Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11543
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 09 Δεκ 2020, 17:53

nyxtovios έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:16
https://www.protothema.gr/life-style/a ... ekane/

Παλαιότερα αναρωτιομουν για τον Μπουτάρη μιας και είμαι από βόρεια Ελλάδα. Ειλικρινά όμως αυτός σπάει κάθε ρεκόρ. Αθηναίοι νομίζω έχετε τερματίσει το μαλακόμετρο. Ποιος διάολο ψηφίζει αυτόν τον influencer wannabe Ωνάση; Και το άρθρο επίσης, ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει στο πρώτο θέμα ξεπερνά όλα τα υπόλοιπα.
Καλά λένε οι λαοί έχουν της κυβερνήσεις που τους αξίζουν
Στις αεροπορικές πλέον αντί για σακούλα δίνουν πρώτο φλεμα για τον εμετό.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11543
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 09 Δεκ 2020, 17:54

Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 15:36
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
09 Δεκ 2020, 07:50
Ο Μπουτάρης ήταν φέρελπις. Στην πορεία αποδείχτηκε μούφα.
Καθόλου φερελπις δεν ήταν ο Μπουταρης.Απο το πρόγραμμα του το 2010 ακόμα φαινόταν τι μούφα ήταν.Ο μόνος λόγος που κέρδισε τις εκλογές ήταν ότι ο δήμος του κέντρου της Θεσσαλονίκης είχε συγκλονιστεί απο σκάνδαλα των δημάρχων απο την δεξιά πτέρυγα της ΝΔ.Και πάλι το 2010 στον δεύτερο γύρο κέρδισε με διαφορά μόλις ελάχιστων εκατοντάδων ψήφων (πολλοί μίλησαν και για νοθεία τότε).
Ο Μπότσαρης ήταν ο καλύτερος Δήμαρχος των τελευταίων 40 ετών στη Θεσσαλονικη.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21433
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 09 Δεκ 2020, 18:05

Gewponos90 έγραψε:
09 Δεκ 2020, 16:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
09 Δεκ 2020, 14:57
nyxtovios έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:16
https://www.protothema.gr/life-style/a ... ekane/

Παλαιότερα αναρωτιομουν για τον Μπουτάρη μιας και είμαι από βόρεια Ελλάδα. Ειλικρινά όμως αυτός σπάει κάθε ρεκόρ. Αθηναίοι νομίζω έχετε τερματίσει το μαλακόμετρο. Ποιος διάολο ψηφίζει αυτόν τον influencer wannabe Ωνάση; Και το άρθρο επίσης, ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει στο πρώτο θέμα ξεπερνά όλα τα υπόλοιπα.
Καλά λένε οι λαοί έχουν της κυβερνήσεις που τους αξίζουν
η Ελλάδα αποτελεί μια σύγχρονη ιδιότυπη φεουδαρχία
βασιλιάδες, φεουδάρχες, βασάλοι, υποτελείς και δούλοι - πελατειακές σχέσεις, σχέσεις υποτέλειας, ένα σύστημα στηριγμένο στα κυκλώματα και στα ανώτερα συμφέροντα
μην απορείς γιατί τέτοιοι τύποι θα βρίσκονται πάντα στην εξουσία
στη πραγματικότητα οι εκλογές δεν αλλάζουν απολύτως τίποτα και ο λαός δεν κάνει καμία επιλογή - το όλο οικοδόμημα παραμένει ίδιο, απλά με τις εκλογές επιλέγουμε ποιος θα βολευτεί και ποιος θα φάει για την επόμενη τετραετία
Συμφωνώ απόλυτα. Βέβαια όταν ψηφίζουμε ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ κάνουμε ακριβώς αυτό. Εσύ ας πούμε ψηφίζεις ΝΔ για να φύγει ο ΣΥΡΙΖΑ, οι ζαιοι με βρίζουν που δεν τους έχω ψηφίσει πότε οπότε με την δική τους λογική έβαλα πλάτη για να έρθει η δεξιά. Πιάσε το αυγό και κουρευτο
να μην ξεχνάμε όμως το bottom line
σε βρίζουν γιατί θέλουν να φάνε, εγώ ψήφισα νδ για να φάνε αυτοί αντί οι ζαίοι
η ουσία παραμένει, το σύστημα είναι το ίδιο και όλοι τους αυτό υπηρετούν και αναπαραγάγουν
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 09 Δεκ 2020, 18:10

nyxtovios έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:16
https://www.protothema.gr/life-style/a ... ekane/

Παλαιότερα αναρωτιομουν για τον Μπουτάρη μιας και είμαι από βόρεια Ελλάδα. Ειλικρινά όμως αυτός σπάει κάθε ρεκόρ. Αθηναίοι νομίζω έχετε τερματίσει το μαλακόμετρο. Ποιος διάολο ψηφίζει αυτόν τον influencer wannabe Ωνάση; Και το άρθρο επίσης, ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει στο πρώτο θέμα ξεπερνά όλα τα υπόλοιπα.
Καλά λένε οι λαοί έχουν της κυβερνήσεις που τους αξίζουν
Αρχικά υπέθεσα πως αναφερόσουν στον δικό μας τον Αρίστο.

Άβαταρ μέλους
Mitharadir
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2020, 22:21

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mitharadir » 09 Δεκ 2020, 18:25

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 17:54
Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 15:36
Λίνο Βεντούρα έγραψε:
09 Δεκ 2020, 07:50
Ο Μπουτάρης ήταν φέρελπις. Στην πορεία αποδείχτηκε μούφα.
Καθόλου φερελπις δεν ήταν ο Μπουταρης.Απο το πρόγραμμα του το 2010 ακόμα φαινόταν τι μούφα ήταν.Ο μόνος λόγος που κέρδισε τις εκλογές ήταν ότι ο δήμος του κέντρου της Θεσσαλονίκης είχε συγκλονιστεί απο σκάνδαλα των δημάρχων απο την δεξιά πτέρυγα της ΝΔ.Και πάλι το 2010 στον δεύτερο γύρο κέρδισε με διαφορά μόλις ελάχιστων εκατοντάδων ψήφων (πολλοί μίλησαν και για νοθεία τότε).
Ο Μπότσαρης ήταν ο καλύτερος Δήμαρχος των τελευταίων 40 ετών στη Θεσσαλονικη.
Για τους παγκοσμιοποιητές σίγουρα.Για τον κάτοικο του δήμου του κέντρου της Θεσσαλονίκης όμως όχι.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 09 Δεκ 2020, 18:41

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:05
Gewponos90 έγραψε:
09 Δεκ 2020, 16:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
09 Δεκ 2020, 14:57


η Ελλάδα αποτελεί μια σύγχρονη ιδιότυπη φεουδαρχία
βασιλιάδες, φεουδάρχες, βασάλοι, υποτελείς και δούλοι - πελατειακές σχέσεις, σχέσεις υποτέλειας, ένα σύστημα στηριγμένο στα κυκλώματα και στα ανώτερα συμφέροντα
μην απορείς γιατί τέτοιοι τύποι θα βρίσκονται πάντα στην εξουσία
στη πραγματικότητα οι εκλογές δεν αλλάζουν απολύτως τίποτα και ο λαός δεν κάνει καμία επιλογή - το όλο οικοδόμημα παραμένει ίδιο, απλά με τις εκλογές επιλέγουμε ποιος θα βολευτεί και ποιος θα φάει για την επόμενη τετραετία
Συμφωνώ απόλυτα. Βέβαια όταν ψηφίζουμε ΝΔ και ΣΥΡΙΖΑ κάνουμε ακριβώς αυτό. Εσύ ας πούμε ψηφίζεις ΝΔ για να φύγει ο ΣΥΡΙΖΑ, οι ζαιοι με βρίζουν που δεν τους έχω ψηφίσει πότε οπότε με την δική τους λογική έβαλα πλάτη για να έρθει η δεξιά. Πιάσε το αυγό και κουρευτο
να μην ξεχνάμε όμως το bottom line
σε βρίζουν γιατί θέλουν να φάνε, εγώ ψήφισα νδ για να φάνε αυτοί αντί οι ζαίοι
η ουσία παραμένει, το σύστημα είναι το ίδιο και όλοι τους αυτό υπηρετούν και αναπαραγάγουν

Προφανώς ρε συ. Αυτό λέμε. Γενικά ψηφίζεις ότι θες. Εκβιασμοί του τύπου είσαι ισαποστακιας όπως μου έχουν πει και οι 2 πλευρες εδώ μέσα, προσωπικά δεν με αγγίζουν. Γιατί αυτό ακριβώς λέω . Δεν θα σε ψεξω ποτε για το κόμμα που ψηφίζες, ψηφίζεις, θα ψηφίσεις. Απλά να μην γκρινιάζουμε μετά ( το τελευταίο δεν πάει σε εσένα.)
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11543
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 09 Δεκ 2020, 18:48

Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:25
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 17:54
Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 15:36


Καθόλου φερελπις δεν ήταν ο Μπουταρης.Απο το πρόγραμμα του το 2010 ακόμα φαινόταν τι μούφα ήταν.Ο μόνος λόγος που κέρδισε τις εκλογές ήταν ότι ο δήμος του κέντρου της Θεσσαλονίκης είχε συγκλονιστεί απο σκάνδαλα των δημάρχων απο την δεξιά πτέρυγα της ΝΔ.Και πάλι το 2010 στον δεύτερο γύρο κέρδισε με διαφορά μόλις ελάχιστων εκατοντάδων ψήφων (πολλοί μίλησαν και για νοθεία τότε).
Ο Μπότσαρης ήταν ο καλύτερος Δήμαρχος των τελευταίων 40 ετών στη Θεσσαλονικη.
Για τους παγκοσμιοποιητές σίγουρα.Για τον κάτοικο του δήμου του κέντρου της Θεσσαλονίκης όμως όχι.
Μακάρι να ήταν έτσι, αλλά δε βλέπω να παγκοσμιοποιησε αρκετά τους ουρακοτανγκους της πόλης.




Υγ *Μπουταρης, τι Μπότσαρης και Μπουμπουλίνα γράφω...
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Mitharadir
Δημοσιεύσεις: 3711
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2020, 22:21

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mitharadir » 09 Δεκ 2020, 18:57

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:48
Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:25
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 17:54


Ο Μπότσαρης ήταν ο καλύτερος Δήμαρχος των τελευταίων 40 ετών στη Θεσσαλονικη.
Για τους παγκοσμιοποιητές σίγουρα.Για τον κάτοικο του δήμου του κέντρου της Θεσσαλονίκης όμως όχι.
Μακάρι να ήταν έτσι, αλλά δε βλέπω να παγκοσμιοποιησε αρκετά τους ουρακοτανγκους της πόλης.




Υγ *Μπουταρης, τι Μπότσαρης και Μπουμπουλίνα γράφω...
Την αντζεντα της παγκοσμιοποίησης πάντως μια χαρά την προώθηση ως δήμαρχος. Τέτοιο πάθος με τον Μπουτάρη που έχεις όμως είναι ανεξήγητο.Η Ελλάδα βρίσκεται σε δεινή θέση. Και μετά ασχολούμαστε με τους εξωγήινους, την ζωή σε άλλους πλανήτες, τις παράλληλες διαστάσεις και τα παράλληλα σύμπαντα αντί να κοιταμε τα χαλια μας.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2366
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 09 Δεκ 2020, 19:01

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
09 Δεκ 2020, 07:50
Ο Μπουτάρης ήταν φέρελπις. Στην πορεία αποδείχτηκε μούφα.
Εγώ τον πάω διότι είμαι του κρασιού και επειδή "τράβηξε" τα νήματα όσο έπαιρνε και έχωσε τον πρώην στη μπουζού.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11543
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 09 Δεκ 2020, 19:10

Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:57
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:48
Mitharadir έγραψε:
09 Δεκ 2020, 18:25


Για τους παγκοσμιοποιητές σίγουρα.Για τον κάτοικο του δήμου του κέντρου της Θεσσαλονίκης όμως όχι.
Μακάρι να ήταν έτσι, αλλά δε βλέπω να παγκοσμιοποιησε αρκετά τους ουρακοτανγκους της πόλης.




Υγ *Μπουταρης, τι Μπότσαρης και Μπουμπουλίνα γράφω...
Την αντζεντα της παγκοσμιοποίησης πάντως μια χαρά την προώθηση ως δήμαρχος. Τέτοιο πάθος με τον Μπουτάρη που έχεις όμως είναι ανεξήγητο.Η Ελλάδα βρίσκεται σε δεινή θέση. Και μετά ασχολούμαστε με τους εξωγήινους, την ζωή σε άλλους πλανήτες, τις παράλληλες διαστάσεις και τα παράλληλα σύμπαντα αντί να κοιταμε τα χαλια μας.
Δεν ειναι πάθος.
Είναι αναγνώριση πως έκανε 5 πράγματα και δεν έκλεψε τον Δήμο.
Τώρα οι ουρακτοτανγκοι αγοράζουν σαν κορόιδα από τον κάθε απατεωνα μακεδονοπωλη. Είναι πολύ εύκολο και εντελώς ανέξοδο να κοροιδεψεις το πόπολο πουλώντας πατρίδα κ θρησκεία.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Δεκ 2020, 19:18

αρθρο πληρωμενη καταχωριση να διδασκεται στα πανεπιστημια ως τετοια :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12800
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 09 Δεκ 2020, 19:27

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
09 Δεκ 2020, 17:53
nyxtovios έγραψε:
09 Δεκ 2020, 01:16
https://www.protothema.gr/life-style/a ... ekane/

Παλαιότερα αναρωτιομουν για τον Μπουτάρη μιας και είμαι από βόρεια Ελλάδα. Ειλικρινά όμως αυτός σπάει κάθε ρεκόρ. Αθηναίοι νομίζω έχετε τερματίσει το μαλακόμετρο. Ποιος διάολο ψηφίζει αυτόν τον influencer wannabe Ωνάση; Και το άρθρο επίσης, ότι πιο εμετικό έχω διαβάσει στο πρώτο θέμα ξεπερνά όλα τα υπόλοιπα.
Καλά λένε οι λαοί έχουν της κυβερνήσεις που τους αξίζουν
Στις αεροπορικές πλέον αντί για σακούλα δίνουν πρώτο φλεμα για τον εμετό.
Πρώκτο θέμα

runner
Δημοσιεύσεις: 2676
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 10 Δεκ 2020, 00:30

Υδράργυρος έγραψε:
09 Δεκ 2020, 08:37

Ο Δήμος της Αθήνας είναι μεγάλη βρώμα τύπε. Ο μισός πληθυσμός είναι κάτω από το όριο της φτώχειας,
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 10 Δεκ 2020, 04:18

Το άρθρο του Πρώτου Θέματος λέει πως ο Μακρόπουλος ήταν στο Δ.Σ της ΠΑΕ Παναθηναϊκός. Αν ήταν τη περίοδο Αλαφούζου
εξηγούνται πολλά αναφορικά με το γιατί μπήκε στον συνδυασμό του Μπακογιαννη και γιατί εξελέγη στη συνέχεια.

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: Ποιος τον ψήφισε αυτόν;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 10 Δεκ 2020, 04:21

Βέβαια, ακόμα και αν δεν έβαλε το χέρι του ο Αλαφούζος, η ουσία είναι πως οι δημοτικοί σύμβουλοι εκλέγονται πανελλαδικά
βάση των χρισμάτων που λαμβάνουν από τους επικεφαλής των συνδυασμών τους ή των τοπικών βουλευτών. Αν ο Μπακογιάννης
έδωσε γραμμή για Μακρόπουλο, τότε ο δεύτερος θα ψηφίστηκε και από τους κατοίκους του Μεταξουργείου ακόμα ακόμα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών