Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 08 Ιούλ 2018, 23:32

paul25 έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 17:44
Kauldron έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 14:59

Και τί έγινε όταν μια γκόμενα είπε για κοντούς:

http://www.iefimerida.gr/news/405729/i- ... toi-pantoy

Πολύ απλά, ένας άνδρας δεν (πρέπει να) ορίζει τον εαυτό του με βάση το τί θα πεί ο χ, ο ψ. Αντίθετα, μια γυναίκα την ενδιαφέρει να μην την κατακρίνουν οι άλλοι, οι άλλες, κλπ.
Η "Πατριαρχική" κοινωνία είναι στην πραγματικότητα πολύ σκληρή με τους άνδρες, ενώ μεταχειρίζεται τις γυναίκες σα να είναι από πορσελάνη.
Η τύπισσα αυτή έχει κάποια θέματα, εδώ περιγράφει ο,τι της συνέβει και η αλήθεια είναι πως τις συνέβησαν αρκετά.



Όποιος έχει όρεξη...(είναι λίγο μεγάλο).

Από τα σχόλια... :fp::o:o:roll:

Άσχετο με το θέμα, αλλά κάπου ένας φίλος μιλάει για το μόριο του φίλου του με κάποιο... δέος! Έχει ο κοντός λέει ένα... :smt126 Ετερόφυλος φίλος εντωμεταξύ ακούγεται. ΟΚ...

What a time to be alive!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 09 Ιούλ 2018, 01:21

plouf έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 19:57
Juno έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 13:40
plouf έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 18:57
Μια φορα παντως η αδερφη μου τα εφτιαξε με το αφεντικο της και ειναι μαζι για χρονια και οσονουπω θα γινω θειος.Και οχι δεν ειμαι επαρχια.
Πού πήγαν οι αρχές της αριστεράς ορέ; Συντρόφισσα με το αφεντικό; :e040::a040:
Βασικα η αδερφη μου ειναι απολιτικ και ποτε εγω ουτε ο πατερας μου δεν της υποδειξαμε ποιον θα εχει για συντροφο και τι θα κανει στην ζωη της γενικοτερα.Αν εκεινη ειναι ευτυχισμενη ας ειναι με οποιον θελει οποιος και αν ειναι αυτος.
Λοιπόν, τώρα θα παίξουμε το παιχνίδι των απαντήσεων.


plouf έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 19:57
Βασικα η αδερφη μου ειναι απολιτικ
Και συ πώς έγινες έτσι;


plouf έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 19:57
Βασικα η αδερφη μου ειναι απολιτικ
Έβλεπε τους άπλυτους της νεολαίας και έφυγε να σωθεί.


plouf έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 19:57
Βασικα η αδερφη μου ειναι απολιτικ
Έβλεπε πόσο ....δουλοι είναι οι αριστεροί με τις γυναίκες τους (ΜΗΝ ΠΕΙΣ ΟΧΙ, θα πεις ψέματα) και είπε να βρει κανονικό άντρα.


plouf έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 19:57
Βασικα η αδερφη μου ειναι απολιτικ
Έτσι γίνεται επανάσταση ορέ plouf; Με τα γυναικόπαιδα να αυτομολούν; Έτσι έκαναν οι μπολσεβίκοι;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Έχουν δίκιο οι MGTOW - γυναίκες αδίστακτες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 09 Ιούλ 2018, 01:27

paul25 έγραψε:
05 Ιούλ 2018, 17:44

Η τύπισσα αυτή έχει κάποια θέματα, εδώ περιγράφει ο,τι της συνέβει και η αλήθεια είναι πως τις συνέβησαν αρκετά.



Όποιος έχει όρεξη...(είναι λίγο μεγάλο).

Καλά παιδιά, η κοπέλα έχει πολύ σοβαρό θέμα.
Εκτός από 1-2 περιπτώσεις που περιγράφει, όλες οι άλλες είναι για δούλεμα.
Ανοίγει την πόρτα σε γνωστό της με τα εσώρουχα και του λέει κάτσε μία να ντυθώ να βγούμε; Και πάλι αυτό δεν είναι λόγος για βιασμό.
Η άλλη μπορεί να είναι μουρλή και να βγει στον δρόμο με το βρακί, τι θα πει αυτό; Πώς ο άλλος είναι ο χαμένος κρίκος του Δαρβίνου και δικαιούται να της ρίξει μία με το ρόπαλο στο κεφάλι και να την πάει στη σπηλιά του;
Αίτια για βιασμό μπορεί να μην είναι καμία εμφάνιση (ή συμπεριφορά), αλλά πολλές (εμφανίσεις-συμπεριφορές) είναι αιτίες για τρελό δούλεμα. Έλεος πια!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24344
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Όταν κάποιος βγάζει άλλο πρόσωπο από αυτό που ήξερες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 09 Ιούλ 2018, 11:25

Μα κι αυτή δεν το χαρακτηρίζει ακριβώς βιασμό (εκτός από τον ανώμαλο που δε σταμάταγε), πιο πολύ σεξ χωρίς κατανόηση εκ μέρους του άλλου μέρους ότι πέταγε (ή εν πάση περιπτώσει σκεφτόταν να πετάξει) λεπτά υπονοούμενα προς τη γενική κατεύθυνση του ότι ίσως και να μην ήθελε να γίνουν όλα ακριβώς όπως έγιναν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών