Κρήτη:Αυνανίστηκε και εκσπερμάτωσε μπροστά σε κοπέλα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Κρήτη:Αυνανίστηκε και εκσπερμάτωσε μπροστά σε κοπέλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 29 Μάιος 2021, 16:51

Εξιλεώθηκε με το πετσόκομμα που έριξε στον πόκο. Σε κάθε περίπτωση, είπα ένα ευγενικό αλλά σοβαρό καλημέρα, παρόλο που φορούσα σανδάλι
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14486
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Κρήτη:Αυνανίστηκε και εκσπερμάτωσε μπροστά σε κοπέλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 29 Μάιος 2021, 16:52

GoBack έγραψε:
29 Μάιος 2021, 16:45
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
29 Μάιος 2021, 10:20
Είδα την μενδώνη σήμερα το πρωί στη λαϊκή της καλλιδρομίου
Εικόνα
Μήπως είναι κάποιο σπάνιο είδος παραφιλιας, αυχενοσφρηστής;
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: Κρήτη:Αυνανίστηκε και εκσπερμάτωσε μπροστά σε κοπέλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 29 Μάιος 2021, 16:58

Νομίζω ότι έχει παραγίνει το κακό.
Πρέπει να ληφθουν μέτρα και είναι θέμα για έρευνα, γιατί έχει αυξηθεί τόσο η ανωμαλία. Είναι θέμα εγκλεισμού ή όπως σωστά ανέφερε ο ένοπλος ότι η μάσκα βοηθάει τον μαλακιστη και νιώθει άνετος;
Πάντως δεν υπήρχε παλαιότερα τέτοιο θέμα. Χρησιμοποιουσα αστικά για πολλα χρόνια, γραμμές υπεροφορτομενες και σε απίθανες ώρες. Ποτε δεν πετυχα κάτι τέτοιο ουτε εγώ ουτε φίλοι και συνάδελφοι.
Μόνο ο πατέρας μου ανάφερε ένα τέτοιο σκηνικό πριν λίγα χρόνια που έληξε σε χρόνο μηδέν με σβερκομα και τσίμπημα από την αστυνομία
Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κρήτη:Αυνανίστηκε και εκσπερμάτωσε μπροστά σε κοπέλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Μάιος 2021, 19:41

Ζενίθεδρος έγραψε:
29 Μάιος 2021, 16:41
Naida έγραψε:
29 Μάιος 2021, 12:56
Ζενίθεδρος έγραψε:
29 Μάιος 2021, 11:17


Άλλο θέλω να σου πω. Μην πετάς την μπάλα στις κερκίδες.
Πες το σωστά αυτό που θες να πεις για να μην αισθάνεσαι ότι η απάντηση μου είναι μπαλιά στην εξέδρα.
Ποσο πιο σωστά να το διατυπώσω; Να στο κάνω τελείως ταληράκια; Σου είπα, ότι αυτο που έγραψες, ότι δηθεν εξαιτίας της δημοσιοποίησης του βιασμού της Μπεκατώρου, είναι που μαθαίνονται τελευταία περισσότερο οι μόνιμα πάμπολλες περιπτώσεις μόστρας γεννητικών οργάνων και επίδειξης μεγάλου βεληνεκούς φλοκοβολισμού, ειναι σαθρό. Μιας και, αντίθετα με τους βιαστές που κοιτούν να περάσουν τα κατορθώματα τους στην ζούλα, οι επιδειξίες όλων των υποκατηγοριών επιζητούν αυτό ακριβώς, να βγαίνουν βιντεακια στο γιουτιουμπ με τα παπάρια τους φορα παρτίδα.
Χαζομάρες λες. Ο επιδειξίας δεν επιδιώκει την δημοσιότητα οπως το νομίζεις εσύ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών