Ψεκασμένο περιστατικο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 17 Απρ 2021, 15:49

Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68641
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Απρ 2021, 15:53

sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:31
sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:17
✝️ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΚΥΡΩCΕΙC✝️
Οβέρ εντ άουτ.
Αυτό έχω βαρεθεί να το διαβάζω εδώ και χρόνια.

Ως προσωρινή ψευδαίσθηση δύναμης ή πλασέμπο αυτοπεποίθησης είναι μια χαρά.

Γενικώς, επειδή έχω δει πολλές φορές το ίδιο έργο, όταν ακούω πολλά αού αού δεν παίρνω καν καλάθι.
Ναι, αυτό ήταν από τα πρώτα πράγματα που έγραψα όταν πρωτομπήκα στο παλιό και είναι θέση αρχής και για εμένα, δεν αλλάζει σε τίποτα τα προηγούμενα που ανέφερα στο προηγούμενο σχόλιο μου όμως, αυτά που δεν συμπεριέλαβες στην παράθεση σου εννοώ.
Νομίζω ότι έχω μια στοιχειώδη ικανότητα αναλύσεων σε θεωρητικά πεδία, απλώς πιστεύω ότι στη συγκεκριμένη φάση που ζούμε το ζητούμενο είναι οι άμεσες πρακτικές λύσεις και ότι τα υπόλοιπα είναι μια μορφή στρουθοκαμηλισμού ή μια συνειδητή πρακτική με αμιγώς πολιτικό στόχο.

Νομίζω επίσης ότι μπορώ να αντιληφθώ ποιοι είναι αυτοί που κινούνται σε κάθε πεδίο.

Το πως φαίνομαι εγώ σ' αυτούς, το ξέρω. :lol:

Το φόρουμ γενικώς, δημιουργεί τηλεπαθητικά δρώμενα. Από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις πως σκέπτεται ο άλλος, βλέπεις και πίσω από τις γραμμές. Αν φυσικά υπάρχει κάτι, παίζει πολύ και η αυτόματη ποίηση. Αυτό που βλέπεις, αυτό είναι. :lol:

Κάποιες φορές είναι αμφίδρομο, κάποιες όχι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Απρ 2021, 15:58

ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:53
sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:36
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:31


Αυτό έχω βαρεθεί να το διαβάζω εδώ και χρόνια.

Ως προσωρινή ψευδαίσθηση δύναμης ή πλασέμπο αυτοπεποίθησης είναι μια χαρά.

Γενικώς, επειδή έχω δει πολλές φορές το ίδιο έργο, όταν ακούω πολλά αού αού δεν παίρνω καν καλάθι.
Ναι, αυτό ήταν από τα πρώτα πράγματα που έγραψα όταν πρωτομπήκα στο παλιό και είναι θέση αρχής και για εμένα, δεν αλλάζει σε τίποτα τα προηγούμενα που ανέφερα στο προηγούμενο σχόλιο μου όμως, αυτά που δεν συμπεριέλαβες στην παράθεση σου εννοώ.
Νομίζω ότι έχω μια στοιχειώδη ικανότητα αναλύσεων σε θεωρητικά πεδία, απλώς πιστεύω ότι στη συγκεκριμένη φάση που ζούμε το ζητούμενο είναι οι άμεσες πρακτικές λύσεις και ότι τα υπόλοιπα είναι μια μορφή στρουθοκαμηλισμού ή μια συνειδητή πρακτική με αμιγώς πολιτικό στόχο.

Νομίζω επίσης ότι μπορώ να αντιληφθώ ποιοι είναι αυτοί που κινούνται σε κάθε πεδίο.

Το πως φαίνομαι εγώ σ' αυτούς, το ξέρω. :lol:

Το φόρουμ γενικώς, δημιουργεί τηλεπαθητικά δρώμενα. Από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις πως σκέπτεται ο άλλος, βλέπεις και πίσω από τις γραμμές. Αν φυσικά υπάρχει κάτι, παίζει πολύ και η αυτόματη ποίηση. Αυτό που βλέπεις, αυτό είναι. :lol:

Κάποιες φορές είναι αμφίδρομο, κάποιες όχι.
Δεν υπάρχουν άμεσες πρακτικές λύσεις όταν η κρατική ανώτατη δικαιοσύνη ενός κράτους είναι, ανεξαρτήτως κυβερνήσεως, είτε ανύπαρκτη στα θέματα ουσίας είτε μέρος της κομπίνας, μόνον συμβιβασμοί, κοροϊδεύεις τον εαυτό σου, προφανώς το γνωριζεις, προφανώς και δεν σε νοιάζει γιατί δεν έχεις ανάγκη για κάτι περισσότερο από αυτήν την (προφανώς) βολική για εσένα κατάσταση.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 17 Απρ 2021, 17:29

AlienWay έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:49
:smt005:
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 17 Απρ 2021, 17:30



Πρώην συνεργάτης του Παναγιώτη Τουλάτου (αυτός που τον καλούσαν στα 90s στα Παιδιά της Νύχτας και έμοιαζε με τον Χριστό και βάζει eyeliner) απαγγέλει κατηγορίες εναντίον του.
Μαύρη μαγεία, Θιβέτ, Δαλάι Λάμα, μαγικές κρυστάλλινες σφαίρες και στο τέλος υποστηρίζει ότι η καρδιά του καταστράφηκε και ο ίδιος κόντεψε να πεθάνει επειδή ο Τουλάτος του έστειλε δαιμόνια (την ώρα που είναι φανερό ότι ο τύπος τα συκωτάκια και τα σπληναντερα τα καταβροχθίζει πιατελες-πιατελες.
.
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68641
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Απρ 2021, 19:36

sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:53
sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:36


Ναι, αυτό ήταν από τα πρώτα πράγματα που έγραψα όταν πρωτομπήκα στο παλιό και είναι θέση αρχής και για εμένα, δεν αλλάζει σε τίποτα τα προηγούμενα που ανέφερα στο προηγούμενο σχόλιο μου όμως, αυτά που δεν συμπεριέλαβες στην παράθεση σου εννοώ.
Νομίζω ότι έχω μια στοιχειώδη ικανότητα αναλύσεων σε θεωρητικά πεδία, απλώς πιστεύω ότι στη συγκεκριμένη φάση που ζούμε το ζητούμενο είναι οι άμεσες πρακτικές λύσεις και ότι τα υπόλοιπα είναι μια μορφή στρουθοκαμηλισμού ή μια συνειδητή πρακτική με αμιγώς πολιτικό στόχο.

Νομίζω επίσης ότι μπορώ να αντιληφθώ ποιοι είναι αυτοί που κινούνται σε κάθε πεδίο.

Το πως φαίνομαι εγώ σ' αυτούς, το ξέρω. :lol:

Το φόρουμ γενικώς, δημιουργεί τηλεπαθητικά δρώμενα. Από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις πως σκέπτεται ο άλλος, βλέπεις και πίσω από τις γραμμές. Αν φυσικά υπάρχει κάτι, παίζει πολύ και η αυτόματη ποίηση. Αυτό που βλέπεις, αυτό είναι. :lol:

Κάποιες φορές είναι αμφίδρομο, κάποιες όχι.
Δεν υπάρχουν άμεσες πρακτικές λύσεις όταν η κρατική ανώτατη δικαιοσύνη ενός κράτους είναι, ανεξαρτήτως κυβερνήσεως, είτε ανύπαρκτη στα θέματα ουσίας είτε μέρος της κομπίνας, μόνον συμβιβασμοί, κοροϊδεύεις τον εαυτό σου, προφανώς το γνωριζεις, προφανώς και δεν σε νοιάζει γιατί δεν έχεις ανάγκη για κάτι περισσότερο από αυτήν την (προφανώς) βολική για εσένα κατάσταση.
Eυχαριστώ για την ψυχολογική ανάλυση.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5551
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 17 Απρ 2021, 20:02




:oops:

Ανιψιά του Αρίστου;
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Απρ 2021, 20:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 19:36
sys3x έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2021, 15:53


Νομίζω ότι έχω μια στοιχειώδη ικανότητα αναλύσεων σε θεωρητικά πεδία, απλώς πιστεύω ότι στη συγκεκριμένη φάση που ζούμε το ζητούμενο είναι οι άμεσες πρακτικές λύσεις και ότι τα υπόλοιπα είναι μια μορφή στρουθοκαμηλισμού ή μια συνειδητή πρακτική με αμιγώς πολιτικό στόχο.

Νομίζω επίσης ότι μπορώ να αντιληφθώ ποιοι είναι αυτοί που κινούνται σε κάθε πεδίο.

Το πως φαίνομαι εγώ σ' αυτούς, το ξέρω. :lol:

Το φόρουμ γενικώς, δημιουργεί τηλεπαθητικά δρώμενα. Από ένα σημείο και μετά καταλαβαίνεις πως σκέπτεται ο άλλος, βλέπεις και πίσω από τις γραμμές. Αν φυσικά υπάρχει κάτι, παίζει πολύ και η αυτόματη ποίηση. Αυτό που βλέπεις, αυτό είναι. :lol:

Κάποιες φορές είναι αμφίδρομο, κάποιες όχι.
Δεν υπάρχουν άμεσες πρακτικές λύσεις όταν η κρατική ανώτατη δικαιοσύνη ενός κράτους είναι, ανεξαρτήτως κυβερνήσεως, είτε ανύπαρκτη στα θέματα ουσίας είτε μέρος της κομπίνας, μόνον συμβιβασμοί, κοροϊδεύεις τον εαυτό σου, προφανώς το γνωριζεις, προφανώς και δεν σε νοιάζει γιατί δεν έχεις ανάγκη για κάτι περισσότερο από αυτήν την (προφανώς) βολική για εσένα κατάσταση.
Eυχαριστώ για την ψυχολογική ανάλυση.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 12833
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Απρ 2021, 22:34

Ρε τι τραβάνε οι άνθρωποι με τους μουρλούς... (Στύγιος τοποθετήσου :lol: )



Πάντως, νομίζω κακώς την πάνε λάου-λάου τη μουρλή. Καθώς βλέπετε, όσο την πάνε με το καλό, τόσο εκείνη αποθρασύνεται.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 12833
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 17 Απρ 2021, 22:40

Κι εδώ all time classic ψεκιές (υπόψη ότι ο τύπος είναι καθηγητής στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης :102: )


Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 18 Απρ 2021, 00:44

Ναύτης έγραψε:
17 Απρ 2021, 22:40
Κι εδώ all time classic ψεκιές (υπόψη ότι ο τύπος είναι καθηγητής στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης :102: )

Σιγα! Εγω σε αλλο νημα εβαλα ολοκληρο Κασσιματη να υποστηριζει τους θεματοφυλακες του Συνταγματος και το αρθρο 120, ο οποιος ηταν και νομικος συμβουλος του αειμνηστου Ανδρεα Παπανδρεου.

«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26907
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 18 Απρ 2021, 01:07

Ναύτης έγραψε:
17 Απρ 2021, 22:34
Ρε τι τραβάνε οι άνθρωποι με τους μουρλούς... (Στύγιος τοποθετήσου :lol: )



Πάντως, νομίζω κακώς την πάνε λάου-λάου τη μουρλή. Καθώς βλέπετε, όσο την πάνε με το καλό, τόσο εκείνη αποθρασύνεται.
Εγώ θα την είχα κόψει και θα της έλεγα τραβά να πάρεις τον αριθμό πρωτοκόλλου εκεί που σε στείλαμε και άδειασε μας τη γωνία. Και μετά κάνε μας και μήνυση και αγωγή και ότι θες. Μόνο μη μας σπας άλλο τα @@.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 18 Απρ 2021, 12:59

Ναύτης έγραψε:
17 Απρ 2021, 22:34
Ρε τι τραβάνε οι άνθρωποι με τους μουρλούς... (Στύγιος τοποθετήσου :lol: )

....

Πάντως, νομίζω κακώς την πάνε λάου-λάου τη μουρλή. Καθώς βλέπετε, όσο την πάνε με το καλό, τόσο εκείνη αποθρασύνεται.
Ψεκ ιζ στρονγκ ιν δις ουάν. :lol:

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 18 Απρ 2021, 13:01

Στύγιος έγραψε:
18 Απρ 2021, 12:59
Ναύτης έγραψε:
17 Απρ 2021, 22:34
Ρε τι τραβάνε οι άνθρωποι με τους μουρλούς... (Στύγιος τοποθετήσου :lol: )

....

Πάντως, νομίζω κακώς την πάνε λάου-λάου τη μουρλή. Καθώς βλέπετε, όσο την πάνε με το καλό, τόσο εκείνη αποθρασύνεται.
Ψεκ ιζ στρονγκ ιν δις ουάν. :lol:
Χρειάστηκαν 4 μπάτσοι για να την ακινητοποιήσουν και 3 για να την απομακρύνουν.

Αυτό λέει πολλά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Ψεκασμένο περιστατικο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 18 Απρ 2021, 13:33

Ολοι ανήκουν σε αυτό το νήμα:
Ψεκασμένοι
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών