Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 22:19

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:56
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:43

Μενατε και μαζι...κοιμοσασταν μαζι, σου κουμπωνε το σουτιεν, του εβγαζες το παντελονι, αγαπιεστε δηλαδη...

Και απ οτι καταλαβα, οι κανονικες σας σχεσεις στηριζονται στο παθος και στο σεξ

Επιπροσθετα εσυ θεωρεις τους αντρες κακοποιητικους


Νταξ τι να πω τωρα, ας το βουλωσω καλυτερα...
Δεν κοιμόμασταν μαζί, είχαμε ξεχωριστά κρεβάτια στο ίδιο δωμάτιο. Μετά αυτός πήγε σαλόνι και εγώ κράτησα το δωμάτιο. Απλά όταν έβαζε θρίλερ επειδή τραβάω μεγάλο ζόρι με αυτά και τον προειδοποιούσα ότι δεν κοιμάμαι μόνη μου μετά. Ξαναλέω όπως κάνω με την κολλητή μου. Επίσης ναι μου κούμπωσε το σουτιέν γιατί υπέφερα από το χέρι μου. Να μην πήγαινα για δουλειά για να μη του πω κούμπωσε το μου; τότε πραγματικά θα υπήρχε κάτι ύποπτο. Όπως επίσης όταν τον έφεραν παλούκι από το ποτό και δεν στεκόταν όρθιος και μου έλεγε δεν μπορώ βγάλε μου εκεινο, βγάλε μου το άλλο και του έβγαλα ότι τον πίεζε και του έβαλα δύο μαξιλάρια και τον έβαλα στο πλάι και έκατσα και κοιμήθηκα δίπλα στον καναπέ μη πάθει τίποτα να τον ακούσω. Εγώ έτσι ξέρω κάνουν οι φίλοι. Έτσι κάνω και στην κολλητή μου γιατί έχουμε αγάπη μεταξύ μας ανθρώπινη. Εσείς ψάχνετε το σεξουαλικό στοιχείο στα πάντα. Επίσης αυτό το θεωρώ τους αντρες κακοποιητες από που προέκυψε; έτσι σου ρθε;
Ειπα θα το βουλωσω...


Για το τελευταιο εσυ δεν λες οτι εχουν κουλτουρα βιασμου και οτι δερνουν τις γυναικες τους, φυλακιζουν σπιτι τις κορες τους κτλ

Κακοποιητικα ειναι ολα αυτα...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:20

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:18

Κολλητή να σου πετύχει.
Μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί τι σημαίνει φιλια :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:20

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:19
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:56
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:43

Μενατε και μαζι...κοιμοσασταν μαζι, σου κουμπωνε το σουτιεν, του εβγαζες το παντελονι, αγαπιεστε δηλαδη...

Και απ οτι καταλαβα, οι κανονικες σας σχεσεις στηριζονται στο παθος και στο σεξ

Επιπροσθετα εσυ θεωρεις τους αντρες κακοποιητικους


Νταξ τι να πω τωρα, ας το βουλωσω καλυτερα...
Δεν κοιμόμασταν μαζί, είχαμε ξεχωριστά κρεβάτια στο ίδιο δωμάτιο. Μετά αυτός πήγε σαλόνι και εγώ κράτησα το δωμάτιο. Απλά όταν έβαζε θρίλερ επειδή τραβάω μεγάλο ζόρι με αυτά και τον προειδοποιούσα ότι δεν κοιμάμαι μόνη μου μετά. Ξαναλέω όπως κάνω με την κολλητή μου. Επίσης ναι μου κούμπωσε το σουτιέν γιατί υπέφερα από το χέρι μου. Να μην πήγαινα για δουλειά για να μη του πω κούμπωσε το μου; τότε πραγματικά θα υπήρχε κάτι ύποπτο. Όπως επίσης όταν τον έφεραν παλούκι από το ποτό και δεν στεκόταν όρθιος και μου έλεγε δεν μπορώ βγάλε μου εκεινο, βγάλε μου το άλλο και του έβγαλα ότι τον πίεζε και του έβαλα δύο μαξιλάρια και τον έβαλα στο πλάι και έκατσα και κοιμήθηκα δίπλα στον καναπέ μη πάθει τίποτα να τον ακούσω. Εγώ έτσι ξέρω κάνουν οι φίλοι. Έτσι κάνω και στην κολλητή μου γιατί έχουμε αγάπη μεταξύ μας ανθρώπινη. Εσείς ψάχνετε το σεξουαλικό στοιχείο στα πάντα. Επίσης αυτό το θεωρώ τους αντρες κακοποιητες από που προέκυψε; έτσι σου ρθε;
Ειπα θα το βουλωσω...


Για το τελευταιο εσυ δεν λες οτι εχουν κουλτουρα βιασμου και οτι δερνουν τις γυναικες τους, φυλακιζουν σπιτι τις κορες τους κτλ

Κακοποιητικα ειναι ολα αυτα...
Όχι όλοι οι άντρες αγαπητέ. Μην γενικεύεις γιατί η γενίκευση είναι η αρχή του φασισμού.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 22:21

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:20
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:18

Κολλητή να σου πετύχει.
Μάλλον δεν έχεις αντιληφθεί τι σημαίνει φιλια :D
Σημαίνει να βοηθάς!

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12757
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Σεπ 2021, 22:21

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:13
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:05


Δεν είπα τίποτα, κορίτσι μου. Λέω ότι μπορεί να του έκανες κι αυτό μή σεξουαλικά. Γιατί τα μπλέκεις;
Το νεαρό της ηλικίας σου πιθανόν να δικαιολογεί αυτή σου την εμμονή με το σεξουαλικό κομμάτι στη φιλιά. Αν μεγαλώνοντας καταφέρεις να διαχωρίσεις τι σημαίνει φιλια και τι γκόμενος ίσως σταθείς τυχερός και εκτιμήσεις μια γυναίκα σαν άνθρωπο που μπορείς να μοιραστείς στιγμές μαζί της χωρίς σεξουαλικα πασπαλισματα. Αυτα και το κλείνω.
nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:08
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:07


Δηλαδή αν εσύ δεις τον κολλητό σου να προσπαθεί να βγάλει την ζώνη του και το παντελόνι του όντας κουρουμπελο και τον ρωτήσεις αν χρειάζεται κάτι και σου πει βγαλτα μου, δεν θα τον βοηθήσεις γιατι θα είναι σεξουαλική κίνηση. Σωστά;
Εννοείται όχι. Γιατί καταρχήν ; Τι θα πάθει αν το φοράει και είναι τύφλα;
Μπορεί να το ένιωθε στενό πάνω του. Που να ξέρω γιατί ήθελε να το βγάλει. Ξεραθηκε στον ύπνο πάντως μετά. Αφού τραγούδησε Χριστοδουλοπουλο πρώτα το βλαμμένο :smt005:
:e045:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:24

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:21


Σημαίνει να βοηθάς!
Ακριβώς. Για αυτό το να βγάλεις το παντελόνι του κολλητού σου οταν δεν αισθάνεται καλά, είναι πραξη βοήθειας. Οι σεξουαλικές αποχρώσεις δεν χωράνε στη φιλια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 22:25

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:24
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:21


Σημαίνει να βοηθάς!
Ακριβώς. Για αυτό το να βγάλεις το παντελόνι του κολλητού σου οταν δεν αισθάνεται καλά, είναι πραξη βοήθειας. Οι σεξουαλικές αποχρώσεις δεν χωράνε στη φιλια.
Μα κι εγώ δεν μίλησα για καμία σεξουαλική απόχρωση. Η βοήθεια που περιγράφεται στο τραγούδι είναι ιατρικής φύσεως.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 22:26

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:20
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:19
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:56


Δεν κοιμόμασταν μαζί, είχαμε ξεχωριστά κρεβάτια στο ίδιο δωμάτιο. Μετά αυτός πήγε σαλόνι και εγώ κράτησα το δωμάτιο. Απλά όταν έβαζε θρίλερ επειδή τραβάω μεγάλο ζόρι με αυτά και τον προειδοποιούσα ότι δεν κοιμάμαι μόνη μου μετά. Ξαναλέω όπως κάνω με την κολλητή μου. Επίσης ναι μου κούμπωσε το σουτιέν γιατί υπέφερα από το χέρι μου. Να μην πήγαινα για δουλειά για να μη του πω κούμπωσε το μου; τότε πραγματικά θα υπήρχε κάτι ύποπτο. Όπως επίσης όταν τον έφεραν παλούκι από το ποτό και δεν στεκόταν όρθιος και μου έλεγε δεν μπορώ βγάλε μου εκεινο, βγάλε μου το άλλο και του έβγαλα ότι τον πίεζε και του έβαλα δύο μαξιλάρια και τον έβαλα στο πλάι και έκατσα και κοιμήθηκα δίπλα στον καναπέ μη πάθει τίποτα να τον ακούσω. Εγώ έτσι ξέρω κάνουν οι φίλοι. Έτσι κάνω και στην κολλητή μου γιατί έχουμε αγάπη μεταξύ μας ανθρώπινη. Εσείς ψάχνετε το σεξουαλικό στοιχείο στα πάντα. Επίσης αυτό το θεωρώ τους αντρες κακοποιητες από που προέκυψε; έτσι σου ρθε;
Ειπα θα το βουλωσω...


Για το τελευταιο εσυ δεν λες οτι εχουν κουλτουρα βιασμου και οτι δερνουν τις γυναικες τους, φυλακιζουν σπιτι τις κορες τους κτλ

Κακοποιητικα ειναι ολα αυτα...
Όχι όλοι οι άντρες αγαπητέ. Μην γενικεύεις γιατί η γενίκευση είναι η αρχή του φασισμού.
Α οκ

Ειχα την εντυπωση οτι παντου αυτο βλεπεις, καλο ειναι να το θυμασαι. Μαθε πρωτα πως λενε τον Κιγκεργκαρντ και εμβαθυνεις μετα στα πολιτικα συστηματα.

Εσενα δηλαδη δεν σου εχει τυχει καμμια τετοια περιπτωση, ετσι;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:28

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:26

Α οκ

Ειχα την εντυπωση οτι παντου αυτο βλεπεις, καλο ειναι να το θυμασαι. Μαθε πρωτα πως λενε τον Κιγκεργκαρντ και εμβαθυνεις μετα στα πολιτικα συστηματα.

Εσενα δηλαδη δεν σου εχει τυχει καμμια τετοια περιπτωση, ετσι;
Τι περίπτωση;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 22:31

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:28
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:26

Α οκ

Ειχα την εντυπωση οτι παντου αυτο βλεπεις, καλο ειναι να το θυμασαι. Μαθε πρωτα πως λενε τον Κιγκεργκαρντ και εμβαθυνεις μετα στα πολιτικα συστηματα.

Εσενα δηλαδη δεν σου εχει τυχει καμμια τετοια περιπτωση, ετσι;
Τι περίπτωση;
Καποιος κακοποιητικος αντρας στην ζωη σου

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:33

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:31
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:28
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:26

Α οκ

Ειχα την εντυπωση οτι παντου αυτο βλεπεις, καλο ειναι να το θυμασαι. Μαθε πρωτα πως λενε τον Κιγκεργκαρντ και εμβαθυνεις μετα στα πολιτικα συστηματα.

Εσενα δηλαδη δεν σου εχει τυχει καμμια τετοια περιπτωση, ετσι;
Τι περίπτωση;
Καποιος κακοποιητικος αντρας στην ζωη σου
Οχι. Εσένα;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 22:35

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:33


Οχι. Εσένα;


Οχι γιαυτο δεν με εχεις ακουσει να παραπονιεμαι για τις αντρικες ορμονες

Και απο που αντλεις συμπερασματα για να πιστευεις αυτα που πιστευεις; Ειναι καποια φιλη σου που εχει καναν τετοιον;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 20 Σεπ 2021, 22:36

ποιος θα τολμουσε ;

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 20 Σεπ 2021, 22:36

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 21:05
sys3x έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:58
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 19:08
Τις γυναίκες κολλητές σας πως τις αποκαλείτε;
Στον ενικό.
Την γυναίκα κολλητή σου πως την αποκαλείς;
Ράνια.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 22:37

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:35
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 22:33


Οχι. Εσένα;


Οχι γιαυτο δεν με εχεις ακουσει να παραπονιεμαι για τις αντρικες ορμονες

Και απο που αντλεις συμπερασματα για να πιστευεις αυτα που πιστευεις; Ειναι καποια φιλη σου που εχει καναν τετοιον;
Όχι. Έχω δει ελληνικές ταινίες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών