Μπεκατώρου & Μπικοφ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 16 Ιαν 2021, 19:51

Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:38
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:08
Μαυροβασίλης έγραψε:
16 Ιαν 2021, 18:46


πρέπει να ξεκινήσεις με τίμια αυτοκριτική για το πατριαρχικό μποντυ σεημινγκ που έμμεσα της έκανες και να αναλογισθείς με ποιους τρόπους θα αποκατασταθεί η ζημιά που προκάλεσες μέσω της απόρριψης- έμπρακτη προώθηση των φεμινιστικών αιτημάτων είναι το ελάχιστο για αρχή
Ενοχος το ξερω, να δεις τι εγινε στην δουλεια πριν καμμια 10αρια χρονια, με "ερωτευτηκε" μια εντελως καμμενη, με φωναξε να μου μιλησει εξω απο το γραφειο και μου ελεγε οτι εκει που ηταν στην παραλια το καλοκαιρι σε ενα μερος που δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου, με ειδε και ζωγραφισα μια καρδια στην αμμο. Της εξηγησα οτι δεν ημουν εγω μιας και δεν εχω παει ποτε στην Λεσβο, αλλα δεν με πιστευε, πηγε να με φιλησει και την διαολοστειλα. Μετα αρχισε να με ενοχλει μεσω μειλ, μου ελεγε οτι ειμαι αγωγος επικοινωνιας και οτι της μιλαω μεσω τηλεπαθειας, της εξηγησα και μεσω μειλ φυσικα, αρκετες φορες οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει. Ενα πρωινο με πηρε τηλεφωνο ο προσισταμενος της και μου ειπε να βιαστω να παω στην δουλεια. Μολις εφτασα ηταν ο προισταμενος της, μια φιλη της απο το τμημα και οι γονεις της, το ειχε σκασει απο το σπιτι της και ηθελε μονο σε μενα να πει που βρισκεται για να παω κοντα της να ζησουμε τον τηλεπαθητικο ερωτα μας.

Με παρακαλεσαν να της μιλησω στο τηλεφωνο για να μαθω που βρισκεται, λυπηθηκα τους γονεις της που ηταν εντελως φρισκαρισμενοι οι ανθρωποι και της μιλησα, μου ειπε που βρισκοταν και οτι με περιμενει. Τους δηλωσα οτι ειναι πρωτη και τελευταια φορα που κανω κατι τετοιο και να μην με ξαναενοχλησουν. Νοσηλευτηκε κανα εξαμηνο και επεστρεψε στην δουλεια, ευτυχως αρκεστηκε στο "καλημερα". Παντως το πιο αισχρο πεσιμο το κανουν τα πουστρακια, μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση 4Κ, εκτος ενος παπα που ηταν πιο κοσμιο το πεσιμο του. Τελικα ειμαι μαλακας που δεν εχω βγαλει ενα διαμερισμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα, μολις ωριμασει μεσα μου και βρεθω σε οικονομικη δυσκολια ισως το κανω στα 70 μου....
Εμένα πάλι ο διευθυντής κάποτε στην εταιρεία, μου έλεγε πως αν ζεσταίνομαι να βγάλω τα ρούχα μου. Επίσης κάποια στιγμή πήρε τηλέφωνο έναν πρώην συνάδελφό του για να του θυμίσει πως κάποτε γαμούσε μια πρώην υπάλληλο απ' τον κώλο μέσα στην αποθήκη, όταν τα έκανε αυτά φρόντισε να μην υπάρχει άλλος στο γραφείο. Όσο περιέγραφε το περιστατικό φώναζε όσο περισσότερο μπορούσε. Άλλη φορά μου έλεγε μπροστά σε άλλον συνάδελφο πως είναι ωραίος άντρας και δε μπορεί να καταλάβει γιατί δεν κάνω μαζί του. Επίσης μου έλεγε πως θα το μετανιώσω που δεν ξενοπηδιέμαι.

Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ που έφταιξα.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
και τι εκανες?

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιαν 2021, 19:51

αν η μπεκατωρου θεωρουσε σημαντικο το γεγονος της σεξουαλικης παρενοχλησης σε σχεση με τον οποιο κινδυνο απωλειας της επαγγελματικης ανελιξης θα το κοινοποιουσε τον σωστο χρονο και στα αρμοδια οργανα

αλλα απο οτι φαινεται η ιδια με την σταση υποτιμησε αυτο το γεγονος προκειμενου να εξασφαλιστει επαγγελματικα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19189
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:51

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:48
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:45


Η κοινωνική καταδίκη είναι το μόνο βέβαιο για όλους τους άντρακλες βιαστές που επιβάλλονται από θέση ισχύος.
Ευτυχώς είστε ελάχιστοι και οι φωνές σας δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα.
Θύμισε μου να σε καταγγειλω δημόσια με ψεύτικη καταγγελια και να υποστείς κοινωνική καταδίκη άσχετα με το εάν θα δικαστείς σε δικαστήριο
Κάντο ντε. Μαζευτείτε όλοι οι άντρακλες και αρχίστε να καταγγέλετε.
Θα πληρώσουμε μια γυναίκα να σε καταγγειλει ότι την βιασες !!? :smt005:

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 16 Ιαν 2021, 19:51

Γαληνός έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:46
Δεν μιλάμε για σεξουαλική παρενοχληση.....

Μιλάμε για το εαν έγινε γενετήσια πραξη με το θυμα να αντιστέκεται και τον θυτη λόγω της θέσης του να επέβαλε.

Δλδη βιασμός με στοιχεία κακοποίησης.

Τι σχέση έχει το φλερτ, η παρενόχληση, η γειτονισσα κλπ
Μαλλον δεν τα ξερεις καλα, η αλυσιδα παει ως εξης:

γειτονισσα -> φλερτ -> παρενοχληση -> βιασμος
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 16 Ιαν 2021, 19:52

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:50
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:48
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:45


Η κοινωνική καταδίκη είναι το μόνο βέβαιο για όλους τους άντρακλες βιαστές που επιβάλλονται από θέση ισχύος.
Ευτυχώς είστε ελάχιστοι και οι φωνές σας δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα.
Θύμισε μου να σε καταγγειλω δημόσια με ψεύτικη καταγγελια και να υποστείς κοινωνική καταδίκη άσχετα με το εάν θα δικαστείς σε δικαστήριο
Κάντο ντε. Μαζευτείτε όλοι οι άντρακλες και αρχίστε να καταγγέλετε.
καλο ,ανοιγω θεμα.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19189
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:52

BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:51
Belisarius έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:48
BlastFromThePast έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:45


Η κοινωνική καταδίκη είναι το μόνο βέβαιο για όλους τους άντρακλες βιαστές που επιβάλλονται από θέση ισχύος.
Ευτυχώς είστε ελάχιστοι και οι φωνές σας δεν έχουν κανένα αποτέλεσμα.
Με κατατάσσεις στους βιαστές; Ξεκαθάρισε το. Επιφυλάσσομαι κάθε νόμιμου δικαιώματος.
Σε κατατάσσω στους υπερασπιστές των βιαστών. Φυσικά είναι πολύ πιθανό ότι για να υπερασπίζεται κάποιος τους βιαστές, έχει σε ποσοστό 99,999% λερωμένη τη φωλιά του αλλά δεν μπορώ με απόλυτη βεβαιότητα να πω ότι ανήκεις σε αυτό το 99,999%.

Μπορείς να ασκήσεις κάθε νόμιμο δικαίωμα.
Υπάρχουν γυναίκες που σε θεωρούν ως βιαστή τους
:003:

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 16 Ιαν 2021, 19:53

Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:23
Παντως πραγματικα λυπουμαι οσους εχουν στειλει ντικπικ, πραγματικα θα πρεπει να τρεμει το φυλλοκαρδι τους....
οσες εχουν στείλει cunt pic ;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Paris την 16 Ιαν 2021, 19:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

ptomahawk
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: 14 Δεκ 2020, 10:42

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ptomahawk » 16 Ιαν 2021, 19:54

Άνοιξαν οι ασκοί: μπαράζ αποκαλύψεων


Η αποκάλυψη της Σοφίας Μπεκατώρου άνοιξε τον ασκό του Αιόλου για το ελληνικό #metoo κίνημα που μόλις ξεκινά.

Μια καταγγελία που αφορά στη Θεσσαλονίκη κάνει μια απόφοιτος του Ιστορικού-Αρχαιολογικού τμήματος του ΑΠΘ. Με ανάρτηση της σε σελίδα σπουδαστών και αποφοίτων της σχολής μιλά για όσα συνέβησαν στη σχολή της: ”Με αφορμή τη συγκλονιστική εξομολόγηση της Σοφίας Μπεκατώρου, μήπως έφτασε η ώρα εμείς οι μεγαλοκοπέλες, πρωην φοιτήτριες του Ιστορικού, να εξομολογηθούμε για έναν πολύ γνωστό πρώην καθηγητή του τμήματος (του 4ου ορόφου ΝΦ και όχι της νεοελληνικής ιστορίας) που μας καλούσε στο γραφείο του δήθεν για να μιλήσουμε για τον βαθμό, αλλά ποτέ δεν περιμέναμε τι θα ακολουθούσε; Αλλά μετά, όταν αρχίσαμε να το συζητάμε, διαπιστώσαμε πως ήμασταν πολλές; Μήπως ήρθε η ώρα λοιπόν;” ....
Raise the urinals

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 16 Ιαν 2021, 19:54

Niki έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:50
Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:38
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:08


Ενοχος το ξερω, να δεις τι εγινε στην δουλεια πριν καμμια 10αρια χρονια, με "ερωτευτηκε" μια εντελως καμμενη, με φωναξε να μου μιλησει εξω απο το γραφειο και μου ελεγε οτι εκει που ηταν στην παραλια το καλοκαιρι σε ενα μερος που δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου, με ειδε και ζωγραφισα μια καρδια στην αμμο. Της εξηγησα οτι δεν ημουν εγω μιας και δεν εχω παει ποτε στην Λεσβο, αλλα δεν με πιστευε, πηγε να με φιλησει και την διαολοστειλα. Μετα αρχισε να με ενοχλει μεσω μειλ, μου ελεγε οτι ειμαι αγωγος επικοινωνιας και οτι της μιλαω μεσω τηλεπαθειας, της εξηγησα και μεσω μειλ φυσικα, αρκετες φορες οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει. Ενα πρωινο με πηρε τηλεφωνο ο προσισταμενος της και μου ειπε να βιαστω να παω στην δουλεια. Μολις εφτασα ηταν ο προισταμενος της, μια φιλη της απο το τμημα και οι γονεις της, το ειχε σκασει απο το σπιτι της και ηθελε μονο σε μενα να πει που βρισκεται για να παω κοντα της να ζησουμε τον τηλεπαθητικο ερωτα μας.

Με παρακαλεσαν να της μιλησω στο τηλεφωνο για να μαθω που βρισκεται, λυπηθηκα τους γονεις της που ηταν εντελως φρισκαρισμενοι οι ανθρωποι και της μιλησα, μου ειπε που βρισκοταν και οτι με περιμενει. Τους δηλωσα οτι ειναι πρωτη και τελευταια φορα που κανω κατι τετοιο και να μην με ξαναενοχλησουν. Νοσηλευτηκε κανα εξαμηνο και επεστρεψε στην δουλεια, ευτυχως αρκεστηκε στο "καλημερα". Παντως το πιο αισχρο πεσιμο το κανουν τα πουστρακια, μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση 4Κ, εκτος ενος παπα που ηταν πιο κοσμιο το πεσιμο του. Τελικα ειμαι μαλακας που δεν εχω βγαλει ενα διαμερισμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα, μολις ωριμασει μεσα μου και βρεθω σε οικονομικη δυσκολια ισως το κανω στα 70 μου....
Εμένα πάλι ο διευθυντής κάποτε στην εταιρεία, μου έλεγε πως αν ζεσταίνομαι να βγάλω τα ρούχα μου. Επίσης κάποια στιγμή πήρε τηλέφωνο έναν πρώην συνάδελφό του για να του θυμίσει πως κάποτε γαμούσε μια πρώην υπάλληλο απ' τον κώλο μέσα στην αποθήκη, όταν τα έκανε αυτά φρόντισε να μην υπάρχει άλλος στο γραφείο. Όσο περιέγραφε το περιστατικό φώναζε όσο περισσότερο μπορούσε. Άλλη φορά μου έλεγε μπροστά σε άλλον συνάδελφο πως είναι ωραίος άντρας και δε μπορεί να καταλάβει γιατί δεν κάνω μαζί του. Επίσης μου έλεγε πως θα το μετανιώσω που δεν ξενοπηδιέμαι.

Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ που έφταιξα.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
Σαν συμβουλή.
Στην Αγγλία μία φορά σε μια εκδήλωση μου την έπεσε ένας διπλωμάτης επώνυμος με κάτι λόγια παρόμοια.
Του είπα και εγώ.
Δεν είμαι ρηχή κοπέλα έχω πολύ, πολύ μεγάλο βάθος δεν σε παίρνει.
Κόκκαλο ο τύπος. :smt005:
Μαλακια εκανες παντως και το λεω σοβαροτατα. Ησουν τυχερη διοτι επεσες σε μικροτσουτσουνο, γιατι εαν ειχε κανα παλαμαρι θα σου απαντουσε καταλληλως και ουσιαστικα του ειχες δωσει τρελη πασα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10317
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 16 Ιαν 2021, 19:55

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:51
αν η μπεκατωρου θεωρουσε σημαντικο το γεγονος της σεξουαλικης παρενοχλησης σε σχεση με τον οποιο κινδυνο απωλειας της επαγγελματικης ανελιξης θα το κοινοποιουσε τον σωστο χρονο και στα αρμοδια οργανα

αλλα απο οτι φαινεται η ιδια με την σταση υποτιμησε αυτο το γεγονος προκειμενου να εξασφαλιστει επαγγελματικα :102:
Σωστός.
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19189
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιαν 2021, 19:55

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:51
αν η μπεκατωρου θεωρουσε σημαντικο το γεγονος της σεξουαλικης παρενοχλησης σε σχεση με τον οποιο κινδυνο απωλειας της επαγγελματικης ανελιξης θα το κοινοποιουσε τον σωστο χρονο και στα αρμοδια οργανα

αλλα απο οτι φαινεται η ιδια με την σταση υποτιμησε αυτο το γεγονος προκειμενου να εξασφαλιστει επαγγελματικα :102:
Κάποτε ένα φιλικο μου ζευγάρι γνωρίστηκαν έζησαν κάποιο χρόνο μαζί και όταν τσακώθηκαν και χώρισαν η γυναίκα κατήγγειλε τον πρώην άντρα της για ..σεξουαλική παρενόχληση που είχε συμβεί όταν είχαν γνωριστεί !!!

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιαν 2021, 19:55

Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:45
Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:38
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:08


Ενοχος το ξερω, να δεις τι εγινε στην δουλεια πριν καμμια 10αρια χρονια, με "ερωτευτηκε" μια εντελως καμμενη, με φωναξε να μου μιλησει εξω απο το γραφειο και μου ελεγε οτι εκει που ηταν στην παραλια το καλοκαιρι σε ενα μερος που δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου, με ειδε και ζωγραφισα μια καρδια στην αμμο. Της εξηγησα οτι δεν ημουν εγω μιας και δεν εχω παει ποτε στην Λεσβο, αλλα δεν με πιστευε, πηγε να με φιλησει και την διαολοστειλα. Μετα αρχισε να με ενοχλει μεσω μειλ, μου ελεγε οτι ειμαι αγωγος επικοινωνιας και οτι της μιλαω μεσω τηλεπαθειας, της εξηγησα και μεσω μειλ φυσικα, αρκετες φορες οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει. Ενα πρωινο με πηρε τηλεφωνο ο προσισταμενος της και μου ειπε να βιαστω να παω στην δουλεια. Μολις εφτασα ηταν ο προισταμενος της, μια φιλη της απο το τμημα και οι γονεις της, το ειχε σκασει απο το σπιτι της και ηθελε μονο σε μενα να πει που βρισκεται για να παω κοντα της να ζησουμε τον τηλεπαθητικο ερωτα μας.

Με παρακαλεσαν να της μιλησω στο τηλεφωνο για να μαθω που βρισκεται, λυπηθηκα τους γονεις της που ηταν εντελως φρισκαρισμενοι οι ανθρωποι και της μιλησα, μου ειπε που βρισκοταν και οτι με περιμενει. Τους δηλωσα οτι ειναι πρωτη και τελευταια φορα που κανω κατι τετοιο και να μην με ξαναενοχλησουν. Νοσηλευτηκε κανα εξαμηνο και επεστρεψε στην δουλεια, ευτυχως αρκεστηκε στο "καλημερα". Παντως το πιο αισχρο πεσιμο το κανουν τα πουστρακια, μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση 4Κ, εκτος ενος παπα που ηταν πιο κοσμιο το πεσιμο του. Τελικα ειμαι μαλακας που δεν εχω βγαλει ενα διαμερισμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα, μολις ωριμασει μεσα μου και βρεθω σε οικονομικη δυσκολια ισως το κανω στα 70 μου....
Εμένα πάλι ο διευθυντής κάποτε στην εταιρεία, μου έλεγε πως αν ζεσταίνομαι να βγάλω τα ρούχα μου. Επίσης κάποια στιγμή πήρε τηλέφωνο έναν πρώην συνάδελφό του για να του θυμίσει πως κάποτε γαμούσε μια πρώην υπάλληλο απ' τον κώλο μέσα στην αποθήκη, όταν τα έκανε αυτά φρόντισε να μην υπάρχει άλλος στο γραφείο. Όσο περιέγραφε το περιστατικό φώναζε όσο περισσότερο μπορούσε. Άλλη φορά μου έλεγε μπροστά σε άλλον συνάδελφο πως είναι ωραίος άντρας και δε μπορεί να καταλάβει γιατί δεν κάνω μαζί του. Επίσης μου έλεγε πως θα το μετανιώσω που δεν ξενοπηδιέμαι.

Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ που έφταιξα.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
Και γιατι δεν τον διαολοστειλες;
Να σου πω, ήταν 140 κιλά και μου έριχνε 2 κεφάλια. Ήταν ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΤΣΑΤΙΣΜΕΝΟΣ, ΣΥΝΕΧΕΙΑ. Εκφοβισμός. Κι εγώ ήθελα να κάνω τη δουλειά μου και να γυρίσω σπίτι μου χωρίς μαλακίες.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 16 Ιαν 2021, 19:56

Awesomatic έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:15
3f3k έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:11
Φασισταριά και ακροδεξιοί είναι αυτοί που:
1. σε κάθε καταγγελία γυναίκας/εργαζομένου/μετανάστη και κάθε αδύναμου ψάχνουν αποδείξες.
Μετάφραση: δεν έχει σημασία αν είναι αλήθεια, εφόσον το λέει κάποιος που ανήκει σε συγκεκριμένη κατηγορία είναι a priori αλήθεια. Τα δικαστήρια είναι περιττά αλλιώς μπου φασίστες.
μην σε καταπλησει η σταση των αριστερων

εχουν μπει στον ρολο αυτων που επι δεκαετιες κατειγγειλαν δλδ των ιεροεξεταστων του μεσαιωνα και των χουντικων με τα πιστοποιητικα κοινωνικων φροηματων

εχουν ταυτιστει πλεον με το συστημα για αυτο και ο κοσμος τους εχει γυρισει την πλατη οσες ιδεοληψιες και θελουν να ικανοποιησουν με την βοηθεια του συστηματος :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Ιαν 2021, 19:57

perseus έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:51
Gherschaagk έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:38
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:08


Ενοχος το ξερω, να δεις τι εγινε στην δουλεια πριν καμμια 10αρια χρονια, με "ερωτευτηκε" μια εντελως καμμενη, με φωναξε να μου μιλησει εξω απο το γραφειο και μου ελεγε οτι εκει που ηταν στην παραλια το καλοκαιρι σε ενα μερος που δεν εχω παει ποτε στην ζωη μου, με ειδε και ζωγραφισα μια καρδια στην αμμο. Της εξηγησα οτι δεν ημουν εγω μιας και δεν εχω παει ποτε στην Λεσβο, αλλα δεν με πιστευε, πηγε να με φιλησει και την διαολοστειλα. Μετα αρχισε να με ενοχλει μεσω μειλ, μου ελεγε οτι ειμαι αγωγος επικοινωνιας και οτι της μιλαω μεσω τηλεπαθειας, της εξηγησα και μεσω μειλ φυσικα, αρκετες φορες οτι κατι τετοιο δεν συμβαινει. Ενα πρωινο με πηρε τηλεφωνο ο προσισταμενος της και μου ειπε να βιαστω να παω στην δουλεια. Μολις εφτασα ηταν ο προισταμενος της, μια φιλη της απο το τμημα και οι γονεις της, το ειχε σκασει απο το σπιτι της και ηθελε μονο σε μενα να πει που βρισκεται για να παω κοντα της να ζησουμε τον τηλεπαθητικο ερωτα μας.

Με παρακαλεσαν να της μιλησω στο τηλεφωνο για να μαθω που βρισκεται, λυπηθηκα τους γονεις της που ηταν εντελως φρισκαρισμενοι οι ανθρωποι και της μιλησα, μου ειπε που βρισκοταν και οτι με περιμενει. Τους δηλωσα οτι ειναι πρωτη και τελευταια φορα που κανω κατι τετοιο και να μην με ξαναενοχλησουν. Νοσηλευτηκε κανα εξαμηνο και επεστρεψε στην δουλεια, ευτυχως αρκεστηκε στο "καλημερα". Παντως το πιο αισχρο πεσιμο το κανουν τα πουστρακια, μιλαμε για σεξουαλικη παρενοχληση 4Κ, εκτος ενος παπα που ηταν πιο κοσμιο το πεσιμο του. Τελικα ειμαι μαλακας που δεν εχω βγαλει ενα διαμερισμα, αλλα ποτε δεν ειναι αργα, μολις ωριμασει μεσα μου και βρεθω σε οικονομικη δυσκολια ισως το κανω στα 70 μου....
Εμένα πάλι ο διευθυντής κάποτε στην εταιρεία, μου έλεγε πως αν ζεσταίνομαι να βγάλω τα ρούχα μου. Επίσης κάποια στιγμή πήρε τηλέφωνο έναν πρώην συνάδελφό του για να του θυμίσει πως κάποτε γαμούσε μια πρώην υπάλληλο απ' τον κώλο μέσα στην αποθήκη, όταν τα έκανε αυτά φρόντισε να μην υπάρχει άλλος στο γραφείο. Όσο περιέγραφε το περιστατικό φώναζε όσο περισσότερο μπορούσε. Άλλη φορά μου έλεγε μπροστά σε άλλον συνάδελφο πως είναι ωραίος άντρας και δε μπορεί να καταλάβει γιατί δεν κάνω μαζί του. Επίσης μου έλεγε πως θα το μετανιώσω που δεν ξενοπηδιέμαι.

Προσωπικά δεν κατάλαβα ποτέ που έφταιξα.

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.
και τι εκανες?
Έμεινα έγκυος, κι έκατσα σπίτι μου.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9516
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 16 Ιαν 2021, 19:57

Paris έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:53
Nostalgia έγραψε:
16 Ιαν 2021, 19:23
Παντως πραγματικα λυπουμαι οσους εχουν στειλει ντικπικ, πραγματικα θα πρεπει να τρεμει το φυλλοκαρδι τους....
οσες εχουν στείλει cunt pic ;
Το ιδιο φιλε, φυσικα και στις 2 περιπτωσεις αναφερομαι σε διαλογο οπου δεν εχει ζητηθει, αλλα εχει σταλει μονο ως "προκληση".
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών