Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34333
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 24 Σεπ 2021, 12:32

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:19
Δυστυχώς είδε χρήμα και ο Μάκης, και πουλάει "έγκριτη μαχητική αποκαλυπτική δημογραφια " χαϊδεύοντας τους κάθε ψεκες.

Ο Μάκης πάντα αντισυστημικός ήταν.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40342
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Σεπ 2021, 14:06

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Σεπ 2021, 11:57
hellegennes έγραψε:
24 Σεπ 2021, 00:58
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:57


Σταματήστε αυτό το τροπάρι.

Έχουν περάσει μήνες, από τότε που έχει γίνει αντιληπτό σε όλους ότι το εμβόλιο γίνεται για να τη βγάλεις πιο χαλαρά, αν σε πιάσει ο ιός. Και βάσει στατιστικών εμβολιασμένων και ανεμβολίαστων στις μεθ και όσων τελικώς πεθαίνουν, αυτό έχει αποδειχθεί αληθές.
Οποιαδήποτε παρέμβαση, ακόμη και 1% διαφορά, θα έκανε αυτήν την πρόταση αληθή. Δεν περιμέναμε μήνες για να ξέραμε ότι ένα εμβόλιο θα έχει μη μηδενική αποτελεσματικότητα.

Από εκεί όμως ως το «είναι αποτελεσματικό», υπάρχει ένας ωκεανός διαβαθμίσεων.
Ναι, ειδικώς στην αποτελεσματικότητα τους στο θέμα επιβίωσης, όντως ο αριθμός των ανεμβολίαστων νεκρών σε σύγκριση με τον αριθμό των εμβολιασμένων νεκρών, είναι κάτι σαν διαβάθμιση βάθους ωκεανού και λίμνης.
Ναι, πώς...

Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 24 Σεπ 2021, 17:52

pikey25 έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:24
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:19
Δυστυχώς είδε χρήμα και ο Μάκης, και πουλάει "έγκριτη μαχητική αποκαλυπτική δημογραφια " χαϊδεύοντας τους κάθε ψεκες. Έβγαλε έναν αντιεμβολιαστη ιατρό, υποτίθεται Τιτανα της ιολογίας, και κάπου όπως το έβαλα λίγο μπροστά. Έλεγε πως η τεχνολογία του mRNA είναι ενάντια στο θεό, και όποιος το κάνει θα πάει στην κόλαση. Μιλάμε για επιστήμονικα επιχειρήματα. Δεν ξέρω βέβαια, ο άνθρωπος σε κάποιους τομείς μπορεί να είναι καλός, αλλά είτε το έχει χάσει, είτε βρήκε κι αυτός μπίζνα να πουλάει ψέκα στα χαπατα. Βέβαια στην χώρα του μπορεί να του ρίχνουν γιαούρτια, αλλά εδώ αφού κανείς δεν μένει εκεί να ξέρει, παρουσιάζεται σοβαρός επιστήμονας.
Ασε τους ψεκες να λενε. Το εμβολιο ειναι αποτελεσματικο και σωζει ζωες απο τον θανατηφορο κοβιντ

άλλος τρελογιατρος από εδώ. να φανταστώ πως στις βόρειες χώρες που έχουν περισσότερους εμβολιασμενους, πέφτουν σαν τις μύγες οι νεκροί, ενώ στη Βουλγαρία την βγάζουν κυριλέ. Περιμένουμε τα στοιχεία του μεγάλου επιστήμονα.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 24 Σεπ 2021, 19:00

πατησιωτης έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:32
...

Ο Μάκης πάντα αντισυστημικός ήταν.
Aντισυστημικός ήταν όσο δεν έπεφτε χρήμα.
Κάποτε έκανε "αποκαλύψεις" και τρομερά ρεπορταζ με στοιχεία για το λαθρεμπόριο πετρελαίου.
Πλήρες ρεπορταζ με ονόματα και διευθύνσεις.
Έτυχε να γνωρίζω έναν άνθρωπο που είχε έναν φίλο απ`το χωριό που είχε εμπλοκή στο λαθρεμπόριο πετρελαίου.
Άντε του λέω,σειρά σας να παίξουν και τα δικά σας ονόματα στον "Κίτρινο Τύπο" .
Μπα,μου λέει,εμείς τα έχουμε βρεί με τον Μάκη.
Τώρα αλήθεια μου έλεγε;Ψέματα;Δεν ξέρω.
Το σίγουρο είναι ότι στα αποκαλυπτικά ρεπορταζ δεν έπαιξαν ποτέ τα ονόματα αυτών "που τα είχαν βρει με τον Μάκη",αν και όλοι σε ύστερο χρόνο καταδικάστηκαν για διάφορα εγκλήματα και είναι ακόμη στις φυλακές (εκτός από όσους πέθαναν από φυσικά αίτια,πχ μιά σφαίρα στο κεφάλι).
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Σεπ 2021, 19:07

Parrot έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:13
πατησιωτης έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:10
Η ανάκληση πληρεξουσιότητος μπορεί να είναι μετάφραση του αμερικανικού recall που υπάρχει σε κάποιες Πολιτείες,δηλαδή μπορούν να καταργήσουν έναν κυβερνήτη στη μέση της θητείας του εάν μαζέψουν αρκετές ψήφους.
Μια τέτοια προσπάθεια απέτυχε πρόσφατα στην Καλιφόρνια και μάλιστα ένα από τα θέματα ήταν και ο χειρισμός της επιδημίας.Αλλά βέβαια δεν μπορεί να γίνει ανάκληση από πέντε δέκα μόνους τους.Πρέπει να μαζευθούν πολλές υπογραφές και εάν μαζευθούν αρκετές να γίνει δημοψήφισμα και να καταργηθεί ο κυβερνήτης εάν ψηφίσει ο κόσμος υπέρ.
Και οι παλιοί κομμουνιστές μιλούσαν για ανακλητούς βουλευτές και κυβερνήσεις αν και δεν ξέρω να ανακλήθηκε κανείς με ψηφοφορία όπου κυβέρνησαν.
Μάλλον όμως οι συγκεκριμένοι κυρίαρχοι αυτόχθονες δεν το έχουν ακούσει αυτό και αντιγράφουν αμερικάνικες καταστάσεις.
Πιο απλά, δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο απ' το σύνταγμα των ελλήνων..
Ψεκ μαλακίες είναι. Θέλουν όλα τα δικαιώματα που παρέχει η κοινωνία, αλλά καμία υποχρέωση.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Σεπ 2021, 19:12

pikey25 έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:24
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Σεπ 2021, 12:19
Δυστυχώς είδε χρήμα και ο Μάκης, και πουλάει "έγκριτη μαχητική αποκαλυπτική δημογραφια " χαϊδεύοντας τους κάθε ψεκες. Έβγαλε έναν αντιεμβολιαστη ιατρό, υποτίθεται Τιτανα της ιολογίας, και κάπου όπως το έβαλα λίγο μπροστά. Έλεγε πως η τεχνολογία του mRNA είναι ενάντια στο θεό, και όποιος το κάνει θα πάει στην κόλαση. Μιλάμε για επιστήμονικα επιχειρήματα. Δεν ξέρω βέβαια, ο άνθρωπος σε κάποιους τομείς μπορεί να είναι καλός, αλλά είτε το έχει χάσει, είτε βρήκε κι αυτός μπίζνα να πουλάει ψέκα στα χαπατα. Βέβαια στην χώρα του μπορεί να του ρίχνουν γιαούρτια, αλλά εδώ αφού κανείς δεν μένει εκεί να ξέρει, παρουσιάζεται σοβαρός επιστήμονας.
Ασε τους ψεκες να λενε. Το εμβολιο ειναι αποτελεσματικο και σωζει ζωες απο τον θανατηφορο κοβιντ

Bhakdi has made a number of false statements about the COVID-19 pandemic, saying that the pandemic is a "fake", that face masks and quarantines are "nonsense" and that the COVID-19 vaccines are deadly and will decimate the global population.[3]

He has been otherwise criticised for his theses on the COVID-19 pandemic; according to Medical Tribune [de], they are considered unscientific by a majority of experts.
https://en.wikipedia.org/wiki/Sucharit_ ... 9_pandemic
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 24 Σεπ 2021, 19:32

Nandros έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:07
Parrot έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:13
πατησιωτης έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:10
Η ανάκληση πληρεξουσιότητος μπορεί να είναι μετάφραση του αμερικανικού recall που υπάρχει σε κάποιες Πολιτείες,δηλαδή μπορούν να καταργήσουν έναν κυβερνήτη στη μέση της θητείας του εάν μαζέψουν αρκετές ψήφους.
Μια τέτοια προσπάθεια απέτυχε πρόσφατα στην Καλιφόρνια και μάλιστα ένα από τα θέματα ήταν και ο χειρισμός της επιδημίας.Αλλά βέβαια δεν μπορεί να γίνει ανάκληση από πέντε δέκα μόνους τους.Πρέπει να μαζευθούν πολλές υπογραφές και εάν μαζευθούν αρκετές να γίνει δημοψήφισμα και να καταργηθεί ο κυβερνήτης εάν ψηφίσει ο κόσμος υπέρ.
Και οι παλιοί κομμουνιστές μιλούσαν για ανακλητούς βουλευτές και κυβερνήσεις αν και δεν ξέρω να ανακλήθηκε κανείς με ψηφοφορία όπου κυβέρνησαν.
Μάλλον όμως οι συγκεκριμένοι κυρίαρχοι αυτόχθονες δεν το έχουν ακούσει αυτό και αντιγράφουν αμερικάνικες καταστάσεις.
Πιο απλά, δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο απ' το σύνταγμα των ελλήνων..
Ψεκ μαλακίες είναι. Θέλουν όλα τα δικαιώματα που παρέχει η κοινωνία, αλλά καμία υποχρέωση.
.
Ποια υποχρέωση;
Αυτή που σκαρφίστηκε η μαϊμού δημοκρατία, για να καταπολεμήσει μαϊμού πανδημία με μαϊμού εμβόλια;
Κάτι σαν την μαϊμού Μακεδονία, που όλος ο κόσμος την αναγνωρίζει ως τέτοια μαζί με την "μακεδονική" τους γλώσσα, εκτός από κάποιους ψεκασμένους της νότιας βαλκανικής.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29390
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 24 Σεπ 2021, 19:33

Εικόνα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 24 Σεπ 2021, 19:40

vagabondo έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:32
Nandros έγραψε:
24 Σεπ 2021, 19:07
Parrot έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:13

Πιο απλά, δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο απ' το σύνταγμα των ελλήνων..
Ψεκ μαλακίες είναι. Θέλουν όλα τα δικαιώματα που παρέχει η κοινωνία, αλλά καμία υποχρέωση.
.
Ποια υποχρέωση;
Αυτή που σκαρφίστηκε η μαϊμού δημοκρατία, για να καταπολεμήσει μαϊμού πανδημία με μαϊμού εμβόλια;
Κάτι σαν την μαϊμού Μακεδονία, που όλος ο κόσμος την αναγνωρίζει ως τέτοια μαζί με την "μακεδονική" τους γλώσσα, εκτός από κάποιους ψεκασμένους της νότιας βαλκανικής.
Αυτοί οι @μαλάκες έχουν κάνει ανάκληση αντιπροσώπευσης σε Βουλευτές , Κυβέρνηση, Δικαστική Λειτουργία, Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο, Περιφέρειες και όλους τους Δήμους της Ελληνικής Επικράτειας, τα Ηνωμένα Έθνη ,το ΝΑΤΟ, την Παγκόσμια Τράπεζα, το ΔΝΤ και όπου αλλού χρειάζεται.

Δικός τους είσαι; :c020:

Σε όποιον δεν αρέσει στην κοινωνία ας πάει αλλού, όπου του αρέσει.
Όποιος μένει θα έχει και τις υποχρεώσεις που απορρέουν.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 24 Σεπ 2021, 21:11

pikey25 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:49
Πραγματικα δε καταλαβαινω,

Το παιδακι δε θελει να φορεσει μασκα - Η μασκα δε προστατευει - Ουτε μια βδομαδα και εχουν γεμισει κρουσματα τα σχολεια
Τι σας πειραζει να μην φοραει μασκα μεσα στην ταξη αν δε θελει ?
Για το σελφ τεστ ουτε καν χρειαζεται σχολιο- η Δ ειναι πολυ μεταδοτικη τζαμπα τα τεστ

Δηλαδη το οριο ποιο ειναι επιτελους ?
Μηπως πρεπει τωρα που κολλησε ολη η ταξη να βαλουμε προστιμο και φυλακιση πχ τον Στυγιο που δεν εφαρμοσε τα υγειονομικα πρωτοκολλα ?
Γιατι αν τα εφαρμοζε δε θα ειχε κρουσματα και δεν θα εθετε ολη την ταξη σε κινδυνο ? ε?

Τι οχι ? Μουφα και τα πρωτοκολλα σα το εμβολιο ?
Ναι πειράζει κι εύχομαι να μην τρέχεις με μάσκα,γάντια, ,απολυμάνσεις,σελφ και ράπιντ κάθε μέρα , όπως εγώ, λόγω θετικού πατέρα. Έχω μάθει όλες τις κατηγορίες φαρμάκων που παίρνουν, 20 και βάλε χάπια κάθε μέρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Στύγιος την 24 Σεπ 2021, 21:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 24 Σεπ 2021, 21:13

ΓΑΛΗ έγραψε:
24 Σεπ 2021, 00:00
Στύγιε, εύχομαι να πάνε όλα καλά.
Ευχαριστώ, αν περάσει ομαλά και το Σαββατοκύριακο, θα πάμε καλά.

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 24 Σεπ 2021, 22:31

Στύγιος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 21:11
pikey25 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:49
Πραγματικα δε καταλαβαινω,

Το παιδακι δε θελει να φορεσει μασκα - Η μασκα δε προστατευει - Ουτε μια βδομαδα και εχουν γεμισει κρουσματα τα σχολεια
Τι σας πειραζει να μην φοραει μασκα μεσα στην ταξη αν δε θελει ?
Για το σελφ τεστ ουτε καν χρειαζεται σχολιο- η Δ ειναι πολυ μεταδοτικη τζαμπα τα τεστ

Δηλαδη το οριο ποιο ειναι επιτελους ?
Μηπως πρεπει τωρα που κολλησε ολη η ταξη να βαλουμε προστιμο και φυλακιση πχ τον Στυγιο που δεν εφαρμοσε τα υγειονομικα πρωτοκολλα ?
Γιατι αν τα εφαρμοζε δε θα ειχε κρουσματα και δεν θα εθετε ολη την ταξη σε κινδυνο ? ε?

Τι οχι ? Μουφα και τα πρωτοκολλα σα το εμβολιο ?
Ναι πειράζει κι εύχομαι να μην τρέχεις με μάσκα,γάντια, ,απολυμάνσεις,σελφ και ράπιντ κάθε μέρα , όπως εγώ, λόγω θετικού πατέρα. Έχω μάθει όλες τις κατηγορίες φαρμάκων που παίρνουν, 20 και βάλε χάπια κάθε μέρα.

Στυγιο, αυτα τα ζουμε ολοι
Εδω μιλαμε γενικα σαν πολιτικη γιατι να πιεζεις τα παιδακια σε παπαριες αφου ξες οτι δεν ειναι σε μεγαλο κινδυνο
Και γιατι να πιεζουν το δασκαλο να κανει τον υγειονομικο μπαμπουλα
--
Στα τρολακια δε θα απαντησω φυσικα και ο ελεφαντας στο δωματιο θα μεινει για καιρο δεν εχω αυταπατες
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 24 Σεπ 2021, 22:44

pikey25 έγραψε:
24 Σεπ 2021, 22:31
Στύγιος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 21:11
pikey25 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 23:49
Πραγματικα δε καταλαβαινω,

Το παιδακι δε θελει να φορεσει μασκα - Η μασκα δε προστατευει - Ουτε μια βδομαδα και εχουν γεμισει κρουσματα τα σχολεια
Τι σας πειραζει να μην φοραει μασκα μεσα στην ταξη αν δε θελει ?
Για το σελφ τεστ ουτε καν χρειαζεται σχολιο- η Δ ειναι πολυ μεταδοτικη τζαμπα τα τεστ

Δηλαδη το οριο ποιο ειναι επιτελους ?
Μηπως πρεπει τωρα που κολλησε ολη η ταξη να βαλουμε προστιμο και φυλακιση πχ τον Στυγιο που δεν εφαρμοσε τα υγειονομικα πρωτοκολλα ?
Γιατι αν τα εφαρμοζε δε θα ειχε κρουσματα και δεν θα εθετε ολη την ταξη σε κινδυνο ? ε?

Τι οχι ? Μουφα και τα πρωτοκολλα σα το εμβολιο ?
Ναι πειράζει κι εύχομαι να μην τρέχεις με μάσκα,γάντια, ,απολυμάνσεις,σελφ και ράπιντ κάθε μέρα , όπως εγώ, λόγω θετικού πατέρα. Έχω μάθει όλες τις κατηγορίες φαρμάκων που παίρνουν, 20 και βάλε χάπια κάθε μέρα.

Στυγιο, αυτα τα ζουμε ολοι
Εδω μιλαμε γενικα σαν πολιτικη γιατι να πιεζεις τα παιδακια σε παπαριες αφου ξες οτι δεν ειναι σε μεγαλο κινδυνο
Και γιατι να πιεζουν το δασκαλο να κανει τον υγειονομικο μπαμπουλα
--
Στα τρολακια δε θα απαντησω φυσικα και ο ελεφαντας στο δωματιο θα μεινει για καιρο δεν εχω αυταπατες
Ρε συ ο άλλος ο ψέκας γονέας με απείλησε με μήνυση και ότι θα μπούκαρε στο σχολείο! ,διότι εφάρμοσα τον νόμο και χωρίς πιστοποιητικό ή μάσκα δεν δέχτηκα τον γιο στην τάξη. Φυσικά ,όταν ήρθε και έκοβε βόλτες το περιπολικό την Τετάρτη , ούτε ο ίδιος, ούτε ο γιος εμφανίστηκε. Κότα λειράτη..

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 24 Σεπ 2021, 22:55

Στύγιος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 22:44

Ρε συ ο άλλος ο ψέκας γονέας με απείλησε με μήνυση και ότι θα μπούκαρε στο σχολείο! ,διότι εφάρμοσα τον νόμο και χωρίς πιστοποιητικό ή μάσκα δεν δέχτηκα τον γιο στην τάξη. Φυσικά ,όταν ήρθε και έκοβε βόλτες το περιπολικό την Τετάρτη , ούτε ο ίδιος, ούτε ο γιος εμφανίστηκε. Κότα λειράτη..
Ε και ? Τι θα σου κανει με την μηνυση ?
Ειναι δυνατον να καθεσαι και να ασχολησε με το αν εκανε χαρτι για ραπιντ
Και αν φοραει την μασκα σωστα ο μαθητης και αν την κατεβασε και αν την ανεβασε
Μιλαμε για τη μασκα που δεν προστατευει - Και με το δεδομενο οτι θα γινει ενδημικος ο ιος και θα κολλησουμε ολοι

Αφου ετσι και αλλιως με 50% +1 δε θα μεινει σχολειο ανοιχτο

Εγω οταν πηγαινα σχολειο μου βαζαν απουσια αν ξεχναγα το βιβλιο ή αν φοραγα την κουκουλα ξερω γω
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

περαστική

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 24 Σεπ 2021, 23:12

Στύγιος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 22:44
pikey25 έγραψε:
24 Σεπ 2021, 22:31
Στύγιος έγραψε:
24 Σεπ 2021, 21:11


Ναι πειράζει κι εύχομαι να μην τρέχεις με μάσκα,γάντια, ,απολυμάνσεις,σελφ και ράπιντ κάθε μέρα , όπως εγώ, λόγω θετικού πατέρα. Έχω μάθει όλες τις κατηγορίες φαρμάκων που παίρνουν, 20 και βάλε χάπια κάθε μέρα.

Στυγιο, αυτα τα ζουμε ολοι
Εδω μιλαμε γενικα σαν πολιτικη γιατι να πιεζεις τα παιδακια σε παπαριες αφου ξες οτι δεν ειναι σε μεγαλο κινδυνο
Και γιατι να πιεζουν το δασκαλο να κανει τον υγειονομικο μπαμπουλα
--
Στα τρολακια δε θα απαντησω φυσικα και ο ελεφαντας στο δωματιο θα μεινει για καιρο δεν εχω αυταπατες
Ρε συ ο άλλος ο ψέκας γονέας με απείλησε με μήνυση και ότι θα μπούκαρε στο σχολείο! ,διότι εφάρμοσα τον νόμο και χωρίς πιστοποιητικό ή μάσκα δεν δέχτηκα τον γιο στην τάξη. Φυσικά ,όταν ήρθε και έκοβε βόλτες το περιπολικό την Τετάρτη , ούτε ο ίδιος, ούτε ο γιος εμφανίστηκε. Κότα λειράτη..
Κάτσε. Μισό για να καταλάβω. Εφαρμόζεις τα πρωτόκολλα (και καλά κάνεις εννοείται εφόσον είσαι υποχρεωμένος) επειδή πρέπει και στο επιβάλλουν ή όντως φοβάσαι μην σε κολλήσουν οι μαθητές;

Περαστικά στον πατέρα σου και εύχομαι να μην κόλλησες.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών