Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11460
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Σεπ 2021, 12:34

Τι έγινε γατάκια; περιμένατε georgebi ε;


Ξένια Μοτσκαλίδου: «Δεν μπαίνω σε κουτί αγόρι ή κορίτσι, είμαι κάτι απροσδιόριστο»


Εικόνα

«Εγώ δεν βλέπω φύλα, βλέπω ανθρώπους. Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα», :g030::g030: λέει η Ξένια Μοτσκαλίδου.

Στο Happy Day και την Χριστιάνα Κοχλατζή έδωσε συνέντευξη η Ξένια Μοτσκαλίδου. Η νεαρή κοπέλα που όλοι γνωρίσαμε μέσα από τη συμμετοχή της στο GNTM :smt038 , προχώρησε σε μια εξομολόγηση για την προσωπική της ζωή.

«Αυτό νιώθω, αυτό θέλω και αυτό είμαι. Η μαμά μου και ο μπαμπάς μου με στηρίζουν σε όλα. Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν. Εικόνα
Δεν με πειράζει πια να με φωνάζουν ως ουδέτερο, “το”. Είναι η πρώτη φορά που δείχνω αυτό που είμαι στην αληθινή του μορφή», πρόσθεσε η Ξένια Μοτσκαλίδου.


Εικόνα

https://www.zappit.gr/psychagogia/kseni ... =latestbox
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30304
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 20 Σεπ 2021, 12:41

Ας μάθουμε, όμως, λίγα περισσότερα για την παίκτρια του GNTM 3, Ξένια Μοτσκαλίδου.

1. H Ξένια Μοτσκαλίδου είναι 22 ετών.

2. H Ξένια Μοτσκαλίδου γεννήθηκε στη Μόσχα και ήρθε στην Ελλάδα σε ηλικία 9 ετών.

3. Σπούδασε ζωγραφική και εικονογραφία.

4. H Ξένια σχεδιάζει γραφικά για βιντεοπαιχνίδια.

5. Η Ξένια Μοτσκαλίδου ασχολείται με το μακιγιάζ στα social media.

6. Το GNTM είναι η πρώτη της επαγγελματική επαφή της Ξένιας με το χώρο της μόδας.

7. Για την Ξένια το modelling αποτελεί μια μορφή δημιουργικής έκφρασης, με το μοντέλο να είναι το βασικό πρόσωπο σε αυτό το έργο τέχνης.

8. Η Ξένια Μοτσκαλίδου ονειρεύεται να καταφέρει να κάνει καριέρα όχι μόνο ως plus size μοντέλο αλλά και ως influencer, που θα προωθεί το body positivity.

9. Στο μέλλον θέλει να ασχοληθεί με το σχέδιο μόδας και να αποκτήσει το δικό της brand, που θα εμπνέει τους ανθρώπους να αγαπούν τον εαυτό τους όπως είναι.

10. Το motto της Ξένιας Μοτσκαλίδου είναι το εξής: “The best thing you can wear is your confidence”
Наше дело правое - победа будет за нами!

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 20 Σεπ 2021, 12:45

Και γιατί θα πρέπει να μας ενδιαφέρει ή προσωπική αυτή άποψη αυτής της Ξενιας ;

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4931
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 20 Σεπ 2021, 12:46

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Σεπ 2021, 12:34
Ξένια Μοτσκαλίδου: «Δεν μπαίνω σε κουτί αγόρι ή κορίτσι, είμαι κάτι απροσδιόριστο»

«Εγώ δεν βλέπω φύλα, βλέπω ανθρώπους. Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα», :g030::g030: λέει η Ξένια Μοτσκαλίδου.

η τρομερη δηλωση της χρονιας, αν εβγαινε ο Ερντογαν κι ελεγε οτι θα παρει οτι την ακροπολη λιγοτερο θα σκιαζονταν τα χομοφοβικα φορουμικα γατακια

δηλαδη δε φτανει που ειχες τους πισωγλεντηδες τωρα εχεις κι αλλον πιο υπουλο εχθρο "που δεν μπαινει σε κουτακια" :smt005:

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10679
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 20 Σεπ 2021, 12:53

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Σεπ 2021, 12:34
Τι έγινε γατάκια; περιμένατε georgebi ε;
Οχι και'συ ρε φιλε...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 20 Σεπ 2021, 12:56

Στα @@ μας.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Σεπ 2021, 13:03

Μια χαρά γυναικάρα είναι, απλώς δηλώνει κατιτίς το πιασάρικο για να τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας και περισσότερους φόλουερς.

Και όσοι τσιμπήσουν, τσίμπησαν.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29407
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 20 Σεπ 2021, 13:05

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Σεπ 2021, 13:03
Μια χαρά γυναικάρα είναι, απλώς δηλώνει κατιτίς το πιασάρικο για να τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας και περισσότερους φόλουερς.

Και όσοι τσιμπήσουν, τσίμπησαν.
Αυτό. Μπίζνα είναι.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42515
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 20 Σεπ 2021, 13:07

Αν μπαινατε στην Ξένια και στη μέση της πράξης σας έλεγε ότι τώρα είναι ο Χουάν θα συνεχίζατε; Κι αν ναι, θα ήταν γκέι;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29407
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 20 Σεπ 2021, 13:10

Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Σεπ 2021, 13:07
Αν μπαινατε στην Ξένια και στη μέση της πράξης σας έλεγε ότι τώρα είναι ο Χουάν θα συνεχίζατε; Κι αν ναι, θα ήταν γκέι;
Αν δεν εμφανίσει ξαφνικά καμία μαλαπερδα ή στραπον, ας δηλώνει ο,τι θέλει.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29407
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 20 Σεπ 2021, 13:10

Αν και το σημαντικό ερώτημα είναι τι κάνεις με το Τζεν


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42515
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 20 Σεπ 2021, 13:12

Το Τζεν λογικά είναι σαμπμίσιβ, εγώ συνεχίζω.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 20 Σεπ 2021, 13:12

....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Aprilianos την 20 Σεπ 2021, 13:13, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68647
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μοντέλο :"Είμαι ανοιχτή σε όλα τα φύλα - Είμαι η Ξένια, το Τζεν και ο Χουάν "

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Σεπ 2021, 13:14

Otto Weininger έγραψε:
20 Σεπ 2021, 13:05
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Σεπ 2021, 13:03
Μια χαρά γυναικάρα είναι, απλώς δηλώνει κατιτίς το πιασάρικο για να τραβήξει τα φώτα της δημοσιότητας και περισσότερους φόλουερς.

Και όσοι τσιμπήσουν, τσίμπησαν.
Αυτό. Μπίζνα είναι.
Ακριβώς, μετά το πρότζεκτ "πλας σάιζ" που παίζει στο χώρο του μόντελινγκ για υποστήριξη της ιδιαιτερότητας, παίζει επίσης δυνατά το πρότζεκτ "ανδρόγυνο".

Αλλά για γυναίκες όπως η Ξένια, που εμφανισιακά είναι η επιτομή της αναγεννησιακής θηλυκότητας, ο προσδιορισμός "άφυλο" δεν πείθει με τίποτα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών