Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6763
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 19 Σεπ 2021, 23:50

ααααχχχχ, σε τί καταπιεστικό κ' πατριαρχικό κόζμο ζούμε, θέ μου!

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 19 Σεπ 2021, 23:50

Ιωαννα μην τους ακους, εγω μαζι σου ειμαι
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14549
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 19 Σεπ 2021, 23:51

EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Σεπ 2021, 23:45
Μπορεί να το έκανα, ελπίζω να μην έλεγα ότι οι άλλοι είναι τεμπέληδες όμως :102:
εδώ το λες τζάμπα ρε :lol:

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 19 Σεπ 2021, 23:56

nowhere έγραψε:
19 Σεπ 2021, 23:49
ST48410 έγραψε:
19 Σεπ 2021, 23:36
Γιατί είναι πολύ εύκολο να πεις ότι "εγώ δεν θα δεχόμουν κάτι τέτοιο" ή "δεν θα έπεφτα τόσο χαμηλά" κλπ όταν είσαι έξω από το χορό και ξέρεις ότι αποκλείεται να χρειαστεί να την πάρεις. Τα λεφτά, η φήμη, η προβολή αλλοτριώνουν και διαφθείρουν. Όλοι το έχουμε δει σε γνωστούς που τους έτυχε μια γερή κληρονομιά ή ένα λαχείο. Όταν θα ήσουν στη θέση να πάρεις τέτοιες αποφάσεις (όχι εσύ, γενικά) θα ήσουν ένας μάλλον άλλος άνθρωπος και με κάπως διαφορετική θέαση των πραγμάτων.
νόμιζα θα έλεγες το αντίθετο.δεν νομίζω ότι πέφτει χαμηλά.απλά κάνει κάτι ηλίθιο που πληρώνεται καλά.πιστεύω τρώει κράξιμο επειδή η δική της θεωρητική ξεφτίλα αποδίδει καλύτερα
Δεν εννοώ αυτό. Δεν σχολιάζω αυτήν. Λέω τι πιστεύω ότι θα άκουγες αν ρώταγες κάποιον που απαντά εκ' του ασφαλούς.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 27 Σεπ 2021, 14:12

Δημήτρης Αλεξάνδρου: Βούρκωσε στον «αέρα» για το ροζ βίντεο της Ιωάννας Τούνη


Το μέρος της συντρόφου του Ιωάννας Τούνη θέλησε να πάρει ο Δημήτρης Αλεξάνδρου μέσα από την εκπομπή Super Kατερίνα με αφορμή τις επιθέσεις που δέχεται κατά καιρούς στα social media. Συγκεκριμένα, ο Δημήτρης Αλεξάνδρου ανέφερε πως είναι άδικες όλες αυτές οι επιθέσεις που δέχεται και δεν τις αξίζουν καθώς δεν έχει κάνει τίποτα κακό. :smt018:e040::e040:

«Δε θέλω να μιλήσω πολύ γιατί θα πουν όλοι ότι είναι κοπέλα μου και την υπερασπίζομαι γι΄ αυτό τον λόγο. Ένα πράγμα που έχω δει στην Ιωάννα και έχω ερωτευτεί πάρα πολύ είναι ότι όντως είναι πάρα πολύ καλό παιδί και έχει πολύ καλή ψυχή. :smt023 Ας μη ξεχνάμε όμως ότι είναι ένας άνθρωπος που έχει φάει πάρα πολύ πόλεμο για πολλούς και διάφορους λόγους. :a040::a040:

Γιατί είναι φαινόμενο στο instagram, γιατί έχει βγει κάποια στιγμή ένα βίντεο που την έχει πεθάνει, έχει πεθάνει την οικογένειά της. Είναι πάρα πολύ στενάχωρο ένας άνθρωπος να τρώει κάθε μέρα πόλεμο και βρισίδι και κατάρες. Τι έχει κάνει; Επειδή προσπαθεί και δουλεύει;» είπε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου.
Εικόνα

Το θέμα όμως δεν έληξε εκεί. Λίγη ώρα αργότερα και ενώ στο πλατό βρισκόταν η Χριστίνα Ορφανίδου η οποία συμμετείχε πέρυσι στο Big Brother και είχε γίνει αντικείμενο σχολιασμού λόγω ενός ροζ βίντεο που είχε διαρρεύσει με την ίδια πρωταγωνίστρια, ο Δημήτρης Αλεξάνδρου πήρε τον λόγο και εξήγησε πόσο δύσκολο είναι και για τον μετέπειτα σύντροφο μιας κοπέλας που έχει βιώσει κάτι τέτοιο – όπως και στην δική του περίπτωση – να αντιμετωπίζει αυτά τα σχόλια.
Εικόνα

«Όλοι νομίζουν ότι μας έχει χαριστεί κάτι και μας έχει χαριστεί μέσα από το κρεβάτι μας, και επειδή μπορεί να διαρρέει κάτι, ότι είναι αυτό το πράγμα και επιβεβαιώνεται. Η διαφορά είναι ότι αυτή η κοπέλα, έχει να γυρίσει στο σπίτι της, να αντιμετωπίσει τους ανθρώπους της. Και δεν έχει μόνο την οικογένειά της έχει και τον ίδιο της τον εαυτό.

Εικόνα

Είναι πολύ δύσκολο ένας άνθρωπος να μη μπορεί να προχωρήσει τι ζωή του γιατί ενδεχομένως να φοβάται ότι δε θα μπορεί να ανταπεξέλθει ο νέος σύντροφος. Δεν είναι εύκολο. Ξέρεις τι είναι να σου την πέφτουν όλοι από πάνω από το πρωί μέχρι το βράδυ; Και μένα, ξέρεις τι είναι να σου στέλνουν μηνύματα από το πρωί μέχρι το βράδυ και να σου λένε αυτό το πράγμα;» :a040::a040: ανέφερε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου και συνέχισε,

«Μπορείς να το αντέξεις; Μπορείς να αντέξεις το γεγονός ότι σου λένε κάθε μέρα αυτό; Είναι θέμα ντροπής και αρχής. Δεν είναι θέμα μόνο το ότι δεν έχουν πάρει αρχές από το σπίτι τους αλλά είναι θέμα ότι από μόνος σου να το δουλέψεις».

Ενώ σε άλλο σημείο σημείωσε. «Ο κάθε άνθρωπος αντιμετωπίζει έναν άνθρωπο διαφορετικά. Μπορεί για εσας να είμαι συμπαθής και για εκατομμύρια κόσμου να μην είμαι. Το πως συμπεριφέρομαι σε εσάς δεν έχει να κάνει με το πως συμπεριφέρομαι σε έναν άλλο άνθρωπο. Και, όλοι αλλάζουμε».

ΕικόναΕικόνα

https://www.tlife.gr/eidhseis-nea/dimit ... =latestbox
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21306
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Στη δημοσιότητα ο τιμοκατάλογος της Ιωάννας Τούνη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 07 Νοέμ 2021, 13:20

Εικόνα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών