Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16964
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 14 Ιαν 2022, 23:20

Εντωμεταξύ αυτός σκοτώθηκε στα 3,5 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία και εγώ γκρίνιαζα που έφαγα την πρώτη μου κλήση στα 4 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία!
Άγιο είχα!!!
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25121
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Ιαν 2022, 23:21

stergiosbik έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:05
ST48410 έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:57
Σέρπικο έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:49
Διάβασα ότι το προηγούμενο αυτοκίνητο του ήταν Lamborghini aventador. Την πούλησε για να πάρει την φεραρι.
Αν ισχύει δεν μπορούμε να πούμε ότι ήταν άπειρος οδηγός.
Αρχιδια εμπειρος οδηγός ήταν.
Αυτοί που έχουν τα κακαλα να κουλαντριζουν τέτοια αμάξια έχουν φάει άπειρες ώρες σε πίστες και αγώνες και ακριβώς για αυτό ξέρουν τι κινδύνους εγκυμονεί η γρήγορη οδήγηση τέτοιων αυτοκινήτων σε δημόσιους δρόμους και πάνε σαν "Παναγίτσες".
Για να το πω κι αλλιώς,έχουν ξεχαρμανιασει τόσο πολύ σε πίστες που δεν τους λέει τίποτα το να πατήσουν λίγο παραπάνω το γκάζι για να πουλήσουν μούρη.
Αυτό!
Πολυπρωταθλητής αγώνων μοτοσικλέτας, πολύ έμπειρος και από τους ταχύτερους όλων των εποχων, στο δρόμο οδηγούσε CB50 (!) μια πήγαινε σαν κότα.

Η λέξη έμπειρος σε καθημερινούς οδηγούς, όταν αναφέρεται σε υπεραυτοκίνητα δεν υπάρχει
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιαν 2022, 23:22

ST48410 έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:07
sys3x έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:58
Εμένα Στ για να σε πω και την αλήθεια μου πάλι καήκανε τα @@ μου αν έτρεχε ή αν έτρεχε πολύ, δεν πολύ-καταλαβαίνω γιατί εσένα σε ενδιαφέρει αλλά πάω μπάσο και το σέβομαι, αυτό που επίσης δεν καταλαβαίνω αλλά σε αυτήν την περίπτωση δεν το σέβομαι καθόλου είναι γιατί ασχολείται σύσσωμη η ελληνική δημοσιογραφία με αυτό το συμβάν, τι στο διάλο δηλαδή; Έχουμε πιάσει πάτο Στ, δεν στο λέω για αυτό το σκηνικό αλλά απλά με αυτό σαν αφορμή, είναι καλός δείκτης.
Προσωπικά μου αρέσει να καταλαβαίνω αιτίες πραγμάτων. Γιατί αυτό και γιατί εκείνο. Τον μακαρίτη ούτε τον ήξερα, ούτε έχω κανένα ενδιαφέρον για τις ζωές των celebrities με ή χωρίς εισαγωγικά.

Για τους δημοσιογράφους είναι πρώτης τάξεως κουτσομπολίστικο θέμα. Πλούσιος, αδελφός βουλευτού, συμμετοχές σε ριάλιτι, θορυβώδης θάνατος, σχετικά νέος, δικαστικές εκκρεμότητες με την πρώην για παιδί (μέχρι κι ο Κούγιας βγήκε και άφησε υπόνοιες ότι κάτι άλλο μπορεί να συμβαίνει!), το τραγικό στοιχείο του να σκοτωθείς στην πρώτη σου βόλτα και γενικά έχουν βαρεθεί και αυτοί τη ζωή τους ενάμισι χρόνο τώρα με τα θέματα του κορωνοϊού. Εκλογές* δεν φαίνονται άμεσα οπότε ήταν μιας πρώτης τάξεως ευκαιρία να τραβήξουν το ενδιαφέρον του κοινού με κάτι άλλο.

Ωστόσο σέβομαι κι εγώ με τη σειρά μου ότι σας έχει κουράσει το θέμα και δεν δίνω συνέχεια παρότι φανταζόμουν μια ενδιαφέρουσα προέκταση αν ο Dwarven Blacksmith έκανε αναφορές σε κοινωνική ευθύνη και έφερνε Κίνα** στην συζήτηση.
*είμαστε ήδη σε προεκλογική προθέρμανση.
**αυτό είναι πράγματι ένα ενδιαφέρον θέμα.
Στα υπόλοιπα αντί να απαντήσω σε εσένα θα απαντήσω στον Ζορζ V.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιαν 2022, 23:23

George_V έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:04
sys3x έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:58
ST48410 έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:42


Είμαι επιφυλακτικός για την αιτία που τον έβγαλε έξω από το δρόμο. Αν δεις το video που έβαλα στην προηγούμενη σελίδα το ίδιο αμάξι βγαίνει εκτός ελέγχου χάνοντας την πρόσφυση από απότομο γκάζι χωρίς καν να έχει προλάβει να αναπτύξει ταχύτητα. Χάνει τελείως πρόσφυση. Δεν είναι η ταχύτητα που το βγάζει έξω από το δρόμο αλλά η ακαριαία επιτάχυνση.

Έχω δει κουβάδες με ρόδες να πιάνουν χαλαρά 120+ εκεί. Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι μια ferrari φεύγει έξω απλά και μόνο λόγω τέτοιας ταχύτητας. Βάζω και άλλα στο μυαλό μου αλλά όλα είναι υποθέσεις. Εκεί έχει γρασίδια και πιθανόν αυτόματο πότισμα. Βασικά λίγο πιο πάνω στο αντίθετο ρεύμα σκοτώθηκε ο ράπερ πριν μήνες.

ΥΓ. δεν είναι λάτρης της ταχύτητας. Ούτε ο κουβάς μου :) Απλά δεν θέλω να πω με ευκολία καλά να πάθει, ας πρόσεχε, επειδή δεν θα μπορούσα ποτέ να έχω τέτοιο αμάξι. Θέλω να καταλάβω όσο γίνεται καλύτερα τι πήγε στραβά.
Εμένα Στ για να σε πω και την αλήθεια μου πάλι καήκανε τα @@ μου αν έτρεχε ή αν έτρεχε πολύ, δεν πολύ-καταλαβαίνω γιατί εσένα σε ενδιαφέρει αλλά πάω μπάσο και το σέβομαι, αυτό που επίσης δεν καταλαβαίνω αλλά σε αυτήν την περίπτωση δεν το σέβομαι καθόλου είναι γιατί ασχολείται σύσσωμη η ελληνική δημοσιογραφία με αυτό το συμβάν, τι στο διάλο δηλαδή; Έχουμε πιάσει πάτο Στ, δεν στο λέω για αυτό το σκηνικό αλλά απλά με αυτό σαν αφορμή, είναι καλός δείκτης.
Aσχολειται γιατι ηταν σελεμπριτυ οδηγουσε Φερραρι και ηταν αδελφος Βουλευτου.

Αν ειχε τρακαρει ο Βρασιδας Παρτσαλοπουλος με το Λαντα του θα επαιζε μονο 2 λεπτα πριν τα αθλητικα και αυτο ηταν.
Ναι ρε μαν, τα καταλάβαμε αυτά, αυτό λέμε, αυτό είναι το επίπεδο μας.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιαν 2022, 23:26

Juno έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:20
Εντωμεταξύ αυτός σκοτώθηκε στα 3,5 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία και εγώ γκρίνιαζα που έφαγα την πρώτη μου κλήση στα 4 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία!
Άγιο είχα!!!
Δεν ξέρω ακριβώς για ποιον λόγο αλλά μερικές φορές η γυναικεία σκέψη με φοβίζει. Με φοβίζει αρκετά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16964
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 14 Ιαν 2022, 23:30

sys3x έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:26
Juno έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:20
Εντωμεταξύ αυτός σκοτώθηκε στα 3,5 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία και εγώ γκρίνιαζα που έφαγα την πρώτη μου κλήση στα 4 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία!
Άγιο είχα!!!
Δεν ξέρω ακριβώς για ποιον λόγο αλλά μερικές φορές η γυναικεία σκέψη με φοβίζει. Με φοβίζει αρκετά.
Τι είπα που σε τρόμαξε;
Τότε το θεωρούσα μεγάλη γκαντεμιά και ακόμα μεγαλύτερο ρεζιλίκι. Είχα νεύρα για πολλές μέρες.

Τελικά υπάρχουν και τρισχειρότερα!

Δηλαδή οι άλλοι που τον ειρωνεύονται, είναι καλύτεροι;
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 14 Ιαν 2022, 23:35

Maspoli έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:55
Για άνθρωπο που έχει προκαλέσει θανατηφόρο τροχαίο οδηγώντας με υπερβολική ταχύτητα μηχανή παίρνοντας στο λαιμό του φίλο του και στη συνέχεια της ζωούλας του πάει κι αγοράζει Λαμποργκίνι και μετά Φεράρι και σκοτώνεται, δεν αξίζει να σπαταληθεί ούτε λέξη συμπάθειας.-
:goodpost:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37774
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιαν 2022, 23:43

Juno έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:30
sys3x έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:26
Juno έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:20
Εντωμεταξύ αυτός σκοτώθηκε στα 3,5 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία και εγώ γκρίνιαζα που έφαγα την πρώτη μου κλήση στα 4 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία!
Άγιο είχα!!!
Δεν ξέρω ακριβώς για ποιον λόγο αλλά μερικές φορές η γυναικεία σκέψη με φοβίζει. Με φοβίζει αρκετά.
Τι είπα που σε τρόμαξε;
Τότε το θεωρούσα μεγάλη γκαντεμιά και ακόμα μεγαλύτερο ρεζιλίκι. Είχα νεύρα για πολλές μέρες.

Τελικά υπάρχουν και τρισχειρότερα!

Δηλαδή οι άλλοι που τον ειρωνεύονται, είναι καλύτεροι;
Όχι, δεν είναι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 14 Ιαν 2022, 23:58

ST48410 έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:46
Dwarven Blacksmith έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:42
Σε αυτή την περίπτωση πάντως, ένα εύλογο μέτρο σύγκρισης της ταχύτητας είναι συναρτήσει της ταχύτητας του δέντρου.
Για πες λίγο πιο ξεκάθαρα γενικά τι θεωρείς για το θέμα γιατί κάπου σε έχασα και σε άλλη σελίδα.
Σιγά το βαθύ που είπα.
Επουσιώδες θέμα, αλλά δε φαντάζομαι ότι οδηγούσε σωστά, εστιάζω στο καλό ότι δεν χτύπησε κανέναν άλλο. Αυτό γενικά το λέω πάντα σε παρόμοια ατυχήματα. Μπαίνω στη θέση όχι του ανεύθυνου αλλά των (πραγματικών ή δυνητικών) θυμάτων του. Μετά δε την αποκάλυψη ότι σκότωσε κι άλλον ενώ οδηγούσε στο παρελθόν, αηδιάζω πλήρως.

Από εκεί και πέρα δεν εγκρίνω ούτε τα "ονειρα" του συγκεκριμένου, ούτε την ταξική του ταυτότητα, ούτε τον τρόπο που αυτά τα δύο αλληλεπιδρούν.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23218
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Ιαν 2022, 01:00

Beria έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:21
stergiosbik έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:05
ST48410 έγραψε:
14 Ιαν 2022, 22:57


Αν ισχύει δεν μπορούμε να πούμε ότι ήταν άπειρος οδηγός.
Αρχιδια εμπειρος οδηγός ήταν.
Αυτοί που έχουν τα κακαλα να κουλαντριζουν τέτοια αμάξια έχουν φάει άπειρες ώρες σε πίστες και αγώνες και ακριβώς για αυτό ξέρουν τι κινδύνους εγκυμονεί η γρήγορη οδήγηση τέτοιων αυτοκινήτων σε δημόσιους δρόμους και πάνε σαν "Παναγίτσες".
Για να το πω κι αλλιώς,έχουν ξεχαρμανιασει τόσο πολύ σε πίστες που δεν τους λέει τίποτα το να πατήσουν λίγο παραπάνω το γκάζι για να πουλήσουν μούρη.
Αυτό!
Πολυπρωταθλητής αγώνων μοτοσικλέτας, πολύ έμπειρος και από τους ταχύτερους όλων των εποχων, στο δρόμο οδηγούσε CB50 (!) μια πήγαινε σαν κότα.

Η λέξη έμπειρος σε καθημερινούς οδηγούς, όταν αναφέρεται σε υπεραυτοκίνητα δεν υπάρχει
Κάποια στιγμή είχαν ρωτήσει το Σουμαχερ πως οδηγεί στην καθημερινή του ζωή.
Η απάντηση του ήταν, όπως πηγαίνει μια βάρκα στη ροή του ποταμού.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12754
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 15 Ιαν 2022, 01:07

Ερμής έγραψε:
15 Ιαν 2022, 01:00
Beria έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:21
stergiosbik έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:05


Αρχιδια εμπειρος οδηγός ήταν.
Αυτοί που έχουν τα κακαλα να κουλαντριζουν τέτοια αμάξια έχουν φάει άπειρες ώρες σε πίστες και αγώνες και ακριβώς για αυτό ξέρουν τι κινδύνους εγκυμονεί η γρήγορη οδήγηση τέτοιων αυτοκινήτων σε δημόσιους δρόμους και πάνε σαν "Παναγίτσες".
Για να το πω κι αλλιώς,έχουν ξεχαρμανιασει τόσο πολύ σε πίστες που δεν τους λέει τίποτα το να πατήσουν λίγο παραπάνω το γκάζι για να πουλήσουν μούρη.
Αυτό!
Πολυπρωταθλητής αγώνων μοτοσικλέτας, πολύ έμπειρος και από τους ταχύτερους όλων των εποχων, στο δρόμο οδηγούσε CB50 (!) μια πήγαινε σαν κότα.

Η λέξη έμπειρος σε καθημερινούς οδηγούς, όταν αναφέρεται σε υπεραυτοκίνητα δεν υπάρχει
Κάποια στιγμή είχαν ρωτήσει το Σουμαχερ πως οδηγεί στην καθημερινή του ζωή.
Η απάντηση του ήταν, όπως πηγαίνει μια βάρκα στη ροή του ποταμού.
Και μετά έπεσε σε βράχο ή δέντρο;

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24519
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 15 Ιαν 2022, 09:44

Μου αρέσει που κάθονται και αναλύουν τι φταίει που σκοτώθηκε κάποιος που πήγαινε με 120+ σε κατοικημένη περιοχή. Του πετάχτηκε πεζός, όχι όχι ήταν μεταχειρισμένο και δε δούλεψαν τα φρένα, όχι όχι έγινε μετατόπιση βάρους.

Η πεζη πραγματικοτητα είναι ότι οποιαδήποτε μαλακία και να συμβεί όταν τρέχεις με ταχυτητες αυτοκινητόδρομου κάπου που ΔΕΝ είναι αυτοκινητόδρομος, είναι πολύ πιθανό να σκοτωθείς και γι' αυτό δεν πρεπει να το κάνεις , μαλακα.

Rudiche
Δημοσιεύσεις: 316
Εγγραφή: 11 Ιουν 2018, 16:51

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rudiche » 15 Ιαν 2022, 09:49

Δεν λέω, κρίμα το παιδί που χάθηκε, αλλά η αστυνομία γράφει για στάθμευση τα μηχανάκια στην Αθηνάς που ο κόσμος πάει να πάρει βασικά προϊόντα και δεν έχει πού να παρκάρει και δεν κάνει τίποτα για διάσημους ή και πλούσιους οδηγούς που είναι επικίνδυνοι για τον εαυτό τους και για τους άλλους.

ΞΕΥΤΙΛΑ

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14665
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Ιαν 2022, 09:59

Juno έγραψε:
14 Ιαν 2022, 23:20
Εντωμεταξύ αυτός σκοτώθηκε στα 3,5 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία και εγώ γκρίνιαζα που έφαγα την πρώτη μου κλήση στα 4 χιλιόμετρα από την αντιπροσωπεία!
Άγιο είχα!!!
Ferrari και συ, τύπισσα;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27150
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Φεράρι τυλίχθηκε στις φλόγες, νεκρός ο οδηγός

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Ιαν 2022, 10:13

Σέρπικο έγραψε:
14 Ιαν 2022, 12:20
Προφητικό.

https://www.drive.gr/news/kosmos/pos-na ... azia-video
Μάλλον κάτι τέτοιο πρέπει να έγινε με περισσότερα χλμ. Σχεδόν όλα τα ατυχήματα με τέτοιου είδους αυτοκίνητα που ανεβαίνουν στο γτ είναι με κλειστα τα εσπ
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών