Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Οκτ 2021, 19:38

Δημοκράτης έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:29
Naida έγραψε:
27 Οκτ 2021, 15:04
Δημοκράτης έγραψε:
27 Οκτ 2021, 14:53

δηλαδή συνεχίζεις να λες μπαρούφες. Από την στιγμή που ο δράστης δεν σταματάει πάει να πει ότι οι σφαίρες είναι απαράιτητες. Εκτός αν έχεις καλύτερο τρόπο να σταματήσει ένας κακοποιός με αυτοκίνητο που τον κυνηγάνε μισή ώρα μέσα στην πόλη. Αν εσύ πιστεύεις ότι έπρεπε να τους κυνηγάνε μέχρει να ξεμείνουν από βενζίνη είναι καθαρά γιατί είσαι ζαία
Εσύ κρίνεις βάσει του συναισθήματος που σου προκαλεί ο δράστης (18χρονος γύφτος) εγώ κρίνω βάσει λογικής. Για να τους έχουν μέσα αυτή τη στιγμή, προφανώς και δεν είναι αρκετό ένας κακοποιός με αυτοκίνητο σε καταδίωξη για να τον σκοτώσουν.
:smt005::smt005::smt005:
το εντελώς αντίθετο ζαία, εσύ κρίνεις βάσει του συναισθήματος γιατί ο δράστης ήταν 18χρονος γύγτος. Για εμένα στα @@ μου αν ήταν 18,20 ή 75 και αν ήταν γύφτος, Έλληνας ή σαουδάραβας σουλτάνος. Αν έχεις πάρει ένα αυτοκίνηο και τρέχης σαν τρελός μέσα στην πόλη και παίρνεις σβάρνα κόσμο προφανώς και πρέπει να σε πυροβολήσουν
Κρίνω ότι τι λεβέντη μου; για πες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Οκτ 2021, 19:39

Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:28
Αυτό όμως δεν σημαίνει βγάζουν τα όργανα το κουμπούρι οπότε γουστάρουν και βαραν όποιον πάρει ο Χάρος. Οργανωμένη και πολύμορφη παρέμβαση εντός των θυλάκων της ανομίας με εντατικό πρόγραμμα κοινωνικής αναμόρφωσης για κακοποιούς και τις οικογένειές τους.
Ε, αυτό ακριβώς κάνουν και τώρα. ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ και ΠΟΛΥΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ κλπ κλπ Βαριέμαι ακόμη και να τα γράφω.


Από ωραία λογάκια με αεράτες ερμηνείες, άλλο τίποτα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17428
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 27 Οκτ 2021, 19:39

Lord Brum έγραψε:
επι σταλιν τι νομίζεις θα έκαναν οι αστυνομικοί σε ανάλογη περίπτωση με αυτή που συζητάμε και ποια θα ήταν η αντίδραση του αντίστοιχου θεοδωρικάκου?
Με Στάλιν θα υπήρχε διαθέσιμο περιπολικο να κλείσει δρόμο, οι δράστες θα συλλαμβάνονται ζωντανοί εφόσον δεν είχαν όπλο, θα έσπαγαν πέτρες ή θα καθάριζαν τουαλέτες για εύλογο χρονικό διάστημα και οι οικογένειές του θα περνούσαν πρόγραμμα αναμόρφωσης και κοινωνικής προσαρμογής.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17428
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 27 Οκτ 2021, 19:41

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:39
Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:28
Αυτό όμως δεν σημαίνει βγάζουν τα όργανα το κουμπούρι οπότε γουστάρουν και βαραν όποιον πάρει ο Χάρος. Οργανωμένη και πολύμορφη παρέμβαση εντός των θυλάκων της ανομίας με εντατικό πρόγραμμα κοινωνικής αναμόρφωσης για κακοποιούς και τις οικογένειές τους.
Ε, αυτό ακριβώς κάνουν και τώρα. ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ και ΠΟΛΥΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ κλπ κλπ Βαριέμαι ακόμη και να τα γράφω.


Από ωραία λογάκια με αεράτες ερμηνείες, άλλο τίποτα. :lol:
Ανέφερα ότι στα Ζωνιανά το ΚΚΕ πήρε 0,55%.
Κατι θα ξερουν εκεί από την συμπαράσταση του ΚΚΕ σε παρανομίες και ειδικά παρανομίες περί τα ναρκωτικά.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12512
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 27 Οκτ 2021, 19:42

Cecily Anne έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:35
Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:32
Cecily Anne έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:29


Άρα το ΚΚΕ προτείνει ξεβρώμισμα Ζωνιανών και Ζεφυρίου; Μου δίνεις τη θέση επίσημα από κάποιον; Ακόμα και σε tweet.
Το ΚΚΕ το αντιπροσωπεύει το ΚΚΕ. Το ΚΚΕ θεωρεί ότι η γενική κατεύθυνση επί Στάλιν κινούνταν στη σωστή κατεύθυνση. Και στην κατεύθυνση της αντιμετώπισης της εγκληματικότητα.
Κάτσε να στο εξηγήσω. Εδώ συζητάμε ότι κανενα κόμμα εξουσίας ως τώρα δεν έχει τα αρχίδια να αναλάβει το πολιτικό κόστος να τους ξεβρωμίσει. Εσύ μου λες ότι το ΚΚΕ έχει σαφή πρόταση (Ζεφύρι, Ζωνιανιά κλπ. δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα στους γύφτους). Εγώ σου ζητάω να μου την αναδείξεις, διότι με ενδιαφέρει και θέλω να τη στηρίξω.
Πολιτικό κόστος από ποιους;
Τους γύφτους ή τους υπόλοιπους;

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 27 Οκτ 2021, 19:42

Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:39
Lord Brum έγραψε:
επι σταλιν τι νομίζεις θα έκαναν οι αστυνομικοί σε ανάλογη περίπτωση με αυτή που συζητάμε και ποια θα ήταν η αντίδραση του αντίστοιχου θεοδωρικάκου?
Με Στάλιν θα υπήρχε διαθέσιμο περιπολικο να κλείσει δρόμο, οι δράστες θα συλλαμβάνονται ζωντανοί εφόσον δεν είχαν όπλο, θα έσπαγαν πέτρες ή θα καθάριζαν τουαλέτες για εύλογο χρονικό διάστημα και οι οικογένειές του θα περνούσαν πρόγραμμα αναμόρφωσης και κοινωνικής προσαρμογής.
γιατί αν κάτι σέβονταν τα κομουνιστικά καθεστώτα ήταν η ανθρώπινη ζωή
Πες ότι δεν ερχόταν εγκαίρως το περιπολικό και πυροβολούσαν οι αστυνομικοί τον παπαρα που πήγε να τους πατήσει. Τι θα έκανε το καθεστώς? Ποιοι κρατικοί αξιωματούχοι τιμωρήθηκαν για βία εναντίον πολιτών?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 27 Οκτ 2021, 19:43

Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:41
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:39
Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:28
Αυτό όμως δεν σημαίνει βγάζουν τα όργανα το κουμπούρι οπότε γουστάρουν και βαραν όποιον πάρει ο Χάρος. Οργανωμένη και πολύμορφη παρέμβαση εντός των θυλάκων της ανομίας με εντατικό πρόγραμμα κοινωνικής αναμόρφωσης για κακοποιούς και τις οικογένειές τους.
Ε, αυτό ακριβώς κάνουν και τώρα. ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ και ΠΟΛΥΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ κλπ κλπ Βαριέμαι ακόμη και να τα γράφω.


Από ωραία λογάκια με αεράτες ερμηνείες, άλλο τίποτα. :lol:
Ανέφερα ότι στα Ζωνιανά το ΚΚΕ πήρε 0,55%.
Κατι θα ξερουν εκεί από την συμπαράσταση του ΚΚΕ σε παρανομίες και ειδικά παρανομίες περί τα ναρκωτικά.
Τί σχέση έχει το πόσο παίρνει το ΚΚΕ στα Ζωνιανιά με τη θέση του ΚΚΕ για τις "ανομίες" που παραθέτεις των Ζωνιανών; Μόνο για τις πόλεις που βγάζει 5% έχει άποψη;

Με λίγα λόγια αν αύριο το πρωί η ΝΔ αποφασίσει οργανωμένο ξεβρώμισμα:
Δηλαδή έφοδος και συλλήψεις σε όσους έχουν όπλα/ναρκωτικά/κλπ.
Φυλακή σε όσους στέλνουν τα ανήλικα τέκνα σε φανάρια κλπ.
Φυλακή σε όσους εκπορνεύονται ανήλικα τέκνα κλπ.
Και όλων των ειδών τις ανομίες που μπορεί να γίνονται σε αυτές τις περιοχές.

Το ΚΚΕ θα στηρίξει;
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 27 Οκτ 2021, 19:45, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 27 Οκτ 2021, 19:44

Εικόνα

Η σύνοψη της υπόθεσης.

Ο Κούλης αυτή την στιγμή θα δεχόταν με χαρά ένα γύφτικο bukkake για να μην χάσει τους 300.000 Ρομά ψήφους
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 27 Οκτ 2021, 19:47

nyxtovios έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:42
Cecily Anne έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:35
Maspoli έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:32


Το ΚΚΕ το αντιπροσωπεύει το ΚΚΕ. Το ΚΚΕ θεωρεί ότι η γενική κατεύθυνση επί Στάλιν κινούνταν στη σωστή κατεύθυνση. Και στην κατεύθυνση της αντιμετώπισης της εγκληματικότητα.
Κάτσε να στο εξηγήσω. Εδώ συζητάμε ότι κανενα κόμμα εξουσίας ως τώρα δεν έχει τα αρχίδια να αναλάβει το πολιτικό κόστος να τους ξεβρωμίσει. Εσύ μου λες ότι το ΚΚΕ έχει σαφή πρόταση (Ζεφύρι, Ζωνιανιά κλπ. δεν αναφέρομαι συγκεκριμένα στους γύφτους). Εγώ σου ζητάω να μου την αναδείξεις, διότι με ενδιαφέρει και θέλω να τη στηρίξω.
Πολιτικό κόστος από ποιους;
Τους γύφτους ή τους υπόλοιπους;
Μα και από τις δύο πλευρές έχεις πολιτικό κόστος. Όπως ακριβώς και τώρα, τον πίνουν και από τους μεν και από τους δε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Οκτ 2021, 19:48

Blackdog έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:30
Blackdog έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:26
Επειδη ο waldorf δεν απαντησε εκανα μια μικρη ερευνα να δω τι εγινε αυτος που πυροβολησε την 8χρονη

Δεν την σκοτωσε, ομως το παιδακι δυστυχως εχει 95% αναπηρια

Δεν πηγε φυλακη απ οτι φαινεται, αλλα δινει 800 ευρω τον μηνα για αποκατασταση της μικρης

Του εχει γινει κατασχεση της περιουσιας του μεχρι του υψους του ενος εκατ., αλλα σε αυτο ειναι ακομα στα δικαστηρια.


Στο λινκ εχει και iban για οποιον θελει να συνεισφερει
https://permissos.gr/2021/06/18/voiotia ... %AF%CE%B1/
Οκ, από τη στιγμή που έγινε κατάσχεση και πληρώνει ο,τι πληρώνει, είναι πολύ πιο χρήσιμο για τη μικρή από το να έμπαινε στη φυλακή, γιατί ήταν πολύ πιο εύκολο να βγει από αυτήν.
Σωστα

Πληρωσε, δεν ξερω αν ειναι δικαιο η οχι αλλα δεν εμεινε ετσι η υποθεση.
Η αναπηρία ενός παιδιού -και όχι μόνον- δεν ξεχρεώνεται με τίποτα. Αλλά έχει απαιτήσεις που η απλή παραμονή ενός δίποδου στη φυλακή είναι επίσης ανεπαρκης αποτίμηση. Καλύτερα έξω και να πληρώνει, με το αντίστοιχο κόστος για τη δική του ζωή, γιατί όσο περισσότερα έχει τόσα περισσότερα θα πρεπει να δώσει -και σε τέτοιες περιπτώσεις μπορούν να απαιτηθούν τεράστια ποσά- παρά μέσα στο τσάμπα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 27 Οκτ 2021, 19:51

Ιδιώνυμο έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:44
[img]https://i.postimg.cc/bJNgVKZ8/tess ... .jpg[/img]

Η σύνοψη της υπόθεσης.

Ο Κούλης αυτή την στιγμή θα δεχόταν με χαρά ένα γύφτικο bukkake για να μην χάσει τους 300.000 Ρομά ψήφους
Η σύνοψη της υπόθεσης είναι ότι τους ψήφους θα πάρει όποιος τους δώσει τα περισσότερα σε χρήμα και στραβά μάτια ακόμη και αν σκοτωθούν 200 παιδιά τους.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4413
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 27 Οκτ 2021, 19:52

EKPLIKTIKOS έγραψε:
27 Οκτ 2021, 14:08
stavmanr έγραψε:
27 Οκτ 2021, 13:49

Η πολιτεία υπάρχει για να προστατεύει όλους. Όχι εμάς, εσάς ή τους άλλους.
Συζητάμε για έναν συμπολίτη μας που εκτελέστηκε με συνοπτικές διαδικασίες. Δεν συζητάμε για ένα ποδήλατο, ένα αυτοκίνητο ή ένα ...βίντεο.
Αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά;
Όχι. Η πολιτεία υπάρχει για να προστατεύει εμάς τους νοικοκυρηδες από τους εγκληματίες.

Καλά να πάθει που εκτελέστηκε, πήγαινε γυρεύοντας. Ας μην έκανε μαλακιες στη σειρά, αυτός το προκάλεσε στον εαυτό του. Ας μην έκλεβε. Ας σταματαγε στον έλεγχο. Ένας λιγότερος επικίνδυνος εγκληματίας υποψήφιος να κλέψει το δικό μου αμάξι.

Εσύ χάρισε τους το δικό σου αμάξι, ποδήλατο ή βίντεο αν θέλεις, δεν έχω πρόβλημα τι θα κάνεις με τη δική σου περιουσία, ούτε με αφορά. Στη δική μου περιουσία οποίος θέλει να την πειράξει όμως, μακάρι να βρεθεί ένας αστυνομικός να του τη φυτέψει του παλιοπουστα, μακάρι να ψοφησει αργά και βασανιστικά.
Συμφωνώ. Πολύ χουβαρνταδες τους βρίσκω με τον ξένο κόπο τους στεράτζες.
Πριν 24 χρόνια μου κλέψανε ένα παπάκι. Έλληνες ή Αλβανοί ήταν. Ακόμα το σκέφτομαι κατά καιρούς και πραγματικά εύχομαι κάποιος να τους σκότωνε.
Ευχομαι αν δεν είναι νεκροί, να είναι τουλάχιστον βαριά άρρωστοι. Και αν δεν είναι αυτοί βαριά άρρωστοι ας είναι κάποιο μέλος της οικογένειας τους.
Δεν αστειεύομαι με τα πράγματα μου γιατί είμαι τίμιος και φτωχός και έχω δουλέψει στη ζωή μου όσο 5 καταυλισμους, οσο 500+ αριστεροι.
"Μα τίποτα δεν είναι πιο πάνω από την ανθρωπινη ζωή" θα πούνε κάποιοι ευαίσθητοι. Ε λοιπόν στον πουτσο μου η ανθρώπινη ζωή των λυμάτων που θέλουν να μου κάνουν κακό. Στα παπάρια μου η "ανθρώπινη ζωή" αυτουνού που θα γράψει στα παπάρια του, τα δικά μου 8ωρα δουλειάς και κοπου.

Ένα από τα Cardano μου έχει μεγαλύτερη αξία από 10 κλεφτρονια. Διαολε, ακόμα και ένα Tron μου αξίζει περισσότερο από ένα τέτοιο σκουπίδι. Στο διαολο και ακόμα παραπέρα λοιπόν. Ισχύει για όλους. Έλληνες, αλβανούς, πακια, μαυρους, ασιατες, γύφτους (στους γύφτους έχω και διπλό μπόνους χαράς).

Είσαι κλεφτρονι και πεθανες/σκοτωθηκες/σε σκότωσαν; Δίκαια ή άδικα; Σε σκότωσαν οι μπάτσοι και δεν προβλέπει ο νόμος κάτι τέτοιο;


ΣΤΗΝ ΚΑΡΑΠΟΥΤΣΑΚΛΑΡΑ ΜΟΥ.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48030
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 27 Οκτ 2021, 19:58

Lord Brum έγραψε:
27 Οκτ 2021, 17:16
Kauldron έγραψε:
27 Οκτ 2021, 17:12
nostromos έγραψε:
27 Οκτ 2021, 17:09
το καλο ειναι οτι με Κουγια και τις μαρτυριες πολιτων οχι μονο θα αθωοθουνε πανηγυρικα οι αστυνομικοι αλλα προβλεπεται να παρουνε και τις κυλοτες-προικα μεσα απο τα τσαντηρια
Ναι, όπως αθωώθηκαν και άλλοι που τον είχαν δικηγόρο (πχ Κορκονέας, ο άλλος για την κατάχρηση χρημάτων στο Δήμο Θεσ/νικής που έφαγε ισόβια, κλπ).
:smt005::smt005::smt005:
Ο Κούγιας είναι άχρηστος, αναλαμβάνει κάτι τέτοια γι' αυτοπροβολή και τίποτ' άλλο.

Απ' τη στιγμή που άλλος οδηγούσε και άλλον σκότωσαν, δε μπορούν να στηρίξουν ΟΥΤΕ τα περί αυτοάμυνας.
μια χαρά αυτοάμυνα ήταν, αςα μην τον εβαζε σε κίνδυνο ο φίλος του
Σοβαρά ισχυρίζεσαι οτι έχει δικαίωμα η αστυνομία να πυροβολήσει άλλον απ' αυτόν που έκανε επίθεση?
:smt005::smt005::smt005:
Είναι σα να λές εσύ με χτυπάς, κι εγώ ρίχνω μια μπουνιά στον φίλο σου, που απλά κάθεται δίπλα σου.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5052
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 27 Οκτ 2021, 19:59

Πτολεμαίος έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:52
Ένα από τα Cardano μου έχει μεγαλύτερη αξία από 10 κλεφτρονια.
Αν ειχες bitcoin θα άξιζε 300.000 κλεφτρονια.

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 14671
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Νεκρός υπό αστυνομικών πυρών άοπλος 20χρονος διαρρήκτης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 27 Οκτ 2021, 20:04

Kauldron έγραψε:
27 Οκτ 2021, 19:58
Lord Brum έγραψε:
27 Οκτ 2021, 17:16
Kauldron έγραψε:
27 Οκτ 2021, 17:12


Ναι, όπως αθωώθηκαν και άλλοι που τον είχαν δικηγόρο (πχ Κορκονέας, ο άλλος για την κατάχρηση χρημάτων στο Δήμο Θεσ/νικής που έφαγε ισόβια, κλπ).
:smt005::smt005::smt005:
Ο Κούγιας είναι άχρηστος, αναλαμβάνει κάτι τέτοια γι' αυτοπροβολή και τίποτ' άλλο.

Απ' τη στιγμή που άλλος οδηγούσε και άλλον σκότωσαν, δε μπορούν να στηρίξουν ΟΥΤΕ τα περί αυτοάμυνας.
μια χαρά αυτοάμυνα ήταν, αςα μην τον εβαζε σε κίνδυνο ο φίλος του
Σοβαρά ισχυρίζεσαι οτι έχει δικαίωμα η αστυνομία να πυροβολήσει άλλον απ' αυτόν που έκανε επίθεση?
:smt005::smt005::smt005:
Είναι σα να λές εσύ με χτυπάς, κι εγώ ρίχνω μια μπουνιά στον φίλο σου, που απλά κάθεται δίπλα σου.
ο τύπος πήγαινε με το αυτοκίνητο κατά πάνω τους. Ο μόνος τρόπος να τον σταματήσουν ήταν να πυροβολήσουν το αυτοκίνητο .Το ότι μέσα ήταν και οι φίοι του επίδοξους δολοφόνου να το σκεφτόταν ο ίδιος
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών