Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Σεπ 2021, 11:29

Ο Ιωάννιδης θεωρεί το εμβόλιο σημαντικό εργαλείο κατά του ιού, γι αυτό δε θα δείτε πουθενά το πρόσωπο του σε καμιά ψεκοσελιδα. Τον εξαφάνισαν οι κερατάδες σε μια μέρα. Ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12756
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 23 Σεπ 2021, 11:30

EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Σεπ 2021, 11:18
Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2021, 22:07


2. Ο Ιωαννίδης. Ω Θεέ μου. Σοβαρά τώρα;


https://sciencebasedmedicine.org/what-t ... ioannidis/
Εξαιρετικό λινκ. Δεν έχω σχέση με τον κλάδο, αλλά έχω περάσει από την έρευνα ως υποψήφιος διδάκτορας. Αν και έχω διαβάσει (και έχω υποστεί από reviewers) σκληρές κριτικές, δεν έχω ξαναδεί ποτέ κάτι τέτοιο, δηλαδή να δημοσιεύεται σε περιοδικό review με τέτοια ad hominem, άμυνα κυριολεκτικά "έχω περισσότερες δημοσιεύσεις από εσένα", και φοράς αστεία γυαλιά (!!). Μιλαμε ο τύπος αφιέρωσε μια ολόκληρη σελίδα σε άρθρο του με τέτοιες επιθέσεις, δεν υπάρχει αυτό, και μάλιστα δημοσιεύτηκε κιόλας. Πολύ θλιβερό, αν και καταλαβαίνω ότι ο Ιωαννιδης είναι πολυ σημαντικός επιστήμονας στον χώρο του, καταλαβαίνω μόνο από αυτό ότι έχει εξελιχθεί σε τσαρλατανο, χωρίς να έχω ιδέα από επιδημιολογια.
Ίδια φάση όμως και το άρθρο αυτό. Επιστήμονες τους τουιτερ και ξεκατινιασμα από απόσταση.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 23 Σεπ 2021, 11:33

nyxtovios έγραψε:
23 Σεπ 2021, 11:30


Ίδια φάση όμως και το άρθρο αυτό. Επιστήμονες τους τουιτερ και ξεκατινιασμα από απόσταση.
Ναι, είναι σα να βλέπεις διαδικτυακό beef από τραπερς στο ινσταγκραμ :lol:

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 23 Σεπ 2021, 13:08

Στύγιος έγραψε:
22 Σεπ 2021, 20:36
Πατέρας Στύγιου , πλήρως εμβολιασμένος, 85 χρονών, διαγνώστηκε σήμερα ΘΕΤΙΚΟΣ.Ήπια συμπτώματα έχει ,μόνο κόπωση και λίγο βήχα. Οξυγόνο 96 ( εγώ ως καπνιστής έχω 94)

Στενή επαφή γιατί κάθε μέρα πήγαινα και τους έβλεπα, και πατέρα και μάνα.

Από το μεσημέρι τρέχω σαν πούστης , ράπιντ Δευτέρας αρνητικό ,έκανα 2 τεστ ( αρνητικά), αύριο ράπιντ αλλά απ' ότι μου είπε η μικροβιολόγος πρέπει να περιμένω μέχρι το Σάββατο.

Αν τον "ήπια", θα φανεί. Φυσικά βάσει πρωτοκόλλων ενημέρωσα το σχολείο ότι θα είμαι σε καραντίνα.

Αύριο ξεκινάει Γολγοθάς. Αν δε τα καταφέρω , να ζήσετε να με θυμάστε και να με μνημονεύετε καμιά φορά.. :vp20:
Ολα θα πανε καλα. :smt023
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15034
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 23 Σεπ 2021, 13:19

Αρίστος έγραψε:
23 Σεπ 2021, 08:47
AlienWay έγραψε:
22 Σεπ 2021, 22:28
Οι νέες θεωρίες των ψεκ είναι ότι το σύστημα έβαλε φυτευτό "σοβαρό" ψεκ, που μετά τον γύρισε σε "γραφικό" ψεκ.


Δεν ειναι θεωρια απο τη στιγμη που το συστημα τον παιζει δυο μερες συνεχεια στα καναλια και εφοσον του επαιρναν συνεντευξη απο χθες ενω ηταν με τις χειροπεδες.

Αυτο με την μηνυση των 2,7 εκατομμυριων ηταν τοσο τραβηγμενο που κανεις δεν μπορει να το φαει.

.
ε όχι και κανένας. εσύ ως αρχέτυπος ψεκ μια χαρα το τρως
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Σεπ 2021, 13:26

Thor έγραψε:
23 Σεπ 2021, 13:08
Στύγιος έγραψε:
22 Σεπ 2021, 20:36
Πατέρας Στύγιου , πλήρως εμβολιασμένος, 85 χρονών, διαγνώστηκε σήμερα ΘΕΤΙΚΟΣ.Ήπια συμπτώματα έχει ,μόνο κόπωση και λίγο βήχα. Οξυγόνο 96 ( εγώ ως καπνιστής έχω 94)

Στενή επαφή γιατί κάθε μέρα πήγαινα και τους έβλεπα, και πατέρα και μάνα.

Από το μεσημέρι τρέχω σαν πούστης , ράπιντ Δευτέρας αρνητικό ,έκανα 2 τεστ ( αρνητικά), αύριο ράπιντ αλλά απ' ότι μου είπε η μικροβιολόγος πρέπει να περιμένω μέχρι το Σάββατο.

Αν τον "ήπια", θα φανεί. Φυσικά βάσει πρωτοκόλλων ενημέρωσα το σχολείο ότι θα είμαι σε καραντίνα.

Αύριο ξεκινάει Γολγοθάς. Αν δε τα καταφέρω , να ζήσετε να με θυμάστε και να με μνημονεύετε καμιά φορά.. :vp20:
Ολα θα πανε καλα. :smt023
Ευχαριστώ ,αρνητικός προ ολίγου στο ράπιντ. Δευτέρα θα κάνω και pcr.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15034
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 23 Σεπ 2021, 13:39

Στύγιος έγραψε:
23 Σεπ 2021, 13:26
Thor έγραψε:
23 Σεπ 2021, 13:08
Στύγιος έγραψε:
22 Σεπ 2021, 20:36
Πατέρας Στύγιου , πλήρως εμβολιασμένος, 85 χρονών, διαγνώστηκε σήμερα ΘΕΤΙΚΟΣ.Ήπια συμπτώματα έχει ,μόνο κόπωση και λίγο βήχα. Οξυγόνο 96 ( εγώ ως καπνιστής έχω 94)

Στενή επαφή γιατί κάθε μέρα πήγαινα και τους έβλεπα, και πατέρα και μάνα.

Από το μεσημέρι τρέχω σαν πούστης , ράπιντ Δευτέρας αρνητικό ,έκανα 2 τεστ ( αρνητικά), αύριο ράπιντ αλλά απ' ότι μου είπε η μικροβιολόγος πρέπει να περιμένω μέχρι το Σάββατο.

Αν τον "ήπια", θα φανεί. Φυσικά βάσει πρωτοκόλλων ενημέρωσα το σχολείο ότι θα είμαι σε καραντίνα.

Αύριο ξεκινάει Γολγοθάς. Αν δε τα καταφέρω , να ζήσετε να με θυμάστε και να με μνημονεύετε καμιά φορά.. :vp20:
Ολα θα πανε καλα. :smt023
Ευχαριστώ ,αρνητικός προ ολίγου στο ράπιντ. Δευτέρα θα κάνω και pcr.
αν είχες εμβολιαστεί δεν θα ήσουν χεσμένος τώρα
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4476
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 23 Σεπ 2021, 13:52

Nεα θεωρια το ψεκασμενων χαμστερ

οτι τα iphone μπορουν και συγκρινονται με τα εμβολια
και λογικο μιας και τα δυο τα βαζεις μεσα στον οργανισμο σου

Ο Μόσιαλος τρολάρει τους αντιεμβολιαστές: «Μην αγοράζετε το iPhone 13, το ανέπτυξαν σε μόλις ένα χρόνο»

Εικόνα
(κοψτε πλασιεδοσκατοφατσα) :smt005: )

μπουλοκο μου εσυ
αγορινα μου τρελη

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 23 Σεπ 2021, 14:05

Στύγιος έγραψε:
23 Σεπ 2021, 13:26


Ευχαριστώ ,αρνητικός προ ολίγου στο ράπιντ. Δευτέρα θα κάνω και pcr.
Όλα καλά θα πάνε.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 23 Σεπ 2021, 14:11

adon99 έγραψε:
23 Σεπ 2021, 13:52
Nεα θεωρια το ψεκασμενων χαμστερ

οτι τα iphone μπορουν και συγκρινονται με τα εμβολια
και λογικο μιας και τα δυο τα βαζεις μεσα στον οργανισμο σου
Εεεε έχεις ακούσει το Samsung note 7? Αυτό που ανακάλεσε η Samsung πριν 5 χρόνια γιατί ανατιναζοταν με πιθανό αποτέλεσμα τον τραυματισμό ή το έγκαυμα;


https://www.theverge.com/2016/9/16/1294 ... 7-injuries

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4476
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 23 Σεπ 2021, 14:16

Τα βαζεις στο αιμα σου χαμστερακι τα κινητα?

επισης και τοστιερες σκανε και ανατιναζονται

να ακομα μια συγκριση με τα εμβολια


ειστε τοσο ντουγανια που προκειμενου ο ενας εμβολιοπλασιε να ξεπερασει τον αλλον ξεφτυλιζεστε μονοι σας

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 23 Σεπ 2021, 16:37


Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11661
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 23 Σεπ 2021, 16:47

hellegennes έγραψε:
23 Σεπ 2021, 01:53
Αντιθέτως, στα κορωνοεμβόλια η πιθανότητα να κολλήσεις όσο και να μεταδώσεις τον ιό είναι διψήφιο ποσοστό, πράγμα που σημαίνει ότι τείχος ανοσίας δεν επιτυγχάνεται με εμβολιασμό. Τουλάχιστον όχι με αυτά τα εμβόλια. Πόσο μάλλον ανοσία αγέλης.
Εντάξει, λογικά όλα αυτά με δεδομένο ότι πρόκειται για πειραματικά εμβόλια, πάλι καλά να λέμε που προστατεύουν τουλάχιστον σε αρκετά μεγάλο βαθμό τους ευπαθείς (με άγνωστο μελλοντικό κόστος βέβαια, αλλά εκεί μάλλον αξίζει να το ρισκάρεις). Εγώ είμαι αισιόδοξος ότι σε μερικά χρόνια που θα βγουν και κανονικά εμβόλια, τα αποτελέσματα θα είναι εξίσου καλά με αυτά όλων των υπολοίπων του παρελθόντος.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29693
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 23 Σεπ 2021, 17:17

Στύγιος έγραψε:
22 Σεπ 2021, 20:36
Πατέρας Στύγιου , πλήρως εμβολιασμένος, 85 χρονών, διαγνώστηκε σήμερα ΘΕΤΙΚΟΣ.Ήπια συμπτώματα έχει ,μόνο κόπωση και λίγο βήχα. Οξυγόνο 96 ( εγώ ως καπνιστής έχω 94)

Στενή επαφή γιατί κάθε μέρα πήγαινα και τους έβλεπα, και πατέρα και μάνα.

Από το μεσημέρι τρέχω σαν πούστης , ράπιντ Δευτέρας αρνητικό ,έκανα 2 τεστ ( αρνητικά), αύριο ράπιντ αλλά απ' ότι μου είπε η μικροβιολόγος πρέπει να περιμένω μέχρι το Σάββατο.

Αν τον "ήπια", θα φανεί. Φυσικά βάσει πρωτοκόλλων ενημέρωσα το σχολείο ότι θα είμαι σε καραντίνα.

Αύριο ξεκινάει Γολγοθάς. Αν δε τα καταφέρω , να ζήσετε να με θυμάστε και να με μνημονεύετε καμιά φορά.. :vp20:
Περαστικά στον παππού.

Ενημέρωσε όταν μπορέσεις.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22740
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Οι νέες θεωρίες των ψεκ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 23 Σεπ 2021, 17:21

Η τρελοψεκα που άλλαξε τις κλειδαριές στο καπη και φώναζε πως είναι αυτοχθονας ιθαγενής άρα κανείς δεν μπορεί να την διώξει, κι αυτή πράκτορας του σορός;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών