Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Απρ 2021, 09:45

Μαρία Αλεξάνδρου: Σοκάρει η νέα της καταγγελία – “Τρεις άντρες ασελγούσαν πάνω μου για ώρες”


Δεν έχουν τέλος οι περιπέτειες που περνάει η Μαρία Αλεξάνδρου… Μετά τον αδιανόητο εφιάλτη που έζησε στα χέρια ανδρών και γυναικών, όταν την απήγαγαν, την έδειραν και την κούρεψαν με ψαλίδι σε μια ερημική τοποθεσία στη Θεσσαλονίκη, πριν από έναν χρόνο, σοκάρει ξανά με τη νέα της καταγγελία.

Σύμφωνα με το thestival.gr, η Μαρία Αλεξάνδρου κατήγγειλε την Κυριακή στους αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Αμπελοκήπων- Μενεμένης πως τα ξημερώματα του Σαββάτου, τέσσερα άτομα από το περιβάλλον της, με τη χρήση σωματικής βίας την επιβίβασαν σε ένα αυτοκίνητο και την μετέφεραν σε αγροτική περιοχή της Θεσσαλονίκης.



Δες επίσης: Συντετριμμένη η Μαρία Αλεξάνδρου για τον αδιανόητο εφιάλτη αρπαγής και ξυλοδαρμού της: “Με χτυπούσαν αλύπητα, με μαχαίρωσαν”

Σε εκείνο το σημείο, τρία άγνωστα σε αυτήν πρόσωπα, προέβησαν σε ασελγείς πράξεις σε βάρος της. Σύμφωνα με την καταγγελία της 29χρονης το μαρτύριό της διήρκεσε ώρες. Οι αρχές διεξάγουν έρευνα για την καταγγελία της 29χρονης.
Πηγη: https://www.tlife.gr/eidhseis-nea/maria ... =latestbox

Γιατι εγω νομιζω οτι απλα ειναι επανάληψη της ιστοριας του Αλκιβιάδη και του σκυλου του?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.


Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Απρ 2021, 10:53

AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:30
:o WTF?
Θα σου πω μια ιστορια.

Ο Αλκιβιάδης καποτε αγόρασε εναν σκυλο ράτσας με φουντωτη ουρα.

Για βδομάδες ηταν το κουτσομπολιο της πολης παντου. Ο σκυλος του Αλκιβιαδη με την ομορφη ουρα.

Αλλα οπως σε ολα τα πραγματα καποτε οι Αθηναιοι βαρέθηκαν και αρχισαν να συζητανε καινουρια πιο ενδιαφέροντα πραγματα.

Ετσι μια μερα ο Αλκιβιάδης εκοψε την ουρα του σκυλου του και ευθυς ξαναγινε the talk of the town.


Aυτο υποπτευομαι κι εγω.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 10:58

Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 13 Απρ 2021, 11:01

Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Αν διάβαζα μόνο το άρθρο δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο.

Αυτό που λέει ο τίτλος όμως, ναι, μου φαίνεται περίεργο.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Απρ 2021, 11:02

Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Γιατι την ξυλοκοπησε μια γυναικεια συμμορια πριν 2 μηνες και δεν εχει συλληφθει κανεις (παροτι προφανως ηξερε ποιοι ηταν) και 2 μηνες μετα καποιοι αγνωστοι την επιβιβάζουν σε αυτοκίνητο και τη βιαζουν σε ερημικη τοποθεσια.

Η ειναι υπερβολικα γκαντέμω η κατι αλλο συμβαινει.

Θα της δώσω το benefit of doubt γιατι δεν γνωριζω αλλα στοιχεια για την υποθεση. Αν μαθω θα αξιολογηθουν οπως πρεπει. Προς το παρών διατηρώ τις επιφυλαξεις μου.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.



Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11457
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 13 Απρ 2021, 11:06

Στο ίδιο δάσος έγινε;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 11:07

AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:01
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Αν διάβαζα μόνο το άρθρο δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο.

Αυτό που λέει ο τίτλος όμως, ναι, μου φαίνεται περίεργο.
Καλά εσύ και φώτο να έβλεπες, θα έλεγες μπα στημένο από τέταρτοκυματικές είναι να σπιλώσουν τους καημένους ανδρες που δέχονται πόλεμο.

George_V έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:02
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Γιατι την ξυλοκοπησε μια γυναικεια συμμορια πριν 2 μηνες και δεν εχει συλληφθει κανεις (παροτι προφανως ηξερε ποιοι ηταν) και 2 μηνες μετα καποιοι αγνωστοι την επιβιβάζουν σε αυτοκίνητο και τη βιαζουν σε ερημικη τοποθεσια.

Η ειναι υπερβολικα γκαντέμω η κατι αλλο συμβαινει.

Θα της δώσω το benefit of doubt γιατι δεν γνωριζω αλλα στοιχεια για την υποθεση. Αν μαθω θα αξιολογηθουν οπως πρεπει. Προς το παρών διατηρώ τις επιφυλαξεις μου.
Μπερδεύτηκες. Όχι κάποιοι άγνωστοι. Με άτομα του κύκλους της μπήκε στο αυτοκίνητο και την οδήγησαν σε ερημική τοποθεσία και εκεί την βίασαν 3 άγνωστοι σε αυτήν. Και ξαναρωταω εγώ, σου φαίνεται περίεργο να συνέβη στους κύκλους που κινείται;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 13 Απρ 2021, 11:16

Το περιεργο ειναι οτι ολα συμβαινουν σε αυτη εντος μικρου χρονικου διαστηματος.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 11:29

George_V έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:16
Το περιεργο ειναι οτι ολα συμβαινουν σε αυτη εντος μικρου χρονικου διαστηματος.
Γιατί ξέρεις αν συμβαίνουν και σε άλλες;;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 13 Απρ 2021, 11:38

Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:01
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 10:58
Γιατί σου φαίνεται περίεργο να την βίασαν;
Αν διάβαζα μόνο το άρθρο δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο.

Αυτό που λέει ο τίτλος όμως, ναι, μου φαίνεται περίεργο.
Καλά εσύ και φώτο να έβλεπες, θα έλεγες μπα στημένο από τέταρτοκυματικές είναι να σπιλώσουν τους καημένους ανδρες που δέχονται πόλεμο.


Οχι. Μπορώ να δεχτώ ότι ανάμεσα στον βιασμό και στο ομαδικό ξύλο από γυναίκες, έγινε ένα από τα δύο. Ή και τα δύο, αλλά δεν παύει να είναι περίεργο που συνέπεσαν στο ίδιο άτομο.

Δεν αποκλείεται, απλώς είναι μεγάλη σύμπτωση.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Απρ 2021, 11:43

AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:38
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07
AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:01


Αν διάβαζα μόνο το άρθρο δεν θα μου φαινόταν καθόλου περίεργο.

Αυτό που λέει ο τίτλος όμως, ναι, μου φαίνεται περίεργο.
Καλά εσύ και φώτο να έβλεπες, θα έλεγες μπα στημένο από τέταρτοκυματικές είναι να σπιλώσουν τους καημένους ανδρες που δέχονται πόλεμο.


Οχι. Μπορώ να δεχτώ ότι ανάμεσα στον βιασμό και στο ομαδικό ξύλο από γυναίκες, έγινε ένα από τα δύο. Ή και τα δύο, αλλά δεν παύει να είναι περίεργο που συνέπεσαν στο ίδιο άτομο.

Δεν αποκλείεται, απλώς είναι μεγάλη σύμπτωση.
Ξαναλέω στους κύκλους που κινείται η κοπέλα δεν νομίζω να είναι τόσο μεγάλη σύμπτωση. Ούτε καν αν πρόκειται για διαφορετικά άτομα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22690
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Πορνοσταρ Μαρια Αλεξάνδρου: Μετα το ξυλο απο γυναικεια συμμορία τωρα καταγγέλει βιασμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 13 Απρ 2021, 11:45

Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:43
AlienWay έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:38
Naida έγραψε:
13 Απρ 2021, 11:07


Καλά εσύ και φώτο να έβλεπες, θα έλεγες μπα στημένο από τέταρτοκυματικές είναι να σπιλώσουν τους καημένους ανδρες που δέχονται πόλεμο.


Οχι. Μπορώ να δεχτώ ότι ανάμεσα στον βιασμό και στο ομαδικό ξύλο από γυναίκες, έγινε ένα από τα δύο. Ή και τα δύο, αλλά δεν παύει να είναι περίεργο που συνέπεσαν στο ίδιο άτομο.

Δεν αποκλείεται, απλώς είναι μεγάλη σύμπτωση.
Ξαναλέω στους κύκλους που κινείται η κοπέλα δεν νομίζω να είναι τόσο μεγάλη σύμπτωση. Ούτε καν αν πρόκειται για διαφορετικά άτομα.
Ή μπορεί να έχει να κάνει με το γεγονός ότι είναι πορνοστάρ και αυτό εδώ στην Ελλάδα στιγματίζει τις γυναίκες. Αυτές που την δείρανε, μπορεί να το κάνανε για λόγους φεμινισμού και αυτοί που τη βίασαν μπορεί να το κάνανε από συντηρητική/ταλιμπανική ανωμαλία.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών