Ψεκασμένο περιστατικο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:06

Προ 4ετιας βεβαια. Δυστυχως το αγνοουσα. Εκανα καινουριο στομάχι απο τα γέλια.



Αμα βρω κι αλλα τέτοια θα τα βαλω εδω. Η αμα βρειτε εσεις βαλτε τα να κανουμε ενα Ψεκασμένο νημα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 16 Απρ 2021, 16:12

Είστε υπήκοος μου. Κλαιω
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10562
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 16 Απρ 2021, 16:12

George_V έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:06
να κανουμε ενα Ψεκασμένο νημα.
Κι'αλλο? Τα μισα νηματα εδω μεσα ψεκ ειναι.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40134
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Απρ 2021, 16:19

Gewponos90 έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:12
Είστε υπήκοος μου. Κλαιω
Ο μαλάκας ο Σώρρας τα ξεκίνησε αυτά στην Ελλάδα, μαζί με τα ψεύτικα ομόλογα και όλες τις αμερικανικές παπαριές και απάτες.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:24

hellegennes έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:19
Gewponos90 έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:12
Είστε υπήκοος μου. Κλαιω
Ο μαλάκας ο Σώρρας τα ξεκίνησε αυτά στην Ελλάδα, μαζί με τα ψεύτικα ομόλογα και όλες τις αμερικανικές παπαριές και απάτες.
Ειμαι σιγουρος οτι μεσα απο τη φυλακη που ειναι ο Σωρρας κραταει την κοιλια του απο τα γέλια για το χαος που δημιουργησε.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12454
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 16 Απρ 2021, 16:24

στηριζω το νημα εχει πολυ ψωμι

πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:26



Ψεκασμένος παπαρας πρηζει μπάτσους και τους απειλει με ατιμωτικη αποταξη.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 13921
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 16 Απρ 2021, 16:27

Gewponos90 έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:12
Είστε υπήκοος μου. Κλαιω
Εκει ηθελε 2 χαστουκια στα μουτρα, 1 κλωτσιδι στιν κωλο και μεσα χωρίς πολλα πολλα.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:34

George_V έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:26


Ψεκασμένος παπαρας πρηζει μπάτσους και τους απειλει με ατιμωτικη αποταξη.
Γινεται καλυτερο στο τελος. Πεφτουν βρισιδια, λεει θα εκτελεσει και τους 3, θα τους βγάλει μαχαιρι, τον συλλαμβανουν και τους λεει "οποιος με συλλάβει παει αυτοφωρο".

Εγω δε θα τον συνελαμβανα. Θα φωναζα τον ψυχίατρο με 4 νοσοκομους να του περάσουν ζουρλομανδυα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5655
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 16 Απρ 2021, 16:35

Αν μην επαναλαμβάνω διπλή φορά σε συνδυασμό με το είμαι μητέρα από ανήλικο με προβληματίζουν γιατί ούτε το google translate δεν βγάζει τέτοιες αγγλικούρες πλέον, πρέπει να μεταφράσεις το mother of λέξη προς λέξη με το λεξικό για να φτάσεις σε έκτρωμα σαν το μητέρα από, και επίσης να είσαι σε πολύ περίεργη γλωσσική φούσκα για να μην σου φαίνεται κουλό.

Ομοίως το είσαι υπήκοός μου κατευθείαν σε sovereign citizen παραπέμπει, αλλά μόνο λεξιλογικά! Οι ίδιοι οι sc δεν αναγνωρίζουν την δικαιοδοσία της αστυνομίας αλλά αυτό με τους υπηκόους είναι διαφορετικό, και συμβαίνει μάλλον επειδή κάποιος αντί να μεταφράσει το sovereign citizen σε κυρίαρχος, αυτόνομος ξέρωγωτι πολίτης είδε στο λεξικό «ηγεμόνας» (άρα υπήκοοι) και το άφησε έτσι, μιλάμε για εντελώς madlibs σπασμένο τηλέφωνο συνωμοσιολογία.

Λογικά παίζει πλύση εγκεφάλου τύπου πωλητής από απάτη πυραμίδα στον κύκλο τους, μαθαίνουν κάτι απ' έξω και δε νοιώθουν τι λένε.

Τι να πω, fascinating.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:38

Ρε συ περιμένεις απο τετοια βοδια να ξερουν να μιλάνε?

Αν ειχαν εστω λιγο IQ θα ξεραν οτι λενε μαλακιες. Αλλα οταν εχεις αρνητικο IQ αυτο συμβαίνει.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7657
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 16 Απρ 2021, 16:39

Stalker έγραψε:
16 Απρ 2021, 16:35
Αν μην επαναλαμβάνω διπλή φορά σε συνδυασμό με το είμαι μητέρα από ανήλικο με προβληματίζουν γιατί ούτε το google translate δεν βγάζει τέτοιες αγγλικούρες πλέον, πρέπει να μεταφράσεις το mother of λέξη προς λέξη με το λεξικό για να φτάσεις σε έκτρωμα σαν το μητέρα από, και επίσης να είσαι σε πολύ περίεργη γλωσσική φούσκα για να μην σου φαίνεται κουλό.

Ομοίως το είσαι υπήκοός μου κατευθείαν σε sovereign citizen παραπέμπει, αλλά μόνο λεξιλογικά! Οι ίδιοι οι sc δεν αναγνωρίζουν την δικαιοδοσία της αστυνομίας αλλά αυτό με τους υπηκόους είναι διαφορετικό, και συμβαίνει μάλλον επειδή κάποιος αντί να μεταφράσει το sovereign citizen σε κυρίαρχος, αυτόνομος ξέρωγωτι πολίτης είδε στο λεξικό «ηγεμόνας» (άρα υπήκοοι) και το άφησε έτσι, μιλάμε για εντελώς madlibs σπασμένο τηλέφωνο συνωμοσιολογία.

Λογικά παίζει πλύση εγκεφάλου τύπου πωλητής από απάτη πυραμίδα στον κύκλο τους, μαθαίνουν κάτι απ' έξω και δε νοιώθουν τι λένε.

Τι να πω, fascinating.
brilliant !

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26737
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 16 Απρ 2021, 16:46



Αλλο μουρλοκομειο απο δω που απειλει με εκτελεσεις κιολας και φερεται να εριξε και μπαλωθιες στον αερα οταν πηγαν να της κοψουν το ρευμα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.


Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 16 Απρ 2021, 16:57

έιτζζζ, ελονοσία και απόβλητα εκτρώσεων








Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών