Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:33

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:30
panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:27
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
"Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου."
Ρώτησε να πάει με τον φίλο του. Όχι να πάνε για πάρτι.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
γελανε κ τα στουπια στις μολοτοφ
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 26 Ιαν 2022, 17:34

μιλαμε για τερμα καθυστερημενη γκομενα ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25911
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 26 Ιαν 2022, 17:34

nostromos έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:34
μιλαμε για τερμα καθυστερημενη γκομενα ...
για ποια λες ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24763
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 26 Ιαν 2022, 17:34

klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:33
Κρίμα πάντως, θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα υπερόργιο και με τα φιλενάδια από το διπλανό δωμάτιο.
αυτές μάλλον δεν ήταν αρκετά φιλόξενες. Ξένος κόσμος στο σπίτι και μια πίπα δεν τους έκαναν. ΤΙ θα πει η γειτονιά; Δεν μεγάλωσαν με τρόπους

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23468
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 26 Ιαν 2022, 17:35

Αγις έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:34
nostromos έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:34
μιλαμε για τερμα καθυστερημενη γκομενα ...
για ποια λες ;
το μλκ :smt005::smt005:
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23224
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 17:35

Η ιστορία μου θυμίζει έναν γνωστό μου που πήγε να παρτουζώσει γκόμενα στο τζιπ του μαζί με 2 φίλους του (συναινετικά όλα). Την ώρα ακριβώς που γινόταν η εισχωρή ή εισγορή και ήταν από πάνω της, κοίταξε λίγο στο πλάι και αντίκρισε έναν από τους άλλους να τον παίζει μπροστά στο πρόσωπό του.

Αυτό ήταν κάτι που τον προσέβαλλε και όταν του το είπε στο τέλος, ο άλλος ανέφερε ότι ο χώρος ήταν στριμωχτός.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:36

klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:33
Κρίμα πάντως, θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα υπερόργιο και με τα φιλενάδια από το διπλανό δωμάτιο.
Αυτό! Δηλαδή τζιζας που είχαν το μυαλό τους;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 26 Ιαν 2022, 17:37

Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:34
klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:33
Κρίμα πάντως, θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα υπερόργιο και με τα φιλενάδια από το διπλανό δωμάτιο.
αυτές μάλλον δεν ήταν αρκετά φιλόξενες. Ξένος κόσμος στο σπίτι και μια πίπα δεν τους έκαναν. ΤΙ θα πει η γειτονιά; Δεν μεγάλωσαν με τρόπους
Εντάξει ρε μαν, το είπε και η Naida, η άλλη ήταν φιλόξενη οικοδέσποινα, ε μπορεί να την έπεισε και το καυλί του Gnai, αυτό δεν σημαίνει ότι ο χιμπατζής πρέπει να μπει σε φουλ βιαστής-mode.

Επίσης, γλύψτε το ρε άχρηστοι μαλάκες, θέλετε και παρτούζα.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14117
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 26 Ιαν 2022, 17:38

Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:30
panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:27
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:21
Καλά δεν πήγε καν για παρτουζα. Το ένα ζωντόβολο κουβαλήσε και το άλλο ζωντόβολο ακάλεστο.
"Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου."
Ρώτησε να πάει με τον φίλο του. Όχι να πάνε για πάρτι.
" Κάναμε λίγο smalltalk, έπλυναν τα χέρια τους, και ύστερα απο λίγο ο Wang άρχισε να με φιλάει και να με χουφτώνει. Μου φάνηκε κάπως απότομη κίνηση, αλλά προσπάθησα να το καταπιώ αφού έτσι κιαλλιώς για αυτό είχαν έρθει."

"Του ειπα να φερει τον φιλο του αλλα να ξερει οτι στο διπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου"

Ε δεν νομιζε πως ο φιλος ερχοταν γιατι ήθελαν τριτο για να παιξουν μονοπολη.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23297
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Ιαν 2022, 17:41

Έχει ελλείψεις το στορι. Δεν αναφέρει που τελείωσαν οι ταπερ
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:44

panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:38
Naida έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:30
panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:27

"Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου."
Ρώτησε να πάει με τον φίλο του. Όχι να πάνε για πάρτι.
" Κάναμε λίγο smalltalk, έπλυναν τα χέρια τους, και ύστερα απο λίγο ο Wang άρχισε να με φιλάει και να με χουφτώνει. Μου φάνηκε κάπως απότομη κίνηση, αλλά προσπάθησα να το καταπιώ αφού έτσι κιαλλιώς για αυτό είχαν έρθει."

"Του ειπα να φερει τον φιλο του αλλα να ξερει οτι στο διπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου"

Ε δεν νομιζε πως ο φιλος ερχοταν γιατι ήθελαν τριτο για να παιξουν μονοπολη.
Αυτός που χουφτώνει είναι αυτός που ήθελε. Ο άλλος ηταν μαζί με τον βασιλικό ποτίζεται και η γλαστρα. Αλλα και πάλι ο γουανκ της είπε να τον φέρει, δεν τον κάλεσε αυτή. Αυτή πήγαινε για φάση one2one.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:48

klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:37
Δημοκράτης έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:34
klg έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:33
Κρίμα πάντως, θα μπορούσαν να είχαν κάνει ένα υπερόργιο και με τα φιλενάδια από το διπλανό δωμάτιο.
αυτές μάλλον δεν ήταν αρκετά φιλόξενες. Ξένος κόσμος στο σπίτι και μια πίπα δεν τους έκαναν. ΤΙ θα πει η γειτονιά; Δεν μεγάλωσαν με τρόπους
Εντάξει ρε μαν, το είπε και η Naida, η άλλη ήταν φιλόξενη οικοδέσποινα, ε μπορεί να την έπεισε και το καυλί του Gnai, αυτό δεν σημαίνει ότι ο χιμπατζής πρέπει να μπει σε φουλ βιαστής-mode.

Επίσης, γλύψτε το ρε άχρηστοι μαλάκες, θέλετε και παρτούζα.
Έτσι. Ότι παραβιάστηκαν τα όρια και οι κόκκινες γραμμές ήταν ξεκάθαρο. Απο την στιγμή που ο ένας την κράταγε με βια κάτω και ο αλλος πηδαγε ενώ ξεκάθαρα έλεγε οτι πονάει και ήθελε να σταματήσουν. Δεν υπήρχε η συναίνεση.
Το οτι δεν τους έκοψε καμιά γερή δαγκωνιά είναι αστοχία της.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25189
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 26 Ιαν 2022, 17:52

Ερμής έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:41
Έχει ελλείψεις το στορι. Δεν αναφέρει που τελείωσαν οι ταπερ
ΤΕΙ Χαλκίδος
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Ιδιώνυμο
Δημοσιεύσεις: 574
Εγγραφή: 04 Δεκ 2020, 12:24

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ιδιώνυμο » 26 Ιαν 2022, 17:53

Ο λόγος που αρνήθηκαν οι 2 καλλιτέχνες να γλείψουν το γκομενάκι ήταν προφανώς η τυρίλα 🤢

Δεν βρίσκω άλλο λόγο να αρνηθεί κάποιος.

Διαχρονικό πρόβλημα του αντιφα γυναικείου χώρου η τυρομ@υνίλα 😁

Υ.Γ. Αν με 150-200χιλ βιουζζζ στο γιουτουμπ σε καλούν κοριτσάκια σπίτι τους για παρτούζα , τζάμπα σπουδάσαμε .....
Δεξιά κι ἀριστερὰ φτιάχνουν στρατούς.
Μυαλὸ ἀνοιχτό,
αὐτιὰ κλειστά,
μὴν τοὺς ἀκοῦς.
Καὶ ἂν θὲς τὴν θέση σου σ' αὐτὴν τὴν κοινωνία,
νὰ θυμᾶσαι πὼς ἡ ἀνθρωπιὰ δὲν ἔχει ἰδεολογία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 17:53

Beria έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:52
Ερμής έγραψε:
26 Ιαν 2022, 17:41
Έχει ελλείψεις το στορι. Δεν αναφέρει που τελείωσαν οι ταπερ
ΤΕΙ Χαλκίδος
Κλαίω :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών