Μπεκατώρου & Μπικοφ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Ιαν 2021, 18:48

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:56
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:52

Καλα κανε καμμια νυξη για το rape culture στο πακισταν και μετα κουνα το δαχτυλο σου στους αλλους. Αποχωρω, παω για αγκαλιτσες....
Να πας αγόρι μου, να πας. Σου χρειάζονται :hebit: Ίσως έτσι καταφέρεις να αγαπήσεις το παιδί που θλιβεται μέσα σου. Ίσως έτσι λάμψει η αλήθεια μέσα σου και αγαπήσεις ολάκερο τον κόσμο.
Eυχαριστω, αντευχομαι και σε σενα να βρεις καποιον που θα σε κανει επιτελους να νοιωσεις γυναικα, μεχρι τοτε προτεινω αυτο:


Εικόνα
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2021, 18:50

Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:48

Eυχαριστω, αντευχομαι και σε σενα να βρεις καποιον που θα σε κανει επιτελους να νοιωσεις γυναικα, μεχρι τοτε προτεινω αυτο:


[img]https://i.postimg.cc/pVmjZ1B7/Boyf ... .png[/img]
Τέλειο :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

- Casper -

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 23 Ιαν 2021, 19:24

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2021, 12:29
- Casper - έγραψε:
22 Ιαν 2021, 22:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
22 Ιαν 2021, 22:23

Δεν θεωρώ αυτού του είδους την υποστήριξη ως σεβασμό αλλά ως υποτίμηση της γυναίκας.

Δηλαδή κάτι που ενισχύει την "κουλτούρα βιασμού".

Ψιλά γράμματα, το ξέρω.
Ήμουνα σίγουρη πως θα το έλεγες. Η αλήθεια είναι πως το σκέφτηκα.

Αλλά ταυτόχρονα εξοργίζομαι όταν ακούω γυναίκες να τα ρίχνουν στα θύματα ή να ασκούν κριτική ενώ ταυτόχρονα να βλέπω άντρες που τις υποστηρίζουν και λένε το αυτονόητο. Ότι όταν βιαστείς (είτε άντρας είσαι είτε γυναίκα) ε δεν είναι ρε φίλε και το πιο εύκολο πράγμα να πας και να καταγγείλεις.
Συμφωνώ απολύτως σ' αυτό που λες. Και ξέρω ότι αυτά που γράφω μπορεί να εκλαμβάνονται ως υπεράσπιση του κάθε παπάρα που την είδε δικαιωματικός επιβήτωρ και ρίξιμο της ενοχής στις γυναίκες.

Δεν είναι ακριβώς έτσι. Αλλά ειλικρινά δεν μπορώ να αντιπαθήσω ή να συμπαθήσω λόγω φύλου. Ούτε μπορώ να μπω στο τριπάκι όπου η ερωτική χειραγώγηση και η στοχευμένη/συνειδητή πρόκληση είναι μόνον αντρική τακτική. Για την ακρίβεια πιστεύω ότι οι άντρες είναι αφελείς ερασιτέχνες και πολύ πιο ευάλωτοι από τις γυναίκες σ' αυτό το πεδίο. Και όσο πιο ευάλωτοι/τραυματισμένοι είναι από τις ερωτικές τους εμπειρίες, όσο λιγότερη επιβεβαίωση έχουν πάρει από το γυναικείο φύλο, τόσο πιο επιθετικοί, εκδικητικοί και “τυφλοί” γίνονται.

Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τις γυναίκες. Αλλά η δική τους αναζήτηση επιβεβαίωσης βρίσκει συνήθως εφαρμογή στο στοιχείο της “δικαιωματικής” πρόκλησης στο ερωτικό πεδίο. Εκεί ψαρεύουν επιβεβαίωση ταυτότητας, εκεί μπορούν να νοιώσουν ισχυρές, απέναντι στους άντρες. Στοχευμένα ή μη, συνήθως με την ίδια συνειδητή ή μη εκδικητικότητα προς το άλλο φύλο που εκφράζει και ο ανδρικός σεξισμός.

Όταν λοιπόν οι γυναίκες παραιτηθούν από αυτό το άτυπο πλην εθιμικό γυναικείο δικαίωμα στη συγκεκριμένη χειραγώγηση, όταν ξεκαθαρίσει στο μυαλουδάκι τους ότι αν πλασάρονται ως ερωτικά αντικείμενα, θα τις δουν ακριβώς έτσι, όταν υποστηρίξουν σοβαρά το φύλο τους, κόβοντας τις παπαριές για δικαίωμα στο ακαταλόγιστο της ερωτικής αυτοδιάθεσης και όταν το αντίπαλο δέος του ισχυρού (λέμε τώρα) φύλου, σταματήσει να χαρακτηρίζει ως “ξέκωλο” την κάθε γκόμενα που γουστάρουν οι άντρες επειδή ακριβώς είναι ξέκωλο αλλά οι ίδιοι δεν μπορούν να την έχουν, όταν σταματήσουν να χαρακτηρίζουν “πουτάνα” και “ελεεινίδα” την κάθε γυναίκα επειδή δεν τους κάθισε, τότε και μόνον τότε θα σταματήσει το παιχνίδι των λυγμών και των κραυγών.

Και βρίσκω απολύτως χαζή την άποψη ότι είναι αυτονόητο να αλληλοϋποστήριζονται οι γυναίκες όταν δηλώνει σεξουαλική παρενόχληση μια άλλη αλλά και αν πέσει σε αναξιοπρεπές ατόπημα ο αξιοπρεπής σύζυγος ή γκόμενος να λένε αντροχωρίστρα ή πορνίδιο αυτήν που ξελόγιασε τον άβγαλτο κι αθώο πατριάρχη, παρέχοντας στήριξη μόνον στον παρενοχλημένο ευάλωτο άντρα. :)

Και καπάκι να ποστάρουν ένα "μιτού" με καρδούλες ή δάκρυα. Αλλού ο παπάς αλλού τα ράσα κι αλλού η μάσκα της ευαισθητοποιημένης για την ισότητα παπαδιάς, ένα πράμα.

Κάντε μου τη χάρη, κουκλίτσες μου που το παίζετε και εισαγγελείς. :lol:

Και όχι Casper, ξεκαθαρίζω ότι δεν σε αφορά ο χαρακτηρισμός.


Οπότε, όσο και να τραγουδάνε οι μιτούδες, εγώ σ’ αυτό το χαζοτριπάκι της “κουλτούρας βιασμού” δεν μπαίνω. Και δεν προτίθεμαι να βάλω στον ίδιο κουβά την Μπεκατώρου ή την οποιαδήποτε άλλη ανώνυμη με όλες τις καταγγελίες για βιασμό, περίπου βιασμό, εκβιασμό, παρενόχληση, ούτε να θεωρώ όλες τις γυναίκες ευάλωτα θύματα και όλους τους άντρες εν δυνάμει βιαστές. Θα κρίνω την κάθε περίπτωση διαφορετικά.

Είμαι σαρκοφάγο και δεν γουστάρω βιομηχανοποιημένο βίγκαν σανό.


ΥΓ. Αναφορικά δε με το πόσο εύκολη είναι η καταγγελία βιασμού (για άντρες και γυναίκες) θα απαντήσω “εξαρτάται από τις αιτίες που θεωρεί το κάθε θύμα ως εμπόδιο”.

Ήδη έχω γράψει την άποψη μου γι’ αυτό το θέμα και αν θες μπορώ να την επαναλάβω.
Με κάλυψες πλήρως, σ' ευχαριστώ :)

Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 23 Ιαν 2021, 19:38

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Ιαν 2021, 12:29

Όταν λοιπόν οι γυναίκες παραιτηθούν από αυτό το άτυπο πλην εθιμικό γυναικείο δικαίωμα στη συγκεκριμένη χειραγώγηση, όταν ξεκαθαρίσει στο μυαλουδάκι τους ότι αν πλασάρονται ως ερωτικά αντικείμενα, θα τις δουν ακριβώς έτσι, όταν υποστηρίξουν σοβαρά το φύλο τους, κόβοντας τις παπαριές για δικαίωμα στο ακαταλόγιστο της ερωτικής αυτοδιάθεσης και όταν το αντίπαλο δέος του ισχυρού (λέμε τώρα) φύλου, σταματήσει να χαρακτηρίζει ως “ξέκωλο” την κάθε γκόμενα που γουστάρουν οι άντρες επειδή ακριβώς είναι ξέκωλο αλλά οι ίδιοι δεν μπορούν να την έχουν, όταν σταματήσουν να χαρακτηρίζουν “πουτάνα” και “ελεεινίδα” την κάθε γυναίκα επειδή δεν τους κάθισε, τότε και μόνον τότε θα σταματήσει το παιχνίδι των λυγμών και των κραυγών.

Και βρίσκω απολύτως χαζή την άποψη ότι είναι αυτονόητο να αλληλοϋποστήριζονται οι γυναίκες όταν δηλώνει σεξουαλική παρενόχληση μια άλλη αλλά και αν πέσει σε αναξιοπρεπές ατόπημα ο αξιοπρεπής σύζυγος ή γκόμενος να λένε αντροχωρίστρα ή πορνίδιο αυτήν που ξελόγιασε τον άβγαλτο κι αθώο πατριάρχη, παρέχοντας στήριξη μόνον στον παρενοχλημένο ευάλωτο άντρα. :)

Και καπάκι να ποστάρουν ένα "μιτού" με καρδούλες ή δάκρυα. Αλλού ο παπάς αλλού τα ράσα κι αλλού η μάσκα της ευαισθητοποιημένης για την ισότητα παπαδιάς, ένα πράμα.

Κάντε μου τη χάρη, κουκλίτσες μου που το παίζετε και εισαγγελείς. :lol:

Και όχι Casper, ξεκαθαρίζω ότι δεν σε αφορά ο χαρακτηρισμός.


Οπότε, όσο και να τραγουδάνε οι μιτούδες, εγώ σ’ αυτό το χαζοτριπάκι της “κουλτούρας βιασμού” δεν μπαίνω. Και δεν προτίθεμαι να βάλω στον ίδιο κουβά την Μπεκατώρου ή την οποιαδήποτε άλλη ανώνυμη με όλες τις καταγγελίες για βιασμό, περίπου βιασμό, εκβιασμό, παρενόχληση, ούτε να θεωρώ όλες τις γυναίκες ευάλωτα θύματα και όλους τους άντρες εν δυνάμει βιαστές. Θα κρίνω την κάθε περίπτωση διαφορετικά.

Είμαι σαρκοφάγο και δεν γουστάρω βιομηχανοποιημένο βίγκαν σανό.


ΥΓ. Αναφορικά δε με το πόσο εύκολη είναι η καταγγελία βιασμού (για άντρες και γυναίκες) θα απαντήσω “εξαρτάται από τις αιτίες που θεωρεί το κάθε θύμα ως εμπόδιο”.

Ήδη έχω γράψει την άποψη μου γι’ αυτό το θέμα και αν θες μπορώ να την επαναλάβω.

:sal13:

https://ampa.lifo.gr/apantiseis/agapiti ... antremeno/

τσεκάρετε και πρώτο σχόλιο, συμπληρώνει η ίδια :102:

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:27

Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:23
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:15
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:14


Με ολίγον σεξισμο.
Και μπολικη υποκρισια πως ταχαμ κοπτεται για τα δικαιωματα των γυναικων. Ετσι ειναι, μαζι πανε αυτα.
Φυσικα και κοπτομαι, εχω συζυγο, δυο αδερφες, ανηψιες, ξαδερφες. Τον ρατσισμο και τον σεξισμο σας τον γυριζω. Μιολις διαβασετε αυτα που ειπα θα δειτε σε ποιες χωρες οι γυναικες ειναι 3ης κατηγοριας ανθρωποι.
Αυτα να πας να τα πεις στην Μπεκατωρου και σε ολες τις ελληνιδες που βιαστηκαν και κακοποιηθηκαν απο ευπρεπεις κυριους της καλης κοινωνιας, υπερ ανω καθε υποψιας: πως θα πρεπε να ναι ευχαριστημενες και να μη μιλανε, γιατι καπου αλλου στον κοσμο, σε μια χωρα που απεχει πολλες χιλιαδες χιλιομετρα απο δω, τα πραγματα ειναι χειροτερα.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 23 Ιαν 2021, 20:32

Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:17
Επι της ουσιας δεν σε ενδιαφερει λοιπον η ισοτητα των γυναικων, απλα προσπαθεις να περασεις μια υποπτη ατζεντα που σιγουρα η βαση δεν ειναι η ευημερια του γυναικειου φυλου, αλλιως οριστε ο δρομος.....

καμία ατζέντα δεν έχει η νάιδα, απλώς ακολουθεί το ρέμα και ετεροπροσδιορίζεται με νοητά λάβαρα αφού δεν έχει προσωπικότητα...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γενιά της Αγαμίας την 23 Ιαν 2021, 20:38, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:32

Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:44
Ψιλα γραμματα φυσικα για τους δηθεν πολεμιους της πατριαρχιας και του rape culture αλλα μονο εντος των τειχων.
ενταξει τωρα, μιλαει ο ακτιβιστης που αφιερωσε ολη τη ζωη του στην βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια και στην Αφρικη. :smt005::smt005::smt005:

φυγε απο δω ρε αθλιε που πας να κανεις ρατσιστικη προπαγανδα σε ενα νημα που εκθετει την σεξιστικη σαπιλα της ελληνικης κοινωνιας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος John Brown Gun Club την 23 Ιαν 2021, 20:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:35

Γενιά της Αγαμίας έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:32

καμία αντέντα δεν έχει βέβαια, απλώς ακολουθεί το ρέμα και ετεροπροσδιορίζεται με νοητά λάβαρα αφού δεν έχει προσωπικότητα...
και μετα ανοιγεις νημα που αναρωτιεσαι γιατι μερικοι σε σιχαινονται :e040:
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Γενιά της Αγαμίας
Δημοσιεύσεις: 2482
Εγγραφή: 26 Δεκ 2020, 21:39

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αγαμίας » 23 Ιαν 2021, 20:37

John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:35


και μετα ανοιγεις νημα που αναρωτιεσαι γιατι μερικοι σε σιχαινονται :e040:
μερικοί είπα, δεν είπα μερικές :102:

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Ιαν 2021, 20:39

John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:27
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:23
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:15


Και μπολικη υποκρισια πως ταχαμ κοπτεται για τα δικαιωματα των γυναικων. Ετσι ειναι, μαζι πανε αυτα.
Φυσικα και κοπτομαι, εχω συζυγο, δυο αδερφες, ανηψιες, ξαδερφες. Τον ρατσισμο και τον σεξισμο σας τον γυριζω. Μιολις διαβασετε αυτα που ειπα θα δειτε σε ποιες χωρες οι γυναικες ειναι 3ης κατηγοριας ανθρωποι.
Αυτα να πας να τα πεις στην Μπεκατωρου και σε ολες τις ελληνιδες που βιαστηκαν και κακοποιηθηκαν απο ευπρεπεις κυριους της καλης κοινωνιας, υπερ ανω καθε υποψιας: πως θα πρεπε να ναι ευχαριστημενες και να μη μιλανε, γιατι καπου αλλου στον κοσμο, σε μια χωρα που απεχει πολλες χιλιαδες χιλιομετρα απο δω, τα πραγματα ειναι χειροτερα.
Ακτιβισμο υπερ των δικαιωματων αλα καρτ; Πλακα εχεις.....
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Ιαν 2021, 20:40

John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:32
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:44
Ψιλα γραμματα φυσικα για τους δηθεν πολεμιους της πατριαρχιας και του rape culture αλλα μονο εντος των τειχων.
ενταξει τωρα, μιλαει ο ακτιβιστης που αφιερωσε ολη τη ζωη του στην βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια και στην Αφρικη. :smt005::smt005::smt005:

φυγε απο δω ρε αθλιε που πας να κανεις ρατσιστικη προπαγανδα σε ενα νημα που εκθετει την σεξιστικη σαπιλα της ελληνικης κοινωνιας.
Συνεχισε τον αλα καρτ ακτιβισμο σου βλακα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Ιαν 2021, 20:41

Γενιά της Αγαμίας έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:32
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:17
Επι της ουσιας δεν σε ενδιαφερει λοιπον η ισοτητα των γυναικων, απλα προσπαθεις να περασεις μια υποπτη ατζεντα που σιγουρα η βαση δεν ειναι η ευημερια του γυναικειου φυλου, αλλιως οριστε ο δρομος.....

καμία ατζέντα δεν έχει η νάιδα, απλώς ακολουθεί το ρέμα και ετεροπροσδιορίζεται με νοητά λάβαρα αφού δεν έχει προσωπικότητα...
:+1:
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:50

Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:40
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:32
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 16:44
Ψιλα γραμματα φυσικα για τους δηθεν πολεμιους της πατριαρχιας και του rape culture αλλα μονο εντος των τειχων.
ενταξει τωρα, μιλαει ο ακτιβιστης που αφιερωσε ολη τη ζωη του στην βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια και στην Αφρικη. :smt005::smt005::smt005:

φυγε απο δω ρε αθλιε που πας να κανεις ρατσιστικη προπαγανδα σε ενα νημα που εκθετει την σεξιστικη σαπιλα της ελληνικης κοινωνιας.
Συνεχισε τον αλα καρτ ακτιβισμο σου βλακα.
οχι τωρα, διαβαζω τα εκατονταδες νηματα που εχεις ανοιξει για την βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια :smt005::smt005:
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:51

Γενιά της Αγαμίας έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:37
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:35


και μετα ανοιγεις νημα που αναρωτιεσαι γιατι μερικοι σε σιχαινονται :e040:
μερικοί είπα, δεν είπα μερικές :102:
οι περισοτεροι, σε διαβεβαιω :c020:
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Μπεκατώρου & Μπικοφ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 23 Ιαν 2021, 20:57

John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:50
Nostalgia έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:40
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:32


ενταξει τωρα, μιλαει ο ακτιβιστης που αφιερωσε ολη τη ζωη του στην βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια και στην Αφρικη. :smt005::smt005::smt005:

φυγε απο δω ρε αθλιε που πας να κανεις ρατσιστικη προπαγανδα σε ενα νημα που εκθετει την σεξιστικη σαπιλα της ελληνικης κοινωνιας.
Συνεχισε τον αλα καρτ ακτιβισμο σου βλακα.
οχι τωρα, διαβαζω τα εκατονταδες νηματα που εχεις ανοιξει για την βελτιωση της ζωης των γυναικων στην Ασια :smt005::smt005:
Καλα καταδικασε πρωτα το rape culture που καλλιεργειται συστηματικα στο Πακισταν και τα ξαναλεμε μετα.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών