Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8058
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 21 Σεπ 2021, 17:54

Parrot έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:31
nikos_hellas έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:16
Ως γνήσιος ορθόδοξος χριστιανός θελω να είναι το γενετικό μου υλικό όπως το έφτιαξε ο θεός και όχι όπως θέλει να το κάνει ο Γκέιτς και ο Σόρος.Δε δέχομαι παρεμβάσεις στον οργανισμό μου που είναι σπίτι του Θεού.
Αυτές οι απόψεις δεν είναι τεκμηριωμένες θεολογικά.
Δεν είναι. Πρόκειται για απόψεις υπεράγαν ορθοδόξων χριστιανών ή φτηνών μιμητών διαφόρων ευαγγελικών ομάδων εξ Αμερικής.
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 21 Σεπ 2021, 17:55

Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:44
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:39
Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:37


Και γιατί απαντάει σαν τον περιπτερά της γειτονιάς;
Εσύ απαντάς έτσι,έκανα πλήρεις εξετάσεις και βγήκε απαγορευτικό. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Απαγορευτικό προς το παρόν. Αυτό δεν είναι απάντηση εκτός και αν έχεις κάποια υπερσπανια ασθένεια που δεν έχει γίνει μελέτη για αυτή.

Αλλιώς απαντάει σαν περιπτεράς/ταρίφας κλπ. Ας έλεγε "δεν ξέρω". Δεν είναι ντροπή. Να σου δώσει και την ευκαιρία να ρωτήσεις κάποιον που μπορεί να ξέρει καλύτερα.
Μάλιστα , τι να πω,υποκλίνομαι ταπεινά ,εφόσον τα ξέρεις καλύτερα από διευθυντή παθολογικής και εμβολιασμένο.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 21 Σεπ 2021, 17:59

Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:55
Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:44
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:39


Εσύ απαντάς έτσι,έκανα πλήρεις εξετάσεις και βγήκε απαγορευτικό. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Απαγορευτικό προς το παρόν. Αυτό δεν είναι απάντηση εκτός και αν έχεις κάποια υπερσπανια ασθένεια που δεν έχει γίνει μελέτη για αυτή.

Αλλιώς απαντάει σαν περιπτεράς/ταρίφας κλπ. Ας έλεγε "δεν ξέρω". Δεν είναι ντροπή. Να σου δώσει και την ευκαιρία να ρωτήσεις κάποιον που μπορεί να ξέρει καλύτερα.
Μάλιστα , τι να πω,υποκλίνομαι ταπεινά ,εφόσον τα ξέρεις καλύτερα από διευθυντή παθολογικής και εμβολιασμένο.
Δεν ξέρω καλύτερα. Αλλά ούτε και αυτός ξέρει :)
Αλλιώς θα έλεγε Ναι ή Όχι.
Τόσους γιατρούς γνωρίζω, τόσο κόσμο συναναστρέφομαι στο φαρμακείο, τέτοια απάντηση δεν έχει δώσει γιατρός ακόμα.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 21 Σεπ 2021, 18:00

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:54
Parrot έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:31
nikos_hellas έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:16
Ως γνήσιος ορθόδοξος χριστιανός θελω να είναι το γενετικό μου υλικό όπως το έφτιαξε ο θεός και όχι όπως θέλει να το κάνει ο Γκέιτς και ο Σόρος.Δε δέχομαι παρεμβάσεις στον οργανισμό μου που είναι σπίτι του Θεού.
Αυτές οι απόψεις δεν είναι τεκμηριωμένες θεολογικά.
Δεν είναι. Πρόκειται για απόψεις υπεράγαν ορθοδόξων χριστιανών ή φτηνών μιμητών διαφόρων ευαγγελικών ομάδων εξ Αμερικής.
Το να είναι απλά ηλίθιος δεν σου περνάει από το μυαλό σαν σενάριο;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25199
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 21 Σεπ 2021, 18:02

Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:00
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:54
Parrot έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:31

Αυτές οι απόψεις δεν είναι τεκμηριωμένες θεολογικά.
Δεν είναι. Πρόκειται για απόψεις υπεράγαν ορθοδόξων χριστιανών ή φτηνών μιμητών διαφόρων ευαγγελικών ομάδων εξ Αμερικής.
Το να είναι απλά ηλίθιος δεν σου περνάει από το μυαλό σαν σενάριο;
Ναι, αλλά αναπαράγει ψεκοθεωριες των Αμερικανών Ευαγγελιστών
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 21 Σεπ 2021, 18:02

Beria έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:02
Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:00
ΟΥΤΙΣ έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:54


Δεν είναι. Πρόκειται για απόψεις υπεράγαν ορθοδόξων χριστιανών ή φτηνών μιμητών διαφόρων ευαγγελικών ομάδων εξ Αμερικής.
Το να είναι απλά ηλίθιος δεν σου περνάει από το μυαλό σαν σενάριο;
Ναι, αλλά αναπαράγει ψεκοθεωριες των Αμερικανών Ευαγγελιστών
Νομίζω ότι εκεί είναι η πηγή κάθε ψεκασμενιας.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 21 Σεπ 2021, 18:05

Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:59
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:55
Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:44


Απαγορευτικό προς το παρόν. Αυτό δεν είναι απάντηση εκτός και αν έχεις κάποια υπερσπανια ασθένεια που δεν έχει γίνει μελέτη για αυτή.

Αλλιώς απαντάει σαν περιπτεράς/ταρίφας κλπ. Ας έλεγε "δεν ξέρω". Δεν είναι ντροπή. Να σου δώσει και την ευκαιρία να ρωτήσεις κάποιον που μπορεί να ξέρει καλύτερα.
Μάλιστα , τι να πω,υποκλίνομαι ταπεινά ,εφόσον τα ξέρεις καλύτερα από διευθυντή παθολογικής και εμβολιασμένο.
Δεν ξέρω καλύτερα. Αλλά ούτε και αυτός ξέρει :)
Αλλιώς θα έλεγε Ναι ή Όχι.
Τόσους γιατρούς γνωρίζω, τόσο κόσμο συναναστρέφομαι στο φαρμακείο, τέτοια απάντηση δεν έχει δώσει γιατρός ακόμα.
Άστο ,δεν πειράζει , καλή τύχη σε όλους μας , γω θα φύγω πιο νωρίς , καλό παράδεισο να έχουμε και ΨΥΧΗ ΒΑΘΙΑ!!

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11552
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 21 Σεπ 2021, 18:21

Beria έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:29
nikos_hellas έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:26
Beria έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:18


Συμπλήρωσα στην απάντηση μου παραπάνω κάτι. Αν θες μου απαντάς
Εγω δεν έχω παιδιά. Οι γονείς μας μεγάλωσαν φυσικά χωρίς εμβολια μεταλαξεις και τετοια.
Δεν υπάρχει περίπτωση να έχεις εγγραφεί σε πρωτοβάθμια εκπαίδευση χωρίς εμβόλια. Τουλάχιστον εάν είσαι άνω των 40. Εάν είσαι άνω των 50 στα έχουν κάνει τα μισά στο σχολείο χωρίς να ρωτάνε γονείς.

Δεν ξέρω τι γίνεται τα τελευταία χρόνια με όλους αυτούς τους νεοεποχιτες που την έχουν δει αντιεμβολιαστες.
Τρολλιαρης είναι μωρέ.
1 από τις 15 περσόνες κάποιου από τους καμμένους χρήστες .
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 21 Σεπ 2021, 18:24

Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 15:32
Ες αύριον τα σπουδαία. Ο ψέκας "κηδεμόνας" απείλησε από τηλεφώνου ότι εκτός από μένα θα μηνύσει όλο τον σύλλογο και θα μπουκάρει να βάλει το παιδί του στην τάξη. Ενημερώθηκε η αστυνομία κι ο εισαγγελέας υπηρεσίας.

Τι ζούμε ρε πστη :fp::003:
Ε καλο ειναι να σταματησει το θεατρο του παραλογου

Βαζεις απουσια στα παιδια επειδη δε φερνουν ενα χαρτι που λεει οτι καναν τεστ και δηλωσαν θετικο/αρνητικο αποτελεσμα?
Βαζεις απουσια επειδη δε φοραν μασκα μεσα στη ταξη ?

Κανενα δικαιωμα δεν εχει το κρατος να σου ζηταει να κανεις τον ελεγκτη/ υγειονομικο αστυνομο :102:
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14563
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 21 Σεπ 2021, 18:25

Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:24
waldorf έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:00
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 16:12
...



Τελικά συνάρρωστε δεν αποφάσισες να κάνεις το εμβόλιο;
Θα το πω για πολλοστή φορά.Η εντολή γιατρού είναι όχι προς το παρόν.
Τραβιέμαι με ράπιντ αλλά στην ουρά γνωρίζεις και μ****ρες Daje :g030:
Εννοειται ρε.
Εγω το καλυτερο καμακι στη ζωη μου το εχω κανει στα ΑΤΜ επι capital control.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 21 Σεπ 2021, 18:29

pikey25 έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:24
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 15:32
Ες αύριον τα σπουδαία. Ο ψέκας "κηδεμόνας" απείλησε από τηλεφώνου ότι εκτός από μένα θα μηνύσει όλο τον σύλλογο και θα μπουκάρει να βάλει το παιδί του στην τάξη. Ενημερώθηκε η αστυνομία κι ο εισαγγελέας υπηρεσίας.

Τι ζούμε ρε πστη :fp::003:
Ε καλο ειναι να σταματησει το θεατρο του παραλογου

Βαζεις απουσια στα παιδια επειδη δε φερνουν ενα χαρτι που λεει οτι καναν τεστ και δηλωσαν θετικο/αρνητικο αποτελεσμα?
Βαζεις απουσια επειδη δε φοραν μασκα μεσα στη ταξη ?

Κανενα δικαιωμα δεν εχει το κρατος να σου ζηταει να κανεις τον ελεγκτη/ υγειονομικο αστυνομο :102:

:smt018:smt018 όταν δεν παρουσιάζουν το πιστοποιητικό και ΝΑΙ υποχρεώνομαι να τον βγάλω έξω με απουσία, όταν δεν τηρεί τα υγειονομικά μέτρα.
ΚΥΑ + Σχολικός Κανονισμός.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 21 Σεπ 2021, 18:33

ΕΔΕ για τον έναν μαλάκα μαθητή δε θα φάω. Έχω άλλους 24 που περιμένουν από μένα.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27043
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 21 Σεπ 2021, 18:36

pikey25 έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:24
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 15:32
Ες αύριον τα σπουδαία. Ο ψέκας "κηδεμόνας" απείλησε από τηλεφώνου ότι εκτός από μένα θα μηνύσει όλο τον σύλλογο και θα μπουκάρει να βάλει το παιδί του στην τάξη. Ενημερώθηκε η αστυνομία κι ο εισαγγελέας υπηρεσίας.

Τι ζούμε ρε πστη :fp::003:
Ε καλο ειναι να σταματησει το θεατρο του παραλογου

Βαζεις απουσια στα παιδια επειδη δε φερνουν ενα χαρτι που λεει οτι καναν τεστ και δηλωσαν θετικο/αρνητικο αποτελεσμα?
Βαζεις απουσια επειδη δε φοραν μασκα μεσα στη ταξη ?

Κανενα δικαιωμα δεν εχει το κρατος να σου ζηταει να κανεις τον ελεγκτη/ υγειονομικο αστυνομο :102:
Να κάνεις ανάκληση πληρεξουσιότητας αντιπροσωπιών. Βουλευτές , Κυβέρνηση, Δικαστική Λειτουργία, Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, Περιφέρειες και όλους τους Δήμους της Ελληνικής Επικράτειας, Ηνωμένα Έθνη ,ΝΑΤΟ, Παγκόσμια Τράπεζα, ΔΝΤ και όπου αλλού χρειάζεται.
:g030:
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32784
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Σεπ 2021, 18:36

nikos_hellas έγραψε:
21 Σεπ 2021, 17:16


Ως γνήσιος ορθόδοξος χριστιανός θελω να είναι το γενετικό μου υλικό όπως το έφτιαξε ο θεός και όχι όπως θέλει να το κάνει ο Γκέιτς και ο Σόρος.Δε δέχομαι παρεμβάσεις στον οργανισμό μου που είναι σπίτι του Θεού.
εχεις δικιο.

εκτος απο το οτι δεν υπαρχει θεος, δεν εφτιαξε κανεις το γενετικο σου υλικο, ο σορος και ο γκειτς δεν ασχολουνται με το να σου αλλαξουν το γενετικο υλικο, δεχεσαι ενα σωρο παρεμβασεις στο σωμα σου κι ας μην το καταλαβαινεις, και ο οργανισμος σου δεν ειναι σπιτι κανενος.

σε ολα τα αλλα, εχεις δικιο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Αρνητές εναντίον εκπαιδευτικών: «Στέλνουν μαζικά mail με 20σέλιδα έγγραφα» - Ανησυχία στους εκπαιδευτικούς

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 21 Σεπ 2021, 18:37

Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:29
pikey25 έγραψε:
21 Σεπ 2021, 18:24
Στύγιος έγραψε:
21 Σεπ 2021, 15:32
Ες αύριον τα σπουδαία. Ο ψέκας "κηδεμόνας" απείλησε από τηλεφώνου ότι εκτός από μένα θα μηνύσει όλο τον σύλλογο και θα μπουκάρει να βάλει το παιδί του στην τάξη. Ενημερώθηκε η αστυνομία κι ο εισαγγελέας υπηρεσίας.

Τι ζούμε ρε πστη :fp::003:
Ε καλο ειναι να σταματησει το θεατρο του παραλογου

Βαζεις απουσια στα παιδια επειδη δε φερνουν ενα χαρτι που λεει οτι καναν τεστ και δηλωσαν θετικο/αρνητικο αποτελεσμα?
Βαζεις απουσια επειδη δε φοραν μασκα μεσα στη ταξη ?

Κανενα δικαιωμα δεν εχει το κρατος να σου ζηταει να κανεις τον ελεγκτη/ υγειονομικο αστυνομο :102:

:smt018:smt018 όταν δεν παρουσιάζουν το πιστοποιητικό και ΝΑΙ υποχρεώνομαι να τον βγάλω έξω με απουσία, όταν δεν τηρεί τα υγειονομικά μέτρα.
ΚΥΑ + Σχολικός Κανονισμός.
ΚΥΑ < Ελευθερης εκφρασης
Σχολικος κανονισμος χεστηκαμε να αναλαβει ο διευθυντης

Ουσιαστικα παπαριες μετρα ειναι και για αυτο πρεπει να τελειωνουν, η μασκα δεν εμποδιζει την μεταδοση και το τεστ μπορει και να μην το εχει κανει ποτε
Να ερθουν τα κλιμακια του ΕΟΔΥ να κανουν τα τεστ με εξειδικευμενο προσωπικο

Τυπικα, βαρεθηκαμε να μην μας ακουν, ξερουμε οτι κερδιζουμε γιατι τα εμβολια κανουν περισσοτερο κακο απο οτι καλο και θα στησουν πολλα τετοια

Στην ΕΛ κοινωνια μπορει να επελθει συμβιβασμος με το να περνανε την εισοδο του σχολειου με ΜΑΣΚΑ και χαρτι ανα χειρας για τις καμερες και μετα να τις βγαζουν και εσυ να κανεις οτι τα ελεγξες :g030:

Αλλα γυμνασιο λυκειο μην περιμενετε να περασουν αυτα - αν βγαλεις 1 παιδι εξω θα βγουν ολα :g030: και θα βαρεσουν και καμια καταληψη χειμερινη :smt023
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών