Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:00

Αγις έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:57
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:49
Αγις έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:37
Αυτο που διακρινω παντως πως εχουμε λυσσαξει να εκπαιδευουμε ειναι πως τα κοριτσακια μπορουν να κανουν ο τι θελουν
... πάντως δεν έχω γνωρίσει ούτε μία ελληνική οικογένεια να κάνει μαθήματα στα αγόρια της στην τέχνη του βιασμού
Ούτε ένας γονιός δεν υπάρχει που να συμβουλεύει τα αγόρια του να βιάζουν γυναίκες
ουτε εγω
αλλα προφανως ειμαστε απο την Ανδρομεδα κ λιγες ημερες στον πλανητη γη
οι ιθαγενεις θα τα γνωριζουν καλυτερα
Όλες αυτές οι θεωρίες περί πατριαρχίας περί νοοτροπία βιασμού κλπ κλπ είναι ξενόφερτες μόδες από Ευρωπη κσι Αμερικη..

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:01

Πάρταλος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:59
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:24

Θα στο πω απλά, προτιμώ να δώσω προτεραιότητα στην εκπαίδευση στον πιθανό μελλοντικό βιαστή να μάθει και να μπει καλά στο μυαλο του να μην παραβιάζει όρια και να μην βιάζει παρά στο πιθανό μελλοντικό θύμα να προσέχει να μην βιαστεί. Καθότι από τις περιπτώσεις που σκάνε, δεν ξέρεις από που θα σου ρθει.
Να το πω και εγώ απλά, δεν περίμενα σαν γυναίκα να δίνεις πιο πολύ βάση στο να εκπαιδεύσεις έναν πιθανό μελλοντικό βιαστή (πως θα τον εντοπίσεις, τι είδους εκπαίδευσης θα του δώσεις, αν δεν τον προλάβεις έγκαιρα, αν από τους 100 αποφοιτήσουν οι 90 κτλ) από το να μην κάνει αυτήν την πράξη και δεν θα δώσεις την ίδια βαρύτητα στο κορίτσι το οποίο θα είναι αυτό που θα υποστεί τον βιασμό και όλα όσα αυτός φέρνει. Πραγματικά λυπάμαι.
Εγώ πάντως την κόρη μου την εκπαιδεύω να προστατεύσει τον εαυτό της από τυχόν βιασμο
Την μαθαίνω πολεμικές τέχνες και αυτοάμυνα

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42842
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 26 Ιαν 2022, 17:02

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:55
Κάπου στην Ελλαδα, στα χρόνια της νιότης μου περισσότερο, οι άνδρες αποκτούσαν την νοοτροπία απο τι περιβάλλον τους (και όχι από τους γονείς τους) ότι ο άνδρας είναι εκείνος που κάνει την πρώτη κίνηση , που παίρνει πρωτοβουλίες για φλερτ που είναι κυνηγός κλπ κλπ κλπ ενώ ή κοπέλα είναι δύσκολη κάστρο απαρτο και πολις που δεν πέφτει κλπ κλπ κλπ μέχρι να βρεθεί ο κατάλληλος να την κατακτήσει

Δεν γνωρίζω εαν ή ανωτέρω νοοτροπία εντάσσεται σε κάποιου είδους πατριαρχική νοοτροπία, αλλά.. ας συμφωνήσω ότι με τα σημερινά δεδομένα είναι λάθος
Ούτε ο άνδρας είναι κυνηγός ούτε ή γυναίκα θήραμα
Και .. καταλήγουμε ως τελικό πρακτικό συμπέρασμα ότι το φλερτ και το καμάκι θα πρέπει να απαγορευτεί
Ίσα-ίσα, καταλήγουμε ότι χρειάζεται περισσότερο φλερτ και λιγότερα σφυρίγματα από το απέναντι πεζοδρόμιο (που είναι αυτά που λες "καμάκι").
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:04

Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:02
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:55
Κάπου στην Ελλαδα, στα χρόνια της νιότης μου περισσότερο, οι άνδρες αποκτούσαν την νοοτροπία απο τι περιβάλλον τους (και όχι από τους γονείς τους) ότι ο άνδρας είναι εκείνος που κάνει την πρώτη κίνηση , που παίρνει πρωτοβουλίες για φλερτ που είναι κυνηγός κλπ κλπ κλπ ενώ ή κοπέλα είναι δύσκολη κάστρο απαρτο και πολις που δεν πέφτει κλπ κλπ κλπ μέχρι να βρεθεί ο κατάλληλος να την κατακτήσει

Δεν γνωρίζω εαν ή ανωτέρω νοοτροπία εντάσσεται σε κάποιου είδους πατριαρχική νοοτροπία, αλλά.. ας συμφωνήσω ότι με τα σημερινά δεδομένα είναι λάθος
Ούτε ο άνδρας είναι κυνηγός ούτε ή γυναίκα θήραμα
Και .. καταλήγουμε ως τελικό πρακτικό συμπέρασμα ότι το φλερτ και το καμάκι θα πρέπει να απαγορευτεί
Ίσα-ίσα, καταλήγουμε ότι χρειάζεται περισσότερο φλερτ και λιγότερα σφυρίγματα από το απέναντι πεζοδρόμιο (που είναι αυτά που λες "καμάκι").
Μήπως τελικά θα πρέπει να γίνουν μαθήματα στους άνδρες πως να κάνουν σωστά φλερτ;
Μήπως θα πρέπει να μάθουν την σωστή προσέγγιση μιας γυναίκας για να την προσεγγίσουν ερωτικά ;
Σοβαρά μιλάω

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:04

Πάρταλος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:59
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:24

Θα στο πω απλά, προτιμώ να δώσω προτεραιότητα στην εκπαίδευση στον πιθανό μελλοντικό βιαστή να μάθει και να μπει καλά στο μυαλο του να μην παραβιάζει όρια και να μην βιάζει παρά στο πιθανό μελλοντικό θύμα να προσέχει να μην βιαστεί. Καθότι από τις περιπτώσεις που σκάνε, δεν ξέρεις από που θα σου ρθει.
Να το πω και εγώ απλά, δεν περίμενα σαν γυναίκα να δίνεις πιο πολύ βάση στο να εκπαιδεύσεις έναν πιθανό μελλοντικό βιαστή (πως θα τον εντοπίσεις, τι είδους εκπαίδευσης θα του δώσεις, αν δεν τον προλάβεις έγκαιρα, αν από τους 100 αποφοιτήσουν οι 90 κτλ) από το να μην κάνει αυτήν την πράξη και δεν θα δώσεις την ίδια βαρύτητα στο κορίτσι το οποίο θα είναι αυτό που θα υποστεί τον βιασμό και όλα όσα αυτός φέρνει. Πραγματικά λυπάμαι.
Θέλεις να σε βοηθήσω να δεις την πραγματικότητα περί βιασμών ή θέλεις απλά να συνεχίσεις να εθελοτυφλείς και να ρίχνεις το μπαλάκι της ευθύνης να προσεχουν στις γυναίκες, εμείς σαν κοινωνία και σαν άνδρες δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:06

Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:02
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:55
Κάπου στην Ελλαδα, στα χρόνια της νιότης μου περισσότερο, οι άνδρες αποκτούσαν την νοοτροπία απο τι περιβάλλον τους (και όχι από τους γονείς τους) ότι ο άνδρας είναι εκείνος που κάνει την πρώτη κίνηση , που παίρνει πρωτοβουλίες για φλερτ που είναι κυνηγός κλπ κλπ κλπ ενώ ή κοπέλα είναι δύσκολη κάστρο απαρτο και πολις που δεν πέφτει κλπ κλπ κλπ μέχρι να βρεθεί ο κατάλληλος να την κατακτήσει

Δεν γνωρίζω εαν ή ανωτέρω νοοτροπία εντάσσεται σε κάποιου είδους πατριαρχική νοοτροπία, αλλά.. ας συμφωνήσω ότι με τα σημερινά δεδομένα είναι λάθος
Ούτε ο άνδρας είναι κυνηγός ούτε ή γυναίκα θήραμα
Και .. καταλήγουμε ως τελικό πρακτικό συμπέρασμα ότι το φλερτ και το καμάκι θα πρέπει να απαγορευτεί
Ίσα-ίσα, καταλήγουμε ότι χρειάζεται περισσότερο φλερτ και λιγότερα σφυρίγματα από το απέναντι πεζοδρόμιο (που είναι αυτά που λες "καμάκι").
Και όταν μιλώ για φλερτ ή καμάκι δεν μιλώ για σφυρίγματα στον δρόμο

Καλημέρα να πεις σε μία γυναίκα ή να της χαμογελάσει ένας άνδρας μπορεί, ανάλογα με την γυναίκα, να θεωρηθεί ως παρενόχληση..

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4343
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 26 Ιαν 2022, 17:08

Οι περισσότεροι όταν ακούτε "βιαστής" σκέφτεστε έναν γέρο με σάπια δόντια και καμπαρτίνα που στήνει καρτέρι σε γωνίες και επιτίθεται σε ανυποψίαστα θύματα. Κι όχι ένα "παλικαράκι με ορμές" που χουφτώνει λίγο παραπάνω η ένα "αρσενικό παλαιάς κοπής" που άμα καβλώσει με μια γυναίκα μετά δεν τον σταματάει τίποτα.
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 26 Ιαν 2022, 17:10

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:04

Θέλεις να σε βοηθήσω να δεις την πραγματικότητα περί βιασμών ή θέλεις απλά να συνεχίσεις να εθελοτυφλείς και να ρίχνεις το μπαλάκι της ευθύνης να προσεχουν στις γυναίκες, εμείς σαν κοινωνία και σαν άνδρες δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα;
Επειδή δεν έγραψα τίποτα από αυτά που μου καταλογίζεις αλλά και ούτε μπορείς να μου δείξεις την πραγματικότητα γιατί είναι πρακτικά αδύνατο ( λες και ξέρεις την δική μου ή εγώ την δική σου) σταματάω εδώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πάρταλος την 26 Ιαν 2022, 17:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23081
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 17:10

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:04
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:02
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:55
Κάπου στην Ελλαδα, στα χρόνια της νιότης μου περισσότερο, οι άνδρες αποκτούσαν την νοοτροπία απο τι περιβάλλον τους (και όχι από τους γονείς τους) ότι ο άνδρας είναι εκείνος που κάνει την πρώτη κίνηση , που παίρνει πρωτοβουλίες για φλερτ που είναι κυνηγός κλπ κλπ κλπ ενώ ή κοπέλα είναι δύσκολη κάστρο απαρτο και πολις που δεν πέφτει κλπ κλπ κλπ μέχρι να βρεθεί ο κατάλληλος να την κατακτήσει

Δεν γνωρίζω εαν ή ανωτέρω νοοτροπία εντάσσεται σε κάποιου είδους πατριαρχική νοοτροπία, αλλά.. ας συμφωνήσω ότι με τα σημερινά δεδομένα είναι λάθος
Ούτε ο άνδρας είναι κυνηγός ούτε ή γυναίκα θήραμα
Και .. καταλήγουμε ως τελικό πρακτικό συμπέρασμα ότι το φλερτ και το καμάκι θα πρέπει να απαγορευτεί
Ίσα-ίσα, καταλήγουμε ότι χρειάζεται περισσότερο φλερτ και λιγότερα σφυρίγματα από το απέναντι πεζοδρόμιο (που είναι αυτά που λες "καμάκι").
Μήπως τελικά θα πρέπει να γίνουν μαθήματα στους άνδρες πως να κάνουν σωστά φλερτ;
Μήπως θα πρέπει να μάθουν την σωστή προσέγγιση μιας γυναίκας για να την προσεγγίσουν ερωτικά ;
Σοβαρά μιλάω
Αυτό είναι το πιο σωστό πράγμα που σε έχω δει να λες.
Ζούμε σε μια οικονομία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:10

Τελικά , μήπως θα πρέπει να απαγορευτεί το φλερτ το καμάκι και οι γνωριμίες να γίνονται μέσω γραφείων για γνωριμίες;
Όπου θα .. υπογράφουν και τα δύο μέλη συμβόλαιο για τον τρόπο που θα κάνουν σεξ ;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:10

έργο_μακέτο έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:08
Οι περισσότεροι όταν ακούτε "βιαστής" σκέφτεστε έναν γέρο με σάπια δόντια και καμπαρτίνα που στήνει καρτέρι σε γωνίες και επιτίθεται σε ανυποψίαστα θύματα. Κι όχι ένα "παλικαράκι με ορμές" που χουφτώνει λίγο παραπάνω η ένα "αρσενικό παλαιάς κοπής" που άμα καβλώσει με μια γυναίκα μετά δεν τον σταματάει τίποτα.
:smt023
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:11

Lord Brum έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:49
Αγις έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:43
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:41


Μέχρι τώρα η μόνη κατήχηση που γίνονταν ήταν να προσεχουν οι γυναίκες. Και μάλιστα υπάρχει και μια κάλυψη και συγκάλυψη στους βιαστές. Είτε μεσω victim blaming, είτε μέσω ελάφρυνσης της εικόνας του βιασμου. Στις χειρότερες περιπτώσεις δε, έχουμε και κατήχηση στους άνδρες να μην λαμβάνουν υπόψη τα όχι των γυναικών. Γνωστή η φράση "η γυναίκα οταν λέει οχι εννοεί ναι" κτλ κτλ ε ήρθε η ωρα να δοκιμάσουμε και κάτι άλλο εκτός από το "γυναίκες να προσέχετε". Ας εστιάσουμε στην ριζα.
οταν λεει ναι τι εννοει ;
ναι υπό την αίρεση ότι μπορώ να αλλάξω γνώμη αν μου δώσεις λίγο πιο δυνατό μπατσάκι στο κωλομάγουλο ή μπεις 2 εκατοστά παραπάνω από όσο μου προκαλεί ευχαρίστηση ή αν μου πεις κανένα βρωμόλογο ή αν τελειώσεις σε μέρος που δεν επιθυμώ. Γενικά το ναι είναι σαν το πορτοκαλί δεν είναι όχι αλλά δεν είναι και καταπράσινο
ακριβως
ισχυει βεβαια μονο για ελαχιστες προβληματικες περιπτωσαρες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:13

Πάρταλος έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:10
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:04

Θέλεις να σε βοηθήσω να δεις την πραγματικότητα περί βιασμών ή θέλεις απλά να συνεχίσεις να εθελοτυφλείς και να ρίχνεις το μπαλάκι της ευθύνης να προσεχουν στις γυναίκες, εμείς σαν κοινωνία και σαν άνδρες δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα;
Επειδή δεν έγραψα τίποτα από αυτά που μου καταλογίζεις αλλά και ούτε μπορείς να μου δείξεις την πραγματικότητα γιατί είναι πρακτικά αδύνατο ( λες και ξέρεις την δική μου ή εγώ την δική σου) σταματάω εδώ.
Μα δεν σου καταλόγισα κάτι, αντιθέτως εσύ λυπήθηκες που η οπτική μου για την αντιμετώπιση τέτοιων περιστατικών δεν είναι να λέω γυναίκες προσέχετε. Οπότε οκ, αν δεν θέλεις να δεις κάτι άλλο απο το γυναίκες προσέχετε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:14

έργο_μακέτο έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:08
Οι περισσότεροι όταν ακούτε "βιαστής" σκέφτεστε έναν γέρο με σάπια δόντια και καμπαρτίνα που στήνει καρτέρι σε γωνίες και επιτίθεται σε ανυποψίαστα θύματα. Κι όχι ένα "παλικαράκι με ορμές" που χουφτώνει λίγο παραπάνω η ένα "αρσενικό παλαιάς κοπής" που άμα καβλώσει με μια γυναίκα μετά δεν τον σταματάει τίποτα.
Τελικά ο άνδρας θα πρέπει να είναι τολμηρός, να παίρνει πρώτος πρωτοβουλία να ξανει αυτός πρώτος το πρώτο βήμα να ...είναι κυνηγός;
Τελικά θα πρέπει ένας άνδρας να κάνει καμάκι ή όχι ;

Σημ
Εχω μεγαλώσει σε περιοχή και σε χρόνια που ..για να πεις καλημέρα στην γειτονοπουλα θα .. έπρεπε να ζητήσεις άδεια από τον δήμαρχο !!
Και με κίνδυνο να .. ξεσπάσουν αιματηρές οικογενειακές βεντέτες..

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19139
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2022, 17:15

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:10
Τελικά , μήπως θα πρέπει να απαγορευτεί το φλερτ το καμάκι και οι γνωριμίες να γίνονται μέσω γραφείων για γνωριμίες;
Όπου θα .. υπογράφουν και τα δύο μέλη συμβόλαιο για τον τρόπο που θα κάνουν σεξ ;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών