Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 20:53

nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:47

Σίγουρα είναι gay
Ούτε καν όμως.

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:48
Και πίπα του έχω πάρει αλλά ήταν χωρίς σεξουαλική έλξη. Πού να καταλάβετε εσείς από αυτά;
Όχι, απλά δεν υπάρχει κάτι το σεξουαλικό μεταξύ μας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12757
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Σεπ 2021, 20:54

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:47

Σίγουρα είναι gay
Ούτε καν όμως.
Μπορεί να μην το ξέρει ακόμα. Δεν έχεις ακούσει που λένε παράτησε την οικογένειά του και έφυγε με τον γκόμενο;

ή μπορεί απλά μεγάλος αυνάνας.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Σεπ 2021, 20:55

waldorf έγραψε:
20 Σεπ 2021, 18:46
sys3x έγραψε:
20 Σεπ 2021, 18:41
...

Υπάρχουνε και οι γκέη φίλοι, χελλόοου.
Tους οποίους για έναν ανεξήγητο λόγο έχουν κατά δεκάδες όσοι δηλώνουν ότι δεν έχουν πρόβλημα με τους gay.
Εγώ πάλι που όντως δεν έχω πρόβλημα με τους gay,δεν έχω κανέναν.
.Αντε βγάλε άκρη. :102:
Εγώ έχω, χτες πχ πήρα έναν φίλο, γκέη, βόλτα στο στούντιο, ούτε εγώ έκανα τίποτα με τις Γερμανίδες όμως.
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 20:56

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:47

Σίγουρα είναι gay
Ούτε καν όμως.

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:48
Και πίπα του έχω πάρει αλλά ήταν χωρίς σεξουαλική έλξη. Πού να καταλάβετε εσείς από αυτά;
Όχι, απλά δεν υπάρχει κάτι το σεξουαλικό μεταξύ μας.
Δεν έχω αρνηθεί ότι μπορεί από σένα να μην υπάρχει. Το αν υπάρχει από τον άλλον που είναι cuck είναι κάτι που δεν θα το έβλεπες, όπως τόσες γνωστές μου που νομίζουν ότι έχουν κολλητουλίνια. Πέρα από την πιθανότητα να είναι closeted homo. Φίλος φίλου μου επί επταετία, βγήκε από τη ντουλάπα πριν κανένα μήνα κι ο φίλος μου λέει ότι κανείς δεν είχε καταλάβει τίποτα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Σεπ 2021, 20:58

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 19:08
Τις γυναίκες κολλητές σας πως τις αποκαλείτε;
Στον ενικό.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 21:04

nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:54
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:47

Σίγουρα είναι gay
Ούτε καν όμως.
Μπορεί να μην το ξέρει ακόμα. Δεν έχεις ακούσει που λένε παράτησε την οικογένειά του και έφυγε με τον γκόμενο;

ή μπορεί απλά μεγάλος αυνάνας.
Δεν είναι ρε συ ούτε το ένα ούτε το άλλο. Και κουκλί είναι και τα σεξακια του και τα παιχνίδια του τα έχει με τις γυναίκες και δεν τα λέει ο ίδιος γιατί είναι μουγγοθοδωρος σε αυτά. Μου τα λέει ο άλλος φίλος μας :lol:
Απλά είμαστε παιδικοί φίλοι, είχαμε χαθεί γιατί έχουμε διαφορά ηλικίας και εγώ μεγάλωσα γρηγορότερα, ξαναβρεθηκαμε και δεσαμε πάλι. Αγάπη μας δένει μωρέ.
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:56
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:47

Σίγουρα είναι gay
Ούτε καν όμως.

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:48
Και πίπα του έχω πάρει αλλά ήταν χωρίς σεξουαλική έλξη. Πού να καταλάβετε εσείς από αυτά;
Όχι, απλά δεν υπάρχει κάτι το σεξουαλικό μεταξύ μας.
Δεν έχω αρνηθεί ότι μπορεί από σένα να μην υπάρχει. Το αν υπάρχει από τον άλλον που είναι cuck είναι κάτι που δεν θα το έβλεπες, όπως τόσες γνωστές μου που νομίζουν ότι έχουν κολλητουλίνια. Πέρα από την πιθανότητα να είναι closeted homo. Φίλος φίλου μου επί επταετία, βγήκε από τη ντουλάπα πριν κανένα μήνα κι ο φίλος μου λέει ότι κανείς δεν είχε καταλάβει τίποτα.
Ούτε αυτός είναι cuck βρε, ούτε γκέι . Δεν ξέρω τον κολλητό μου; δύο χρόνια μέναμε μαζί. Ξεκολλάτε από τα κουτάκια σας!!!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 21:05

sys3x έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:58
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 19:08
Τις γυναίκες κολλητές σας πως τις αποκαλείτε;
Στον ενικό.
Την γυναίκα κολλητή σου πως την αποκαλείς;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27080
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Σεπ 2021, 21:06

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:04
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:54
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53


Ούτε καν όμως.
Μπορεί να μην το ξέρει ακόμα. Δεν έχεις ακούσει που λένε παράτησε την οικογένειά του και έφυγε με τον γκόμενο;

ή μπορεί απλά μεγάλος αυνάνας.
Δεν είναι ρε συ ούτε το ένα ούτε το άλλο. Και κουκλί είναι και τα σεξακια του και τα παιχνίδια του τα έχει με τις γυναίκες και δεν τα λέει ο ίδιος γιατί είναι μουγγοθοδωρος σε αυτά. Μου τα λέει ο άλλος φίλος μας :lol:
Απλά είμαστε παιδικοί φίλοι, είχαμε χαθεί γιατί έχουμε διαφορά ηλικίας και εγώ μεγάλωσα γρηγορότερα, ξαναβρεθηκαμε και δεσαμε πάλι. Αγάπη μας δένει μωρέ.
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:56
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:53


Ούτε καν όμως.




Όχι, απλά δεν υπάρχει κάτι το σεξουαλικό μεταξύ μας.
Δεν έχω αρνηθεί ότι μπορεί από σένα να μην υπάρχει. Το αν υπάρχει από τον άλλον που είναι cuck είναι κάτι που δεν θα το έβλεπες, όπως τόσες γνωστές μου που νομίζουν ότι έχουν κολλητουλίνια. Πέρα από την πιθανότητα να είναι closeted homo. Φίλος φίλου μου επί επταετία, βγήκε από τη ντουλάπα πριν κανένα μήνα κι ο φίλος μου λέει ότι κανείς δεν είχε καταλάβει τίποτα.
Ούτε αυτός είναι cuck βρε, ούτε γκέι . Δεν ξέρω τον κολλητό μου; δύο χρόνια μέναμε μαζί. Ξεκολλάτε από τα κουτάκια σας!!!
Υep...

Totally gay... :003:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 21:09

George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:06

Υep...

Totally gay... :003:
Δεν είναι γκέι.

Να σας πω ξεχάστε την ερώτηση πως αποκαλείτε τις γυναίκες κολλητές σας, δεν είστε ψυχολογικά έτοιμοι.
Ας επιστρέψουμε στην κανονική ροή του προγράμματος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 21:10

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:04

Ούτε αυτός είναι cuck βρε, ούτε γκέι . Δεν ξέρω τον κολλητό μου; δύο χρόνια μέναμε μαζί. Ξεκολλάτε από τα κουτάκια σας!!!
Εσύ ξεκόλλα από τη φαντασίωση. Κανονικό γκέουλο φαίνεται ο τυπάς.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 21:13

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:10
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:04

Ούτε αυτός είναι cuck βρε, ούτε γκέι . Δεν ξέρω τον κολλητό μου; δύο χρόνια μέναμε μαζί. Ξεκολλάτε από τα κουτάκια σας!!!
Εσύ ξεκόλλα από τη φαντασίωση. Κανονικό γκέουλο φαίνεται ο τυπάς.
Ρε πάτε καλά; θα βγάλετε γκέι τον άνθρωπο επειδή δεν γουσταριζομαστε σεξουαλικα και γνωριζόμαστε από παιδια; και μετά λέτε οι γυναίκες βγαζουν γκέι όποιον δεν τις γουστάρει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 21:14

Το να εισαι φιλος με μια γυναικα ειναι ενα πραγμα

Το να κοιμασαι στο ιδιο κρεβατι με την φιλη σου ομως, δειχνει ενα σημειο οικειοτητας που σε υγιες επιπεδο θα πρεπει να περιεχει και σεξουαλικη ελξη μεταξυ δυο ανθρωπων χωρις συγγενεια. Χωρις κοινωνικη απαγορευση δηλαδη.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 21:25

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:14
Το να εισαι φιλος με μια γυναικα ειναι ενα πραγμα

Το να κοιμασαι στο ιδιο κρεβατι με την φιλη σου ομως, δειχνει ενα σημειο οικειοτητας που σε υγιες επιπεδο θα πρεπει να περιεχει και σεξουαλικη ελξη μεταξυ δυο ανθρωπων χωρις συγγενεια. Χωρις κοινωνικη απαγορευση δηλαδη.
Μαζί μέναμε. Φυσικά υπήρχε οικειότητα τεράστια. Οπότε έβαζε ταινία τρόμου και το έβαζε τέρμα και σκοτάδια, δεν υπήρχε περιπτωση εγώ να κοιμηθώ μόνη μου. Το φυσικό για μένα ήταν να πάρω το μαξιλάρι μου και την κουβερτούλα μου και να πάω στο κρεββάτι του, όπως θα έκανα και με την κολλητή μου. Άλλες φορές μας έπαιρνε ο ύπνος στον καναπέ (οχι μαζί) γιατί βλέπαμε μαραθώνιους σειρές κτλ. Αυτά τα έκανα και με την κολλητή μου. Δεν ξέρω γιατί τα ξεχωρίζετε έτσι. Για μένα τα ίδια συναισθηματα ήταν. Εκτός που με τον κολλητό μου είχαμε πάντα κόντρα σχεδόν στα πάντα αλλά χιούμορ φάση. Το χιούμορ που κάνετε εσείς οι άντρες του πειράγματος(που το λατρεύω). Με την κολλητή μου έχουμε το δικό μας χιούμορ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12757
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Σεπ 2021, 21:28

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:25
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:14
Το να εισαι φιλος με μια γυναικα ειναι ενα πραγμα

Το να κοιμασαι στο ιδιο κρεβατι με την φιλη σου ομως, δειχνει ενα σημειο οικειοτητας που σε υγιες επιπεδο θα πρεπει να περιεχει και σεξουαλικη ελξη μεταξυ δυο ανθρωπων χωρις συγγενεια. Χωρις κοινωνικη απαγορευση δηλαδη.
Μαζί μέναμε. Φυσικά υπήρχε οικειότητα τεράστια. Οπότε έβαζε ταινία τρόμου και το έβαζε τέρμα και σκοτάδια, δεν υπήρχε περιπτωση εγώ να κοιμηθώ μόνη μου. Το φυσικό για μένα ήταν να πάρω το μαξιλάρι μου και την κουβερτούλα μου και να πάω στο κρεββάτι του, όπως θα έκανα και με την κολλητή μου. Άλλες φορές μας έπαιρνε ο ύπνος στον καναπέ (οχι μαζί) γιατί βλέπαμε μαραθώνιους σειρές κτλ. Αυτά τα έκανα και με την κολλητή μου. Δεν ξέρω γιατί τα ξεχωρίζετε έτσι. Για μένα τα ίδια συναισθηματα ήταν. Εκτός που με τον κολλητό μου είχαμε πάντα κόντρα σχεδόν στα πάντα αλλά χιούμορ φάση. Το χιούμορ που κάνετε εσείς οι άντρες του πειράγματος(που το λατρεύω). Με την κολλητή μου έχουμε το δικό μας χιούμορ.
αν δεν ήταν πστς θα του είχε γίνει κάγκελο ή απλά αν δεν γούσταρε θα απέφευγε τα τριψίματα και τα πολλά πολλά μαζί σου.
Π.χ. δεν ξέρω κανέναν μη πστ να κοιμάται με άντρες γιατί είναι κολλητοί.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nyxtovios την 20 Σεπ 2021, 21:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 21:29

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:13
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:10
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:04

Ούτε αυτός είναι cuck βρε, ούτε γκέι . Δεν ξέρω τον κολλητό μου; δύο χρόνια μέναμε μαζί. Ξεκολλάτε από τα κουτάκια σας!!!
Εσύ ξεκόλλα από τη φαντασίωση. Κανονικό γκέουλο φαίνεται ο τυπάς.
Ρε πάτε καλά; θα βγάλετε γκέι τον άνθρωπο επειδή δεν γουσταριζομαστε σεξουαλικα και γνωριζόμαστε από παιδια; και μετά λέτε οι γυναίκες βγαζουν γκέι όποιον δεν τις γουστάρει.
Τον βγάλαμε ήδη και είναι. Άλλο δε με γουστάρει κι άλλο κοιμόμαστε μαζί σαν αγαπουλίνια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών