Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14088
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 24 Νοέμ 2021, 09:31

Συνεισφέρω κι'εγώ στο νήμα με την υπογραφή μου
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 24 Νοέμ 2021, 09:32

Ορθολογικά πρέπει να εμβολιαστούν όλοι, όπως ορθολογικά άνοιξε ο τουρισμός το καλοκαίρι.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23165
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 24 Νοέμ 2021, 09:37

Κεφάλαιο ράπιντ/σελφ τεστ: Η μπατονέτα έχει καρκινογόνες ουσίες πάνω, συν ότι βάζοντάς την στη μύτη σου μπλοκάρουν την επίφυση (πότε το λένε "επίφυση", πότε "υπόφυση") του εγκεφάλου και σου παραλύει τον τάδε νευρώνα ο οποίος ειναι υπεύθυνος για το τάδε, και οταν παραλύσει εντελώς γίνεσαι όλο και πιο υπάκουος. Να προτιμάτε να σας παίρνουν δείγμα μόνο απο το στόμα.


Άβαταρ μέλους
BOOMER
Δημοσιεύσεις: 619
Εγγραφή: 11 Οκτ 2021, 16:06

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BOOMER » 24 Νοέμ 2021, 09:46

Leporello έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 09:31
Συνεισφέρω κι'εγώ στο νήμα με την υπογραφή μου
Συνεισφέρω με την απάντηση στην υπογραφή σου. Εξάλλου η Ελένη έμεινε χήρα γιατί ο σύζυγος της πίστεψε τον βιοτρομοκράτη που έχεις στην υπογραφή σου.


Η Ελένη γράφει στο μήνυμά της αποχαιρετώντας τον σύζυγό της:

«Πάντα μου έλεγες ότι θα πεθάνεις νέος. Πόσο ήλπιζα ότι έκανες λάθος. Πάντα μου έλεγες “Ελπίζω να πεθάνω πρώτος γιατί αν πεθάνεις δεν θα μπορώ να ζήσω άλλο”. Πάντα έλεγες ότι δεν θα ήθελες ποτέ να είσαι σε υποστήριξη ζωής, και έτσι η όμορφη και αθώα καρδιά σου απλά άφησε να φύγει.
Έχω ευχηθεί αμέτρητες φορές να μπορούσα απλά να αλλάξω θέση μαζί σου, αλλά τώρα ξέρω ότι ήθελες να είμαι εδώ για το αγόρι μας, η ζωντανή απόδειξη ότι ήσουν αληθινός.
Λένε ότι χρειάζεται ένα χωριό για να μεγαλώσεις ένα παιδί, και αυτό ακριβώς πρόκειται να συμβεί. Ξέρω ότι ξέρεις ότι είναι σε ασφαλή χέρια, και ξέρω ότι επιτέλους επανενώθηκες με τον φύλακα άγγελό σου, τον αδερφό σου [❤️]
Μου λείπουν οι μεγάλες αγκαλιές σου, το όμορφο χαμόγελό σου, τα ηλίθια αστεία του μπαμπά σου που έκαναν τα μάτια μου να γυρίζουν. Μου λείπει ο τρόπος που έπαιζες και γελούσες με τον Yioti και με έκανες να αισθάνομαι απόλυτα σίγουρος ότι ήσουν ο καλύτερος μπαμπάς που θα μπορούσαν να έχουν τα μωρά μου. Ήσουν ο καλύτερός μου φίλος Chili. Περάσαμε χρόνια τραύματος και σκότους και όταν βρεθήκαμε τελικά είδαμε το φως. Αλλάξαμε ο ένας τον άλλον με τον πιο όμορφο τρόπο και είμαι τόσο περήφανη για τον άντρα που έγινες. Είχες την πιο ευγενική καρδιά και τις πιο αγνές προθέσεις, και με αγάπησες περισσότερο από οποιονδήποτε άλλο άνθρωπο.
Ευγενικέ μου γίγαντα, φασόλια τσίλι μου, δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει τώρα. Δεν είμαι προετοιμασμένη για ό,τι χρειάζεται για να μεγαλώσω το αγόρι μας χωρίς εσένα. Αλλά όταν κοιτάζω το όμορφο πρόσωπό του και τη μύτη που μοιράστηκες, ξαφνικά ξέρω ότι έχω τη δύναμη που χρειάζεται για να μεγαλώσω έναν άντρα. Θα σε ξέρει πάντα, με περισσότερους από έναν τρόπους. Εσύ θα είσαι το πρότυπό του και αν αποδειχθεί ο μισός άντρας που ήσουν, εγώ θα είμαι η πιο περήφανη μητέρα στη γη. Θα τον βλέπεις να μεγαλώνει και θα νιώθει την παρουσία σου σε κάθε βήμα. Υπόσχομαι [❤️]
Σε αγαπώ με όλη μου την καρδιά ψυχή μου με όλα όσα είμαι. Δεν αντέχω τον πόνο. Παρακαλώ καθοδήγησέ με και προστάτεψε μας. Δεν μπορώ να το κάνω αυτό χωρίς εσένα.
Επιτέλους απελευθερώθηκες από τους ανθρώπινους δεσμούς σου άγγελέ μου. Αναπαύσου στον παράδεισο. Μου λείπεις τόσο γαμώτο πολύ».

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 24 Νοέμ 2021, 09:57

vantono έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 09:37
Κεφάλαιο ράπιντ/σελφ τεστ: Η μπατονέτα έχει καρκινογόνες ουσίες πάνω,


2χω ακούσει ότι η μπετονιέρα έχει και υδρογόνο που είναι δηλητήριο.

Αλήθεια το έχω ακούσει από μητέρα που καταχωρούσε στο σύστημα το σελφ τεστ της μαθητριας κόρης της χωρίς να την αφήνει να το κάνει.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11332
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 24 Νοέμ 2021, 09:59

vantono έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 09:37
Κεφάλαιο ράπιντ/σελφ τεστ: Η μπατονέτα έχει καρκινογόνες ουσίες πάνω, συν ότι βάζοντάς την στη μύτη σου μπλοκάρουν την επίφυση (πότε το λένε "επίφυση", πότε "υπόφυση") του εγκεφάλου και σου παραλύει τον τάδε νευρώνα ο οποίος ειναι υπεύθυνος για το τάδε, και οταν παραλύσει εντελώς γίνεσαι όλο και πιο υπάκουος. Να προτιμάτε να σας παίρνουν δείγμα μόνο απο το στόμα.
Η εν λόγω παπαριά υπάρχει ήδη προς το τέλος του ανθολογίου.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11332
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 24 Νοέμ 2021, 10:02

Κάπου εδώ να θυμήσουμε ότι υπήρχε (και μπορεί να υπάρχει και αλλού) εγκληματικό κύκλωμα ψευδών πιστοποιητικών εμβολιασμού.
https://www.iefimerida.gr/ellada/eikoni ... as-kykloma

Από την Υπηρεσία Εσωτερικών Υποθέσεων Σωμάτων Ασφαλείας Βορείου Ελλάδος διαλευκάνθηκε πλήρως η υπόθεση «εικονικών» εμβολιασμών για τον Covid-19 στον Παλαμά Καρδίτσας.

Μάλιστα, έπειτα από τις έρευνες που έλαβαν χώρα στο Κέντρο Υγείας της Καρδίτσας, σχηματίστηκε δικογραφία, κακουργηματικού χαρακτήρα, σε βάρος 48 ατόμων.

Τα άτομα αυτά κατηγορούνται για τα -κατά περίπτωση- αδικήματα της ένταξης και συμμετοχής σε εγκληματική ομάδα, της πλαστογραφίας, της δωροδοκίας και δωροληψίας υπαλλήλου, της ψευδούς βεβαίωσης, της νόθευσης, της παράβασης καθήκοντος και για παραβίαση των μέτρων για την πρόληψη ασθενειών.

Σύμφωνα με τη σχετική ανακοίνωση της ΕΛ.ΑΣ., από την έρευνα προέκυψε η συμμετοχή επτά ατόμων, μελών εγκληματικής ομάδας, σε 68 «εικονικές» δηλώσεις εμβολιασμού, που αφορούσαν τουλάχιστον 46 άτομα, από τις οποίες οι 22 περιελάμβαναν και τη 2η δόση του εμβολίου.

Πώς δρούσε το κύκλωμα
Ως προς το χρονικό της υπόθεσης, την 28η Αυγούστου 2021, διοικητική υπάλληλος Κέντρου Υγείας της Καρδίτσας, με ηγετικό ρόλο στην εγκληματική ομάδα, καταχώρισε εκτός βάρδιας δύο «εικονικούς» εμβολιασμούς, χωρίς να συμπληρώσει τα ιατρικά ατομικά στοιχεία των εμβολιαζόμενων, οι οποίοι δεν παρουσιάστηκαν στο Κέντρο Υγείας.

Ακολούθως, στο πλαίσιο διερεύνησης της υπόθεσης, δεσμεύτηκε το σύνολο των ατομικών ιατρικών ιστορικών του Κέντρου Υγείας για τους μήνες Ιούλιο και Αύγουστο 2021 και έπειτα από επίδειξη στους ιατρούς του Κέντρου δεν αναγνωρίστηκαν οι υπογραφές και ο γραφικός τους χαρακτήρας σε 115 περιπτώσεις.

Στο πλαίσιο αυτό, κατασχέθηκαν οι φάκελοι με τα ατομικά ιατρικά ιστορικά και μετά τη συνδυαστική ανάλυση και αξιολόγηση των στοιχείων που προέκυψαν από ειδικές ανακριτικές τεχνικές (γραφολογική εξέταση, άρση απορρήτου επικοινωνιών κ.λπ.) προέκυψε ο ρόλος κάθε μέλους στη δράση της εγκληματικής οργάνωσης (modus operandi).

Συγκεκριμένα, επικεφαλής φέρεται η ανωτέρω διοικητική υπάλληλος του Κέντρου Υγείας Καρδίτσας, η οποία προέβαινε στις «εικονικές» δηλώσεις εμβολιασμού, με τη συμμετοχή συγγενικών και φιλικών της προσώπων, που αναλάμβαναν την είσπραξη χρηματικών ποσών από ιδιώτες (ενδιαφερόμενους).

Πιο αναλυτικά, η επικεφαλής της εγκληματικής ομάδας:

προέβαινε στην εικονική καταχώριση ατόμων ως εμβολιασμένα, είτε απευθείας είτε με την μεσολάβηση άλλων μελών της οργάνωσης, εκμεταλλευόμενη την ιδιότητά της ως Διοικητική Υπάλληλος (και ειδικότερα ως καταχωρήτρια εμβολιασμών),
προχωρούσε στην εικονική δήλωση εμβολιασμένων ατόμων, κυρίως όταν εκτελούσε υπηρεσία κατά την λήξη της εμβολιαστικής ημέρας. Για τον σκοπό αυτό συνέτασσε και υπέγραφε τα ατομικά ιατρικά ιστορικά, ώστε να ταυτίζεται ο αριθμός τους, με τον αριθμό των δηλωμένων εμβολιασμών και
κατείχε εύκολη πρόσβαση στους υπολογιστές καταχώρισης εμβολιασμών (τάμπλετ), καθώς οι προσωπικοί κωδικοί καταχώρισης ήταν διαθέσιμοι προς όλο το προσωπικό του Κέντρου Υγείας.
Τα υπόλοιπα μέλη της εγκληματικής ομάδας, είτε είχαν ρόλο μεσολαβητή για την εξεύρεση υποψηφίων για «εικονικό» εμβολιασμό, είτε λάμβαναν χρηματικά ποσά από «εικονικά» εμβολιαζόμενους αυτοπροσώπως ή μέσω τραπεζικών λογαριασμών.

Μάλιστα, τα μέλη της εγκληματικής ομάδας για να δικαιολογούν τις μεταξύ τους χρηματικές συναλλαγές, χρησιμοποιούσαν ως αιτιολογία έξοδα για ταφικό μνημείο συγγενικού τους προσώπου.

Η σχηματισθείσα δικογραφία υποβλήθηκε στην αρμόδια εισαγγελική αρχή και διαβιβάστηκε σε ανακριτή για διενέργεια κύριας ανάκρισης.

«Δεν είχα δόλο», λέει η 44χρονη
«Δηλώνω αθώα, δεν είχα κανένα δόλο. Βοήθησα στην έκδοση των εικονικών εμβολιασμών απλά και μόνο για να βοηθήσω ανθρώπους που είχαν υποκείμενα νοσήματα και φοβόντουσαν τις παρενέργειες του εμβολίου».

Το παραπάνω δηλώνει, μέσω του δικηγόρου της, η 44χρονη διοικητική υπάλληλος του Κέντρου Υγείας στον Παλαμά Καρδίτσας, η οποία χορηγούσε τα πλαστά πιστοποιητικά.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23165
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 24 Νοέμ 2021, 10:06

Επίσης
Χαμός με τα πλαστά πιστοποιητικά made in Βουλγαρία στη Βόρεια Ελλάδα – Τι αποκαλύπτει μέλος του κυκλώματος

Έναντι 300 ευρώ μπορεί κάποιος να αποκτήσει πιστοποιητικό εμβολιασμού από τη Βουλγαρία, άνευ… εμβολίου.

Φάμπρικα πλαστών πιστοποιητικών εμβολιασμού έχει στηθεί στην Βουλγαρία, απ΄όπου όπως φαίνεται προμηθεύονται και αρκετοί Έλληνες κυρίως από την Βόρεια Ελλάδα.
Όπως επιβεβαίωσε και στην ΕΡΤ μέλος του κυκλώματος, έναντι 300 ευρώ μπορεί κάποιος να αποκτήσει πιστοποιητικό εμβολιασμού από τη Βουλγαρία, άνευ… εμβολίου.

Με την Βουλγαρία να σπάει κάθε μέρα αρνητικά ρεκόρ θνησιμότητας στην Ευρωπαϊκή Ένωση, να καταγραφεί τετραψήφιο αριθμό κρουσμάτων covid-19, αφού είναι η χώρα με τους περισσότερους «αρνητές», όλο και πυκνώνουν οι καταγγελίες για οικογενειακούς γιατρούς που εκδίδουν πιστοποιητικά εμβολιασμού, με τα στοιχεία του κάθε πολίτη, χωρίς όμως να έχει δεχθεί τη δόση του εμβολίου.

Στη Βουλγαρία, το σύστημα εμβολιασμού τους γίνεται από οικογενειακούς γιατρούς (σε μη ελεγχόμενο περιβάλλον – ο γιατρός είναι πρόσωπο με πρόσωπο με τον ασθενή, ενώ στα εμβολιαστικά κέντρα εμπλέκονται πάντα 6-7 άτομα στη διαδικασία) αυτό φαίνεται να έχει δώσει την ευχέρεια σε επιτήδειους να εμπορεύονται πιστοποιητικά άνευ εμβολιασμού, κάτι που έχει γίνει γνωστό και στην Ελλάδα.

Στο μικροσκόπιο τα πιστοποιητικά από Βουλγαρία

Σύμφωνα με την μαρτυρία «μεσάζοντα» που προβλήθηκε στην εκπομπή «Από τις έξι», από την έρευνα της δημοσιογράφου Νίας Αβδελλή, με μόλις 300 ευρώ και μια ολιγόωρη επίσκεψη στη Σόφια, μπορεί κάποιος να προμηθευτεί Ευρωπαϊκό Πιστοποιητικό Εμβολιασμού.
Πάντως, οι αρμόδιοι από Ελληνικής πλευράς, τονίζουν πως έχουν μπει στο μικροσκόπιο οι εμβολιασμοί Ελλήνων (μονίμων κάτοικων της χώρας μας), που εμφανίζονται να έχουν γίνει στο εξωτερικό και δη σε Βουλγαρία και Ρουμανία. Στο πλαίσιο της πρόσφατης τροπολογίας του υπουργείου Υγείας, υπάρχει σχετική πρόβλεψη για σοβαρές ποινικές και οικονομικές κυρώσεις απέναντι σε παράνομες πράξεις που σχετίζονται με τα τεστ και τα εμβόλια.

Τα δημοσιεύματα στα ξένα δίκτυα

Τόσο στη Βουλγαρία, όσο και τη Ρουμανία έχουν γίνει εκτενή ρεπορτάζ για το ποσό ευκολά μπορεί κάποιος στις γειτονικές μας χώρες να προμηθευτούν ένα τέτοιο έγγραφο.
Εικόνα

Οι καταγγελίες είναι πολλές, και κυρίως προέρχονται από μαρτυρίες γιατρών που καταθέτουν πως ασθενείς παραδέχονται πως ναι μεν διαθέτουν πιστοποιητικό, χωρίς να έχουν εμβολιαστεί.
Μάλιστα, από τις 21 Οκτωβρίου όσοι θέλουν να επισκεφθούν κλειστούς χώρους, όπως καφετέριες, ξενοδοχεία, αίθουσες συναυλιών, μουσεία και πισίνες, πρέπει να επιδεικνύουν το «Πράσινο Πιστοποιητικό Εμβολιασμού».

https://www.in.gr/2021/11/03/greece/xam ... yklomatos/
Και μετά έχεις τους αρίστους και τους κώλδρονες να σου λένε ότι οι εμβολιασμένοι στις ΜΕΘ εχουν φτάσει στο 193%.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14531
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 24 Νοέμ 2021, 10:09

Μαρτυρία – Έχει εμβολιαστεί εδώ και 3,5 μήνες, όμως νοσεί και της χορηγείται οξυγόνο.


Είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο»
«Είμαστε τρεις εμβολιασμένοι στην οικογένεια. Κολλήσαμε και οι τρεις. Πρώτη νόσησε η κόρη μου. Είναι νηπιαγωγός, εμβολιασμένη πέντε μήνες, 30 ετών. Το πέρασε μέτρια. Ο σύζυγος με υποκείμενα το πέρασε μέτρια προς σοβαρά, εμβολιάστηκε πριν από 6 μήνες. Του χορηγήθηκε και οξυγόνο στο σπίτι. Εγώ εμβολιασμένη 3,5 μήνες, το οξυγόνο μου έπεσε στο 81-83, ενώ ξεκίνησα με ήπια συμπτώματα. Και από εκείνη την ημέρα, έχω συσκευή οξυγόνου, δεν μπορώ πια να ξαπλώσω χωρίς αυτή. Στη συνέχεια νόσησε ο ανιψιός μου, φοιτητής, ανεμβολίαστος. Το πέρασε στο πόδι, με ένα απλό μπούκωμα. Εγώ είμαι η τελευταία που νόσησα, είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο», περιέγραψε η κ. Μίνα.

https://www.in.gr/2021/11/24/in-tv/mart ... -oksygono/
Ναι, αλλά εάν δεν είχε κάνει εμβόλιο, θα της είχε βγει το άλιεν μέσα από το στήθος.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 4994
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 24 Νοέμ 2021, 10:19

Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:09
Μαρτυρία – Έχει εμβολιαστεί εδώ και 3,5 μήνες, όμως νοσεί και της χορηγείται οξυγόνο.


Είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο»
«Είμαστε τρεις εμβολιασμένοι στην οικογένεια. Κολλήσαμε και οι τρεις. Πρώτη νόσησε η κόρη μου. Είναι νηπιαγωγός, εμβολιασμένη πέντε μήνες, 30 ετών. Το πέρασε μέτρια. Ο σύζυγος με υποκείμενα το πέρασε μέτρια προς σοβαρά, εμβολιάστηκε πριν από 6 μήνες. Του χορηγήθηκε και οξυγόνο στο σπίτι. Εγώ εμβολιασμένη 3,5 μήνες, το οξυγόνο μου έπεσε στο 81-83, ενώ ξεκίνησα με ήπια συμπτώματα. Και από εκείνη την ημέρα, έχω συσκευή οξυγόνου, δεν μπορώ πια να ξαπλώσω χωρίς αυτή. Στη συνέχεια νόσησε ο ανιψιός μου, φοιτητής, ανεμβολίαστος. Το πέρασε στο πόδι, με ένα απλό μπούκωμα. Εγώ είμαι η τελευταία που νόσησα, είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο», περιέγραψε η κ. Μίνα.

https://www.in.gr/2021/11/24/in-tv/mart ... -oksygono/
Ναι, αλλά εάν δεν είχε κάνει εμβόλιο, θα της είχε βγει το άλιεν μέσα από το στήθος.

στην εταιρεια μου ειμαστε ολοι εμβολιασμενοι, στην εταιρεια (πολυεθνικη) της κοπελας μου 4 αμετανοητοι ανεμβολιαστοι στο τμημα της ο ενας 40αρης ανεμβολιαστος νοσησε πριν 15 μερες και ηταν 11 μερες με οξυγονο στο νοσοκομειο, χθες επεστρεψε και περιεγραφε την απιστευτη ταλαιπωρια που περασε τοσο σωματικα οντας κρεβατωμενος αλλα και γραφειοκρατικα με τη χαρτουρα της κλινικης
:wave:

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7280
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 24 Νοέμ 2021, 10:24

Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:09
Μαρτυρία – Έχει εμβολιαστεί εδώ και 3,5 μήνες, όμως νοσεί και της χορηγείται οξυγόνο.


Είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο»
«Είμαστε τρεις εμβολιασμένοι στην οικογένεια. Κολλήσαμε και οι τρεις. Πρώτη νόσησε η κόρη μου. Είναι νηπιαγωγός, εμβολιασμένη πέντε μήνες, 30 ετών. Το πέρασε μέτρια. Ο σύζυγος με υποκείμενα το πέρασε μέτρια προς σοβαρά, εμβολιάστηκε πριν από 6 μήνες. Του χορηγήθηκε και οξυγόνο στο σπίτι. Εγώ εμβολιασμένη 3,5 μήνες, το οξυγόνο μου έπεσε στο 81-83, ενώ ξεκίνησα με ήπια συμπτώματα. Και από εκείνη την ημέρα, έχω συσκευή οξυγόνου, δεν μπορώ πια να ξαπλώσω χωρίς αυτή. Στη συνέχεια νόσησε ο ανιψιός μου, φοιτητής, ανεμβολίαστος. Το πέρασε στο πόδι, με ένα απλό μπούκωμα. Εγώ είμαι η τελευταία που νόσησα, είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο», περιέγραψε η κ. Μίνα.

https://www.in.gr/2021/11/24/in-tv/mart ... -oksygono/
Ναι, αλλά εάν δεν είχε κάνει εμβόλιο, θα της είχε βγει το άλιεν μέσα από το στήθος.
και κράνος+στολή να φοράς οταν οδηγείς μηχανή υψηλού κυβισμού δεν σε σώζουνε πάντα άμα τρακάρεις, άρα άρχηστα ειναι, καλύτερα να οδηγείτε μηχανή με μαγιό. ΔΙΑΔΩΣΤΕ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αλιόσα την 24 Νοέμ 2021, 10:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 24 Νοέμ 2021, 10:28

Αλιόσα έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:24
Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:09
Μαρτυρία – Έχει εμβολιαστεί εδώ και 3,5 μήνες, όμως νοσεί και της χορηγείται οξυγόνο.


Είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο»
«Είμαστε τρεις εμβολιασμένοι στην οικογένεια. Κολλήσαμε και οι τρεις. Πρώτη νόσησε η κόρη μου. Είναι νηπιαγωγός, εμβολιασμένη πέντε μήνες, 30 ετών. Το πέρασε μέτρια. Ο σύζυγος με υποκείμενα το πέρασε μέτρια προς σοβαρά, εμβολιάστηκε πριν από 6 μήνες. Του χορηγήθηκε και οξυγόνο στο σπίτι. Εγώ εμβολιασμένη 3,5 μήνες, το οξυγόνο μου έπεσε στο 81-83, ενώ ξεκίνησα με ήπια συμπτώματα. Και από εκείνη την ημέρα, έχω συσκευή οξυγόνου, δεν μπορώ πια να ξαπλώσω χωρίς αυτή. Στη συνέχεια νόσησε ο ανιψιός μου, φοιτητής, ανεμβολίαστος. Το πέρασε στο πόδι, με ένα απλό μπούκωμα. Εγώ είμαι η τελευταία που νόσησα, είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο», περιέγραψε η κ. Μίνα.

https://www.in.gr/2021/11/24/in-tv/mart ... -oksygono/
Ναι, αλλά εάν δεν είχε κάνει εμβόλιο, θα της είχε βγει το άλιεν μέσα από το στήθος.
και κράνος+στολή να φοράς οταν οδηγείς μηχανή υψηλού κυβισμού δεν σε σώζουνε πάντα άμα τρακάρεις, άρα άρχηστα ειναι, καλύτερα να οδηγείτε μηχανή με μαγιό.
Θα σας φεύγουν μπριζόλες στην άσφαλτο. Εγγυημένα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24492
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 24 Νοέμ 2021, 10:58

Λεγεών έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:02


«Δεν είχα δόλο», λέει η 44χρονη
«Δηλώνω αθώα, δεν είχα κανένα δόλο. Βοήθησα στην έκδοση των εικονικών εμβολιασμών απλά και μόνο για να βοηθήσω ανθρώπους που είχαν υποκείμενα νοσήματα και φοβόντουσαν τις παρενέργειες του εμβολίου».
ρίχτε τη στο κελί Λιγνάδη-Φιλιππίδη και πετάξτε το κλειδί.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14531
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Ανθολόγιο κορωνοψέκ ηλιθιότητας, συνωμοσίων και ψεμάτων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 24 Νοέμ 2021, 11:22

Αλιόσα έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:24
Ζενίθεδρος έγραψε:
24 Νοέμ 2021, 10:09
Μαρτυρία – Έχει εμβολιαστεί εδώ και 3,5 μήνες, όμως νοσεί και της χορηγείται οξυγόνο.


Είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο»
«Είμαστε τρεις εμβολιασμένοι στην οικογένεια. Κολλήσαμε και οι τρεις. Πρώτη νόσησε η κόρη μου. Είναι νηπιαγωγός, εμβολιασμένη πέντε μήνες, 30 ετών. Το πέρασε μέτρια. Ο σύζυγος με υποκείμενα το πέρασε μέτρια προς σοβαρά, εμβολιάστηκε πριν από 6 μήνες. Του χορηγήθηκε και οξυγόνο στο σπίτι. Εγώ εμβολιασμένη 3,5 μήνες, το οξυγόνο μου έπεσε στο 81-83, ενώ ξεκίνησα με ήπια συμπτώματα. Και από εκείνη την ημέρα, έχω συσκευή οξυγόνου, δεν μπορώ πια να ξαπλώσω χωρίς αυτή. Στη συνέχεια νόσησε ο ανιψιός μου, φοιτητής, ανεμβολίαστος. Το πέρασε στο πόδι, με ένα απλό μπούκωμα. Εγώ είμαι η τελευταία που νόσησα, είμαι 4η μέρα στο οξυγόνο», περιέγραψε η κ. Μίνα.

https://www.in.gr/2021/11/24/in-tv/mart ... -oksygono/
Ναι, αλλά εάν δεν είχε κάνει εμβόλιο, θα της είχε βγει το άλιεν μέσα από το στήθος.
και κράνος+στολή να φοράς οταν οδηγείς μηχανή υψηλού κυβισμού δεν σε σώζουνε πάντα άμα τρακάρεις, άρα άρχηστα ειναι, καλύτερα να οδηγείτε μηχανή με μαγιό. ΔΙΑΔΩΣΤΕ.
Το να φοράς έναν σκούφο και να γκαζώνεις αμέριμνος νομίζοντας ότι φοράς κράνος είναι ακόμα πιο επικίνδυνο.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών