Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Μάιος 2022, 22:39

ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:33
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:09
Το ότι είναι κομμένα τα διαστήματα από τις κάμερες από που προκύπτει;
ρεπορτάζ στην Τατιάνα. Παρόλο που δεν είναι να της έχεις πολύ εμπιστοσύνη μάλλον δεν το έβγαλε από το κεφάλι της.

https://www.voria.gr/article/thessaloni ... ke-i-mpika
Καλά Τατιάνα είναι αυτή αλλά το ρεπορτάζ είναι επιβεβαιωμένο ή απλά είναι οι ισχυρισμοί του δικηγόρου της κοπέλας και τους μετέφερε η Τατιάνα; γιατί το βρίσκω κομμάτακι δύσκολο το ξενοδοχείο να κάνει τέτοια παρέμβαση ενώ μπορεί να φανεί. Θα πρέπει κάπως να το δικαιολογήσει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 17 Μάιος 2022, 22:46

Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:39
Καλά Τατιάνα είναι αυτή αλλά το ρεπορτάζ είναι επιβεβαιωμένο ή απλά είναι οι ισχυρισμοί του δικηγόρου της κοπέλας και τους μετέφερε η Τατιάνα; γιατί το βρίσκω κομμάτακι δύσκολο το ξενοδοχείο να κάνει τέτοια παρέμβαση ενώ μπορεί να φανεί. Θα πρέπει κάπως να το δικαιολογήσει.
Δεν έχω ιδέα. Δείχνει και αποσπάσματα στο video στο λινκ που σου έβαλα. Κι εγώ πιστεύω ότι αν υπάρχει παρέμβαση και έσβησαν υλικό θα μπορεί να φανεί μια τέτοια πράξη εκ των υστέρων. Ειδικά αν οι αστυνομία πήρε το καταγραφικό από την πρώτη στιγμή. Και είναι πραγματικά χοντρό αν έχει υπάρξει παρέμβαση. Υπάρχουν περιπτώσεις που τέτοια μηχανήματα δυσλειτουργούν αλλά και πάλι νομίζω ότι οι ειδικοί μπορούν να βγάλουν κάποια άκρη.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Μάιος 2022, 22:53

ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:46
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:39
Καλά Τατιάνα είναι αυτή αλλά το ρεπορτάζ είναι επιβεβαιωμένο ή απλά είναι οι ισχυρισμοί του δικηγόρου της κοπέλας και τους μετέφερε η Τατιάνα; γιατί το βρίσκω κομμάτακι δύσκολο το ξενοδοχείο να κάνει τέτοια παρέμβαση ενώ μπορεί να φανεί. Θα πρέπει κάπως να το δικαιολογήσει.
Δεν έχω ιδέα. Δείχνει και αποσπάσματα στο video στο λινκ που σου έβαλα. Κι εγώ πιστεύω ότι αν υπάρχει παρέμβαση και έσβησαν υλικό θα μπορεί να φανεί μια τέτοια πράξη εκ των υστέρων. Ειδικά αν οι αστυνομία πήρε το καταγραφικό από την πρώτη στιγμή. Και είναι πραγματικά χοντρό αν έχει υπάρξει παρέμβαση. Υπάρχουν περιπτώσεις που τέτοια μηχανήματα δυσλειτουργούν αλλά και πάλι νομίζω ότι οι ειδικοί μπορούν να βγάλουν κάποια άκρη.
Το είδα το βίντεο αλλά δείχνει αποσπάσματα.
Δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα αν δεν δεις όλη την καταγραφή συνεχόμενα.
Το κομμάτι αστυνομία το αφήνω απέξω ως το ποσο σωστά λειτούργησε καθότι έχει ήδη ένα ψεμμα χρεωμένο με τον ουροσυλλεκτη συν την καθυστέρηση λήψης δείγματος. Απλά μου έρχεται δύσκολο να έκαναν τέτοια παρέμβαση από το ξενοδοχείο μιας και διαπιστώνεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την καταγγέλουσα, ότι τεχνικό κόλλημα και να επικαλεστούν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 17 Μάιος 2022, 23:09

Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:53
Απλά μου έρχεται δύσκολο να έκαναν τέτοια παρέμβαση από το ξενοδοχείο μιας και διαπιστώνεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την καταγγέλουσα, ότι τεχνικό κόλλημα και να επικαλεστούν.
Συμφωνώ. Θα δούμε. Τυχαίνει σε καταγραφικά να υπολειτουργούν αν όμως συνέπεσε με κρίσιμο διάστημα θα πρέπει αυτοί να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Ακόμα έχω πολλές απορίες και κυρίως γιατί η εισαγγελέας αναφέρθηκε σε ψευδή καταγγελία με δόλο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Μάιος 2022, 23:17

ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:09
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:53
Απλά μου έρχεται δύσκολο να έκαναν τέτοια παρέμβαση από το ξενοδοχείο μιας και διαπιστώνεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την καταγγέλουσα, ότι τεχνικό κόλλημα και να επικαλεστούν.
Συμφωνώ. Θα δούμε. Τυχαίνει σε καταγραφικά να υπολειτουργούν αν όμως συνέπεσε με κρίσιμο διάστημα θα πρέπει αυτοί να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Ακόμα έχω πολλές απορίες και κυρίως γιατί η εισαγγελέας αναφέρθηκε σε ψευδή καταγγελία με δόλο.
Πάρα πολλά κενά υπάρχουν. Εννοώ δεν βγαίνουν προς τα έξω. Πχ. έγιναν εξετάσεις στους φερόμενους θύτες; τι έδειξαν; υπήρξε άρση τηλεφωνικού απορρήτου; τι έδειξε; ο μετρ τι απέγινε; τι εγινε με το ποστ του στο ινστα; πείστηκε η δικαιοσύνη ότι του πήραν το κινητό και το έγραψαν άλλοι; και του το έδωσαν την επόμενη μέρα; αν δεν πείστηκαν πως δικαιολόγησε το ποστ; γνώριζε κάτι; και άλλα πολλά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Μάιος 2022, 23:21

ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:09
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:53
Απλά μου έρχεται δύσκολο να έκαναν τέτοια παρέμβαση από το ξενοδοχείο μιας και διαπιστώνεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την καταγγέλουσα, ότι τεχνικό κόλλημα και να επικαλεστούν.
Συμφωνώ. Θα δούμε. Τυχαίνει σε καταγραφικά να υπολειτουργούν αν όμως συνέπεσε με κρίσιμο διάστημα θα πρέπει αυτοί να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Ακόμα έχω πολλές απορίες και κυρίως γιατί η εισαγγελέας αναφέρθηκε σε ψευδή καταγγελία με δόλο.
τι σε δυσκολευει κ απορεις ;
πχορουμιτισα ειναι η εισαγγελεας για να διακινει μαλακιες ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Μάιος 2022, 08:55

Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 21:40
Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:16
Naida έγραψε:
16 Μάιος 2022, 22:10


Εσύ έχεις βγάλει απόφαση από την αρχή που μας έλεγες και χάπι να της είχαν δώσει αν δεν ήταν αναίσθητη και συμμετείχε, δεν είναι βιασμος.
οπως συνηθως, δεν ειπα ποτε τετοιο πραμα. :102:

επισης δεν ειναι δυνατον να εχω βγαλει αποφαση απο την αρχη, αφου αλλαξα γνωμη 2-3 φορες, αναλογα με τα στοιχεια που εβγαιναν.


Ποτέ δεν είπες τέτοιο πράγμα :smt005:

Στη ζήτηση για το χάπι βιασμού..
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2022, 09:04

για να υπαρξει απαντηση, πρεπει να ξερουμε και τι εκανε στο διαστημα που δεν θυμαται. αν ηταν χυμενη στο πατωμα σαν σακκι με πατατες, φυσικα και ηταν. αν συμμετειχε ενεργα και με ζηλο στο σεξ, φυσικα και δεν ηταν.

επισης, δεν ειναι το μονο ζητημα το αν ηταν η δεν ηταν βιασμος. αλλα και το αν μπορει να αποδειχθει.εφοσον αυτη δεν θυμαται, μονη ματρυρια ειναι του βιαστη. αν δεν υπαρξουν αλλα στοιχεια απο τις εξετασεις, καμερες, μαρτυρες η οτι, ο βιαστης τη σκαπουλαρει.
ειδες που δεν ειπα αυτο που νομιζεις; να διαβαζεις καλυτερα αλλη φορα. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Μάιος 2022, 09:00

Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:17
ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:09
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 22:53
Απλά μου έρχεται δύσκολο να έκαναν τέτοια παρέμβαση από το ξενοδοχείο μιας και διαπιστώνεται εύκολα και μπορεί να χρησιμοποιηθεί από την καταγγέλουσα, ότι τεχνικό κόλλημα και να επικαλεστούν.
Συμφωνώ. Θα δούμε. Τυχαίνει σε καταγραφικά να υπολειτουργούν αν όμως συνέπεσε με κρίσιμο διάστημα θα πρέπει αυτοί να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Ακόμα έχω πολλές απορίες και κυρίως γιατί η εισαγγελέας αναφέρθηκε σε ψευδή καταγγελία με δόλο.
Πάρα πολλά κενά υπάρχουν. Εννοώ δεν βγαίνουν προς τα έξω. Πχ. έγιναν εξετάσεις στους φερόμενους θύτες; τι έδειξαν; υπήρξε άρση τηλεφωνικού απορρήτου; τι έδειξε; ο μετρ τι απέγινε; τι εγινε με το ποστ του στο ινστα; πείστηκε η δικαιοσύνη ότι του πήραν το κινητό και το έγραψαν άλλοι; και του το έδωσαν την επόμενη μέρα; αν δεν πείστηκαν πως δικαιολόγησε το ποστ; γνώριζε κάτι; και άλλα πολλά.
ολα αυτα και αλλα πολλα που δεν ξερουμε, τα ξερει η εισαγγελεας, και ειδες που κατεληξε.

τα ξερουν επισης και οι δικαστες, να δουμε τι θα πουν κι αυτοι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25881
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Μάιος 2022, 09:56

''Κιότεψε του Metoo Πασά το παρδαλό ασκέρι / Σειζης εντελάλισε Εισαγγελιάς χαμπέρι''
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2022, 18:55

Ασέβαστος έγραψε:
18 Μάιος 2022, 08:55
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 21:40
Ασέβαστος έγραψε:
17 Μάιος 2022, 09:16
οπως συνηθως, δεν ειπα ποτε τετοιο πραμα. :102:

επισης δεν ειναι δυνατον να εχω βγαλει αποφαση απο την αρχη, αφου αλλαξα γνωμη 2-3 φορες, αναλογα με τα στοιχεια που εβγαιναν.


Ποτέ δεν είπες τέτοιο πράγμα :smt005:

Στη ζήτηση για το χάπι βιασμού..
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2022, 09:04

για να υπαρξει απαντηση, πρεπει να ξερουμε και τι εκανε στο διαστημα που δεν θυμαται. αν ηταν χυμενη στο πατωμα σαν σακκι με πατατες, φυσικα και ηταν. αν συμμετειχε ενεργα και με ζηλο στο σεξ, φυσικα και δεν ηταν.

επισης, δεν ειναι το μονο ζητημα το αν ηταν η δεν ηταν βιασμος. αλλα και το αν μπορει να αποδειχθει.εφοσον αυτη δεν θυμαται, μονη ματρυρια ειναι του βιαστη. αν δεν υπαρξουν αλλα στοιχεια απο τις εξετασεις, καμερες, μαρτυρες η οτι, ο βιαστης τη σκαπουλαρει.
ειδες που δεν ειπα αυτο που νομιζεις; να διαβαζεις καλυτερα αλλη φορα. :102:
Όταν γράφεις ότι δεν θεωρείται βιασμος αν μια γυναίκα συμμετείχε ενεργά και με ζήλο (όντας χαπακωμενη με χάπι βιασμού), τι ακριβώς εννοείς; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Μάιος 2022, 18:58

Ασέβαστος έγραψε:
18 Μάιος 2022, 09:00
Naida έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:17
ST48410 έγραψε:
17 Μάιος 2022, 23:09


Συμφωνώ. Θα δούμε. Τυχαίνει σε καταγραφικά να υπολειτουργούν αν όμως συνέπεσε με κρίσιμο διάστημα θα πρέπει αυτοί να αποδείξουν ότι δεν είναι ελέφαντες.

Ακόμα έχω πολλές απορίες και κυρίως γιατί η εισαγγελέας αναφέρθηκε σε ψευδή καταγγελία με δόλο.
Πάρα πολλά κενά υπάρχουν. Εννοώ δεν βγαίνουν προς τα έξω. Πχ. έγιναν εξετάσεις στους φερόμενους θύτες; τι έδειξαν; υπήρξε άρση τηλεφωνικού απορρήτου; τι έδειξε; ο μετρ τι απέγινε; τι εγινε με το ποστ του στο ινστα; πείστηκε η δικαιοσύνη ότι του πήραν το κινητό και το έγραψαν άλλοι; και του το έδωσαν την επόμενη μέρα; αν δεν πείστηκαν πως δικαιολόγησε το ποστ; γνώριζε κάτι; και άλλα πολλά.
ολα αυτα και αλλα πολλα που δεν ξερουμε, τα ξερει η εισαγγελεας, και ειδες που κατεληξε.

τα ξερουν επισης και οι δικαστες, να δουμε τι θα πουν κι αυτοι.
Είπαμε αγαπημένε μου, εσύ έχεις τυφλή εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη. Είναι αμερόληπτη και αδιάφθορη η ελλ. δικαιοσύνη και οι λειτουργοί της. Μπράβο Ασέβαστε, τέτοιους πολίτες θέλει η ελληνική δικαιοσύνη. Να της έχουν τυφλή εμπιστοσύνη. Είσαι ο χρησιμος άνθρωπος τους.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22411
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Μάιος 2022, 19:02

Επειδή κάποιοι δεν μπικανε όοως θέλουνε, τους πονάει ακόμα η Γεωργία και ασχολούνται, ενώ η υπόθεση έχει τελειώσει. Πολύ πόνος...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Μάιος 2022, 08:51

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2022, 18:55

Όταν γράφεις ότι δεν θεωρείται βιασμος αν μια γυναίκα συμμετείχε ενεργά και με ζήλο (όντας χαπακωμενη με χάπι βιασμού), τι ακριβώς εννοείς; :lol:
αν δεν εχω γραψει το κοκκινο;

το οποιο οπως βλεπουμε παραπανω δεν το εχω γραψει, το φανταστηκες.

οπως συνηθως. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 19 Μάιος 2022, 08:56

Naida έγραψε:
18 Μάιος 2022, 18:58


Είπαμε αγαπημένε μου, εσύ έχεις τυφλή εμπιστοσύνη στην ελληνική δικαιοσύνη. Είναι αμερόληπτη και αδιάφθορη η ελλ. δικαιοσύνη και οι λειτουργοί της. Μπράβο Ασέβαστε, τέτοιους πολίτες θέλει η ελληνική δικαιοσύνη. Να της έχουν τυφλή εμπιστοσύνη. Είσαι ο χρησιμος άνθρωπος τους.
οπως συνηθως παντα, δεν ειπα τετοιο πραγμα, το φανταστηκες.

δεν εχω τυφλη εμπιστοσυνη. αν εγω ξερω κατι παραπανω απο τη δικαιοσυνη, εμπιστευομαι τον εαυτο μου. αν ενας φιλος ξερει κατι παραπανω, θα εμπιστευτω αυτον.

αν η δικαιοσυνη ξερει 1000 πραγματα παραπανω απο μενα (δηλαδη απο οτι μου εχουν πει δημοσιογραφοι) θα εμπιστευτω τη δικαιοσυνη.

δηλαδη για θεματα που δεν εχω αμεση η εστω εμμεση σχεση, το ματς ειναι δικαιοσυνη-δημοσιογραφοι. εγω διαλεξα πλευρα.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παραδέχθηκε στο Instagram τον βιασμό 24χρονης σε πάρτι που διοργάνωσε με φίλους του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Μάιος 2022, 17:53

Ασέβαστος έγραψε:
19 Μάιος 2022, 08:51
Naida έγραψε:
18 Μάιος 2022, 18:55

Όταν γράφεις ότι δεν θεωρείται βιασμος αν μια γυναίκα συμμετείχε ενεργά και με ζήλο (όντας χαπακωμενη με χάπι βιασμού), τι ακριβώς εννοείς; :lol:
αν δεν εχω γραψει το κοκκινο;

το οποιο οπως βλεπουμε παραπανω δεν το εχω γραψει, το φανταστηκες.

οπως συνηθως. :102:
Η όλη συζήτηση ήταν αυτή αφορούσε την περίπτωση της Γεωργίας που υπήρχε η ένδειξη ότι της είχαν δώσει χάπι βιασμού γράφω αυτό και μου απαντάς το παρακάτω. Τι α καμς τώρα; να καητς να σκαης;
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιαν 2022, 09:04
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 15:17

Άσε τα ταξικά απέξω, προσωπικά δεν εχω εστιάσει καν. Παμε παρακάτω. Λες οτι απο το τι έκανε το θύμα βγάζεις το συμπέρασμα αν ήταν βιασμός. Η κοπέλα πηγε στο πάρτι και ηπιε ποτά. Πήγε να φύγει και γυρισε να κλείσει δωμάτιο γιατί αισθανόταν ότι έσβηνε. Ξύπνησε γυμνή σε ασχετο δωμάτιο.
Αυτα έκανε το θύμα. Πες μας τώρα, είναι βιασμος;
για να υπαρξει απαντηση, πρεπει να ξερουμε και τι εκανε στο διαστημα που δεν θυμαται. αν ηταν χυμενη στο πατωμα σαν σακκι με πατατες, φυσικα και ηταν. αν συμμετειχε ενεργα και με ζηλο στο σεξ, φυσικα και δεν ηταν.

επισης, δεν ειναι το μονο ζητημα το αν ηταν η δεν ηταν βιασμος. αλλα και το αν μπορει να αποδειχθει.εφοσον αυτη δεν θυμαται, μονη ματρυρια ειναι του βιαστη. αν δεν υπαρξουν αλλα στοιχεια απο τις εξετασεις, καμερες, μαρτυρες η οτι, ο βιαστης τη σκαπουλαρει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών