"έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11441
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

"έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 25 Νοέμ 2021, 19:35

Μαντέψτε ποιος είπε τα παρακάτω. Μην γκουγκλάρετε.
"Εγώ έχω κάνει το Johnson το μονοδοσικό, γιατί είδα ότι αυτό το εμβόλιο δεν έχει μέσα κάποιες ουσίες που έχουν τα άλλα. Υπόψιν το Johnson δεν έχει RNA ούτε τον ιό, μελέτησα καλά πριν κάνω οτιδήποτε κάποια κίνηση. Γιατί κάθε χρόνο ας πούμε εγώ κάνω το αντιγριπικό έτσι. Το αντιγριπικό έχει μέσα χιμπατζή το ξέρουμε αυτό, το Johnson δεν έχει μέσα, δεν ξέρω από ιατρική από ό,τι μελέτησα και είδα δεν έχει RNA και δεν έχει τον χιμπατζή αυτό που έχει το εμβόλιο της γρίπης ας πούμε.

Τα ξέρουν οι επιστήμονες τώρα αυτοί που ακούνε Δόξα τω Θεώ, εγώ κάθε πρωί πίνω Αγιασμό και κοινωνώ κάθε ένα – δύο μήνες. Αυτό νομίζω είναι μεγάλο φάρμακο. Έτσι πιστεύω".
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28233
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Νοέμ 2021, 19:36

Χρηστης του reddna;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 25 Νοέμ 2021, 19:37

Ο Γονίδης.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 25 Νοέμ 2021, 19:44

Λεγεών έγραψε:
25 Νοέμ 2021, 19:35
Δόξα τω Θεώ, εγώ κάθε πρωί πίνω Αγιασμό και κοινωνώ κάθε ένα – δύο μήνες. Αυτό νομίζω είναι μεγάλο φάρμακο. Έτσι πιστεύω".
[/quote]
Τον αγιασμο τον βαζει σε παγακια μεσα στο chivas;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15112
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 25 Νοέμ 2021, 19:45

ποιος είναι αυτός ο χιμπατζοφοβικός?
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23216
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 25 Νοέμ 2021, 19:55

Δεν θέλει να έχει μέσα χιμπατζή, ασ 'ούμε; Τι σπισισμός είναι αυτός ωρέ μόρτηδες; :50aris:
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42947
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 25 Νοέμ 2021, 19:58

Το σκέτο χιμπατζή είναι το πιο περίεργο, αν έλεγε ας πούμε σπέρμα χιμπατζή θα ακουγόταν πιο φυσιολογικό.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻


Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25187
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: "έκανα το Τζόνσον γιατί δεν έχει κάποιες ουσίες, ενώ το αντιγριπικό έχει χιμπατζή, το ξέρουμε αυτό"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 25 Νοέμ 2021, 20:05

Είναι τόσο τυπικός Γονίδης που μοιάζει να έχει βγει από gonidification engine
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών