Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11380
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 16 Μάιος 2022, 14:47

alekhine έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:31
εμενα μου κανει εντυπωση οτι καταγγελιες καταφανως αναποδεικτες οπως η υποθεση φιλιππιδη που υποτιθεται οτι οι βιασμοι εγιναν πριν καμια δεκαρια χρονια και καταγγελθηκαν περσι πανε κανονικα στο ακροατηριο ενω εδω οι εισαγγελεις κατεληξαν οτι δεν ετρεξε μια


θα εχει ενδιαφερον λοιπον να φανει πως αποδεικνυεται οτι δεν εγινε τιποτα επιληψιμο - ειδικα σε μια υποθεση που ξεκινησε με την παραδοχη τριτου οτι η κατασταση ξεφυγε :102::102::102:
Εγώ για να πω την αλήθεια, μέχρι στιγμής την πιστεύω την κοπέλα. Πήγε εκεί για το Χ, αλλά η φάση εξελίχθηκε σε Ψ, και ήταν κάτι που δεν ήθελε/περίμενε. Δεν ξέρω πως ακριβώς σχετίζεται με αυτά τα άτομα για τα οποία τώρα υπάρχουν ερευνώμενες καταγγελίες για ξυλοδαρμούς και απάτες (ΟΚ, υποψίες υπάρχουν), αλλά δεν θα μου έκανε εντύπωση οι εν λόγω "κύριοι" να ήταν πλήρως ενήμεροι για το τι γινόταν στα πάρτυ του ξενοδοχείου και ποια "καλόπαιδα" πρωταγωνιστούσαν, και η Γεωργία να ήταν τελικά το εργαλείο τους για να κάνουν παιχνίδι με απειλές και να αποκομίσουν κάτι από όλο αυτό. Ο Μόγλης νομίζω είδε φως και μπήκε, αλλά είναι εξίσου πιθανό να κάνει το δικό του παιχνίδι, παλιά του τέχνη εξάλλου. Γύρισε μπούμερανγκ η φάση όμως, διότι "μπίλιονερς".
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23094
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Μάιος 2022, 16:10

Gherschaagk έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:13
Blackdog έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:41
https://www.in.gr/2022/05/16/greece/nee ... ssaloniki/


Όπως σημειωνόταν η 24χρονη αφού επέστρεψε στο πρωτοχρονιάτικο πάρτι απεχώρησε μαζί με νεαρό σε άλλο δωμάτιο, χωρίς να υπάρχει ίχνος βίας

. ..Με ερευνώμενο ζήτημα γιατί η 24χρονη προχώρησε –σύμφωνα με τα δικαστικά έγγραφα- σε αυτή την ψευδη καταγγελία . Κι αν αυτό οφείλεται σε προσπάθεια δικαιολόγησης της «εξαφάνισης» της για πολλές ώρες απέναντι σε άλλα πρόσωπα από το προσωπικό περιβάλλον της ή υπήρχαν άλλες μεθοδεύσεις

Όμως η παράλληλη έρευνα των αστυνομικών και δικαστικών αρχών έχει σειρά άλλων σημαντικών στοχεύσεων. Πρώτον για να διερευνηθεί αρχικά ενδελεχώς ο καταγγελλόμενος άγριος ξυλοδαρμός σε ήδη κατασχεθέν ΙΧ από γνωστούς της 24χρονης ενός νεαρού «μετρ» που φαίνεται ότι συμμετείχε στο πάρτι και στον οποίο αποδιδόταν τάχα ότι «βοήθησε τους βιαστές». Σημειώνεται ότι στην συγκεκριμένη κακοποίηση του νεαρού –στην συνέχεια της καταγγελίας της για «βιασμό»- μνημονεύεται ότι ήταν παρούσα η Γεωργία Μπ. με αναφορές ότι δεν προσπάθησε να τον αποτρέψει.

Επιπλέον ερευνάται περιστατικό με απειλές και ξυλοδαρμούς σε κατοικία στην Θεσσαλονίκη από επίσης γνωστό της 24χρονης εναντίον του προαναφερόμενου νεαρού στο οποίο δηλώθηκε ότι ήταν παρόντες και «κουκουλοφόροι αστυνομικοί» κρίσιμης υπηρεσίας της ΕΛΑΣ στην Θεσσαλονίκη. Μάλιστα έχει προκύψει σειρά επαφών του ίδιου γνωστού της 24χρονης και με άλλους αστυνομικούς, οι οποίες ερευνώνται. Ακόμη εξετάζεται από δικαστικούς λειτουργούς περιστατικό αμφισβητούμενης «αυτοχειρίας» που σχετίζεται με ακίνητο στην Θεσσαλονίκη και το οποίο αφορά πάλι άτομα που ήξεραν την 24χρονη. Επιπλέον ερευνάται ο τρόπος διακίνησης βίντεο που υποτίθεται ότι απεικόνιζε τον «ομαδικό βιασμό της 24χρονης» την Πρωτοχρονιά και έχουν εντοπισθεί τα πρόσωπα που συμμετείχαν στην σχετική μεθόδευση. Τελος από τις δικαστικές αρχες εξετάζονται υποθέσεις με απάτη ύψους 411.000 ευρώ σε βάρος γεωργικού συνεταιρισμού το 2016, περίπτωση άγριων ξυλοδαρμών ιδιωτών λόγω εταιρικού ανταγωνισμού αλλά και αναφορές για ξέπλυμα χρήματος σε συνεταιριστική τράπεζα όπως και δημιουργία εικονικών εταιρειών με πρωταγωνιστές πρόσωπα που φέρεται να σχετίζονται με την 24χρονη.




Τι γινεται ρε; :102:
Μλκα μου wtf;
Λέει κι άλλα παρακάτω. Δηλαδή οι ενδείξεις και οι ισχυρισμοί ήταν ψέμα με δόλο, αλλά κατά τ' άλλα όλα αυτά τα εξωφρενικά σενάρια επιστημονικής φαντασίας "χρίζουν διερεύνησης".

Ο Λεβέντης αντεπιτίθεται. Ούτε στη Λαμψη του Φώσκολου δεν γινόντουσαν αυτά. Εκεί ο Γιάνγκος τουλάχιστον ΔΙΚΑΣΤΗΚΕ.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Μάιος 2022, 16:59

Gherschaagk έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:13
Blackdog έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:41
https://www.in.gr/2022/05/16/greece/nee ... ssaloniki/


Όπως σημειωνόταν η 24χρονη αφού επέστρεψε στο πρωτοχρονιάτικο πάρτι απεχώρησε μαζί με νεαρό σε άλλο δωμάτιο, χωρίς να υπάρχει ίχνος βίας

. ..Με ερευνώμενο ζήτημα γιατί η 24χρονη προχώρησε –σύμφωνα με τα δικαστικά έγγραφα- σε αυτή την ψευδη καταγγελία . Κι αν αυτό οφείλεται σε προσπάθεια δικαιολόγησης της «εξαφάνισης» της για πολλές ώρες απέναντι σε άλλα πρόσωπα από το προσωπικό περιβάλλον της ή υπήρχαν άλλες μεθοδεύσεις

Όμως η παράλληλη έρευνα των αστυνομικών και δικαστικών αρχών έχει σειρά άλλων σημαντικών στοχεύσεων. Πρώτον για να διερευνηθεί αρχικά ενδελεχώς ο καταγγελλόμενος άγριος ξυλοδαρμός σε ήδη κατασχεθέν ΙΧ από γνωστούς της 24χρονης ενός νεαρού «μετρ» που φαίνεται ότι συμμετείχε στο πάρτι και στον οποίο αποδιδόταν τάχα ότι «βοήθησε τους βιαστές». Σημειώνεται ότι στην συγκεκριμένη κακοποίηση του νεαρού –στην συνέχεια της καταγγελίας της για «βιασμό»- μνημονεύεται ότι ήταν παρούσα η Γεωργία Μπ. με αναφορές ότι δεν προσπάθησε να τον αποτρέψει.

Επιπλέον ερευνάται περιστατικό με απειλές και ξυλοδαρμούς σε κατοικία στην Θεσσαλονίκη από επίσης γνωστό της 24χρονης εναντίον του προαναφερόμενου νεαρού στο οποίο δηλώθηκε ότι ήταν παρόντες και «κουκουλοφόροι αστυνομικοί» κρίσιμης υπηρεσίας της ΕΛΑΣ στην Θεσσαλονίκη. Μάλιστα έχει προκύψει σειρά επαφών του ίδιου γνωστού της 24χρονης και με άλλους αστυνομικούς, οι οποίες ερευνώνται. Ακόμη εξετάζεται από δικαστικούς λειτουργούς περιστατικό αμφισβητούμενης «αυτοχειρίας» που σχετίζεται με ακίνητο στην Θεσσαλονίκη και το οποίο αφορά πάλι άτομα που ήξεραν την 24χρονη. Επιπλέον ερευνάται ο τρόπος διακίνησης βίντεο που υποτίθεται ότι απεικόνιζε τον «ομαδικό βιασμό της 24χρονης» την Πρωτοχρονιά και έχουν εντοπισθεί τα πρόσωπα που συμμετείχαν στην σχετική μεθόδευση. Τελος από τις δικαστικές αρχες εξετάζονται υποθέσεις με απάτη ύψους 411.000 ευρώ σε βάρος γεωργικού συνεταιρισμού το 2016, περίπτωση άγριων ξυλοδαρμών ιδιωτών λόγω εταιρικού ανταγωνισμού αλλά και αναφορές για ξέπλυμα χρήματος σε συνεταιριστική τράπεζα όπως και δημιουργία εικονικών εταιρειών με πρωταγωνιστές πρόσωπα που φέρεται να σχετίζονται με την 24χρονη.




Τι γινεται ρε; :102:
Μλκα μου wtf;
:smt124
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 16 Μάιος 2022, 17:01

Blackdog έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:43
Και μια μαρτυρια ενος απ τους παρευρισκομενους, η οποια ισως εχει σημασια με την τροπη που πηρε το θεμα.

Ο Βασίλειος Τραφαλής, 27 χρονών, γεννηθείς στις ΗΠΑ, στην κατάθεση που έδωσε την 1η Ιανουαρίου, στις 23:25, στο τμήμα ασφαλείας Λευκού Πύργου, είπε τα εξής:

(...) Περί ώρα 02:30 με 03:00 ήρθε στο δωμάτιο και η Γεωργία, αγνώστων σε μένα λοιπών στοιχείων, συστήθηκε σε εμένα και την ρώτησα αν θέλει κάτι να πιει. Μου απάντησε ότι δεν θέλει κάτι γιατί είναι χάλια και σε μένα φάνηκε εμφανώς υπό την επήρεια αλκοόλ, οπότε πήρα την πρωτοβουλία να της δώσω ένα μπουκαλάκι νερό και μου είπε “το μόνο που θέλω είναι να πάω στο δωμάτιο”. Βλέποντας εγώ ότι είχε μόνο το βιβλιαράκι της κάρτας του ξενοδοχείου χωρίς κάρτα της, επισήμανα ότι δεν έχει κάρτα δωματίου και μου είπε επί λέξει: “Πήγαινέ με στο δωμάτιο και θα κοιμηθείς μαζί μου”. Εγώ δεν ασχολήθηκα περαιτέρω μαζί της και συνεχίσαμε να μιλάμε με μια άλλη κοπέλα.

https://politic.gr/eidiseis/ellada/ti-k ... oI3-sNBxhF
:smt124
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 16 Μάιος 2022, 19:22

Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 10:07
λογικες οι αποριες σου. δεν καταλαβαινω ομως πως εισαι αναμεσα σε μενα και τη ναιδα.
Εγώ διαφωνώ ελαφρά με σένα στο ότι πρέπει να δεχθώ το πόρισμα της αστυνομίας όποιο κι αν είναι. Όπως βλέπω παραπάνω προκύπτει μία ακόμα μαρτυρία από άτομο που δεν είναι γνωστός ή φίλος της ότι ήταν μεθυσμένη. Και οι επίσημες εξετάσεις δεν έδειξαν μεγάλη ποσότητα. Άρα διατηρώ επιφυλάξεις. Ακόμα και αν δεν υπήρξε δόλος μπορεί να υπήρξε τσαπατσουλιά στις διαδικασίες που μπέρδεψε την κατάσταση.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 16 Μάιος 2022, 19:30

Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 10:44
με ποιον τροπο δηλαδη μπορουμε να καταληξουμε στο οτι μια καταγγελια ειναι ψευδης, αν οχι με το νομικο συστημα;

η μηπως δεν υπαρχουν ψευδεις καταγγελειες, και μπιλιβ ολ γουμεν;

Ίσως δεν καταλήξουμε. Έχουμε 4 ανθρώπους πλέον που την είδαν ή να μην είναι καλά ή να είναι πιωμένη και ένα video που δείχνει αυτήν (έτσι λένε) να κάνει οκτάρια. Και εξετάσεις που υποτίθεται ότι δεν δείχνουν μεγάλη ποσότητα αλκοόλ. Εγώ δεν βγάζω συμπέρασμα.

Φυσικά μπορεί και η καταγγελία να είναι ψευδής. Χωρίς να ξέρω κάτι παραπάνω πιστεύω ότι αν το είχε στήσει η ίδια είχε την δυνατότητα να το στήσει πολύ καλύτερα. Λίγες ώρες μετά το σεξ θα μπορούσε να καταναλώσει λίγο αλκοόλ παραπάνω ή και κάποιο περίεργο χάπι και απλά να περιμένει να ανιχνευθεί στις εξετάσεις. Μετά θα έτρεχε ο άλλος και δεν θα έφτανε. Οπότε το σενάριο ότι το έστησε και τρέκλιζε σκοπίμως στην κάμερα το θεωρώ απίθανο.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 16 Μάιος 2022, 19:35

Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
αλλα ο μεσος παπαρας του πχορουμ, με 5 πληροφοριες διαστρεβλωμενες που ελαβε απο δημοσιογραφους, εχει απειρως μεγαλυτερες πιθανοτητες να κανει λαθος, απο τον εισαγγελεα.
Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
και οταν ο ανωθεν παπαρας αμφισβητει, το κανει για πολιτικους, ιδεολογικους, ποδοσφαιρικους, η οτι αλλους ηλιθιους λογους, και οχι γιατι εχει εξετασει στοιχεια.
Αυτό συμβαίνει πολλές φορές αλλά όχι πάντα. Δεν είναι όλων τα κίνητρα πολιτικά ή ιδεολογικά. Είναι μια σοβαρή υπόθεση και υπάρχει και η γενική περιέργεια γύρω από αυτή.
Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
οποτε, για μας, οτι πει η δικαιοσυνη. :102:
Έτσι κι έτσι...

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 16 Μάιος 2022, 19:36

Blackdog έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:41
https://www.in.gr/2022/05/16/greece/nee ... ssaloniki/


Όπως σημειωνόταν η 24χρονη αφού επέστρεψε στο πρωτοχρονιάτικο πάρτι απεχώρησε μαζί με νεαρό σε άλλο δωμάτιο, χωρίς να υπάρχει ίχνος βίας

. ..Με ερευνώμενο ζήτημα γιατί η 24χρονη προχώρησε –σύμφωνα με τα δικαστικά έγγραφα- σε αυτή την ψευδη καταγγελία . Κι αν αυτό οφείλεται σε προσπάθεια δικαιολόγησης της «εξαφάνισης» της για πολλές ώρες απέναντι σε άλλα πρόσωπα από το προσωπικό περιβάλλον της ή υπήρχαν άλλες μεθοδεύσεις

Όμως η παράλληλη έρευνα των αστυνομικών και δικαστικών αρχών έχει σειρά άλλων σημαντικών στοχεύσεων. Πρώτον για να διερευνηθεί αρχικά ενδελεχώς ο καταγγελλόμενος άγριος ξυλοδαρμός σε ήδη κατασχεθέν ΙΧ από γνωστούς της 24χρονης ενός νεαρού «μετρ» που φαίνεται ότι συμμετείχε στο πάρτι και στον οποίο αποδιδόταν τάχα ότι «βοήθησε τους βιαστές». Σημειώνεται ότι στην συγκεκριμένη κακοποίηση του νεαρού –στην συνέχεια της καταγγελίας της για «βιασμό»- μνημονεύεται ότι ήταν παρούσα η Γεωργία Μπ. με αναφορές ότι δεν προσπάθησε να τον αποτρέψει.

Επιπλέον ερευνάται περιστατικό με απειλές και ξυλοδαρμούς σε κατοικία στην Θεσσαλονίκη από επίσης γνωστό της 24χρονης εναντίον του προαναφερόμενου νεαρού στο οποίο δηλώθηκε ότι ήταν παρόντες και «κουκουλοφόροι αστυνομικοί» κρίσιμης υπηρεσίας της ΕΛΑΣ στην Θεσσαλονίκη. Μάλιστα έχει προκύψει σειρά επαφών του ίδιου γνωστού της 24χρονης και με άλλους αστυνομικούς, οι οποίες ερευνώνται. Ακόμη εξετάζεται από δικαστικούς λειτουργούς περιστατικό αμφισβητούμενης «αυτοχειρίας» που σχετίζεται με ακίνητο στην Θεσσαλονίκη και το οποίο αφορά πάλι άτομα που ήξεραν την 24χρονη. Επιπλέον ερευνάται ο τρόπος διακίνησης βίντεο που υποτίθεται ότι απεικόνιζε τον «ομαδικό βιασμό της 24χρονης» την Πρωτοχρονιά και έχουν εντοπισθεί τα πρόσωπα που συμμετείχαν στην σχετική μεθόδευση. Τελος από τις δικαστικές αρχες εξετάζονται υποθέσεις με απάτη ύψους 411.000 ευρώ σε βάρος γεωργικού συνεταιρισμού το 2016, περίπτωση άγριων ξυλοδαρμών ιδιωτών λόγω εταιρικού ανταγωνισμού αλλά και αναφορές για ξέπλυμα χρήματος σε συνεταιριστική τράπεζα όπως και δημιουργία εικονικών εταιρειών με πρωταγωνιστές πρόσωπα που φέρεται να σχετίζονται με την 24χρονη.




Τι γινεται ρε; :102:
Να κάτι που λύνει κάποιες απορίες. Γιατί το να πάει ο εργοδότης με φίλους του και να ρίξουν σφαλιάρες στον μετρ επειδή βιάστηκε η υπάλληλος δεν κόλλαγε καθόλου καλά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Μάιος 2022, 22:10

Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 10:50
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:06
Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 19:11


Συμφωνώ απόλυτα. Κι εγώ απορώ με τη φάση του. Και δεν έχει σημασία ότι δεν έχει σώβρακο να της πάρει σε αποζημίωση, θα μπορούσε να ζητάει να γράφει και να λέει παντού δημόσια συγγνώμη πχ. Μου κάνει κι εμένα εντύπωση.
Μπορεί να περιμένει να τελειώσει η ολη φάση και μετά. Για μένα όπως και να έχει από την στιγμή που προτείνεται αποτην εισαγγελέα να πάει αρχείο, επιβεβαιώνει ακόμα πιο πολύ την κοπέλα.
να, βλεπεις; δηλαδη αμα ελεγε ο εισαγγελεας "κρεμαστε τον το μπουστη" θα επιβεβαιονωνταν λιγοτερο η κοπελλα;

εχεις βγαλει αποφαση απο την αρχη. οτι και να πει ο εισαγγελεας και η δικαιοσυνη γενικοτερα, απλως επιβεβαιωνει (στο μυαλο σου) την αποφαση που εχεις παρει.
Εσύ έχεις βγάλει απόφαση από την αρχή που μας έλεγες και χάπι να της είχαν δώσει αν δεν ήταν αναίσθητη και συμμετείχε, δεν είναι βιασμος. Εγώ βγάζω συμπέρασμα από τα γεγονότα όπως τα έχουν παρουσιάσει. Δεν μου δίνουν την απάντηση "πως το ξέρουν δεν βιάστηκε;"
Εσύ είπαμε είσαι τυφλός υποστηρικτής ότι η ελληνική δικαιοσύνη είναι άμεμπτη και αδιάφθορη. Με τις υγείες σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Μάιος 2022, 09:04

ST48410 έγραψε:
16 Μάιος 2022, 19:35
Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
αλλα ο μεσος παπαρας του πχορουμ, με 5 πληροφοριες διαστρεβλωμενες που ελαβε απο δημοσιογραφους, εχει απειρως μεγαλυτερες πιθανοτητες να κανει λαθος, απο τον εισαγγελεα.
Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
και οταν ο ανωθεν παπαρας αμφισβητει, το κανει για πολιτικους, ιδεολογικους, ποδοσφαιρικους, η οτι αλλους ηλιθιους λογους, και οχι γιατι εχει εξετασει στοιχεια.
Αυτό συμβαίνει πολλές φορές αλλά όχι πάντα. Δεν είναι όλων τα κίνητρα πολιτικά ή ιδεολογικά. Είναι μια σοβαρή υπόθεση και υπάρχει και η γενική περιέργεια γύρω από αυτή.
Ασέβαστος έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:33
οποτε, για μας, οτι πει η δικαιοσυνη. :102:
Έτσι κι έτσι...
για μενα, οτι πει η δικαιοσυνη, με τα στοιχεια που εχουμε ως τωρα. φυσικα αν φανερωθουν καινουρια, μπορει να αλλαξω γνωμη, και να μην πιστεψω τη δικαιοσυνη.

ας πουμε, το οτι θα ηταν πιωμενη, νυχτα παραμονης σε παρτι, ειναι δεδομενο για το 99% του πληθυσμού. οτι κι αν βγαλουν τα στοιχεια. ποσο πιωμενη, και αν ηταν ικανη να γουσταρει σεξ η οχι, συζητησιμο.
αν δεχθουμε ως αληθη την τελευταια μαρτυρια, που λεει μεθυσμενη αλλα και καβλωμενη, ψαχνοταν στεγνα για επιβητορα, μπορουμε να δουμε πως προχωρησε η υποθεση.
ποσο μεθυσμενη, ποσο μεθυσμενος ο αλλος, ποσο την εκμεταλλευτηκε, η ποσο τον εκμεταλλευτηκε αυτη, ειναι ενα θολο τοπιο, που δεν βλεπω πως μπορει να ξεκαθαρισει.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11530
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 17 Μάιος 2022, 09:10

Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:04

αν δεχθουμε ως αληθη την τελευταια μαρτυρια, που λεει μεθυσμενη αλλα και καβλωμενη, ψαχνοταν στεγνα για επιβητορα,
.
Υπάρχει τέτοια μαρτυρία; :smt017
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Μάιος 2022, 09:16

Naida έγραψε:
16 Μάιος 2022, 22:10


Εσύ έχεις βγάλει απόφαση από την αρχή που μας έλεγες και χάπι να της είχαν δώσει αν δεν ήταν αναίσθητη και συμμετείχε, δεν είναι βιασμος.
οπως συνηθως, δεν ειπα ποτε τετοιο πραμα. :102:

επισης δεν ειναι δυνατον να εχω βγαλει αποφαση απο την αρχη, αφου αλλαξα γνωμη 2-3 φορες, αναλογα με τα στοιχεια που εβγαιναν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Μάιος 2022, 09:18

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:10
Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:04

αν δεχθουμε ως αληθη την τελευταια μαρτυρια, που λεει μεθυσμενη αλλα και καβλωμενη, ψαχνοταν στεγνα για επιβητορα,
.
Υπάρχει τέτοια μαρτυρία; :smt017
Blackdog έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:43
Και μια μαρτυρια ενος απ τους παρευρισκομενους, η οποια ισως εχει σημασια με την τροπη που πηρε το θεμα.

Ο Βασίλειος Τραφαλής, 27 χρονών, γεννηθείς στις ΗΠΑ, στην κατάθεση που έδωσε την 1η Ιανουαρίου, στις 23:25, στο τμήμα ασφαλείας Λευκού Πύργου, είπε τα εξής:

(...) Περί ώρα 02:30 με 03:00 ήρθε στο δωμάτιο και η Γεωργία, αγνώστων σε μένα λοιπών στοιχείων, συστήθηκε σε εμένα και την ρώτησα αν θέλει κάτι να πιει. Μου απάντησε ότι δεν θέλει κάτι γιατί είναι χάλια και σε μένα φάνηκε εμφανώς υπό την επήρεια αλκοόλ, οπότε πήρα την πρωτοβουλία να της δώσω ένα μπουκαλάκι νερό και μου είπε “το μόνο που θέλω είναι να πάω στο δωμάτιο”. Βλέποντας εγώ ότι είχε μόνο το βιβλιαράκι της κάρτας του ξενοδοχείου χωρίς κάρτα της, επισήμανα ότι δεν έχει κάρτα δωματίου και μου είπε επί λέξει: “Πήγαινέ με στο δωμάτιο και θα κοιμηθείς μαζί μου. Εγώ δεν ασχολήθηκα περαιτέρω μαζί της και συνεχίσαμε να μιλάμε με μια άλλη κοπέλα.

https://politic.gr/eidiseis/ellada/ti-k ... oI3-sNBxhF

:102:

και αυτη ειναι καταθεση 1 ιανουαριου, οχι μετα απο τον ντορο που εγινε.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ασέβαστος την 17 Μάιος 2022, 09:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 977
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 17 Μάιος 2022, 09:21

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:10
Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:04

αν δεχθουμε ως αληθη την τελευταια μαρτυρια, που λεει μεθυσμενη αλλα και καβλωμενη, ψαχνοταν στεγνα για επιβητορα,
.
Υπάρχει τέτοια μαρτυρία; :smt017
Κατέθεσε τυπος από το πάρτυ ότι η Γ του είπε εμφανώς μεθυσμένη να την πάει στο δωμάτιο του και να κοιμηθεί μαζί του. Να πούμε όμως ότι ο τύπος που το κατέθεσε αυτό είναι φίλος του κατηγορούμενου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 17 Μάιος 2022, 09:24

Mel έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:21
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:10
Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:04

αν δεχθουμε ως αληθη την τελευταια μαρτυρια, που λεει μεθυσμενη αλλα και καβλωμενη, ψαχνοταν στεγνα για επιβητορα,
.
Υπάρχει τέτοια μαρτυρία; :smt017
Κατέθεσε τυπος από το πάρτυ ότι η Γ του είπε εμφανώς μεθυσμένη να την πάει στο δωμάτιο του και να κοιμηθεί μαζί του. Να πούμε όμως ότι ο τύπος που το κατέθεσε αυτό είναι φίλος του κατηγορούμενου.
απο που προκυπτει οτι ειναι φιλος του κατηγορουμενου;

παντως κατεθεσε και οτι ηταν σουρωμενη. δεν μοιαζει για "μιλημενη" καταθεση, αλλιως δεν θα το ελεγε αυτο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών