Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.

Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

1. Φταίει το εμβόλιο. Με την τρίτη δόση θα γίνουν τελείως ζόμπι.
9
20%
2. Είναι ψευτόμαγκες του πληκτρολογίου και βρήκαν ευκαιρία.
6
13%
3. Κατάλαβαν οτι έκαναν μαλακία που πήγαν και μπολιάστηκαν, και τώρα φωνάζουν για να μην το παραδεχτούν.
16
35%
4. Άλλο, πειτε.
15
33%
 
Σύνολο ψήφων: 46

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΙΚΗΣ ΣΚΑΤΟΨΥΧΙΑΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Νοέμ 2021, 22:54

stergiosbik έγραψε:
29 Νοέμ 2021, 22:53
Αν είναι ανεμβολιαστη έπαιξε κι έχασε.
Αν είναι εμβολιασμενη,να πεταξουν από ένα κρεββάτι ΜΕΘ έναν ανεμβολιαστο και να πάρει την θέση του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kauldron την 30 Νοέμ 2021, 15:01, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

ΜΟΥΣΕΙΟ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΙΚΗΣ ΣΚΑΤΟΨΥΧΙΑΣ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 30 Νοέμ 2021, 15:01

talaipwros έγραψε:
30 Νοέμ 2021, 14:59
αντε. και σιγα σιγα για το επομενο μετρο σταθμος.
Οχι ΜΕΘ για ψεκ
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Δεκ 2021, 17:28

Nandros έγραψε:
01 Δεκ 2021, 17:20
adon99 έγραψε:
01 Δεκ 2021, 16:49
Nandros έγραψε:
01 Δεκ 2021, 16:43
.
Μαντέψτε ποιοι μαλάκες προτιμούν να ψοφήσουν για να μην τα κονομήσει ο κτηνίατρος.
.
Και να τα κονομαει και να ψοφας αξια ανεκτιμητη

θα πινει στην υγεια σου ο κτηνιατρος στην βιλα του
Καλό ψόφο εσύ φασισταρά!
.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 01 Δεκ 2021, 17:30

.
Γιατί με παραθέτει το αρχινάζουλο του πχόρουμ;
Αφού ξέρει ότι το έχω ρίξει στον βόθρο.
.,
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 01 Δεκ 2021, 17:39

Εσκασαν από χθες και κάτι φιλειρηνικοί αμπόλιαστοι στο πχώρουμ.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 01 Δεκ 2021, 19:44

Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί;

Εντωμεταξύ, οι αμπόλιαστοι:

Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10157
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 04 Δεκ 2021, 00:31

Nandros έγραψε:
01 Δεκ 2021, 17:30
.
Γιατί με παραθέτει το αρχινάζουλο του πχόρουμ;
Αφού ξέρει ότι το έχω ρίξει στον βόθρο.
.,
:smt018 ο χελωνος δεν ειναι ναζουλο . απλα εχει λιγο ναζι

ναζιζει

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48043
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 04 Δεκ 2021, 00:51

Πολύ κλάμα βλέπω, ειδικά μετά την ανακοίνωση για τρίμηνο εμβολιασμό.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 04 Δεκ 2021, 00:57

:lol:



Να απαντήσω κι εγώ?
Γιατί ίσως μερικοί ξέρουν οτι κάνουν λάθος ή παίρνουν χοντρό ρίσκο για το οποίο δεν είναι σίγουροι και σκέφτονται, γιατί εγώ και όχι και αυτός

Πάντως εκτός από επιθετικοί είναι και υποκριτές όταν επιλέγουν να δακρύζουν για θύματα του κορωνοιού αλλά όχι για θύματα των εμβολίων και να επιλέγουν να τα προσπερνούν. Κλάματα για παιδιά θυμάτων κορωνοιού, αδιαφορία για παιδιά θύματα των εμβολίων, διαχωρισμός αβάσταχτος όταν λες οτι μια μάνα αξίζει λιγότερα δάκρυα από μία άλλη

Ίσως επίσης να είναι για αυτούς, ο θάνατός σου η ζωή μου, δεν με νοιάζει να πεθάνεις ή να υποστείς οποιαδήποτε ζημιά αρκεί να σιγουρέψω εγώ οτι δεν θα κολλήσει το παιδί μου (φορτώνουν την ευθύνη της μετάδοσης σε ανεμβολίαστους) ή οτι θα βρω κρεββάτι σε ΜΕΘ αν την χρειαστώ. Φυσικά ο φόβος του θανάτου κάνει τον άνθρωπο να συμπεριφέρεται με νόμους ζούγκλας. Λίγο όπως ζούγκλα είναι και το φόρουμ ώρες ώρες :lol:

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 04 Δεκ 2021, 01:00

SUV έγραψε:
04 Δεκ 2021, 00:57
:lol:



Να απαντήσω κι εγώ?
Γιατί ίσως μερικοί ξέρουν οτι κάνουν λάθος ή παίρνουν χοντρό ρίσκο για το οποίο δεν είναι σίγουροι και σκέφτονται, γιατί εγώ και όχι και αυτός

Πάντως εκτός από επιθετικοί είναι και υποκριτές όταν επιλέγουν να δακρύζουν για θύματα του κορωνοιού αλλά όχι για θύματα των εμβολίων και να επιλέγουν να τα προσπερνούν. Κλάματα για παιδιά θυμάτων κορωνοιού, αδιαφορία για παιδιά θύματα των εμβολίων, διαχωρισμός αβάσταχτος όταν λες οτι μια μάνα αξίζει λιγότερα δάκρυα από μία άλλη

Ίσως επίσης να είναι για αυτούς, ο θάνατός σου η ζωή μου, δεν με νοιάζει να πεθάνεις ή να υποστείς οποιαδήποτε ζημιά αρκεί να σιγουρέψω εγώ οτι δεν θα κολλήσει το παιδί μου (φορτώνουν την ευθύνη της μετάδοσης σε ανεμβολίαστους) ή οτι θα βρω κρεββάτι σε ΜΕΘ αν την χρειαστώ. Φυσικά ο φόβος του θανάτου κάνει τον άνθρωπο να συμπεριφέρεται με νόμους ζούγκλας. Λίγο όπως ζούγκλα είναι και το φόρουμ ώρες ώρες :lol:
Πρέπει να είναι πολύ ωραία στην εναλλακτική πραγματικότητα που ζεις.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 04 Δεκ 2021, 01:01

Γιατί το λες αυτό, δεν σε καταλαβαίνω?

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 04 Δεκ 2021, 01:07

SUV έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:01
Γιατί το λες αυτό, δεν σε καταλαβαίνω?
Έχεις κουράσει ρε συ, δεν υπάρχει καμία τεκμηρίωση σε όλα αυτά που γράφεις, εντάξει θες να είσαι κυριολεκτιά bio-terrorist, κομπλέ, own it όμως. Όχι να μας γράφεις ότι αυτοί που εμβολιάζονται, που το έκαναν 100% και για να είσαι ασφαλής εσύ λειτουργούν εγωιστικά.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 04 Δεκ 2021, 01:12

klg έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:07
SUV έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:01
Γιατί το λες αυτό, δεν σε καταλαβαίνω?
Έχεις κουράσει ρε συ, δεν υπάρχει καμία τεκμηρίωση σε όλα αυτά που γράφεις, εντάξει θες να είσαι κυριολεκτιά bio-terrorist, κομπλέ, own it όμως. Όχι να μας γράφεις ότι αυτοί που εμβολιάζονται, που το έκαναν 100% και για να είσαι ασφαλής εσύ λειτουργούν εγωιστικά.
Συγγνώμη τώρα δηλαδή, καταρχήν ξεκαθαρίζω στο ποστ οτι δεν μιλάω βέβαια για όλους τους εμβολιασμένους, αλλά γιατι πιστεύεις οτι όλοι όσοι το έκαναν το έκαναν 100% για να είμαι και εγώ κομπλε?!!!!! Από πού προκύπτει αυτό? Σε μερικούς στανταράκι αυτό έχει λειτουργήσει κάπως ψευδώς, ένα ανώτερο ηθικά κίνητρο για να κοροιδέψουν εαυτούς και αλλήλους και να κάνουν πιο εύκολα ένα βήμα το οποίο ενδεχομένως να δυσκολεύονταν να κάνουν. Και αυτό το λέω γιατί δεν μπορώ να πιστέψω οτι όλοι, 100% είναι τόσο ανιδιοτελείς άνθρωποι στην ζωή τους και με τόσο έγνοια για τον συνάνθρωπο.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14417
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Δεκ 2021, 01:36

Kauldron έγραψε:
24 Σεπ 2021, 20:46
Γιατί κάνουν οι μπολιαστάκηδες σαν τη χήρα στο κρεβάτι? Γιατί σκούζουν σαν τα γουρούνια? Ψηφίστε.

onepunch_man_154_18.jpg
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Γιατί είναι οι μπολιαστάκηδες τόσο επιθετικοί?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 04 Δεκ 2021, 06:23

SUV έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:12
klg έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:07
SUV έγραψε:
04 Δεκ 2021, 01:01
Γιατί το λες αυτό, δεν σε καταλαβαίνω?
Έχεις κουράσει ρε συ, δεν υπάρχει καμία τεκμηρίωση σε όλα αυτά που γράφεις, εντάξει θες να είσαι κυριολεκτιά bio-terrorist, κομπλέ, own it όμως. Όχι να μας γράφεις ότι αυτοί που εμβολιάζονται, που το έκαναν 100% και για να είσαι ασφαλής εσύ λειτουργούν εγωιστικά.
Συγγνώμη τώρα δηλαδή, καταρχήν ξεκαθαρίζω στο ποστ οτι δεν μιλάω βέβαια για όλους τους εμβολιασμένους, αλλά γιατι πιστεύεις οτι όλοι όσοι το έκαναν το έκαναν 100% για να είμαι και εγώ κομπλε?!!!!! Από πού προκύπτει αυτό? Σε μερικούς στανταράκι αυτό έχει λειτουργήσει κάπως ψευδώς, ένα ανώτερο ηθικά κίνητρο για να κοροιδέψουν εαυτούς και αλλήλους και να κάνουν πιο εύκολα ένα βήμα το οποίο ενδεχομένως να δυσκολεύονταν να κάνουν. Και αυτό το λέω γιατί δεν μπορώ να πιστέψω οτι όλοι, 100% είναι τόσο ανιδιοτελείς άνθρωποι στην ζωή τους και με τόσο έγνοια για τον συνάνθρωπο.
Ναι γιατί μάλλον δεν καταλαβαίνεις ότι δεν χρειάζεται να έχεις ανιδιοτελή κίνητρα για να είναι ανιδιοτελής η πράξη σου. Εάν δεν θέλεις να καταρρεύσει το ΕΣΥ και δεν θέλεις να καταρρεύσει η οικονομία και αν θέλεις προφανώς να μειώσεις δραματικά τον κίνδυνο να ψοφήσεις εάν κολλήσεις τον ιό, όλα αυτά συνδυαστικά λειτουργούν σαν κίνητρα για να κάνεις το εμβόλιο. Προαφανώς το να εξασφαλίσεις τα παραπάνω λειτουργεί θετικά για το 100% του κοινωνικού συνόλου, στο οποίο ανήκεις και εσύ.

Όταν λοιπόν έχουμε κόσμο που αρνείται να ζήσει στην πραγματικότητα και να συνεισφέρει στο να πάει το Rο εκεί που πρέπει, επειδή σας το είπε ο πνευματικός σας, επειδή ο Gates σας τσιπάρει, επειδή στο anal probing οι εξωγήινοι σαν εκμυστηρεύτηκαν ότι δεν υπάρχει ο ιός και γενικά όποια άλλη μαλακία σας καταβαίνει, λογικό είναι οι υπόλοιποι να είναι επιθετικοί απέναντί σας.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών