Ρατσισμος

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2388
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 07 Ιούλ 2018, 17:41

southern έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 17:13
Esperos έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 16:53
southern έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 16:49
ασφαλώς δεν συμφωνώ σε διάφορα με τον σκληρό πυρήνα της ΧΑ, αλλά βλέπω μόνο αυτούς και το Βελόπουλο να ασχολούνται με το μεταναστευτικό. πλέον έχουν εικόνα ακροδεξιού κόμματος. χαίρομαι για κάποιες διαπιστώσεις που κάνεις :wave:
Ο σκοπός δεν είναι να ασχολείσαι με κάτι αλλά να έχεις κατανοήσει το πρόβλημα και να μπορείς να το αντιμετωπίσεις με επιτυχία και να αδιαφορείς για το όποιο πολιτικό κόστος.
ο τρόπος που το αντιμετωπίζει ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είναι αποδεκτός από τη πλειοψηφία του λάου. οι ανοιχτοσυνόρακηδες έχουν ημερομηνία λήξης
Ρε φιλαράκο,άμα δώσεις κανένα κρατικό επιδοματάκι σε χρυσαυγίτη, μέχρι και γάμο με Ιρακινη σου κάνει, τι μου λες τώρα, οι συριζαίοι είναι μια τραγική στιγμή στην νεότερη ιστορία της ελλάδας, οι χρυσαυγίτες θα τα κάψουν όλα στο μισό χρόνο από όσο χρειάζεται ο τσίπρας.

Έλεος, δεν καταλαβαίνεται τα αυτονόητα.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 08 Ιούλ 2018, 02:25

Νταρνάκας έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 14:38
Και να φανταστείς ότι κι ο ίδιος είχε εβραϊκή καταγωγή.

πιστεύω ότι ο προσδιορισμός σε αυτή την περίπτωση δεν είναι φυλετικός αλλά κυριολεκτικός.
ο μαρξ αποκαλεί τον λασάλ τσιφούτη.

ενδιαφέρον. ο άνθρωπος που ζεί με δανεικά αποκαλεί αυτόν που δεν μοιράζεται τα λεφτά του, τσιφούτη.
λες ο αδερφός μου να πετάξει κανά ντας κάπιταλ εκεί που δεν το περιμένω :oops:

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7888
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Απρ 2019, 08:54

southern έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 11:35
Rakomelofronas έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 11:31
Απ'όσο ξέρω, προτίθεται να μην συνδέει το μεταναστευτικό με άσχετα ζητήματα όπως ο ΦΠΑ στα νησιά, καθώς και να στηρίξει την επιβολή ποσοστώσεων ανά χώρα της ΕΕ και τη δημιουργία δομών πρώτης διαχείρισης σε χώρες εκτός ΕΕ.

Η ΧΑ τι σκοπεύει να κάνει;
ανεπαρκής στάση. απελάσεις δεν σκοπεύει να κάνει η ΝΔ;;;από όσο ξέρω η ΧΑ είναι υπέρ της απέλασης ΟΛΩΝ των παρανόμων μεταναστών
:smt023
southern έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 11:55
εμένα με προβληματίζει σφοδρά η μαζική παράνομη μετανάστευση και θα το εκφράσω με τη ψήφο μου. η ΝΔ με έχει απογοητεύσει στο παρελθόν ΚΑΙ στο μεταναστευτικό. Η ΧΑ αποτελεί το απόλυτο κακό για το κάθε αριστερό και μη λάτρη της πολυπολιτισμικότητας και για αυτό θα τη ψηφίσω όπως και εκατοντάδες χιλιάδες άλλοι.
:smt023
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7888
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 24 Απρ 2019, 08:57

southern έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 16:49
ασφαλώς δεν συμφωνώ σε διάφορα με τον σκληρό πυρήνα της ΧΑ, αλλά βλέπω μόνο αυτούς και το Βελόπουλο να ασχολούνται με το μεταναστευτικό. πλέον έχουν εικόνα ακροδεξιού κόμματος.
Ας εστιάσουμε σε αυτά που μας ενώνουν.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48697
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 24 Απρ 2019, 16:19

Ε, αυτά ήταν τον Ιούλιο. Τώρα ωρίμασε...

:lol:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 24 Απρ 2019, 16:23

Καταπληκτική αφίσα, μνημείο. Σχεδόν από άλλη εποχή.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ρατσισμος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 17 Απρ 2020, 21:39

Χουργιατς έγραψε:
07 Ιούλ 2018, 12:01




Νίγηρές μου, πόσο μπροστά ήταν το ίδρυμα ψυχικών νοσημάτων που λεγόταν παλιά webwar.

Aκομα ετσι λεγεται.

ΟΥΡΑΝΙΑ Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΡΑΙΧ

ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΕΡΑΡΙΑ ΑΡΧΗΓΟ ΤΗΣ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΘΑ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΘΕΙ ΤΟ ΚΟΜΜΑ

Εικόνα

http://webwar.createaforum.com/92894596 ... 913921935/

:smt005:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών