Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14093
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 26 Ιαν 2022, 17:19

Πηγε για ρομαντικη παρτουζα η κοπελια, αλλα οι προσδοκιες της διαψευτηκαν. :-?

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:21

Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25896
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:23

Ερμής έγραψε:
26 Ιαν 2022, 15:57
Αγις έγραψε:
26 Ιαν 2022, 15:54
έργο_μακέτο έγραψε:
26 Ιαν 2022, 15:49
Αν και δεν αποκλειέται να είναι μούφα η όλη ιστορία.

Ο τρόπος γραφής παρά είναι χυδαίος για να το 'χει γράψει θύμα βιασμού.
ναι
αλλωστε ο χωρος διακρινεται για την απουσια βωμολοχιων - αγενειας - επιθετικοτητας κ χυμαδιου
Ποιο ρε; εξήγησα παραπάνω γιατί η ιστορία είναι από το μυαλό των τάπερ και με ποια λογική το έκαναν
τπτ δεν αποκλειεται
σε αυτη την περιπτωση βεβαια ισχυει πως δεν θα εγραφαν κατι που θα φαινοταν παραταιρο με τα τεκταταινομενα στο χωρο
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25896
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:25

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
:003:

''Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου.''
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αγις την 26 Ιαν 2022, 17:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 26 Ιαν 2022, 17:25

fadom31 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:05
klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 16:46
fadom31 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 15:30


Ναι γιατι αν βλεπεις choking, φτυσιματα και σφαλιαρες στην οθονη σου σε καθημερινη βαση απο τα 12 σου αυτο δε θα επηρεασει καθολου τα "θελω" σου και τι θεωρεις κανονικο.
Δεδομένου ότι το μεγαλύτερο ποσοστό του πληθυσμού είναι αρκετά βανίλα στο σεξ, μάλλον όχι, το να τα βλέπεις αυτά από τα 12 σου δεν φαίνεται να σε επηρρεάζει.
Ποτε εκανες σεξ τελευταια φορα με 20χρονο;
Εμ, last week; Τι σχέση έχει αυτό με οτιδήποτε; Θες το προσωπικό μου anecdote;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24716
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιαν 2022, 17:25

ρε σεις , πως σκατά μεγάλωσε κάποια για να είναι τόσο ηλίθια και κάποιοι ώστε να γίνουν τόσο ζώα; Τι σκατά έχουν στο κεφάλι τους ;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24716
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιαν 2022, 17:26

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
μα αν είναι δυνατόν. Να μη ρωτήσει πρώτα αν μπορεί να φέρει και τον φίλο του να της τον ακουμπήσει λίγο; Πας και γαμάς ακάλεστος;

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14093
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 26 Ιαν 2022, 17:27

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
"Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου."

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25896
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:28

Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:26
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
μα αν είναι δυνατόν. Να μη ρωτήσει πρώτα αν μπορεί να φέρει και τον φίλο του να της τον ακουμπήσει λίγο; Πας και γαμάς ακάλεστος;
ρωτησε ο συντροφος - ελαβε καταφατικη απαντηση
ακαλεστος δεν πηγε


απλα καποιες ειναι μονιμα αδιαβαστες κ γραφουν ο τι παπαρια τους κατεβει
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69734
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιαν 2022, 17:29

Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:26
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
μα αν είναι δυνατόν. Να μη ρωτήσει πρώτα αν μπορεί να φέρει και τον φίλο του να της τον ακουμπήσει λίγο; Πας και γαμάς ακάλεστος;
Αυτό ακριβώς έκανε. Ρώτησε. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:29

Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:26
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
μα αν είναι δυνατόν. Να μη ρωτήσει πρώτα αν μπορεί να φέρει και τον φίλο του να της τον ακουμπήσει λίγο; Πας και γαμάς ακάλεστος;
Ακριβώς. Πας και τον πετάς εξω και περιμένεις η άλλη να έρθει να στον γλείψει. Η άλλη σαν φιλόξενη οικοδέσποινα τον πηρε λίγο στο στόμα της.
Ε τα ζωντόβολα καταχραστηκαν την φιλοξενία του σπιτιού της και του κορμιού της.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:30

panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:27
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
"Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου."
Ρώτησε να πάει με τον φίλο του. Όχι να πάνε για πάρτι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 26 Ιαν 2022, 17:30

Beria έγραψε:
26 Ιαν 2022, 15:55
Εάν είχα κόρη και μου έλεγε ότι κάνει παρέα με αντιμπατσικούς ράπερ θα την είχα κλείσει εσωτερική στην ΚΝΕ
Δεν κάνει και πολλή παρέα. Απλά την κακοπαρτούζωσαν μια μέρα. Δε νομίζω να στο έλεγε αυτό.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24716
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιαν 2022, 17:32

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:29
Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:26
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
μα αν είναι δυνατόν. Να μη ρωτήσει πρώτα αν μπορεί να φέρει και τον φίλο του να της τον ακουμπήσει λίγο; Πας και γαμάς ακάλεστος;
Ακριβώς. Πας και τον πετάς εξω και περιμένεις η άλλη να έρθει να στον γλείψει. Η άλλη σαν φιλόξενη οικοδέσποινα τον πηρε λίγο στο στόμα της.
Ε τα ζωντόβολα καταχραστηκαν την φιλοξενία του σπιτιού της και του κορμιού της.
οκ τώρα κατάλαβα ότι ζείτε ανάμεσα μας

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 26 Ιαν 2022, 17:33

Κρίμα πάντως, θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα υπερόργιο και με τα φιλενάδια από το διπλανό δωμάτιο.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών