Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Απρ 2021, 19:05

foscilis έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:54
Sid Vicious έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:03
Σορρυ που βλέπω υποτιμητικά όποιον πληρώνει για να νιώσει κατι που είναι δωρεάν, ελεύθερο και σχετικά εύκολο να το κάνει.
Μα δεν πληρώνουν για να κάνουν σεξ. Πληρώνουν για να χρησιμοποιήσουν έναν άνθρωπο σαν αντικείμενο.
Ακόμη χειρότερα καθώς σε αυτή την περίπτωση μιλάμε για αρρωστημένους εγκληματίες. Και ορθώς σε ορισμένες χώρες έχει τροποποιηθεί ο νόμος ώστε να ασκείται δίωξη σε αυτούς.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Απρ 2021, 19:15

wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:52
plouf έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:15
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 15:49
Υπάρχει metoo Σύριζα και metoo ΚΚΕ.
Το metoo ΚΚΕ είναι πιό μαζικό, συνδυάζεται με την πάλη της εργατικιάς τάξης.
Metoo αβγών υπάρχει ;
Στο κινημα me too δακτυλοδεικτουμενος ως βιαστης ειναι ο καθε αυτοχθονας ελληνας #Ο ΒΙΑΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.
Ναι λοιπον κυριες και κυριοι ο φορουμιτης Πλουφ ειναι βιαστης γιατι η μητερα φυση του φυτεψε πουτσο και αρχιδια.

Αυτες οι κυρατσες του #me too βεβαια δεν λενε ουτε λεξη για τους αφγανους λαθροκατσαπλιαδες που υποχρεωνουν τις
γυναικες τους να φορανε μπουργκα τις χρησιμοποιουν σαν μηχανες για να γεννανε παιδια και αν καποιος τις βιασει θα
τις δολοφονησουν γιατι τους σπιλωσε την τιμη και την υποληψη.

Αυτος ακριβως ειναι ο σαπιος δυτικος πολιτισμος σας να τον χαιρεστε. :g030:
Ναι στάνταρ είσαι ο βιαστής, αλλά αυτό δεν είναι παρά η συριζαϊκή έκφανση του metoo.
Η αβγο-μορφή ποιά είναι ;

Οι πραγματικοι ακροδεξιοι πατριωτες επιδιωκουν την παραδειγματικη τιμωρια ολων των βιαστων
ανεξαρτητως εθνικοτητας.

Εγω δεν ειμαι ψηφοφορος του Τσιπροτακη οπως εσεις αγαπητε μου.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Απρ 2021, 19:21

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:02
Να δείτε που στο τέλος του νήματος θα έχομε ξεκινησει σοσιαλιστικη επανασταση κύριοι.
Αναγκαστικά. Ειναι προαπαιτουμενο του εθνικισμου να υπαρχει και μια μορφη κοινωνικης αλληλεγγυης, ενας σοσιαλισμος.Γιατι το εθνος δεν ειναι ενας υπεροργανισμος με ανωνυμα αναλωσιμα στοιχεια αλλα αποτελειται απο τα ατομα τα οποια το συνθετουν. Και ενα εθνος για να ευημερει πρεπει να ευτυχουν τα ατομα τα οποια το συνθετουν.
Και εκει χρειαζεται μια μορφη σοσιαλισμου ωστε να υπαρχει διασφαλιση της κοινωνικης δικαιοσυνης και της ελευθεριας. Οχι βεβαια ο τυρρανικος σοσιαλισμος των μισανθρωπων ανατολικων καθεστωτων που θελαν τα ατομα σκλαβους ενος στυγνου υπεροργανισμου. Οχι σοσιαλισμος της ανελευθεριας και ανεχειας των πολιτων. Αλλα ενας σοσιαλισμος που οχι μονο θα διασφαλιζει την δικαιοσυνη και ευημερια αλλα θα στρωνει και τον δρομο ωστε να οδηγηθουμε σε αυτο που ειναι επιθυμητο και για το εθνος και για τα ατομα του, μια αριστοκρατικη θα ελεγα, οχι μειοψηφικα αριστοκρατικη αλλα καθολικα αριστοκρατικη, αναρχικη αμεσοδημοκρατια.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 19:27

plouf έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:15
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:52
plouf έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:15


Στο κινημα me too δακτυλοδεικτουμενος ως βιαστης ειναι ο καθε αυτοχθονας ελληνας #Ο ΒΙΑΣΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ.
Ναι λοιπον κυριες και κυριοι ο φορουμιτης Πλουφ ειναι βιαστης γιατι η μητερα φυση του φυτεψε πουτσο και αρχιδια.

Αυτες οι κυρατσες του #me too βεβαια δεν λενε ουτε λεξη για τους αφγανους λαθροκατσαπλιαδες που υποχρεωνουν τις
γυναικες τους να φορανε μπουργκα τις χρησιμοποιουν σαν μηχανες για να γεννανε παιδια και αν καποιος τις βιασει θα
τις δολοφονησουν γιατι τους σπιλωσε την τιμη και την υποληψη.

Αυτος ακριβως ειναι ο σαπιος δυτικος πολιτισμος σας να τον χαιρεστε. :g030:
Ναι στάνταρ είσαι ο βιαστής, αλλά αυτό δεν είναι παρά η συριζαϊκή έκφανση του metoo.
Η αβγο-μορφή ποιά είναι ;

Οι πραγματικοι ακροδεξιοι πατριωτες επιδιωκουν την παραδειγματικη τιμωρια ολων των βιαστων
ανεξαρτητως εθνικοτητας.

Εγω δεν ειμαι ψηφοφορος του Τσιπροτακη οπως εσεις αγαπητε μου.

Δεν πάει έτσι.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 13 Απρ 2021, 19:29

wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:52


Ναι στάνταρ είσαι ο βιαστής, αλλά αυτό δεν είναι παρά η συριζαϊκή έκφανση του metoo.
Η αβγο-μορφή ποιά είναι ;
:011:

Δεν στα εξήγησα βρε π@πάρα ;
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Απρ 2021, 19:36

wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:27
plouf έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:15
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:52


Ναι στάνταρ είσαι ο βιαστής, αλλά αυτό δεν είναι παρά η συριζαϊκή έκφανση του metoo.
Η αβγο-μορφή ποιά είναι ;

Οι πραγματικοι ακροδεξιοι πατριωτες επιδιωκουν την παραδειγματικη τιμωρια ολων των βιαστων
ανεξαρτητως εθνικοτητας.

Εγω δεν ειμαι ψηφοφορος του Τσιπροτακη οπως εσεις αγαπητε μου.

Δεν πάει έτσι.

Еνταξει εσεις οι νεοδημοκρατες σοδομιζετε ανηλικα αγορια οποτε πατε δια της παρα φυσιν οδου
δεν θα μπορουσα απο εσας να περιμενω και κατι καλυτερο. :102:

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 19:47

Μπίστης έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:29
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 18:52


Ναι στάνταρ είσαι ο βιαστής, αλλά αυτό δεν είναι παρά η συριζαϊκή έκφανση του metoo.
Η αβγο-μορφή ποιά είναι ;
:011:

Δεν στα εξήγησα βρε π@πάρα ;
Όχι, μου λέτε βλακείες.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 19:54

Δεν γίνομαι αντιληπτός.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ο πρέσβης της Βενεζουέλας δεν ήταν βιαστής. Εντάξει της έσκισε λέει της αλληνής λίγο τα ρούχα αλλά σιγά μην της τα έσκισε.
Ο χουφτώσας είναι κατά το γράμμα του νόμου βιαστής ; Όχι δεν είναι.
Ο άλλος στην Κέρκυρα στη σπηλιά ήταν βιαστής και έκανε αυτά που έκανε με τα μύγδαλα στην τουρίστρια.

Αλλά το metoo λέει "όλοι βιαστές" - που δεν με βρίσκει κατ' αρχήν αντίθετο εμένα αλλά νομίζω έχουμε μπλέξει τους ορισμούς και γι αυτό μου γράφετε άσχετα πράγματα.

Υπάρχει λοιπόν και metoo αβγών το οποίο τι λέει ; Πως γίνεται κανείς μέλος ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 13 Απρ 2021, 19:58

wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:54
Υπάρχει λοιπόν και metoo αβγών το οποίο τι λέει ;
Φούστα ως τον αστράγαλο απαγορεύεται ή μοιχεία οι προγαμιαίες σχέσεις ή ομοφυλόφιλια το φλερτ στον δρόμο και ασφαλώς ή πορνεία
Πατρίς Θρησκεια Οικογένεια Ταξις και Ηθικη ..

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 19:59

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:58
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:54
Υπάρχει λοιπόν και metoo αβγών το οποίο τι λέει ;
Φούστα ως τον αστράγαλο απαγορεύεται ή μοιχεία οι προγαμιαίες σχέσεις ή ομοφυλόφιλια το φλερτ στον δρόμο και ασφαλώς ή πορνεία
Πατρίς Θεηα Οικογένεια Ταξις και Ηθικη ..
Δεν είμαι βέβαιος αλλά δίκιο.
Αλλά αυτό που λες το λένε οι άντρες. Π.χ. Θεόδωρος Πάγκαλος.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 13 Απρ 2021, 20:02

wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:59
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:58
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:54
Υπάρχει λοιπόν και metoo αβγών το οποίο τι λέει ;
Φούστα ως τον αστράγαλο απαγορεύεται ή μοιχεία οι προγαμιαίες σχέσεις ή ομοφυλόφιλια το φλερτ στον δρόμο και ασφαλώς ή πορνεία
Πατρίς Θεηα Οικογένεια Ταξις και Ηθικη ..
Δεν είμαι βέβαιος αλλά δίκιο.
Αλλά αυτό που λες το λένε οι άντρες. Π.χ. Θεόδωρος Πάγκαλος.
Α ναι
Και ξεχωριστά σχολεία για αγόρια και κορίτσια

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 20:05

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
13 Απρ 2021, 20:02
wooded glade έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:59
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
13 Απρ 2021, 19:58


Φούστα ως τον αστράγαλο απαγορεύεται ή μοιχεία οι προγαμιαίες σχέσεις ή ομοφυλόφιλια το φλερτ στον δρόμο και ασφαλώς ή πορνεία
Πατρίς Θεηα Οικογένεια Ταξις και Ηθικη ..
Δεν είμαι βέβαιος αλλά δίκιο.
Αλλά αυτό που λες το λένε οι άντρες. Π.χ. Θεόδωρος Πάγκαλος.
Α ναι
Και ξεχωριστά σχολεία για αγόρια και κορίτσια
Καλά είναι αυτά αλλά δεν νομίζω. Δεν είναι αβγικό metoo αυτό.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 13 Απρ 2021, 20:10

Το metoo αβγών πρέπει να είναι κάτι σαν την Ilse Koch, αυτήν με τα αμπαζούρ από Εβραίους.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 13 Απρ 2021, 20:11

George_V έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:53
AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:30
:o WTF?
Θα σου πω μια ιστορια.

Ο Αλκιβιάδης καποτε αγόρασε εναν σκυλο ράτσας με φουντωτη ουρα.

Για βδομάδες ηταν το κουτσομπολιο της πολης παντου. Ο σκυλος του Αλκιβιαδη με την ομορφη ουρα.

Αλλα οπως σε ολα τα πραγματα καποτε οι Αθηναιοι βαρέθηκαν και αρχισαν να συζητανε καινουρια πιο ενδιαφέροντα πραγματα.

Ετσι μια μερα ο Αλκιβιάδης εκοψε την ουρα του σκυλου του και ευθυς ξαναγινε the talk of the town.


Aυτο υποπτευομαι κι εγω.
Έτσι είναι.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 14 Απρ 2021, 00:39

Ασέβαστος έγραψε:
13 Απρ 2021, 17:30
John Brown Gun Club έγραψε:
13 Απρ 2021, 16:15
Εγω την πιστευω.
προς τιμην σου, δεν εισαι ρατσιστης σε αυτη την περιπτωση.

δειχνεις εμπιστοσυνη σε ολες τις ρατσες, και οχι μονο στα ροντβαιλερ.
βρισκω πολυ μικροπρεπες να κανεις τετοιου ειδους γλοιωδη αστειακια για μια γυναικα η οποια αποδεδειγμενα κακοποιηθηκε βαναυσα ηδη μια φορα και η οποια κατα συνεπεια λεει και αυτη τη φορα την αληθεια.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών