Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Ιουν 2021, 19:55

Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:16
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:15
Δεν το είπα σε σχέση με την εμφάνιση αλλά με την συμπεριφορά. Νόμιζα ότι ήταν ξεκάθαρο όπως το έγραψα.
Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Ποια συμπεριφορά δείχνει θηλυκή πλευρά σε έναν άντρα;
Διάφορα πράγματα. Εσύ τι καταλαβαίνεις από το πιο πάνω σκίτσο, ότι εννοεί την όψη; Δε νομίζω ότι η όψη έχει μεγάλη σημασία σ' αυτό το θέμα.

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Ε τι να εννοεί αν όχι την όψη;
Στο μπολντ : Όχι
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19518
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 20 Ιουν 2021, 20:52

Naida έγραψε:
20 Ιουν 2021, 19:55
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
Διάφορα πράγματα. Εσύ τι καταλαβαίνεις από το πιο πάνω σκίτσο, ότι εννοεί την όψη; Δε νομίζω ότι η όψη έχει μεγάλη σημασία σ' αυτό το θέμα.

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Ε τι να εννοεί αν όχι την όψη;
Στο μπολντ : Όχι
Αν πρόκειται για την όψη πάω πάσο, δεν ενοχλούνται οι γυναίκες από τους άντρες που φοράνε κοσμήματα ή έχουν περίεργα μαλλιά, μάλιστα συνήθως αρέσει κιόλας, ακόμα και σε σχετικά συντηρητικές.

Για το άλλο διαφωνώ, η πραγματικότητα σε διαψεύδει. Εσύ μπορεί να μην είσαι έτσι αλλά μην κρίνεις από αυτό.

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 20 Ιουν 2021, 20:56

georgebi έγραψε:
26 Μάιος 2021, 11:29
«Αν είναι κάτι που δεν ανέχομαι, είναι το ότι δεν αφήνω έναν άνδρα να μου δείξει ασέβεια, ιδίως ένας κοντούλης…»
Διακρίνω μια κοντοφοβία, εκ μέρους της σεπτής κυρίας Κάμπατζ

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 20 Ιουν 2021, 20:57

Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια)
Με προβληματίζει λίγο το τι μπορεί να είναι η νέα έννοια :-?:-?:-?

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 20 Ιουν 2021, 20:58

Είμαι ασχημοφοβικός.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14668
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 20 Ιουν 2021, 20:59

Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:16
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:15
Δεν το είπα σε σχέση με την εμφάνιση αλλά με την συμπεριφορά. Νόμιζα ότι ήταν ξεκάθαρο όπως το έγραψα.
Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Ποια συμπεριφορά δείχνει θηλυκή πλευρά σε έναν άντρα;
Διάφορα πράγματα. Εσύ τι καταλαβαίνεις από το πιο πάνω σκίτσο, ότι εννοεί την όψη; Δε νομίζω ότι η όψη έχει μεγάλη σημασία σ' αυτό το θέμα.

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19518
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 20 Ιουν 2021, 21:01

aljawn έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:57
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια)
Με προβληματίζει λίγο το τι μπορεί να είναι η νέα έννοια :-?:-?:-?
:smt005: Δεν εννοώ τον νταβατζή προφανώς!

Η παλιά έννοια είναι 'αυτός που φέρνει τα λεφτά στο σπίτι, η κολώνα του σπιτιού, ο αρχηγός της οικογένειας'. Η νέα είναι αυτή του ιππότη/πολεμιστή που αν χρειαστεί θα προστατέψει την γυναίκα που έχει δίπλα του. Το παλιό ήταν φορετό, αυτό μοιάζει να είναι έμφυτο. Είναι δηλαδή ένα χαρακτηριστικό που βγαίνει στην επιφάνεια σε ελάχιστες περιπτώσεις που θα χρειαστεί κάτι δραστικό.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 20 Ιουν 2021, 21:11

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:58
Είμαι ασχημοφοβικός.
Καθρέφτη δεν έχεις στο σπίτι ;

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 21 Ιουν 2021, 00:44

Feindflug έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:59
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Εικόνα
ΩΝΣΓ :smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 21 Ιουν 2021, 01:10

Feindflug έγραψε:
20 Ιουν 2021, 20:59
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:16


Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Ποια συμπεριφορά δείχνει θηλυκή πλευρά σε έναν άντρα;
Διάφορα πράγματα. Εσύ τι καταλαβαίνεις από το πιο πάνω σκίτσο, ότι εννοεί την όψη; Δε νομίζω ότι η όψη έχει μεγάλη σημασία σ' αυτό το θέμα.

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Εικόνα
:smt005::smt005::smt005::smt005:
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 22 Ιουν 2021, 15:19

“Αν δεν ήμουν χοντρός θα είχα μια σύντροφο”: Μια viral εξομολόγηση στο Humans of New York


Ο Luke έκανε αστεία με το πάχος του για να προλαβαίνει εκείνους που ήθελαν να τον κοροϊδέψουν. Η εξομολόγηση του σε αφήνει άφωνο.

https://mikropragmata.lifo.gr/social-me ... -new-york/
Εικόνα


«Δεν κατηγορώ τα κορίτσια. Ποτέ δεν τα κατηγόρησα. Καταλαβαίνω. Αλλά πάντα ήθελα μια σύντροφο. Πάντα ήθελα να κάνω παιδιά. Αλλά όσο μεγαλώνω αρχίζει να με πειράζει περισσότερο το γεγονός ότι ποτέ δεν είχα μια σχέση με γυναίκα. Πάντα ήμουν ο «αστείος παχουλός φίλος». Είναι το μόνο πράγμα που ξέρω να κάνω καλά. Κάνω τους ανθρώπους να γελάνε. Είναι το ωραιότερο συναίσθημα στον κόσμο. Κάποιος γελάει, εξαιτίας μου. Πάντα ζούσα γι’ αυτό το συναίσθημα. Στο δημοτικό, στο γυμνάσιο…

Εικόνα


Αλλά καθώς μεγάλωνα, ένιωθα πως κάτι έχει αλλάξει μέσα μου. Όλα τα αστεία μου περιστρέφονταν γύρω από τον εαυτό μου. Όταν μου έδιναν τούρτα σε πάρτι, έκανα αστεία για το πόσο μεγάλο ήταν το κομμάτι. Όταν ήταν η ώρα για να βουτήξω στην πισίνα, μετέτρεπα σε αστείο τη στιγμή που έβγαζα την μπλούζα μου. Έλεγα «το φεγγάρι βγαίνει έξω!» και όλοι γελούσαν. Αυτό ήταν ωραίο, αλλά κάπου ένιωθα άσχημα. Γιατί νομίζω ότι ποτέ μου δεν έχω βγάλει την μπλούζα μου χωρίς να κάνω κάποιο αστείο με τον εαυτό μου. Είναι ο τρόπος μου να προστατέψω τον εαυτό μου, είναι σαν να λέω στους άλλους «όχι ρε μαλάκες δεν θα κάνετε αστεία με τον εαυτό μου, θα σας νικήσω εγώ σε αυτό».

Εικόνα

Αλλά νομίζω ότι αυτή η συμπεριφορά με διέλυσε. Όλα αυτά τα αστεία, τόσα χρόνια. Το πάχος μου όρισε την ταυτότητα μου. Κάθε φορά που είμαι σε μια αίθουσα αναμονής, σκέφτομαι πως μπορεί η καρέκλα να μη με χωράει. Ακόμα κι όταν πάω να πληρώσω κάτι σε ταμείο σκέφτομαι «είσαι χοντρός» και αγχώνομαι. Ο ψυχαναλυτής μου λέει «είσαι ένας καλός άνθρωπος, ποιος νοιάζεται;» Νομίζω έχει δίκιο. Αλλά είμαι σίγουρος, πως αν δεν ήμουν χοντρός, δεν θα ήμουν μόνος, θα είχα κοπέλα. Αλλά προσπαθώ να με αγαπήσω περισσότερο. Κάθε μέρα δουλεύω σ’ αυτή την ιδέα.

Εικόνα

Στη δουλειά μου κάνω μεταφορές και συχνά ξεχνάω το ακυρωτικό μηχάνημα στο αμάξι και σκέφτομαι «είσαι ένας χοντρός μαλάκας που το ξέχασες!» Αλλά προσπαθώ να το σταματήσω, προσπαθώ να σκέφτομαι ότι «οκ, οι άνθρωποι ξεχνάνε που και που». Προσπαθώ να αγαπήσω ξανά τον Luke, αυτόν τον καλό, αστείο τύπο που αγαπάει τους φίλους και την οικογένεια του. Όχι τον Luke που είναι χοντρός και κάνει bullying στον εαυτό του. Τον Luke πριν αποφασίσει να κάνει bullying στον εαυτό του».


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23398
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 22 Ιουν 2021, 15:24


Θεσσαλονίκη: Το «bullying» για τα κιλά της οδήγησε την 14χρονη στο χειρουργείο και τον θάνατο

Ο ιερέας πατέρας του κοριτσιού κατήγγειλε ότι ο γιατρός τοποθέτησε τον δακτύλιο λανθασμένα - Η άτυχη κοπέλα αποφάσισε να κάνει την επέμβαση λόγω του bullying που δεχόταν για τα κιλά της
Από σηπτικό σοκ έχασε τη ζωή του το 14χρονο :c005: κορίτσι από την Επανωμή Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με το ιατροδικαστικό πόρισμα. Η νεαρή κοπέλα είχε υποβληθεί σε επέμβαση γαστρικού δακτυλίου λόγω παχυσαρκίας.
https://www.protothema.gr/greece/articl ... daktuliou/
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 22 Ιουν 2021, 15:31

nostromos έγραψε:
22 Ιουν 2021, 15:24

Θεσσαλονίκη: Το «bullying» για τα κιλά της οδήγησε την 14χρονη στο χειρουργείο και τον θάνατο

Ο ιερέας πατέρας του κοριτσιού κατήγγειλε ότι ο γιατρός τοποθέτησε τον δακτύλιο λανθασμένα - Η άτυχη κοπέλα αποφάσισε να κάνει την επέμβαση λόγω του bullying που δεχόταν για τα κιλά της
Από σηπτικό σοκ έχασε τη ζωή του το 14χρονο :c005: κορίτσι από την Επανωμή Θεσσαλονίκης, σύμφωνα με το ιατροδικαστικό πόρισμα. Η νεαρή κοπέλα είχε υποβληθεί σε επέμβαση γαστρικού δακτυλίου λόγω παχυσαρκίας.
https://www.protothema.gr/greece/articl ... daktuliou/
Αν και το νήμα φτιαχτήκατε για τρολλαρισμα

η παρέμβαση σου ειναι χρήσιμη

για την οποία είμαι υποχρεωμένος να δηλώσω οτι έχει όλο το σεβασμό μου...
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5415
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 01 Νοέμ 2021, 15:16

georgebi έγραψε:
26 Μάιος 2021, 11:29
Λιζ Κάμπατζ: Ξέσπασε κατά του bullying για το σώμα της - «Είμαι υπερήφανη για τα 106 κιλά μου»
Ντάξει, αν είναι 2,03 και αθλήτρια είναι φυσιολογικό να ζυγίζει 106 κιλά.

Υ.Γ. Δε μπλέκεις.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Για την χοντροφοβία ένας εισαγγελέας δεν υπάρχει;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 01 Νοέμ 2021, 15:28

Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:21
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:16
Green Dragon έγραψε:
20 Ιουν 2021, 16:15
Δεν το είπα σε σχέση με την εμφάνιση αλλά με την συμπεριφορά. Νόμιζα ότι ήταν ξεκάθαρο όπως το έγραψα.
Δεν κατάλαβα τι εννοείς. Ποια συμπεριφορά δείχνει θηλυκή πλευρά σε έναν άντρα;
Διάφορα πράγματα. Εσύ τι καταλαβαίνεις από το πιο πάνω σκίτσο, ότι εννοεί την όψη; Δε νομίζω ότι η όψη έχει μεγάλη σημασία σ' αυτό το θέμα.

Π.χ. οι γυναίκες τείνουν να είναι πιο αναποφάσιστες, πιο συναισθηματικές, να ψάχνουν τον προστάτη (όχι με την παλιά έννοια), να σκέφτονται κυκλικά, να περιμένουν από τον άντρα να τις 'οδηγήσει' και πολλά πολλά άλλα πράγματα. Τα πιο πολλά από αυτά εκνευρίζουν τις περισσότερες γυναίκες όταν τα βλέπουν στον σύντροφό τους (μερικά είναι καλοδεχούμενα, όπως πχ η αυξημένη κοινωνική αντίληψη ή το να μπορούν να μιλήσουν για πράγματα που ενδιαφέρουν εκείνες όπως τα ζώδια).
Ναι, όνειρο της ζωής μου ήταν να βρω έναν να μου μιλάει για ζώδια. :lol: Αλήθεια τώρα, τα θέλετε και τα λέτε;
3 κατηγορίες είναι κατ'εμέ.
1. Αυτές που θέλουν τον λεφτά άντρα
2. Αυτές που θέλουν ωραίο άντρα (count me in)
3. Aυτές που θέλουν ένα καλό παιδί (συνήθως είναι στο ράφι γιατί δεν ξέρουν ακόμα αν θέλουν το 1 ή το 2).
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών