Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Ιαν 2022, 12:03

Green Dragon έγραψε:
17 Ιαν 2022, 10:14
Νon4me έγραψε:
14 Ιαν 2022, 12:20
Ρε που εχουμε μπλεξει με τους οχιτζηδες :011:
Το ΟΧΙ πήρε 62%, κάπου εκεί είναι και οι εμβολιασμένοι. Άρα οι ναιναίκοι είναι αντιεμβολιαστές.

Πως σου φαίνεται η 'λογική' σου;
Καλα ρε φιλαρα δε σου θιξαμε το ζαιοψηφισμα . :102:

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19720
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 17 Ιαν 2022, 18:45

Νon4me έγραψε:
17 Ιαν 2022, 12:03
Green Dragon έγραψε:
17 Ιαν 2022, 10:14
Νon4me έγραψε:
14 Ιαν 2022, 12:20
Ρε που εχουμε μπλεξει με τους οχιτζηδες :011:
Το ΟΧΙ πήρε 62%, κάπου εκεί είναι και οι εμβολιασμένοι. Άρα οι ναιναίκοι είναι αντιεμβολιαστές.

Πως σου φαίνεται η 'λογική' σου;
Καλα ρε φιλαρα δε σου θιξαμε το ζαιοψηφισμα . :102:
Το ζαιοψήφισμα ήταν μια μαλακία και μισή, αυτό που μου την σπάει είναι το τσουβάλιασμα και η εύκολη λύση της συλλογικής ευθύνης.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 17 Ιαν 2022, 18:54

Για τις πατρινιές είχε διεξαχθεί έρευνα του εθνικού Καποδιστριακού πανεπιστημίου την εποχή των 80s.
Σύμφωνα με την έρευνα το 31% των πατρινιών ήταν μιλφοβιζιτιάρες αλλά και έκαναν όλες τις ανωμαλίες.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Ιαν 2022, 22:52

Green Dragon έγραψε:
17 Ιαν 2022, 18:45
Νon4me έγραψε:
17 Ιαν 2022, 12:03
Green Dragon έγραψε:
17 Ιαν 2022, 10:14


Το ΟΧΙ πήρε 62%, κάπου εκεί είναι και οι εμβολιασμένοι. Άρα οι ναιναίκοι είναι αντιεμβολιαστές.

Πως σου φαίνεται η 'λογική' σου;
Καλα ρε φιλαρα δε σου θιξαμε το ζαιοψηφισμα . :102:
Το ζαιοψήφισμα ήταν μια μαλακία και μισή, αυτό που μου την σπάει είναι το τσουβάλιασμα και η εύκολη λύση της συλλογικής ευθύνης.
καλα ηρεμησε τωρα.

πετρος
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: 26 Οκτ 2021, 13:59
Phorum.gr user: peter

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πετρος » 17 Ιαν 2022, 23:20

Το παιδι πηγε εκει για πονο στην κοιλια και υποχρεωση της ιατρου ηταν να το εξετασει, να διαγνωσει και να παρασχει θεραπεια. Το να συστηνει για να μη πω διαφημιζει ως μπακαλης ενα προιον το οποιο για ενα μικρο υγιες παιδι ειναι παντελως αχρειαστο και δυνητικα επικινδυνο ειναι ηθικα απαραδεκτο. Δυστυχως οι ανθρωποι δεν θελουν να ζησουν ως σκεπτομενα και ελλογα οντα. Μετα απο το σκοταδισμο του μεσαιωνα, περασαμε στο διαφωτισμο, την επιστημη, τον ορθολογισμο τα οποια συντομα μας φανηκαν δυσβασταχτα και τα αποθεσαμε σε αλλα ιερατεια για να τα διαχειριστουν για μας...Θα ηθελα να ξερα η επιστημων αυτη εχει καποια ιδιαιτερη πειρα και γνωση περι των εμβολιων αυτων η απλα ακολουθει τη γραμμη της παιδιατρικης εταιρειας?

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25187
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 17 Ιαν 2022, 23:23

πετρος έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:20
Το παιδι πηγε εκει για πονο στην κοιλια και υποχρεωση της ιατρου ηταν να το εξετασει, να διαγνωσει και να παρασχει θεραπεια. Το να συστηνει για να μη πω διαφημιζει ως μπακαλης ενα προιον το οποιο για ενα μικρο υγιες παιδι ειναι παντελως αχρειαστο και δυνητικα επικινδυνο ειναι ηθικα απαραδεκτο. Δυστυχως οι ανθρωποι δεν θελουν να ζησουν ως σκεπτομενα και ελλογα οντα. Μετα απο το σκοταδισμο του μεσαιωνα, περασαμε στο διαφωτισμο, την επιστημη, τον ορθολογισμο τα οποια συντομα μας φανηκαν δυσβασταχτα και τα αποθεσαμε σε αλλα ιερατεια για να τα διαχειριστουν για μας...Θα ηθελα να ξερα η επιστημων αυτη εχει καποια ιδιαιτερη πειρα και γνωση περι των εμβολιων αυτων η απλα ακολουθει τη γραμμη της παιδιατρικης εταιρειας?
Για σκέψου να ακολουθει τη γραμμή της Παιδιατρικής Εταιρείας αντί τις εντολές της Ένωσης Θεματοφυλάκων και του zougla.gr
Σκοταδισμός!
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

πετρος
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: 26 Οκτ 2021, 13:59
Phorum.gr user: peter

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πετρος » 17 Ιαν 2022, 23:28

Beria έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:23
πετρος έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:20
Το παιδι πηγε εκει για πονο στην κοιλια και υποχρεωση της ιατρου ηταν να το εξετασει, να διαγνωσει και να παρασχει θεραπεια. Το να συστηνει για να μη πω διαφημιζει ως μπακαλης ενα προιον το οποιο για ενα μικρο υγιες παιδι ειναι παντελως αχρειαστο και δυνητικα επικινδυνο ειναι ηθικα απαραδεκτο. Δυστυχως οι ανθρωποι δεν θελουν να ζησουν ως σκεπτομενα και ελλογα οντα. Μετα απο το σκοταδισμο του μεσαιωνα, περασαμε στο διαφωτισμο, την επιστημη, τον ορθολογισμο τα οποια συντομα μας φανηκαν δυσβασταχτα και τα αποθεσαμε σε αλλα ιερατεια για να τα διαχειριστουν για μας...Θα ηθελα να ξερα η επιστημων αυτη εχει καποια ιδιαιτερη πειρα και γνωση περι των εμβολιων αυτων η απλα ακολουθει τη γραμμη της παιδιατρικης εταιρειας?
Για σκέψου να ακολουθει τη γραμμή της Παιδιατρικής Εταιρείας αντί τις εντολές της Ένωσης Θεματοφυλάκων και του zougla.gr
Σκοταδισμός!
Ποιος μιλησε για ζουγλες και θεματοφυλακες και τριχες κατσαρες?
Σε καμμια περιπτωση... Το ενδεχομενο ενας επιστημονας να εχει γνωση, εμπειρια, ερευνητικο εργο και να επισταται του αντικειμενου του αντι να ακολουθει τυφλα οδηγιες εταιριων το εχεις σκεφτει?

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7283
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αντιεμβολιαστές σε αμοκ: Oχι μωρη πατσαβουρα δεν εχω εμβολιαστει και ουτε προκειται!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 18 Ιαν 2022, 03:37

πετρος έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:28
Beria έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:23
πετρος έγραψε:
17 Ιαν 2022, 23:20
Το παιδι πηγε εκει για πονο στην κοιλια και υποχρεωση της ιατρου ηταν να το εξετασει, να διαγνωσει και να παρασχει θεραπεια. Το να συστηνει για να μη πω διαφημιζει ως μπακαλης ενα προιον το οποιο για ενα μικρο υγιες παιδι ειναι παντελως αχρειαστο και δυνητικα επικινδυνο ειναι ηθικα απαραδεκτο. Δυστυχως οι ανθρωποι δεν θελουν να ζησουν ως σκεπτομενα και ελλογα οντα. Μετα απο το σκοταδισμο του μεσαιωνα, περασαμε στο διαφωτισμο, την επιστημη, τον ορθολογισμο τα οποια συντομα μας φανηκαν δυσβασταχτα και τα αποθεσαμε σε αλλα ιερατεια για να τα διαχειριστουν για μας...Θα ηθελα να ξερα η επιστημων αυτη εχει καποια ιδιαιτερη πειρα και γνωση περι των εμβολιων αυτων η απλα ακολουθει τη γραμμη της παιδιατρικης εταιρειας?
Για σκέψου να ακολουθει τη γραμμή της Παιδιατρικής Εταιρείας αντί τις εντολές της Ένωσης Θεματοφυλάκων και του zougla.gr
Σκοταδισμός!
Ποιος μιλησε για ζουγλες και θεματοφυλακες και τριχες κατσαρες?
Σε καμμια περιπτωση... Το ενδεχομενο ενας επιστημονας να εχει γνωση, εμπειρια, ερευνητικο εργο και να επισταται του αντικειμενου του αντι να ακολουθει τυφλα οδηγιες εταιριων το εχεις σκεφτει?
Άστα σύντροφε. Ζουμε τη δικτατορία των γιατρών.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών