Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 23 Ιούλ 2021, 12:25

vantono έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:12
Γαμώ την κρατική αλητεία που έχει νομιμοποιήσει τους μαλάκες τους αστρολόγους, αντί να διώκονται ή απλά να ειναι σε ενα περιθώριο απομονωμένοι.
Υπό άλλες συνθήκες φυσικά δε θα μπορούσε να είναι νόμιμη η αστρολογία. Απ όσο ξέρω απαγορεύεται να είσαι απατεώνας. Αλλά το πρόβλημα είναι ότι έχει τεράστια απήχηση στον κόσμο. Έχω γνωρίσει άπειρο κόσμο, κατά τ άλλα μορφωμένο μάλιστα, που πιστεύει φανατικά στα ζώδια. Ακόμα κ τύπισσες φουλ λιμπεραλ που είναι φανατικα αθεες γιατί χαχα τι μαλακιες είναι αυτές, πώς θα μπορούσε κάποιος να πιστεύει σε αυτά τα παραμύθια, μπορεί μετά από λίγο να ψάχνουν να σου βγάλουν τον αστρολογικό σου χάρτη.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23274
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 23 Ιούλ 2021, 12:28

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:22
Πάντως η κλασσική ηλιθια ερώτηση τι ζώδιο είσαι, έχει σχεδόν εξαφανιστεί, οι νέοι ειδικά έχουν σοβαρευτεί. Στα 90ς ηταν το πρώτο που σε ρωτουσαν.
Φαντάζομαι οτι στα 90ς θα ηταν σιγουρα πολύ χειρότερα, αλλα και οι σημερινες μαλακισμένες δεν απέχουν και πάρα πολύ από τις τότε. Οσες γκομενες μου εχουν τυχει απο την εφηβεία μου και μετα, δεν υπάρχει καμία που να μη με ρώτησε για ζώδιο. Μια χτυπημένη μάλιστα ηθελε να μάθει και τον ωροσκόπο μου πριν κάνει κατι μαζί μου, και με εβαλε να παρω τηλ τη μανα μου για να τη ρωτήσω ώρα και τόπο γέννησης κτλ. Και εγώ σαν κλασικός τριμάλακας πιτσιρικάς που ήθελε επειγόντως να πηδήξει αλλιώς δεν άντεχε, πηρα οντως τηλ τη μάνα μου και τη ρώτησα. Με εβγαλε με ωροσκόπο λέων τελικά και της άρεσε της μαλακισμένης, το περασα το τεστ. Αν εβγαινα ζυγός ή παρθένος δεν ξερω τι θα γινοταν, παιζει να ετρωγα και χυλό.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Ιούλ 2021, 12:40

vantono έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:28
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:22
Πάντως η κλασσική ηλιθια ερώτηση τι ζώδιο είσαι, έχει σχεδόν εξαφανιστεί, οι νέοι ειδικά έχουν σοβαρευτεί. Στα 90ς ηταν το πρώτο που σε ρωτουσαν.
Φαντάζομαι οτι στα 90ς θα ηταν σιγουρα πολύ χειρότερα, αλλα και οι σημερινες μαλακισμένες δεν απέχουν και πάρα πολύ από τις τότε. Οσες γκομενες μου εχουν τυχει απο την εφηβεία μου και μετα, δεν υπάρχει καμία που να μη με ρώτησε για ζώδιο. Μια χτυπημένη μάλιστα ηθελε να μάθει και τον ωροσκόπο μου πριν κάνει κατι μαζί μου, και με εβαλε να παρω τηλ τη μανα μου για να τη ρωτήσω ώρα και τόπο γέννησης κτλ. Και εγώ σαν κλασικός τριμάλακας πιτσιρικάς που ήθελε επειγόντως να πηδήξει αλλιώς δεν άντεχε, πηρα οντως τηλ τη μάνα μου και τη ρώτησα. Με εβγαλε με ωροσκόπο λέων τελικά και της άρεσε της μαλακισμένης, το περασα το τεστ. Αν εβγαινα ζυγός ή παρθένος δεν ξερω τι θα γινοταν, παιζει να ετρωγα και χυλό.
Νταξει, αφού πηδηξες κιόλας, καλά έκανες. Εγώ πλέον ποτέ δε τον έχω πετύχει να το συζητανε, αν και δεν είμαι και ιδιαίτερα κοινωνικός, όπως και κάνω παρέες οι βρίσκω γκόμενές προς τα αριστερά, που ποτέ δεν ασχολούνται με αυτά. Είναι λίγο συνήθειες λαϊκαπολιτικ.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32633
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Ιούλ 2021, 13:20

vantono έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:12
Γαμώ την κρατική αλητεία που έχει νομιμοποιήσει τους μαλάκες τους αστρολόγους, αντί να διώκονται ή απλά να ειναι σε ενα περιθώριο απομονωμένοι. Στην καφετζου και τη χαρτού ή όποια άλλη -ου, πρεπει να τρέξεις στο ιδιωτικό της μέρος και να της τα σκάσεις χοντρά για να σου πει τις μαλακίες της. Η ζωδιού όμως, έχει τιμητικά τη δικη της στήλη σε καθε εφημερίδα/περιοδικό όπως και τον δικό της καθιερωμένο χρόνο σε εκπομπές τηλεόρασης και πάνελ και βγαίνει και στα λέει και δωρεάν, κάτι σαν το δελτίο ειδήσεων. Θελω να πιστεύω οτι η αστρολογία δεν ειναι παρά ενα θλιβερό απομεινάρι του παρελθόντος, και στο κοντινο μέλλον θα εχει εξαφανιστεί τελείως αυτη η μαλακία ή θα ειναι εντελώς περιθωριοποιημένη. Θα λέει ο άλλος ότι ειναι "αστρολόγος" και μόνο χλεύη θα εισπράττει, αν οχι και λιντσάρισμα.

στηριζω, αλλα δε φταιει το κρατος. οι ηλιθιες που τα πιστευουν, φταινε.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 23 Ιούλ 2021, 13:32

vantono έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:12
Γαμώ την κρατική αλητεία που έχει νομιμοποιήσει τους μαλάκες τους αστρολόγους, αντί να διώκονται ή απλά να ειναι σε ενα περιθώριο απομονωμένοι. Στην καφετζου και τη χαρτού ή όποια άλλη -ου, πρεπει να τρέξεις στο ιδιωτικό της μέρος και να της τα σκάσεις χοντρά για να σου πει τις μαλακίες της. Η ζωδιού όμως, έχει τιμητικά τη δικη της στήλη σε καθε εφημερίδα/περιοδικό όπως και τον δικό της καθιερωμένο χρόνο σε εκπομπές τηλεόρασης και πάνελ και βγαίνει και στα λέει και δωρεάν, κάτι σαν το δελτίο ειδήσεων. Θελω να πιστεύω οτι η αστρολογία δεν ειναι παρά ενα θλιβερό απομεινάρι του παρελθόντος, και στο κοντινο μέλλον θα εχει εξαφανιστεί τελείως αυτη η μαλακία ή θα ειναι εντελώς περιθωριοποιημένη. Θα λέει ο άλλος ότι ειναι "αστρολόγος" και μόνο χλεύη θα εισπράττει, αν οχι και λιντσάρισμα.
Βασικά πρέπει ο όρος αστρολογία να ταυτίζεται με τους επιστήμονες, σημερινούς "αστρονόμους". Απλώς να μην υπάρχει η άλλη η μαλακία. Αστρολογία να λέγεται η επιστήμη.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 23 Ιούλ 2021, 13:38

Airman68 έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:11
Πασιφάη έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:02
Κάποιος να μαζέψει την χτυπημένη απατεώνισσα. Που τολμάει να διαφημίζεται, πάνω στο θρήνο μιας οικογένειας που έχασε τη γη κάτω απ'τα πόδια της.
Από μένα θα έτρωγε ξεγυρισμένη αγωγή για να στρώσει. Ουστ.
Δε νομίζω ότι θα κέρδιζε τίποτα με την αγωγή αλλά στηρίζω... :smt023
Θεωρώ πως μ'αυτόν τον τρόπο, οι διάφοροι επιτήδειοι θα το σκέφτονταν διπλά. Να ανοίξουν δηλαδή το κουτάκι της απατεωνιάς, με ανεπίτρεπτες προσεγγίσεις σε τόσο σοβαρά θέματα. :wink
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12488
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Απαράδεκτη δήλωση Λίτσας Πατέρα για Καρολάιν: «Είδα τον χάρτη της και σε άλλη χώρα τραγικό τέλος θα είχε»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 23 Ιούλ 2021, 19:31

vantono έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:28
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
23 Ιούλ 2021, 12:22
Πάντως η κλασσική ηλιθια ερώτηση τι ζώδιο είσαι, έχει σχεδόν εξαφανιστεί, οι νέοι ειδικά έχουν σοβαρευτεί. Στα 90ς ηταν το πρώτο που σε ρωτουσαν.
Φαντάζομαι οτι στα 90ς θα ηταν σιγουρα πολύ χειρότερα, αλλα και οι σημερινες μαλακισμένες δεν απέχουν και πάρα πολύ από τις τότε. Οσες γκομενες μου εχουν τυχει απο την εφηβεία μου και μετα, δεν υπάρχει καμία που να μη με ρώτησε για ζώδιο. Μια χτυπημένη μάλιστα ηθελε να μάθει και τον ωροσκόπο μου πριν κάνει κατι μαζί μου, και με εβαλε να παρω τηλ τη μανα μου για να τη ρωτήσω ώρα και τόπο γέννησης κτλ. Και εγώ σαν κλασικός τριμάλακας πιτσιρικάς που ήθελε επειγόντως να πηδήξει αλλιώς δεν άντεχε, πηρα οντως τηλ τη μάνα μου και τη ρώτησα. Με εβγαλε με ωροσκόπο λέων τελικά και της άρεσε της μαλακισμένης, το περασα το τεστ. Αν εβγαινα ζυγός ή παρθένος δεν ξερω τι θα γινοταν, παιζει να ετρωγα και χυλό.
εγω πριν καποια χρονια ειχα γνωρισει μια η οποια οταν αρχισαμε να μιλαμε μου εφτιαξε πληρη αστρολογικο χαρτη και ηθελε να μαθει τι απο ολα αυτα που εβγαλε ο χαρτης ισχυουν για να αποκτησει καλυτερη εικονα για μενα :fp::fp::fp:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών