Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 20:13

foscilis έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:00

Νομίζω είπα "εκτός αν είναι μαλακισμενη"
Μαλακισμενη γιατί είναι; :lol:
George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:01
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 19:27


Οκ, αυτό ισχύει για σένα προφανώς. Εγώ αναφέρομαι στους άντρες που έχουν κολλητή.
Μονο στους γκει υπαρχει αυτη η ιδιομορφια.

Δε θα μας χαλασεις εσυ την ιεροτητα του δεσμου φιλιας μεταξυ ανδρων.


Αλλο πράγμα ειναι π.χ. να εχει χωρισει ο κολλητος σου και να πινουμε ρακες ολο το βράδυ, να λεμε μαλακιες να ξεχαστει και να κανουμε καφριλες.

Και αλλο πραγμα να εχει χωρισει μια γυναικα. Ε τι θα καθομαστε να πινουμε ρακες μαζι της? (Εξαιρειται η περιπτωση που θελουμε να της την πεσουμε επειδη χωρισε)

Γενικοτερα αυτα που κανεις με τον κολλητο σου δεν προκειται να τα κανεις με καμια γυναικα ποτε.
Ναι μπορείς να βγεις με την κολλητή σου για ρακες να βρίζετε την πρώην σου ή τον πρώην της κτλ. Που είναι το περίεργο σε αυτό;
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:03

Έχω πολύ εμπειρία με τα δήθεν κολλητηλίκια που να μου λέει η άλλη χαζή πόσο τέλειος είναι ο κολλητουλίνος της κι εμένα να μου λέει το cuck πόσο θέλει να τη γαμήσει.
Καλά εκτός ότι ο κολλητουλινης είναι τραγικός και προδοταρος, δεν ισχύει σε όλες τις σχέσεις αυτο.

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:03
Μπράβο! Αυτό είναι το θέμα. Για να δουλέψει αυτό, όωπς κι εσύ αναγνωρίζεις πρέπει να μην υπάρχει η ερωτική ελξη, η οποία όμως στάνταρ θα υπάρχει στον έναν από τους δύο ακόμα κι αν δεν υπάρχει στον άλλον. Δεν είπαμε ότι στάνταρ και οι δύο θα αλληλογουστάρονται, αρκεί ο ένας για να είναι αυτό που περιέγραψα. Άμα έχετε τόσο καλή επαφή, αρέσετε ο ένας στον άλλον ως άτομα, περνάτε τόσο τέλεια για να είστε κολλητουλίνια, όποιος εκ των δύο δεν είναι καράμπαζο του αιώνα, θα γουστάρεται από τον άλλον. Αν είναι κι οι δύο αρκούντως ωραίοι για τον άλλον τα φτιάχνουν, αν ο ένας δεν είναι, είτε σπάνε είτε έχουμε το «κολλητηλίκι» απλά τα πράγματα.

Ξαναλέω δεν λέμε για γκόμενους, γκόμενες φίλων σας, όπου πάλι όμως δεν υπάρχει αυτό το κολλητέισιον. Δεν βγαίνω εγώ συνεχώς μόνος με τη γκόμενα του φίλου μου.
Δεν καταλαβαίνω που κολλάτε στο μυαλό σας ειλικρινά. Οκ το καταλαβαινω να μην το έχετε βιώσει αλλά το να πασχιζετε να αποδείξετε ότι δεν υπάρχει και για τους άλλους είναι χαζό.
Δεν είναι πάντα έτσι τα σχήματα μεταξύ των ανθρώπων. Μπορεί ένας άνθρωπος να μην σε ελκύει και να μην τον ελκύεις σεξουαλικα. Αλλά να είστε από χρόνια φίλοι και να έχετε ψυχικό δέσιμο.
Πως να το κάνουμε τώρα, να το αλλάξουμε για να ικανοποιηθουν τα κουτάκια που έχετε στο μυαλό σας;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 20:14

Στην πραγματικότητα κολλάει. Είπαμε επίσης ότι δεν μιλάμε για έναν/μία από τους φίλους σου, μιλάς για κολλητό.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 20:14

Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:06
Εγώ αυτή τη σιγουριά σας πάντως δεν την καταλαβαίνω. Σίγουρα είναι πιο σπάνιο αλλά αφού γίνεται να μην ελκύεται ο ένας, γίνεται να μην ελκύεται ούτε ο άλλος. Σιγά το δύσκολο.
Σωστος

άγνωστος γνωστός
Δημοσιεύσεις: 491
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 00:33

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από άγνωστος γνωστός » 20 Σεπ 2021, 20:14

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:01
Εγω ρε τυποι εχω αρκετες φιλες γυναικες, λογω δουλειας κυριως.

Και μια "κολλητη". Δεν ειναι μπρο, αλλα ειμαστε πολυ καλοι φιλοι και μιλαμε σχεδον καθημερινα ειτε απο κοντα ειτε απο τηλ. Δεν εχουμε πηδηχτει ουτε προκειται. Κανουμε παρεα καμμια 10ρια χρονια...
Α δεν είναι μπρο; Έλα ρε :o

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27186
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 20 Σεπ 2021, 20:16

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:13
foscilis έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:00

Νομίζω είπα "εκτός αν είναι μαλακισμενη"
Μαλακισμενη γιατί είναι; :lol:
George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:01
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 19:27


Οκ, αυτό ισχύει για σένα προφανώς. Εγώ αναφέρομαι στους άντρες που έχουν κολλητή.
Μονο στους γκει υπαρχει αυτη η ιδιομορφια.

Δε θα μας χαλασεις εσυ την ιεροτητα του δεσμου φιλιας μεταξυ ανδρων.


Αλλο πράγμα ειναι π.χ. να εχει χωρισει ο κολλητος σου και να πινουμε ρακες ολο το βράδυ, να λεμε μαλακιες να ξεχαστει και να κανουμε καφριλες.

Και αλλο πραγμα να εχει χωρισει μια γυναικα. Ε τι θα καθομαστε να πινουμε ρακες μαζι της? (Εξαιρειται η περιπτωση που θελουμε να της την πεσουμε επειδη χωρισε)

Γενικοτερα αυτα που κανεις με τον κολλητο σου δεν προκειται να τα κανεις με καμια γυναικα ποτε.
Ναι μπορείς να βγεις με την κολλητή σου για ρακες να βρίζετε την πρώην σου ή τον πρώην της κτλ. Που είναι το περίεργο σε αυτό;

Νοpe.

Πρωτον ειναι πολυ awkward φαση, δευτερον ειναι κατι μεταξυ ανδρων και τριτον δεν μπορεις να κανεις καφριλες με καμια γυναικα οπως κανεις με τον κολλητο σου.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 20:20

nyxtovios έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:11
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:09
George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:03


Εικόνα
:lol:

Οχι ρε, καμμια σχεση. Πρεπει να τις πηδαω ολες δηλαδη;

Εχει τυχει και να μου την πεσει φιλη, (σε φαση που χωρισε) και εφαγε χυλοπιτα. Ημουν τοσο ευγενικος που συνεχισαμε να κανουμε παρεα οπως πριν... Μεχρι να με αρχισει ανεξηγητα στα πουστηρλικια 2 χρονια μετα :102:
Τι έκανε;
Βρηκε εναν γκομενο ο οποιος μου την ελεγε συνεχεια. Τωρα αυτη του βαζε λογια, αυτος ζηλευε, δεν ξερω.

Ε σε καποια στιγμη του την ειπα, αυτος με εδωσε και με πηρε τηλ αυτη και με ξεχεσε

Με ξαναπηρε τηλ οταν χωρισανε :lol:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12798
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Σεπ 2021, 20:21

Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:20

Βρηκε εναν γκομενο ο οποιος μου την ελεγε συνεχεια. Τωρα αυτη του βαζε λογια, αυτος ζηλευε, δεν ξερω.

Ε σε καποια στιγμη του την ειπα, αυτος με εδωσε και με πηρε τηλ αυτη και με ξεχεσε

Με ξαναπηρε τηλ οταν χωρισανε :lol:
Karxies

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 20:26

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:14
Στην πραγματικότητα κολλάει. Είπαμε επίσης ότι δεν μιλάμε για έναν/μία από τους φίλους σου, μιλάς για κολλητό.
Μα ακριβώς αυτό. Για κολλητό. Όπως έχω κοιμηθεί στο ίδιο κρεββάτι με την κολλητή μου, έχω κοιμηθεί και με τον κολλητό μου. Όπως έχω μαζέψει την κολλητή μου από τα πατώματα λιώμα έχω μαζέψει και τον κολλητό μου, όπως θα τα πω με την κολλητή μου για τον γκόμενο μου θα τα πω και στον κολλητό μου.
Οι αντιδράσεις της γυναίκας κολλητής μου και του άντρα κολλητού μου δεν είναι οι ίδιες αλλά όλες έχουν βάσει την βαθιά φιλική αγάπη που έχουμε έχουμε μεταξύ μας.
George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:16
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:13
foscilis έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:00

Νομίζω είπα "εκτός αν είναι μαλακισμενη"
Μαλακισμενη γιατί είναι; :lol:
George_V έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:01
Μονο στους γκει υπαρχει αυτη η ιδιομορφια.

Δε θα μας χαλασεις εσυ την ιεροτητα του δεσμου φιλιας μεταξυ ανδρων.


Αλλο πράγμα ειναι π.χ. να εχει χωρισει ο κολλητος σου και να πινουμε ρακες ολο το βράδυ, να λεμε μαλακιες να ξεχαστει και να κανουμε καφριλες.

Και αλλο πραγμα να εχει χωρισει μια γυναικα. Ε τι θα καθομαστε να πινουμε ρακες μαζι της? (Εξαιρειται η περιπτωση που θελουμε να της την πεσουμε επειδη χωρισε)

Γενικοτερα αυτα που κανεις με τον κολλητο σου δεν προκειται να τα κανεις με καμια γυναικα ποτε.
Ναι μπορείς να βγεις με την κολλητή σου για ρακες να βρίζετε την πρώην σου ή τον πρώην της κτλ. Που είναι το περίεργο σε αυτό;

Νοpe.

Πρωτον ειναι πολυ awkward φαση, δευτερον ειναι κατι μεταξυ ανδρων και τριτον δεν μπορεις να κανεις καφριλες με καμια γυναικα οπως κανεις με τον κολλητο σου.
Εντάξει το καταλαβαίνω είναι akward στο μυαλό σου γιατί δεν σου έχει τύχει οπότε δεν μπορείς και να το κατανοήσεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Blackdog
Δημοσιεύσεις: 2439
Εγγραφή: 03 Ιούλ 2021, 14:47

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Blackdog » 20 Σεπ 2021, 20:28

άγνωστος γνωστός έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:14
Blackdog έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:01
Εγω ρε τυποι εχω αρκετες φιλες γυναικες, λογω δουλειας κυριως.

Και μια "κολλητη". Δεν ειναι μπρο, αλλα ειμαστε πολυ καλοι φιλοι και μιλαμε σχεδον καθημερινα ειτε απο κοντα ειτε απο τηλ. Δεν εχουμε πηδηχτει ουτε προκειται. Κανουμε παρεα καμμια 10ρια χρονια...
Α δεν είναι μπρο; Έλα ρε :o
:003:

Εννοω οτι δεν ειναι οπως να το εχεις εναν αντρα φιλο.

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 20:35

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:26
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:14
Στην πραγματικότητα κολλάει. Είπαμε επίσης ότι δεν μιλάμε για έναν/μία από τους φίλους σου, μιλάς για κολλητό.
Μα ακριβώς αυτό. Για κολλητό. Όπως έχω κοιμηθεί στο ίδιο κρεββάτι με την κολλητή μου, έχω κοιμηθεί και με τον κολλητό μου.
:smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42946
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 20 Σεπ 2021, 20:36

Hot take: Αν κοιμάσαι με την κολλητή σου και σου σηκωθεί, δεν έγινε και τίποτα, και μόνος σου να είσαι μπορεί να συμβεί (οι λεγόμενες καυλαϋπνίες).
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 20:46

Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:35
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:26
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:14
Στην πραγματικότητα κολλάει. Είπαμε επίσης ότι δεν μιλάμε για έναν/μία από τους φίλους σου, μιλάς για κολλητό.
Μα ακριβώς αυτό. Για κολλητό. Όπως έχω κοιμηθεί στο ίδιο κρεββάτι με την κολλητή μου, έχω κοιμηθεί και με τον κολλητό μου.
:smt005::smt005:
Σου έχω και χειρότερο. Μου έχει κουμπώσει το σουτιεν όταν με είχε πιάσει ο ωμος μου και δεν μπορούσα να κουνήσω το χέρι μου. Και του έχω ξεκουμπωσει πουκάμισο και ζώνη και του έχω βγάλει το παντελόνι που ήταν τύφλα χωρίς καμία μα καμία αίσθηση σεξουαλικής ελξης. Αλλά είπαμε τα κουτάκια σας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12798
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 20 Σεπ 2021, 20:47

Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:46
Uppercut έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:35
Naida έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:26


Μα ακριβώς αυτό. Για κολλητό. Όπως έχω κοιμηθεί στο ίδιο κρεββάτι με την κολλητή μου, έχω κοιμηθεί και με τον κολλητό μου.
:smt005::smt005:
Σου έχω και χειρότερο. Μου έχει κουμπώσει το σουτιεν όταν με είχε πιάσει ο ωμος μου και δεν μπορούσα να κουνήσω το χέρι μου. Και του έχω ξεκουμπωσει πουκάμισο και ζώνη και του έχω βγάλει το παντελόνι που ήταν τύφλα χωρίς καμία μα καμία αίσθηση σεξουαλικής ελξης. Αλλά είπαμε τα κουτάκια σας.
Σίγουρα είναι gay

Uppercut

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 20 Σεπ 2021, 20:48

Και πίπα του έχω πάρει αλλά ήταν χωρίς σεξουαλική έλξη. Πού να καταλάβετε εσείς από αυτά...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 20 Σεπ 2021, 20:48, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Oι 15 βασικές αρχές της ανδρικής φιλίας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Σεπ 2021, 20:48

Dwarven Blacksmith έγραψε:
20 Σεπ 2021, 20:36
Hot take: Αν κοιμάσαι με την κολλητή σου και σου σηκωθεί, δεν έγινε και τίποτα, και μόνος σου να είσαι μπορεί να συμβεί (οι λεγόμενες καυλαϋπνίες).
Εννοειται ρε συ. Εδώ ξυπνάς καβλωμενοι από μόνοι σας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών