Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17020
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 21 Δεκ 2021, 00:04

Προς ζαιους που απάντησαν: είδα το νήμα και αηδίασα, τι φταίω να βλέπω αυτήν την παρακμή;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 21 Δεκ 2021, 00:09

paul25 έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:00
Juno έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:44
paul25 έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:31
Πέρα από το να πιάσει το hot θέμα των ημερών, πρέπει να μάθεις κάτι για τον Μπισμπίκη, η επιλογή του θέματος για τον αγοραίο έρωτα είναι από τα βιώματα του, όταν είχε έρθει Αθήνα "ζούσε" στα μπουρδέλα κάνοντας πολλές καταχρήσεις, άρα τον ξέρει καλύτερα αυτόν τον κόσμο.
Και εμείς τι φταίμε;
Εξηγώ γιατί ασχολείται με αυτό το θέμα. Δεν τον έχω δει ποτέ σε διαφορετικό ρόλο, πάντα είναι ο extra large λαϊκός ματσιλας Ελληναρας ιθαγενής των κωλόμπαρων, δηλαδή ο εαυτός του. Δεν ξέρω αν μπορεί καν να παίξει κάποιο άλλο ρόλο, θα ήθελα να τον δω να δοκιμάζεται, παίζει μέχρι στιγμής safe και όχι διαφορετικά.
Ο ηθοποιος αυτος είναι η μονη γενναια αντισταση στην πολιτικη ορθοτητα

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 21 Δεκ 2021, 00:17

paul25 έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:00
Juno έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:44
paul25 έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:31
Πέρα από το να πιάσει το hot θέμα των ημερών, πρέπει να μάθεις κάτι για τον Μπισμπίκη, η επιλογή του θέματος για τον αγοραίο έρωτα είναι από τα βιώματα του, όταν είχε έρθει Αθήνα "ζούσε" στα μπουρδέλα κάνοντας πολλές καταχρήσεις, άρα τον ξέρει καλύτερα αυτόν τον κόσμο.
Και εμείς τι φταίμε;
Εξηγώ γιατί ασχολείται με αυτό το θέμα. Δεν τον έχω δει ποτέ σε διαφορετικό ρόλο, πάντα είναι ο extra large λαϊκός ματσιλας Ελληναρας ιθαγενής των κωλόμπαρων, δηλαδή ο εαυτός του. Δεν ξέρω αν μπορεί καν να παίξει κάποιο άλλο ρόλο, θα ήθελα να τον δω να δοκιμάζεται, παίζει μέχρι στιγμής safe και όχι διαφορετικά.
Έχει υποδυθεί και τον βιαστή αρχιφύλακα γυναικείων φυλακών σε σηριαλ που διαδραματίζεται στα μακρινά '60s, που βίαζε τη μία κρατούμενη μετά την άλλη, τις γκάστρωνε, και φωναζε δικό του γιατρό για να τους κάνει έκτρωση μέσα στα κελιά τους.


Τον ειχα πετύχει αρκετές φορες και τον εβλεπα που και που, δεν ηταν καθόλου κακός. Εβγαζε πολύ δυνατό και αρκετά πειστικό τοξικοαρρενωπίτικο χαρακτήρα, που σε εκανε να νομίζεις οτι και στην πραγματικότητα θα ειναι τόσο σκατάνθρωπος.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23230
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 21 Δεκ 2021, 00:30

Η παράσταση λογικά αξίζει γιατί βασίζεται σε έργο που έχει δοκιμαστεί.

Δεν νομίζω ότι θα είναι σαν κάτι αίσχη που σπονσόραρε το ίδρυμα Ωνάση, όπου μια με φεμινί μαλλί και μία πουστάρα με παλιμπαιδισμό, έσκουζαν σε έναν καναπέ γιατί πέρασε η "συνεπιμέλεια".
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 21 Δεκ 2021, 00:35

vantono έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:17
paul25 έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:00
Juno έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:44


Και εμείς τι φταίμε;
Εξηγώ γιατί ασχολείται με αυτό το θέμα. Δεν τον έχω δει ποτέ σε διαφορετικό ρόλο, πάντα είναι ο extra large λαϊκός ματσιλας Ελληναρας ιθαγενής των κωλόμπαρων, δηλαδή ο εαυτός του. Δεν ξέρω αν μπορεί καν να παίξει κάποιο άλλο ρόλο, θα ήθελα να τον δω να δοκιμάζεται, παίζει μέχρι στιγμής safe και όχι διαφορετικά.
Έχει υποδυθεί και τον βιαστή αρχιφύλακα γυναικείων φυλακών σε σηριαλ που διαδραματίζεται στα μακρινά '60s, που βίαζε τη μία κρατούμενη μετά την άλλη, τις γκάστρωνε, και φωναζε δικό του γιατρό για να τους κάνει έκτρωση μέσα στα κελιά τους.


Τον ειχα πετύχει αρκετές φορες και τον εβλεπα που και που, δεν ηταν καθόλου κακός. Εβγαζε πολύ δυνατό και αρκετά πειστικό τοξικοαρρενωπίτικο χαρακτήρα, που σε εκανε να νομίζεις οτι και στην πραγματικότητα θα ειναι τόσο σκατάνθρωπος.
Ε! Δεν είναι και κάνας ρόλος μεγάλης απόκλισης.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Cartel , Τραβέλια, Πόρνες, Λάθρο, Γυναικοκτόνοι και ένας Μπισμπίκης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 21 Δεκ 2021, 00:51

vantono έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:17
paul25 έγραψε:
21 Δεκ 2021, 00:00
Juno έγραψε:
20 Δεκ 2021, 23:44


Και εμείς τι φταίμε;
Εξηγώ γιατί ασχολείται με αυτό το θέμα. Δεν τον έχω δει ποτέ σε διαφορετικό ρόλο, πάντα είναι ο extra large λαϊκός ματσιλας Ελληναρας ιθαγενής των κωλόμπαρων, δηλαδή ο εαυτός του. Δεν ξέρω αν μπορεί καν να παίξει κάποιο άλλο ρόλο, θα ήθελα να τον δω να δοκιμάζεται, παίζει μέχρι στιγμής safe και όχι διαφορετικά.
Έχει υποδυθεί και τον βιαστή αρχιφύλακα γυναικείων φυλακών σε σηριαλ που διαδραματίζεται στα μακρινά '60s, που βίαζε τη μία κρατούμενη μετά την άλλη, τις γκάστρωνε, και φωναζε δικό του γιατρό για να τους κάνει έκτρωση μέσα στα κελιά τους.


Τον ειχα πετύχει αρκετές φορες και τον εβλεπα που και που, δεν ηταν καθόλου κακός. Εβγαζε πολύ δυνατό και αρκετά πειστικό τοξικοαρρενωπίτικο χαρακτήρα, που σε εκανε να νομίζεις οτι και στην πραγματικότητα θα ειναι τόσο σκατάνθρωπος.
τελος να αναθεωρησεις και για τους ινσελς αγαπητε :p8:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών