Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 06 Ιούλ 2018, 09:00

Spiros252 έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 08:38
Και έχει τόσο μεγάλη σημασία πια αν το παιδί που μεγάλωσε φέρει τα γονίδια του; Του έχει μεταδώσει άλλα πολύ σημαντικότερα χαρακτηριστικά από τα ίδια τα γονίδια.
Καλη η ανωτερότητα, αλλα οπως και να το κανεις θα σου κακοπαει λιγο.. :smt005:
Εγω παντως δεν θα της αφηνα κόκκαλο.

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Ιούλ 2018, 11:25

plouf έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 18:57
the_black_planet έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 15:14
Αγις έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 15:03



:smt023
Εντάξει δεν είναι ακριβώς έτσι παιδιά, εγώ ξέρω τουλάχιστον για επαρχία το πέσιμο από αφεντικό είναι σχεδόν δεδομένο και τουλάχιστον σε πιο λούμπεν καταστάσεις θα είναι σίγουρα το ίδιο και στην Αθήνα, σε πιο κυριλέ δουλειές γραφείου θα είναι καλύτερα τα πράγματα αλλά γενικά σε αυτόν τον τομέα είμαστε σε τραγική κατάσταση...
Μια φορα παντως η αδερφη μου τα εφτιαξε με το αφεντικο της και ειναι μαζι για χρονια και οσονουπω θα γινω θειος.Και οχι δεν ειμαι επαρχια.
Να σας ζήσει το μικρό plouf! :) Αλλά εντάξει αυτό που λες είναι άλλη περίπτωση, άλλο να θέλουν και οι 2 και άλλο οι μπαρμπάδες που την πέφτουν στις πιτσιρικες υπαλλήλους. Γενικά εγώ πιστεύω ότι όσο πιο πολιτισμένη είναι μια κοινωνία τόσο πιο πολύ τείνει προς τη μητριαρχία, οι γυναίκες παιδιά ο,τι και να κάνουν έχουν μια σημαντική δικαιολογία, ότι ζούμε σε πατριαρχικές κοινωνίες που το βασικό παιχνίδι το παίζουν οι άντρες και αυτές είναι σε 2ο ρόλο, καλή η πλάκα αλλά να είμαστε και λίγο ειλικρινεις. Και επίσης όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, οι γυναίκες που έχουν εξουσία στην ουσία μιμούνται/υιοθετούν το αρσενικό προτυπο, εκεί έγκειται και το αδιέξοδο για μένα που έχει πεσει ο φεμινισμός...
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24532
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 06 Ιούλ 2018, 11:29

Η "Πατριαρχική" κοινωνία είναι στην πραγματικότητα πολύ σκληρή με τους άνδρες, ενώ μεταχειρίζεται τις γυναίκες σα να είναι από πορσελάνη
ναι το είδαμε και στο νήμα για τους βιασμούς όπου το να χορηγείς δολοφονικές ποσότητες αλκοόλ σε κάποια για να γαμήσεις το κουφάρι της κρίθηκε παμψηφεί "έλα μωρέ άντρας είναι φλερτάρει" ενώ το να βιάσουν το κουφάρι σου δέκα άγνωστοι στην παραλία κρίθηκε "θέλει δηλαδή η πουτανάρα να μας πείσει ότι δεν είναι η φύση της σαν γυναίκα";

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιούλ 2018, 11:31

Ορέστης 35 έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 02:25
Και τι κανεις αν εισαι ενας μοναχικος αντρας που θελει μια αδελφη ψυχη;
Yιοθετείς ένα κουταβάκι.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιούλ 2018, 11:33

the_black_planet έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 11:25


Να σας ζήσει το μικρό plouf! :) Αλλά εντάξει αυτό που λες είναι άλλη περίπτωση, άλλο να θέλουν και οι 2 και άλλο οι μπαρμπάδες που την πέφτουν στις πιτσιρικες υπαλλήλους. Γενικά εγώ πιστεύω ότι όσο πιο πολιτισμένη είναι μια κοινωνία τόσο πιο πολύ τείνει προς τη μητριαρχία, οι γυναίκες παιδιά ο,τι και να κάνουν έχουν μια σημαντική δικαιολογία, ότι ζούμε σε πατριαρχικές κοινωνίες που το βασικό παιχνίδι το παίζουν οι άντρες και αυτές είναι σε 2ο ρόλο, καλή η πλάκα αλλά να είμαστε και λίγο ειλικρινεις. Και επίσης όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, οι γυναίκες που έχουν εξουσία στην ουσία μιμούνται/υιοθετούν το αρσενικό προτυπο, εκεί έγκειται και το αδιέξοδο για μένα που έχει πεσει ο φεμινισμός...
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 06 Ιούλ 2018, 11:44

the_black_planet έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 11:25
plouf έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 18:57
the_black_planet έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 15:14


Εντάξει δεν είναι ακριβώς έτσι παιδιά, εγώ ξέρω τουλάχιστον για επαρχία το πέσιμο από αφεντικό είναι σχεδόν δεδομένο και τουλάχιστον σε πιο λούμπεν καταστάσεις θα είναι σίγουρα το ίδιο και στην Αθήνα, σε πιο κυριλέ δουλειές γραφείου θα είναι καλύτερα τα πράγματα αλλά γενικά σε αυτόν τον τομέα είμαστε σε τραγική κατάσταση...
Μια φορα παντως η αδερφη μου τα εφτιαξε με το αφεντικο της και ειναι μαζι για χρονια και οσονουπω θα γινω θειος.Και οχι δεν ειμαι επαρχια.
Να σας ζήσει το μικρό plouf! :) Αλλά εντάξει αυτό που λες είναι άλλη περίπτωση, άλλο να θέλουν και οι 2 και άλλο οι μπαρμπάδες που την πέφτουν στις πιτσιρικες υπαλλήλους. Γενικά εγώ πιστεύω ότι όσο πιο πολιτισμένη είναι μια κοινωνία τόσο πιο πολύ τείνει προς τη μητριαρχία, οι γυναίκες παιδιά ο,τι και να κάνουν έχουν μια σημαντική δικαιολογία, ότι ζούμε σε πατριαρχικές κοινωνίες που το βασικό παιχνίδι το παίζουν οι άντρες και αυτές είναι σε 2ο ρόλο, καλή η πλάκα αλλά να είμαστε και λίγο ειλικρινεις. Και επίσης όπως έχει ειπωθεί πολλές φορές, οι γυναίκες που έχουν εξουσία στην ουσία μιμούνται/υιοθετούν το αρσενικό προτυπο, εκεί έγκειται και το αδιέξοδο για μένα που έχει πεσει ο φεμινισμός...
Προς θεου με αυτο που εγραψα ισως να παρεξηγηθηκα.Δεν την μεμφομαι απεναντιας η ιδια μας εχει πει οτι ειναι απο τους καλυτερους ανθρωπους που ειχε σχεση. :D

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιούλ 2018, 12:09

ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 08:12
Spiros252 έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 07:39
Αγις έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 19:54
Το σύστημα είναι λογικό να αναζητά κοροιδα αφου σε συνθήκες ισότητας οι αδυναμίες οι ανασφ'αλειες οι φοβίες ο ανταγωνισμός - χωρις προστατευτισμό - θα κατέστρεφε το μεγαλύτερο τμημα του μισού πληθυσμού που θα αδυνατούσε να επιβιώσει βασισμένο μονο στις δυνάμεις του χωρίς αναδιανομή πόρων.
Αυτή την ανάλυση δεν την κατανοώ. Μπορείς να το κάνεις πιο σαφές;
Ίσως εννοεί ότι το σύστημα αντιμετωπίζει τις γυναίκες ως άτομα με ειδικές ανάγκες ακόμα κι όταν δεν είναι.

Ότι αυτό που εκλαμβάνεται ως ισότητα είναι πρακτική ανισότητας.
Οταν προσποιούμαστε ότι δεν βλεπουμε ουτε και την εμβληματική αγαμο θυγατέρα μέσα στο δωμάτιο.

* μια και τοφερε η συζήτηση θα ανοίξω το νήμα ''Συνεπιμέλεια'' όπως στο παλιό.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 06 Ιούλ 2018, 12:50

Ποτε ανεβηκε και ποτε το φτασατε και 8 σελιδες... μουχατε πολλα να πειτε κουτσομπολακιααα! :lol:

Θα πω πρωτα αυτο που εχω ακουσει και μετα θα διαβασω...

Μια γνωστη λοιπον, εβαλε την κολλητη της (ανυπανδρη η κολλητη, την οποια και ειχε συνεχεια μες το σπιτι) να την πεσει στον αντρα της ενα βραδυ που τη φιλοξενουσαν, ενω εκεινη υποτιθεται κοιμοταν. Κανονισμενα ολα, σηκωθηκε και τους "επιασε". Τωρα τι ακριβως επιασε και τι ακριβως συνεβη, μπροστα δεν ημουν, δεν εχω ιδεα και δε ρωτησα να μαθω και παραπανω. Εμαθα ομως οτι για να τον γνωρισει και να τον παντρευτει, το ειχε επισης σχεδιασει. Πως γινεται τωρα αυτο... ρε γμτ...

Το θεμα ειναι οτι δε μπορουμε να ξερουμε. Δε μας νοιαζει κιολας, αλλα κουβεντα να γινεται. Δε μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. Ο καθενας θα πεταξει κακιες για τον αλλο. Οχι πως δεν υπαρχουν απαραδεκτοι ανθρωποι και στα δυο φυλα, αλλα σιγουρα οι ιδιοι, οσο και οι καλοθελητες φιλοι και συγγενεις, θα τα εμπλουτισουν καπως.

Επιλεγω να μη με νοιαζει και να μην εκφερω γνωμη αν δεν ξερω ολο το στορι, τοσο απο τη μια, οσο απο την αλλη πλευρα. Μπορει καποιος να εκανε κατι ασχημο, αλλα να τον ειχε φτασει ο αλλος στο αμην. Μπορει να εχει ψυχολογικα προβληματα... χιλια μπορει! Δεν ξερει κανεις. Βεβαια Αθηνα μου οπως ειπες, δεν ηταν και πολυ φιλη σου, οποτε ισως να μην γνωριζες καλα το "προσωπο" της.

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Uppercut

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 06 Ιούλ 2018, 12:51

Custom_F έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 12:50
Ποτε ανεβηκε και ποτε το φτασατε και 8 σελιδες... μουχατε πολλα να πειτε κουτσομπολακιααα! :lol:

Θα πω πρωτα αυτο που εχω ακουσει και μετα θα διαβασω...

Μια γνωστη λοιπον, εβαλε την κολλητη της (ανυπανδρη η κολλητη, την οποια και ειχε συνεχεια μες το σπιτι) να την πεσει στον αντρα της ενα βραδυ που τη φιλοξενουσαν, ενω εκεινη υποτιθεται κοιμοταν. Κανονισμενα ολα, σηκωθηκε και τους "επιασε". Τωρα τι ακριβως επιασε και τι ακριβως συνεβη, μπροστα δεν ημουν, δεν εχω ιδεα και δε ρωτησα να μαθω και παραπανω. Εμαθα ομως οτι για να τον γνωρισει και να τον παντρευτει, το ειχε επισης σχεδιασει. Πως γινεται τωρα αυτο... ρε γμτ...

Τουλάχιστον πρόλαβε να χωθεί ο άνθρωπος;

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 06 Ιούλ 2018, 12:54

Kαημό το'χω να μπει ένας μια φορά εδώ μέσα και να μας γράψει πόσο ευτυχισμένος και ερωτευμένος είναι.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Custom_F
Δημοσιεύσεις: 9262
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:12

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Custom_F » 06 Ιούλ 2018, 12:54

Uppercut έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 12:51
Custom_F έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 12:50
Ποτε ανεβηκε και ποτε το φτασατε και 8 σελιδες... μουχατε πολλα να πειτε κουτσομπολακιααα! :lol:

Θα πω πρωτα αυτο που εχω ακουσει και μετα θα διαβασω...

Μια γνωστη λοιπον, εβαλε την κολλητη της (ανυπανδρη η κολλητη, την οποια και ειχε συνεχεια μες το σπιτι) να την πεσει στον αντρα της ενα βραδυ που τη φιλοξενουσαν, ενω εκεινη υποτιθεται κοιμοταν. Κανονισμενα ολα, σηκωθηκε και τους "επιασε". Τωρα τι ακριβως επιασε και τι ακριβως συνεβη, μπροστα δεν ημουν, δεν εχω ιδεα και δε ρωτησα να μαθω και παραπανω. Εμαθα ομως οτι για να τον γνωρισει και να τον παντρευτει, το ειχε επισης σχεδιασει. Πως γινεται τωρα αυτο... ρε γμτ...

Τουλάχιστον πρόλαβε να χωθεί ο άνθρωπος;
Αυτο ειναι σεκεινα που δεν μου ειπαν ξεκαθαρα και γω δε ρωτησα. Φανταζομαι ομως πως οχι, αφου ηταν κολλητες αυτες. Δεν εχω ιδεα και πραγματικα ουτε με ενοιαζε, ουτε με νοιαζει. :lol:

HaTeRs GoNnA hAtE... :102:
νύχτα έγραψε:
23 Δεκ 2019, 09:51
...η φιλία γενικώς μας εξημερώνει

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιούλ 2018, 13:10

Custom_F έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 12:50
Ποτε ανεβηκε και ποτε το φτασατε και 8 σελιδες... μουχατε πολλα να πειτε κουτσομπολακιααα! :lol:

Θα πω πρωτα αυτο που εχω ακουσει και μετα θα διαβασω...

Μια γνωστη λοιπον, εβαλε την κολλητη της (ανυπανδρη η κολλητη, την οποια και ειχε συνεχεια μες το σπιτι) να την πεσει στον αντρα της ενα βραδυ που τη φιλοξενουσαν, ενω εκεινη υποτιθεται κοιμοταν. Κανονισμενα ολα, σηκωθηκε και τους "επιασε". Τωρα τι ακριβως επιασε και τι ακριβως συνεβη, μπροστα δεν ημουν, δεν εχω ιδεα και δε ρωτησα να μαθω και παραπανω. Εμαθα ομως οτι για να τον γνωρισει και να τον παντρευτει, το ειχε επισης σχεδιασει. Πως γινεται τωρα αυτο... ρε γμτ...

Το θεμα ειναι οτι δε μπορουμε να ξερουμε. Δε μας νοιαζει κιολας, αλλα κουβεντα να γινεται. Δε μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. Ο καθενας θα πεταξει κακιες για τον αλλο. Οχι πως δεν υπαρχουν απαραδεκτοι ανθρωποι και στα δυο φυλα, αλλα σιγουρα οι ιδιοι, οσο και οι καλοθελητες φιλοι και συγγενεις, θα τα εμπλουτισουν καπως.

Επιλεγω να μη με νοιαζει και να μην εκφερω γνωμη αν δεν ξερω ολο το στορι, τοσο απο τη μια, οσο απο την αλλη πλευρα. Μπορει καποιος να εκανε κατι ασχημο, αλλα να τον ειχε φτασει ο αλλος στο αμην. Μπορει να εχει ψυχολογικα προβληματα... χιλια μπορει! Δεν ξερει κανεις. Βεβαια Αθηνα μου οπως ειπες, δεν ηταν και πολυ φιλη σου, οποτε ισως να μην γνωριζες καλα το "προσωπο" της.
Ειχα την ευτυχία να παρακολουθήσω και ομαδικό σχεδιασμό - το επιτελείο συνεδρίαζε στο μπαλκόνι του σαλονιού - ευγενική χορηγία της συντρόφου -για πλησιάσματα μπασίματα σε στόχους και την ( μετα από μήνες ) τελική φάση της επιχείρησης .
Το σχέδιο περιλάμβανε ταξίδι σε ρομαντική ευρωπαική πόλη - ολες μαζί - η μία για να καταφέρει το θυμα δικό της να της κάνει πρόταση γαμου - η αλλη για να μείνει έγκυος και να εξασφαλίσει το γάμο και οι δυο τελευταίες ασυνόδευτες να ζήσουν καμια περιπέτεια με τους ντόπιους.
Κολααασσσηηηηηη

* μετά καποιοι σου λένε πήγαινε θέατρο :003:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 06 Ιούλ 2018, 13:16

Αγις έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 13:10

Το σχέδιο περιλάμβανε ταξίδι σε ρομαντική ευρωπαική πόλη - ολες μαζί - η μία για να καταφέρει το θυμα δικό της να της κάνει πρόταση γαμου - η αλλη για να μείνει έγκυος και να εξασφαλίσει το γάμο και οι δυο τελευταίες ασυνόδευτες να ζήσουν καμια περιπέτεια με τους ντόπιους.
Κολααασσσηηηηηη

* μετά καποιοι σου λένε πήγαινε θέατρο :003:
Ξενέρωμα. Να παρακαλάς τον άλλον. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιούλ 2018, 13:18

Cecily Anne έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 13:16
Αγις έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 13:10

Το σχέδιο περιλάμβανε ταξίδι σε ρομαντική ευρωπαική πόλη - ολες μαζί - η μία για να καταφέρει το θυμα δικό της να της κάνει πρόταση γαμου - η αλλη για να μείνει έγκυος και να εξασφαλίσει το γάμο και οι δυο τελευταίες ασυνόδευτες να ζήσουν καμια περιπέτεια με τους ντόπιους.
Κολααασσσηηηηηη

* μετά καποιοι σου λένε πήγαινε θέατρο :003:
Ξενέρωμα. Να παρακαλάς τον άλλον. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα. Ξενέρωμα.
Δια τους έχοντας ερωτηματικά δια το αποτέλεσμα - ολες κατάφεραν τους στόχους τους.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 06 Ιούλ 2018, 13:18

Αγις έγραψε:
06 Ιούλ 2018, 13:18

Δια τους έχοντας ερωτηματικά δια το αποτέλεσμα - ολες κατάφεραν τους στόχους τους.
Ναι, δεν αμφιβάλλει κανείς.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών