Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23059
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 15 Σεπ 2021, 00:05

πιο ηλιθιος διχασμος δεν θα μπορουσε να υπαρξει ... προβλημα δεν εχω με οσους δεν εκαναν το εμβολιο ... προβλημα εχω με οσους δεν τηρουνε τα μετρα
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48015
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Σεπ 2021, 00:05

Βλέπω πάλι οι πελότες επιδεικνύουν την ανεκτικότητά τους και τον ανθρωπισμό τους.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24342
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Σεπ 2021, 00:06

3f3k έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:01
GoBack έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:47
3f3k έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:38
Εγω δεν έχω πρόβλημα με τους ψεκασμένους. Στο σπίτι τους ας κάνουν ότι θέλουν. Ας φοράνε και αλουμινόχαρτο καπελάκι και ότι άλλο γουστάρουν. Αρκεί όταν βγαίνουν έξω να μην προκαλούν και να φορουν τις μασκούλες τους και να μη με αγγίζουν.
Ενδιαφερον.Σκεψεις για το παρακατω;

https://www.theblaze.com/news/study-mas ... vid-spread
Δεν ειμαι ΝΔ εγώ δεν τσουβαλιάζω. Υπάρχουν:
1. οι αντιεμβολιαστές ψέκες που μιλάνε για αλλαγές DNA, την μακονια μας και οτι θελουν να κανουν κακο στα παιδιά μας και
2. αυτοί που φοβούνται ή επηρεάζονται εύκολα απο την τρομοκρατία των ειδήσεων και του διαδικτύου και αποφεύγουν να το κάνουν αλλά τηρούν όλα τα μέτρα.
Δεν υπάρχει το 2 γιατί δεν υπάρχει μη ψεκασμενος λόγος να φοβάσαι (δε λέμε για τον έναν στους πεντακοσιους χιλιάδες που έχει στ'αληθεια μια αντένδειξη).

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48015
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Σεπ 2021, 00:08

Εικόνα
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

3f3k
Δημοσιεύσεις: 1433
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 23:09
Phorum.gr user: letryf

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 3f3k » 15 Σεπ 2021, 00:10

foscilis έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:06
3f3k έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:01
GoBack έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:47


Ενδιαφερον.Σκεψεις για το παρακατω;

https://www.theblaze.com/news/study-mas ... vid-spread
Δεν ειμαι ΝΔ εγώ δεν τσουβαλιάζω. Υπάρχουν:
1. οι αντιεμβολιαστές ψέκες που μιλάνε για αλλαγές DNA, την μακονια μας και οτι θελουν να κανουν κακο στα παιδιά μας και
2. αυτοί που φοβούνται ή επηρεάζονται εύκολα απο την τρομοκρατία των ειδήσεων και του διαδικτύου και αποφεύγουν να το κάνουν αλλά τηρούν όλα τα μέτρα.
Δεν υπάρχει το 2 γιατί δεν υπάρχει μη ψεκασμενος λόγος να φοβάσαι (δε λέμε για τον έναν στους πεντακοσιους χιλιάδες που έχει στ'αληθεια μια αντένδειξη).
Αν οι 2οι τηρούν όλα τα μέτρα μέχρι εκατοστού δε δημιουργούν πρόβλημα στην κοινωνία ακριβώς γιατί είναι λίγοι. Δε μπορούμε να τους βάζουμε στο ίδιο τσουβάλι είναι λάθος τακτική. Πρέπει να τους καταλάβουμε και να τους εξηγήσουμε ότι είμαστε οκ με την αποφασή τους (εφόσον τηρούν τα μέτρα) και στην πορεία λογικά θα αρχίσουν να φοβούνται λιγότερο τα εμβόλια απ'ότι τον ιό και θα κάνουν και εμβόλιο.

Οι 1οι είναι original ψεκες. Είναι οι ίδιοι που το 90 θα έλεγαν ότι τα προφυλακτικά είναι για φλώρους γιατι HIV κολλάνε μόνο οι πουστηδαι.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2021, 00:16

3f3k έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:01
GoBack έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:47
3f3k έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:38
Εγω δεν έχω πρόβλημα με τους ψεκασμένους. Στο σπίτι τους ας κάνουν ότι θέλουν. Ας φοράνε και αλουμινόχαρτο καπελάκι και ότι άλλο γουστάρουν. Αρκεί όταν βγαίνουν έξω να μην προκαλούν και να φορουν τις μασκούλες τους και να μη με αγγίζουν.
Ενδιαφερον.Σκεψεις για το παρακατω;

https://www.theblaze.com/news/study-mas ... vid-spread
Δεν ειμαι ΝΔ εγώ δεν τσουβαλιάζω. Υπάρχουν:
1. οι αντιεμβολιαστές ψέκες που μιλάνε για αλλαγές DNA, την μακονια μας και οτι θελουν να κανουν κακο στα παιδιά μας και
2. αυτοί που φοβούνται ή επηρεάζονται εύκολα απο την τρομοκρατία των ειδήσεων και του διαδικτύου και αποφεύγουν να το κάνουν αλλά τηρούν όλα τα μέτρα.

Όσοι βάζουν στο ίδιο τσουβάλι το 1 και το 2 είναι εγκάθετοι και αποπροσανατολίζουν την κοινωνία για να μην ανοίξει συζητήση για τις τεράστιες ελλειψεις στην υγεία και την τραγική διαχείριση της χρεοκοπημένης ΝΔ. (εδώ βγάζουν τώρα φταίχτες και τους γιατρούς που δεν εμβολιάστηκαν)

Όσοι είναι στο 2 και δεν ενοχλούνται που τους τσουβαλιάζουν με το 1 είναι οπορτούνες και χαζοι που χαριεντίζονταν με τη ΧΑ στους αγανακτισμένους για να "αλλαξουν" τη χώρα.

Οι 2 δικαιολογούνται και δεν έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης για την διασπορά.

Οι 1 είναι ψεκασμένοι και ευθύνονται μαζί με την τραγική διαχείρηση για το ότι θα πάμε σε νέο λοκνταουν. Και ειναι ακομα πιο επικίνδυνοι γιατί είναι αυτοί που χρησιμοποιεί η ΝΔ για να περνάει αναίμακτα τα καταστροφικά της νομοσχέδια.

Στην τελικοί όσοι είναι στο 1 έκατσαν σπίτι τους όταν ψηφιζόταν το νομοσχέδιο της παιδείας, των πανεπιστημίων, το εργασιακό και το ασφαλιστικό και βγαίνουν μονο για να φωναξουν για τη μακονια και το DNA τους. Είναι ο διανοητικός απόπατος της κοινωνίας.
Tυπε μπρο,αυτο που με απασχολει εμενα ειναι οτι πιστευεις οτι κινδυνευεις περισσοτερο να κολλησεις απο τους ανεμβολιαστους παρα απο τους εμβολιασμενους.Σε καποιο βαθμο αυτο θα ισχυε βεβαια αν υπηρχε διαφορετικη προσεγγιση στο θεμα των μετρων η αν ησουν καποιος που κινειται αποκλειστικα σε ελεγχομενο περιβαλλον αλλα δεν βρισκομαστε σε αυτο το σημειο ουτε προκειται να βρεθουμε.Προφανως εχεις πεσει θυμα παραπληροφορησης σε αρκετους τομεις που αφορουν την πανδημια.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.Τελικα αποδειχθηκε οτι αυτοι που πηραν την αποφαση να την επιβαλλουν με αυτο τον τροπο ηταν οι πραγματικοι ψεκ.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

3f3k
Δημοσιεύσεις: 1433
Εγγραφή: 17 Ιαν 2019, 23:09
Phorum.gr user: letryf

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 3f3k » 15 Σεπ 2021, 00:22

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:16


Tυπε μπρο,αυτο που με απασχολει εμενα ειναι οτι πιστευεις οτι κινδυνευεις περισσοτερο να κολλησεις απο τους ανεμβολιαστους παρα απο τους εμβολιασμενους.Σε καποιο βαθμο αυτο θα ισχυε βεβαια αν υπηρχε διαφορετικη προσεγγιση στο θεμα των μετρων η αν ησουν καποιος που κινειται αποκλειστικα σε ελεγχομενο περιβαλλον αλλα δεν βρισκομαστε σε αυτο το σημειο ουτε προκειται να βρεθουμε.Προφανως εχεις πεσει θυμα παραπληροφορησης σε αρκετους τομεις που αφορουν την πανδημια.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.Τελικα αποδειχθηκε οτι αυτοι που πηραν την αποφαση να την επιβαλλουν με αυτο τον τροπο ηταν οι πραγματικοι ψεκ.
Παραπληροφόρηση ο WHO και οι λοιμοξιολόγοι και ενημέρωση τα μπλογκ και όσοι λένε ότι δεν κολλάει από το κουταλάκι στην εκκλησία. ΟΚ.

Εγώ προσωπικά επειδή έχω μικρο παιδί και μανα με προβλήματα υγείας παρότι εμβολιάστηκα κρατάω αποστάσεις και φοράω μάσκα πάντα ανάμεσα σε κόσμο ελπίζοντας ότι σύντομα θα βγούμε από όλο αυτό. Εσύ προφανώς είσαι cool στο σενάριο να κολλήσουν κάποιοι σοβαρά και να καταστραφεί η ζωή τους αρκεί να μη τσιμπηθείς ή και βάλεις μάσκα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 15 Σεπ 2021, 00:25

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:16
3f3k έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:01
GoBack έγραψε:
14 Σεπ 2021, 23:47


Ενδιαφερον.Σκεψεις για το παρακατω;

https://www.theblaze.com/news/study-mas ... vid-spread
Δεν ειμαι ΝΔ εγώ δεν τσουβαλιάζω. Υπάρχουν:
1. οι αντιεμβολιαστές ψέκες που μιλάνε για αλλαγές DNA, την μακονια μας και οτι θελουν να κανουν κακο στα παιδιά μας και
2. αυτοί που φοβούνται ή επηρεάζονται εύκολα απο την τρομοκρατία των ειδήσεων και του διαδικτύου και αποφεύγουν να το κάνουν αλλά τηρούν όλα τα μέτρα.

Όσοι βάζουν στο ίδιο τσουβάλι το 1 και το 2 είναι εγκάθετοι και αποπροσανατολίζουν την κοινωνία για να μην ανοίξει συζητήση για τις τεράστιες ελλειψεις στην υγεία και την τραγική διαχείριση της χρεοκοπημένης ΝΔ. (εδώ βγάζουν τώρα φταίχτες και τους γιατρούς που δεν εμβολιάστηκαν)

Όσοι είναι στο 2 και δεν ενοχλούνται που τους τσουβαλιάζουν με το 1 είναι οπορτούνες και χαζοι που χαριεντίζονταν με τη ΧΑ στους αγανακτισμένους για να "αλλαξουν" τη χώρα.

Οι 2 δικαιολογούνται και δεν έχουν μεγάλο μερίδιο ευθύνης για την διασπορά.

Οι 1 είναι ψεκασμένοι και ευθύνονται μαζί με την τραγική διαχείρηση για το ότι θα πάμε σε νέο λοκνταουν. Και ειναι ακομα πιο επικίνδυνοι γιατί είναι αυτοί που χρησιμοποιεί η ΝΔ για να περνάει αναίμακτα τα καταστροφικά της νομοσχέδια.

Στην τελικοί όσοι είναι στο 1 έκατσαν σπίτι τους όταν ψηφιζόταν το νομοσχέδιο της παιδείας, των πανεπιστημίων, το εργασιακό και το ασφαλιστικό και βγαίνουν μονο για να φωναξουν για τη μακονια και το DNA τους. Είναι ο διανοητικός απόπατος της κοινωνίας.
Tυπε μπρο,αυτο που με απασχολει εμενα ειναι οτι πιστευεις οτι κινδυνευεις περισσοτερο να κολλησεις απο τους ανεμβολιαστους παρα απο τους εμβολιασμενους.Σε καποιο βαθμο αυτο θα ισχυε βεβαια αν υπηρχε διαφορετικη προσεγγιση στο θεμα των μετρων η αν ησουν καποιος που κινειται αποκλειστικα σε ελεγχομενο περιβαλλον αλλα δεν βρισκομαστε σε αυτο το σημειο ουτε προκειται να βρεθουμε.Προφανως εχεις πεσει θυμα παραπληροφορησης σε αρκετους τομεις που αφορουν την πανδημια.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.Τελικα αποδειχθηκε οτι αυτοι που πηραν την αποφαση να την επιβαλλουν με αυτο τον τροπο ηταν οι πραγματικοι ψεκ.
Με άρεσε πολύ, το κλέβω-και-το-αλλάζω.


**οκ, τώρα διάβασα και το υπόλοιπο ποστ, δυνατό, σωραιός μπρο τύπε μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sys3x την 15 Σεπ 2021, 00:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2021, 00:26

3f3k έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:22
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:16


Tυπε μπρο,αυτο που με απασχολει εμενα ειναι οτι πιστευεις οτι κινδυνευεις περισσοτερο να κολλησεις απο τους ανεμβολιαστους παρα απο τους εμβολιασμενους.Σε καποιο βαθμο αυτο θα ισχυε βεβαια αν υπηρχε διαφορετικη προσεγγιση στο θεμα των μετρων η αν ησουν καποιος που κινειται αποκλειστικα σε ελεγχομενο περιβαλλον αλλα δεν βρισκομαστε σε αυτο το σημειο ουτε προκειται να βρεθουμε.Προφανως εχεις πεσει θυμα παραπληροφορησης σε αρκετους τομεις που αφορουν την πανδημια.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.Τελικα αποδειχθηκε οτι αυτοι που πηραν την αποφαση να την επιβαλλουν με αυτο τον τροπο ηταν οι πραγματικοι ψεκ.
Παραπληροφόρηση ο WHO και οι λοιμοξιολόγοι και ενημέρωση τα μπλογκ και όσοι λένε ότι δεν κολλάει από το κουταλάκι στην εκκλησία. ΟΚ.

Εγώ προσωπικά επειδή έχω μικρο παιδί και μανα με προβλήματα υγείας παρότι εμβολιάστηκα κρατάω αποστάσεις και φοράω μάσκα πάντα ανάμεσα σε κόσμο ελπίζοντας ότι σύντομα θα βγούμε από όλο αυτό. Εσύ προφανώς είσαι cool στο σενάριο να κολλήσουν κάποιοι σοβαρά και να καταστραφεί η ζωή τους αρκεί να μη τσιμπηθείς ή και βάλεις μάσκα.
Καλα κανεις και κρατας αποστασεις γιατι το εμβολιο δεν εξασφαλιζει απολυτως τιποτα στο θεμα της μεταδοσης,σωστα φορας και μασκα αρκει να τη χρησιμοποιεις με το σωστο τροπο.Και φυσικα αλλα λεω αλλα λες,και δεν εκπλησσομαι ιδιαιτερα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37567
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 15 Σεπ 2021, 00:28

:lol::lol:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2021, 00:42

sys3x έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:28
:lol::lol:
Μη γελας,μου ειπε βοθρομπλογκ την peer reviewed ερευνα που του εφερα :a040:
τη οποια την πρωτοπετυχα σε ενα βοθρομπλογκ αλλα δεν εχει σημασια.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 15 Σεπ 2021, 00:46

Κακως πολωθηκε και πηρε πολιτικο προσημο ο εμβολιασμος. Πρωτα πρωτα ζημιωθηκε η ιδια η υποθεση του εμβολιασμου. Φερει ευθυνη η κυβερνηση

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 15 Σεπ 2021, 00:50

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:16
.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.
Πώς προκύπτει πάλι αυτό;

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2021, 00:50

Υδράργυρος έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:46
Κακως πολωθηκε και πηρε πολιτικο προσημο ο εμβολιασμος. Πρωτα πρωτα ζημιωθηκε η ιδια η υποθεση του εμβολιασμου. Φερει ευθυνη η κυβερνηση
Δεν εχει πολωθει απλα,εχουν προκυψει παρανοικοι και απο τις δυο πλευρες.Για καθε ψεκ που θελει να γλειψει λειψανα αγιων να θεραπευτει,υπαρχει ενας Πορφύριος Εξαρχίδης που πιστευει οτι εμβολιαζονται τωρα τα παιδια επειδη δεν εμβολιαστηκαν οι ψεκ,επειδη καπου το πηρε το ματι του :102:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 27806
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Eμβολιαστες vs Αντιεμβολιαστες. Ειναι αυτος ο τρίτος Εθνικος Διχασμος?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2021, 00:52

Highlander έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:50
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2021, 00:16
.Επισης η μασκουλα σαν γενικο μετρο δεν δουλευει,θα επρεπε αλλα δυστυχως ΔΕΝ.
Πώς προκύπτει πάλι αυτό;
Απο την ερευνα του λινκ που εβαλα παραπανω.Στα καλα νεα ομως,δουλευουν καπως στο Μπαγκλαντες πηρε το ματι μου πριν κατι μερες.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών