καλες διακοπες σε ολους

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: «Φταίει η εγκληματικότητά μας»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 30 Ιουν 2018, 20:10

run έγραψε:
30 Ιουν 2018, 17:47
τα δικα τους λενε,οπως ολοι οι εποικοι,κι ουχι μετανάστες,γιατι μπηκαν κι συνεχιζουν να μπαινουν με το ετσι θελω

κι τα ιδια λενε γι γαλλια,αγγλια γερμανια τα σκανδιναβικα κρατη

κι αυτοι που βρισκουν το απολυτο κακο στους ελληνες,ειναι οπαδοι σιμιτις,κκε αριστερα κυριως,τιποτα σπουδαιο
συνγωμη συντροφε αλλα η ανθρωπινη ιστορια ειναι μια ιστορια μεταναστευσης..Δεν υπηρξε ιστορικη περιοδος χωρις μεταναστευση..
Αν σας χαλαει ξαναγραψτε την ιστορια..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16965
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: «Φταίει η εγκληματικότητά μας»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 30 Ιουν 2018, 21:03

Γιωργης έγραψε:
30 Ιουν 2018, 20:01
...Εχω μοιρασει πανω απο τρακοσα κρουασάν και κουβερτες σε ταλαιπωρημενους ελληνες εξω απο τα σταντ της ετζηαν στη στουτγαρδη. Εχω φαει απειρες ωρες στο σπιλκαζινο που ειναι στο αεροδρόμιο να περιμένω τις νεες αφιξεις....
Διαδοχάρα!

Εικόνα
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: «Φταίει η εγκληματικότητά μας»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 01 Ιούλ 2018, 08:37

Northern Spirit έγραψε:
30 Ιουν 2018, 20:10
run έγραψε:
30 Ιουν 2018, 17:47
τα δικα τους λενε,οπως ολοι οι εποικοι,κι ουχι μετανάστες,γιατι μπηκαν κι συνεχιζουν να μπαινουν με το ετσι θελω

κι τα ιδια λενε γι γαλλια,αγγλια γερμανια τα σκανδιναβικα κρατη

κι αυτοι που βρισκουν το απολυτο κακο στους ελληνες,ειναι οπαδοι σιμιτις,κκε αριστερα κυριως,τιποτα σπουδαιο
συνγωμη συντροφε αλλα η ανθρωπινη ιστορια ειναι μια ιστορια μεταναστευσης..Δεν υπηρξε ιστορικη περιοδος χωρις μεταναστευση..
Αν σας χαλαει ξαναγραψτε την ιστορια..

λυπάμαι συντροφε,αλλα όταν γινονται μεταναστεύσεις αυτου του είδους, όπως το τωρινο παντα ,γινονται για κακο

δεν αφηνεις να εγκατασταθουν πληθυσμοι, που ζουν στον μεσαιωνα τον μωαμεθανικο,για αυτό η αντιδραση των ιθαγενών στην ευρωπη αρχιζει να μεγαλωνει

εντακσ εδώ στην ελλαδα η αριστερα(κκε,ρηγας,μαοικοι,τροτσκιστες,αναρχομπαλαλα) με την προπαγανδα μετα το 1974 ειχε λε το ηθικο πλεονεκτημα

οψομεθα για την ελλαδα βεβαιως
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών