Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25937
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Σεπ 2021, 11:14

Cavaliere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:08
Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:34
να ρωτηκσξω
στο κτημα εχω περιφραξη 2.20 μετρων
αν καποιος για οποιονδηπουε λογο την παρακαμψει κ τον κανουν κεμπαμπ οι μουργοι ποσα χρονια θα μου ριξει το δικαστηριο κ ποσο χρημα στις αγωγες ;
Πόσο κτήμα έχεις; Γιατί οι μούργοι αυτουνού του πούστη δεν δικαιολογούνται στο κοτέτσι του. Αφενός. Αφεταίρου όταν έχω ένα νορμάλ σπίτι με πολλά σκυλιά τέτοια, και καλώ κόσμο με παιδιά, έχω μια εποπτεία για την ασφάλεια των μουσαφιρέων. Εγώ είμαι υπεύθυνος, όχι μόνο αυτοί. Το ξαναείπα, δεν το εγκρίνω, αλλά αν ήμουν γονιός θα τον τάιζα σε πεινασμένα γουρούνια ζωντανό. Αλλά δεν το εγκρίνω. Όμως το συναίσθημά μου δεν θα το τιθάσευα, θα ήταν αδύνατον.
11 στρέμματα
οταν ερχεται ενα φορτηγο -τυχαιο παραδειγμα :003: - συριζα στην περιφραξη κ απο την καροτσα προσγειωνονται μεσα στο κτημα σαν κομαντα τα κλεφτοπουλα για να απαλλοτριωσουν τα παντα τι θα κανουν οι μουργοι ; Τους κοιμισμενους ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 16 Σεπ 2021, 11:16

Το θέμα είναι ότι το παιδάκι δεν πέθανε στιγμιαία πχ έκρηξη βόμβας ή στο south tower's Sky lobby την 11η Σεπτεμβρίου και ώρα 09:03.
Τρομοκρατηθηκε πριν πεθάνει κάτι που αυξάνει τον πόνο των γονιών του κατά πααρα πολύ.
Να πα να γαμηθουνε οι ιδιοκτήτες σκύλων-δράκων. Ας βρούνε άλλη μέθοδο να φυλάνε το χρυσομαλλο δερας ή το θησαυρό του Σολομώντα τους.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16361
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 16 Σεπ 2021, 11:18

Πτολεμαίος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:16
Το θέμα είναι ότι το παιδάκι δεν πέθανε στιγμιαία πχ έκρηξη βόμβας ή στο south tower's Sky lobby την 11η Σεπτεμβρίου και ώρα 09:03.
Τρομοκρατηθηκε πριν πεθάνει κάτι που αυξάνει τον πόνο των γονιών του κατά πααρα πολύ.
Να πα να γαμηθουνε οι ιδιοκτήτες σκύλων-δράκων. Ας βρούνε άλλη μέθοδο να φυλάνε το χρυσομαλλο δερας ή το θησαυρό του Σολομώντα τους.
:smt023:smt038

θα πρότεινα η κοινωνία να φροντίσει αυτά τα κτήνη να μπορούν να κοιμούνται ήσυχα οτι ο θησαυρός τους ειναι ασφαλής παραχωμένος βαθειά βαθειά στην σούφρα τους
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16361
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 16 Σεπ 2021, 11:19

Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 00:42
Δικαιοσυνη ανεκδοτο. 5 χρονια για να γινει η δικη που επεβαλε εκαγορασιμη ποινη
Για την ιστορια ο μπαλωθιαρης της θηβας που σακατεψε ενα παιδι μπαλωθιαζοντας με οπλο που κατειχε παρανομα, δεν εχει δικαστει ακομα
ή οι βρωμεροι γύφτοι
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 16 Σεπ 2021, 11:19

Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:14
Cavaliere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:08
Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:34
να ρωτηκσξω
στο κτημα εχω περιφραξη 2.20 μετρων
αν καποιος για οποιονδηπουε λογο την παρακαμψει κ τον κανουν κεμπαμπ οι μουργοι ποσα χρονια θα μου ριξει το δικαστηριο κ ποσο χρημα στις αγωγες ;
Πόσο κτήμα έχεις; Γιατί οι μούργοι αυτουνού του πούστη δεν δικαιολογούνται στο κοτέτσι του. Αφενός. Αφεταίρου όταν έχω ένα νορμάλ σπίτι με πολλά σκυλιά τέτοια, και καλώ κόσμο με παιδιά, έχω μια εποπτεία για την ασφάλεια των μουσαφιρέων. Εγώ είμαι υπεύθυνος, όχι μόνο αυτοί. Το ξαναείπα, δεν το εγκρίνω, αλλά αν ήμουν γονιός θα τον τάιζα σε πεινασμένα γουρούνια ζωντανό. Αλλά δεν το εγκρίνω. Όμως το συναίσθημά μου δεν θα το τιθάσευα, θα ήταν αδύνατον.
11 στρέμματα
οταν ερχεται ενα φορτηγο -τυχαιο παραδειγμα :003: - συριζα στην περιφραξη κ απο την καροτσα προσγειωνονται μεσα στο κτημα σαν κομαντα τα κλεφτοπουλα για να απαλλοτριωσουν τα παντα τι θα κανουν οι μουργοι ; Τους κοιμισμενους ;
Τελείως διαφορετικό το κτήμα και άλλες δομές από την κατοικία που καλείς κόσμο για Πάσχα και έχεις 3 μούργους κλειδωμένους σε μια δομή που ένα πεντάχρονο μπορεί εύκολα να παραβιάσει. Ο τύπος είναι εγκληματίας, αρχιμαλάκας, καράμπαμπας, και πληβείος.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32808
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Σεπ 2021, 11:19

nyxtovios έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:37
Gherschaagk έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:21
nyxtovios έγραψε:
15 Σεπ 2021, 23:07
Εγώ δεν είμαι σύμφωνος με την απόφαση του δικαστηρίου. Αν θυμάμαι καλά τα σκυλιά τα είχε σε περιφραγμένο χώρο. Και το παιδί ξέφυγε από την επίβλεψη της μάνας του;
Όπου και να ήταν, όπως και να έγινε, δεν μιλάμε για το δάσος με τις γκρίζλι, μιλάμε για αυλή σπιτιού. Αδιανόητο.
Είναι σαν να λέμε ήρθα σπίτι σου και έβαλα το δάχτυλο μου στην πρίζα. Φταις;
Αν είχε την απαραίτητη σήμανση δεν θα έπρεπε να καταδικαστεί.
δε θυμαμαι τη φαση. καποιο λινκ;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 16 Σεπ 2021, 11:22

nyxtovios έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:37
Gherschaagk έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:21
nyxtovios έγραψε:
15 Σεπ 2021, 23:07
Εγώ δεν είμαι σύμφωνος με την απόφαση του δικαστηρίου. Αν θυμάμαι καλά τα σκυλιά τα είχε σε περιφραγμένο χώρο. Και το παιδί ξέφυγε από την επίβλεψη της μάνας του;
Όπου και να ήταν, όπως και να έγινε, δεν μιλάμε για το δάσος με τις γκρίζλι, μιλάμε για αυλή σπιτιού. Αδιανόητο.
Είναι σαν να λέμε ήρθα σπίτι σου και έβαλα το δάχτυλο μου στην πρίζα. Φταις;
Αν είχε την απαραίτητη σήμανση δεν θα έπρεπε να καταδικαστεί.
Μόνο οι γύφτοι και οι πληβείοι δεν βάζουν ασφάλειες στην πρίζες όταν καλούν νήπια πλέον. Παίζεις και τάβλι στο μπαλκόνι;
Ordem e Progresso.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14674
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 16 Σεπ 2021, 11:23

Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:34
να ρωτηκσξω
στο κτημα εχω περιφραξη 2.20 μετρων
αν καποιος για οποιονδηπουε λογο την παρακαμψει κ τον κανουν κεμπαμπ οι μουργοι ποσα χρονια θα μου ριξει το δικαστηριο κ ποσο χρημα στις αγωγες ;
νήμα για 5χρονο που έφαγαν ροντβάιλερ είναι ρε τρόμπα,λίγο έλεος,μας λες αλλού τι έχεις

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25937
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Σεπ 2021, 11:27

Cavaliere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19
Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:14
Cavaliere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:08
Πόσο κτήμα έχεις; Γιατί οι μούργοι αυτουνού του πούστη δεν δικαιολογούνται στο κοτέτσι του. Αφενός. Αφεταίρου όταν έχω ένα νορμάλ σπίτι με πολλά σκυλιά τέτοια, και καλώ κόσμο με παιδιά, έχω μια εποπτεία για την ασφάλεια των μουσαφιρέων. Εγώ είμαι υπεύθυνος, όχι μόνο αυτοί. Το ξαναείπα, δεν το εγκρίνω, αλλά αν ήμουν γονιός θα τον τάιζα σε πεινασμένα γουρούνια ζωντανό. Αλλά δεν το εγκρίνω. Όμως το συναίσθημά μου δεν θα το τιθάσευα, θα ήταν αδύνατον.
11 στρέμματα
οταν ερχεται ενα φορτηγο -τυχαιο παραδειγμα :003: - συριζα στην περιφραξη κ απο την καροτσα προσγειωνονται μεσα στο κτημα σαν κομαντα τα κλεφτοπουλα για να απαλλοτριωσουν τα παντα τι θα κανουν οι μουργοι ; Τους κοιμισμενους ;
Τελείως διαφορετικό το κτήμα και άλλες δομές από την κατοικία που καλείς κόσμο για Πάσχα και έχεις 3 μούργους κλειδωμένους σε μια δομή που ένα πεντάχρονο μπορεί εύκολα να παραβιάσει. Ο τύπος είναι εγκληματίας, αρχιμαλάκας, καράμπαμπας, και πληβείος.
ναι ενταξει :smt005:
η ιδιοκτησια ειναι κλοπη κ η ανθρωπινη ζωη (αν προκειται για αυτη του θυτη ) εχει μεγαλυτερη αξια απο οποιαδηποτε επενδυση η περιουσιακο στοιχειο η τη δικη μου τσιφλικαδικη :003: ζωη
ευτυχως οι μουργοι λειτουργουν αποτρεπτικα - σε περιπτωση που χρειαστει να κανουν το καθηκον τους θα ζηταει ουρλιαζοντας ολη η υπερδιανοηση την παραδειγματικη τιμωρια μου
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 16 Σεπ 2021, 11:30

Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:27
Cavaliere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19
Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:14


11 στρέμματα
οταν ερχεται ενα φορτηγο -τυχαιο παραδειγμα :003: - συριζα στην περιφραξη κ απο την καροτσα προσγειωνονται μεσα στο κτημα σαν κομαντα τα κλεφτοπουλα για να απαλλοτριωσουν τα παντα τι θα κανουν οι μουργοι ; Τους κοιμισμενους ;
Τελείως διαφορετικό το κτήμα και άλλες δομές από την κατοικία που καλείς κόσμο για Πάσχα και έχεις 3 μούργους κλειδωμένους σε μια δομή που ένα πεντάχρονο μπορεί εύκολα να παραβιάσει. Ο τύπος είναι εγκληματίας, αρχιμαλάκας, καράμπαμπας, και πληβείος.
ναι ενταξει :smt005:
η ιδιοκτησια ειναι κλοπη κ η ανθρωπινη ζωη (αν προκειται για αυτη του θυτη ) εχει μεγαλυτερη αξια απο οποιαδηποτε επενδυση η περιουσιακο στοιχειο η τη δικη μου τσιφλικαδικη :003: ζωη
ευτυχως οι μουργοι λειτουργουν αποτρεπτικα - σε περιπτωση που χρειαστει να κανουν το καθηκον τους θα ζηταει ουρλιαζοντας ολη η υπερδιανοηση την παραδειγματικη τιμωρια μου
Έχεις υποχρέωση να φυλάξεις τα τσιφλίκια σου, εγώ θα έβαζα κι ενόπλους σε φυλάκεια. Αλλά ο βλάκας αυτός σιγά μη φύλαγε το τσιφλίκι του... Και εσύ δεν καλείς στο κτήμα σου οικογένειες για αναψυχή, εκεί δουλεύεις.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25937
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Σεπ 2021, 11:32

nowhere έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:23
Αγις έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:34
να ρωτηκσξω
στο κτημα εχω περιφραξη 2.20 μετρων
αν καποιος για οποιονδηπουε λογο την παρακαμψει κ τον κανουν κεμπαμπ οι μουργοι ποσα χρονια θα μου ριξει το δικαστηριο κ ποσο χρημα στις αγωγες ;
νήμα για 5χρονο που έφαγαν ροντβάιλερ είναι ρε τρόμπα,λίγο έλεος,μας λες αλλού τι έχεις
να εχεις μια καλη κ δημιουργικη ημερα :wave:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16361
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 16 Σεπ 2021, 11:33

Yochanan έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19
Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 00:42
Δικαιοσυνη ανεκδοτο. 5 χρονια για να γινει η δικη που επεβαλε εκαγορασιμη ποινη
Για την ιστορια ο μπαλωθιαρης της θηβας που σακατεψε ενα παιδι μπαλωθιαζοντας με οπλο που κατειχε παρανομα, δεν εχει δικαστει ακομα
ή οι βρωμεροι γύφτοι
συγνώμη 'Σόκε, συγνώμη. Εννοούσα οι βρωμεροί Ρομά
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 16 Σεπ 2021, 11:35

Yochanan έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:33
Yochanan έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19
Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 00:42
Δικαιοσυνη ανεκδοτο. 5 χρονια για να γινει η δικη που επεβαλε εκαγορασιμη ποινη
Για την ιστορια ο μπαλωθιαρης της θηβας που σακατεψε ενα παιδι μπαλωθιαζοντας με οπλο που κατειχε παρανομα, δεν εχει δικαστει ακομα
ή οι βρωμεροι γύφτοι
συγνώμη 'Σόκε, συγνώμη. Εννοούσα οι βρωμεροί Ρομά
Σπασίκλα και με τους ρομά έχεις πρόβλημα;
Που κολλάνε σε αυτο το νήμα;

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16361
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 16 Σεπ 2021, 11:41

Υδράργυρος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:35
Yochanan έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:33
Yochanan έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19


ή οι βρωμεροι γύφτοι
συγνώμη 'Σόκε, συγνώμη. Εννοούσα οι βρωμεροί Ρομά
Σπασίκλα και με τους ρομά έχεις πρόβλημα;
Που κολλάνε σε αυτο το νήμα;
Μισάνθρωπε 'Σοκε. Εχθροί της ζωής είστε, αυτό είστε. Όλοι θυμόμαστε. Οι Αριστεροι© επιλέγουν να ξεχάσουν τα εγκλήματα των ευπαθών.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Uppercut

Re: Ο ιδιοκτήτης των δολοφονικών ροτβάιλερ τηγν έβγαλε καθαρή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 11:41

Ασέβαστος έγραψε:
16 Σεπ 2021, 11:19
nyxtovios έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:37
Gherschaagk έγραψε:
16 Σεπ 2021, 10:21


Όπου και να ήταν, όπως και να έγινε, δεν μιλάμε για το δάσος με τις γκρίζλι, μιλάμε για αυλή σπιτιού. Αδιανόητο.
Είναι σαν να λέμε ήρθα σπίτι σου και έβαλα το δάχτυλο μου στην πρίζα. Φταις;
Αν είχε την απαραίτητη σήμανση δεν θα έπρεπε να καταδικαστεί.
δε θυμαμαι τη φαση. καποιο λινκ;
Το παιδί δεν μπούκαρε στο σπίτι του τυπά ή κάτι τέτοιο. Καλεσμένη ήταν η μάνα του και αυτό έπαιζε έξω στην αυλή και σε μία φάση, όπως γράφτηκε τότε στα μέσα, τα σκυλιά έριξαν την περίφραξη και του όρμησαν. Δεν ξέρω τι περίφραξη ήταν αυτή που απλά την έριχναν όποτε ήθελαν. Πάντως εκεί ήταν το παιδί, εν γνώσει του ιδιοκτήτη των κόπρων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών