Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20142
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 26 Ιαν 2022, 12:18

https://athens.indymedia.org/post/1616175/



Καταδικάζουμε άτομα που χρησιμοποιούν τη τέχνη τους για να πλησιάσουν και να (παρα)βιάσουν άτομα που τους έχουν σε εκτίμηση.

Αυτοί οι 2 μουσικοί, Wang και Gnai, είναι γνωστοί και αγαπητοί στο χώρο για τους αντιμπατσικούς στίχους και την ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ στήριξη τους στον αναρχικό χώρο. Το μεγαλύτερο μέρος του χώρου, θεωρεί πως αποτελούν το μέλλον της ραπ.

Πέρα απο τους αναρχικούς που τους ακολουθούν πιστά, είναι και πολλοί οι μάτσο σεξιστές που το μόνο κοινό τους με τον χώρο είναι το μίσος για τους μπάτσους.

Παραθέτουμε την καταγγελία μετά απο πολλή σκέψη για να σταματήσει αυτή η μάστιγα. Να μάθουμε να στηρίζουμε άτομα αλληλέγγυα, άτομα της αυτοοργάνωσης και όχι εκμεταλλευτές/παραβιαστές και δήθεν αναρχικούς. Οι (παρα)βιασμένες φίλες χρειάζονται τη στήριξη και τη προστασία μας. Κανένα κομμάτι τους να μη ξανακουστεί στα μέρη μας.






"Γνωστοποιήση καταγγελίας

Κάπου την ανοιξη είχα στείλει ένα πέσιμο στον Wang :hebit: , μιλήσαμε λίγο και κάπως ειπώθηκε πως θα βρεθούμε καποια στιγμη. Όσο οι μήνες περνούσαν του είχα επικοινωνήσει 2-3 φορές ακόμη κάποια πεσίματα ενώ του είχα στείλει και μία nude μου. Κάποιο βράδυ με ρώτησε που μένω και αν θέλω να έρθει με τον Gnai. Του είπα ναι, απλά να ξέρει πως το σπίτι είναι απίστετα μικρό και στο δίπλα δωμάτιο είναι δύο φιλενάδια μου.

Fast forward 1 ώρα μετά, οπού πράγματι έρχονται. Τους ανοίγω και με το που μπαίνει ο Wang στη πόρτα, θυμάμαι να μου ζουμπάει τη μέση και να με ρωτάει τι λέει. Ένιωσα το άγγιγμα καπως ξαφνικό, και λογικό αφού ήξερα τον τύπο 30 δευτερόλεπτα.

Κάναμε λίγο smalltalk, έπλυναν τα χέρια τους, και ύστερα απο λίγο ο Wang άρχισε να με φιλάει και να με χουφτώνει. Μου φάνηκε κάπως απότομη κίνηση, αλλά προσπάθησα να το καταπιώ αφού έτσι κιαλλιώς για αυτό είχαν έρθει.


Στο μεταξυ και ενώ δεν ειχαμε καμια επαφη μεχρι τοτε, στο κρεβατι μου ειχε αραξει ο Gnai και ειχε βγαλει τη πουτσα του εξω και την επαιζε :o , ενω μου χαμογελουσε με τον πιο αηδιαστικο τροπο. Υστερα απο ελαχιστη ωρα που ο Wang μου εβαλε δαχτυλο, εσκυψα να γλυψω τον Gnai και ενιωσα τον Wang να μπαινει ξαφνικα μεσα μου, χωρις καποια προειδοποιηση οτι ‘τωρα θα κανω αυτο’.

Αυτη ηταν η πρωτη ξεκαθαρα παραβιαστικη για μενα στιγμη. Δεν θυμαμαι αν ο Wang σταματησε λογο κουρασης η αν τον σταματησα εγω γιατι πονουσα αλλα σιγουρα η δικη μου ικανοποιηση ειχε πεταξει απο τοπαραθυρο απο τη στιγμη που μπηκαν μεσα στο σπιτι μου.

Υστερα θυμαμαι, να με παιρνει ο Gnai, να ποναω παρα πολυ, να τον σταματαω, να του ζηταω να με γλυψει :g094: , να ξαναμπαινει και να τον σταματαω. Αυτο εγινε τρεις φορες απανωτα. Καθε φορα που του ζηταγα να με γλυψει, γελαγε. Και την τελευταια, γελασε και μου φιλησε τη κοιλια χαμηλα, σε μια ελπιδα πως αυτο ειναι αρκετο.

Γελασα και εγω και τον εβρισα φουλ. Ο wang, νομιζω ξενερωσε μαζι μου επειδη εβριζα τον φιλο του, και σε μια προσπαθεια ‘να σταματησω να γκρινιαζω’ τον θυμαμαι να με στηνει οπως τον βολευει ωστε να με γλυψει ελαχιστα, για να το βουλωσω μαλλον. Ξαπλωσε, ανεβηκα πανω του, και ενω τον φιλαγα ο Gnai ανεβηκε πανω μου και αρχισε να με παιρνει στα 4.

Πονουσα παρα πολυ, και του ζητουσα να σταμτησει, εβαζα δυναμη στα χερια μoυ να τον σπρωξω, και θυμαμαι να με εχει παρει ο Wang αγκαλια απο κατω, ενω ο Gnai πο πανω να βαζει ολο τουτο βαρος πανω μου, ενω τον σπρωχνω ωστε να σταματησει να με παιρνει.

Θυμαμαι να σκεφτομαι πως αυτο δεν μοιαζει πολυ συναινετικο, και πως ημουν σιγουρη οτι εχω καταβαλει αρκετη προσπαθεια να φυγω ωστε να καταλαβουν οτι δεν ψηνομαι για αυτο. Θυμαμαι να αναρωτιεμαι αν πρεπει να τους διωξω εκεινη την ωρα η οχι, και την ελπιδα που ειχα να καλυτερεψει η φαση. Υστερα εμαθα πως τα φιλεναδια διπλα με ακουγαν να βογκαω και δεν ακουγομουν σαν να περναω και τοσο καλα, και ειχαν τρομαξει και σκεφτοντουσαν αν πρεπει να μπουν στο δωματιο η οχι.

Λιγα λεπτα υστερα, ειχαμε αλλαξει αρκετες στασεις μεχρι που τελειωσαν -επιτελους- και οι δυο. Θυμαμαι το ποσο αραχτοι ηταν υστερα, το smalltalk που καναμε, τον wang να ειναι ημιλιποθυμος απο προηγουμενα αλκοοολια στην κουζινα μου. Θυμαμαι το ποσες πολλες φορες ακουσα ποσο καυλα ειμαι ενω καναμε σεξ :roll: . Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.

Θυμαμαι την ανασφαλεια που ενιωθα οταν καποιος απο τους δυο με επαιρνε στα τεσσερα, και επειδη δεν εβλεπα τι εκανε, φοβομουν πως θα βγαλει το προφυλακτικο. Θυμαμαι ολα τα χαστουκια που μου εριξαν, απο το πρωτο λεπτο :o που γαμιομασταν, χωρις να με εχουν ρωτησει πρωτα αν αυτο ειναι κατι που ψηνομαι να συμβει στο σωμα μου. Ακομη κι αν προκειται για φουλ δυνατα χαστουκια στο προσωπο.

Θυμαμαι το ‘σ αρεσει να τρως δυο πουτσες μωρη ξεκωλιαρα’ :oops: του Gnai, χωρις να εχει συζητηθει αν αυτη η συμπεριφορα/γλωσσα/λεξη ειναι κατι που με ψηνει. Θυμαμαι πως πριν ξεκινησουμε τους επικοινωνησα ενα οριο μου, και εκεινοι αντεδρασαν λες και ηταν κατι προφανες πως θα το σεβονταν, και θα ρωτουσαν πριν συμβει, ενω δεν σεβαστηκαν τοσα αλλα.

Θυμαμαι την ανασφαλεια που ενιωθα το επομενο πρωι μηπως δεν ημουν αρκετα καλη, γλυκια, η ικανοποιητικη. Μηπως τους εβρισα υπερβολικα πολυ :smt018 επειδη δεν τους ενοιαζε η ικανοποιηση μου, η μηπως δεν τους πηρα αρκετα καλες πιπες. Κι ας με ειχαν κακομεταχειριστει ετσι. Θυμαμαι πως καθε βραδυ ξυπνουσα απο βηματα στη σκαλα η τον ηχο της εξωπορτας να ανοιγοκλεινει, και καθε πρωι να τα ακουω και να τρεμω/ναεχω ταχυπαλμιες. Θυμαμαι πως για μιαμιση βδομαδα αιμοραγουσα απο το πως με ειχαν κακομεταχειριστει και πονουσε η κοιλια μου απο ολο αυτο, μη μπορωντας να σηκωθω η να περπατησω.

Φοβαμαι γιατι οι τυποι ξερουν που μενω. Φοβαμαι γιατι αν ειναι δυνατο να παραβιασουν το σωμα μου στο ιδιο μου το σπιτι, με δυο δικα μου ατομα στο διπλα δωματιο να με ακουνε, τι μενει για μενα να θεωρησω ασφαλες; Φοβαμαι γιατι οι τυποι εχουν μια στρατια απο ματσο αντρες να ακουν τη μουσικη τους και να στηριζουν το καθε τι που κανουν, ενω εγω ειμαι απλα μια γκρουπι που πηδηξαν καποτε.

Να αναπαραχθεί η καταγγελία και όχι τα τραγούδια τους "

Menios_mikroulis :smt047
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 26 Ιαν 2022, 12:41, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 12:27

ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!! :smt023
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 26 Ιαν 2022, 12:28

, εσκυψα να γλυψω τον Gnai και ενιωσα τον Wang να μπαινει ξαφνικα μεσα μου, χωρις καποια προειδοποιηση οτι ‘τωρα θα κανω αυτο’.
Ναι δεν εβγαλε φλας πρωτα.... :smt005:
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 12:35

Εστειλε ένα "πέσιμο", έστειλε και μια nude. Αρα από πλευράς της, τήρησε όλες τις γραφειοκρατικές διαδικασίες.

Αυτοί από πλευράς τους γιατί δεν τη γλείψανε; :smt129

ΑΙΣΧΟΣ ΤΟΥΣ, ΡΕ!!
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 22912
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 26 Ιαν 2022, 12:36

Φαίνεται απίστευτα ξενερωμενη η τύπισσα απο τον τρόπο που τα γράφει :c040:
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 12067
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 26 Ιαν 2022, 12:37

AlienWay έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:35
Εστειλε ένα "πέσιμο", έστειλε και μια nude. Αρα από πλευράς της, τήρησε όλες τις γραφειοκρατικές διαδικασίες.

Αυτοί από πλευράς τους γιατί δεν τη γλείψανε; :smt129

ΑΙΣΧΟΣ ΤΟΥΣ, ΡΕ!!
Αρχικά δεν μπορούσα να καταλάβω αν ήταν άνδρας ή γυναίκα

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 26 Ιαν 2022, 12:38

georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 26 Ιαν 2022, 12:51

Άι στο διάλο μας γκάβλωσε μεσημεριάτικα
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11579
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 26 Ιαν 2022, 12:51

Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Είθισται πράγματι τα θύματα βιασμού να έχουν ανησυχίες όπως οι παρακάτω:
Θυμαμαι την ανασφαλεια που ενιωθα το επομενο πρωι μηπως δεν ημουν αρκετα καλη, γλυκια, η ικανοποιητικη. Μηπως τους εβρισα υπερβολικα πολυ επειδη δεν τους ενοιαζε η ικανοποιηση μου, η μηπως δεν τους πηρα αρκετα καλες πιπες.
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 12:52

Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Οταν άρεις τη συναίνεση, καλό είναι να δηλώνεις δυσαρέσκεια και να προσπαθείς να τους διώξεις. Όχι να κάνεις και "smalltalk" από πάνω μετά το σεξ. Τους διώχνεις. Εστω και μετά, τους διώχνεις. Και αν δεν φεύγουν, καταγγελία στις αρχές.

Ακου λεει κάνανε και smalltalk μετά.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 26 Ιαν 2022, 12:54

AlienWay έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:52
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Οταν άρεις τη συναίνεση, καλό είναι να δηλώνεις δυσαρέσκεια και να προσπαθείς να τους διώξεις. Όχι να κάνεις και "smalltalk" από πάνω μετά το σεξ. Τους διώχνεις. Εστω και μετά, τους διώχνεις. Και αν δεν φεύγουν, καταγγελία στις αρχές.

Ακου λεει κάνανε και smalltalk μετά.
Eκανε δηλωση του νομου 105 με χαρτοσημο επικυρωμενη και πρωτοκολλημενη για να ισχυσει η αρση συναίνεσης?
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 26 Ιαν 2022, 12:57

George_V έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:54
AlienWay έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:52
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38

Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Οταν άρεις τη συναίνεση, καλό είναι να δηλώνεις δυσαρέσκεια και να προσπαθείς να τους διώξεις. Όχι να κάνεις και "smalltalk" από πάνω μετά το σεξ. Τους διώχνεις. Εστω και μετά, τους διώχνεις. Και αν δεν φεύγουν, καταγγελία στις αρχές.

Ακου λεει κάνανε και smalltalk μετά.
Eκανε δηλωση του νομου 105 με χαρτοσημο επικυρωμενη και πρωτοκολλημενη για να ισχυσει η αρση συναίνεσης?
Αυτά τα ακούω βερεσέ έτσι κι αλλιώς, διότι αν παρατήρησες, περιγράφει λεπτομερώς την πράξη (εξηγώντας ότι το πρόβλημά της ήταν ότι δεν τη γλείψανε) και αυτό το "σταμάτα πονάω", το αναφέρει ΜΕΤΑ και μαζί με άλλα.

Αυτός που άρει τη συναίνεση, συνήθως το αναφέρει προτίστως και το καθιστά σημαντικό στην αφήγηση. Οχι να αφηγείται αναλυτικά την ιστορία και στο τέλος να λέει "α, παρεμπιπτόντως, έκανα και άρση συναίνεσης".
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Ιαν 2022, 12:59

Lugozzi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:51
Άι στο διάλο μας γκάβλωσε μεσημεριάτικα
Είπα δεν θα το πει κανένας :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42510
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Οι 2 αντιμπατσικοί ράπερ δεν με έγλυψαν και παραβίασαν το σωμα μου ενώ με έπαιρναν στα τέσσερα !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 26 Ιαν 2022, 13:08

Scouser έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:51
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Είθισται πράγματι τα θύματα βιασμού να έχουν ανησυχίες όπως οι παρακάτω:
Θυμαμαι την ανασφαλεια που ενιωθα το επομενο πρωι μηπως δεν ημουν αρκετα καλη, γλυκια, η ικανοποιητικη. Μηπως τους εβρισα υπερβολικα πολυ επειδη δεν τους ενοιαζε η ικανοποιηση μου, η μηπως δεν τους πηρα αρκετα καλες πιπες.
Χμ, που το βασίζεις αυτό; Απο τις μαρτυρίες που έχω ακούσει εγώ είναι πολύ συνηθισμένο, πάντα σε κάποιο βαθμό τα θύματα βιασμού αναρωτιούνται αν φταίνε. Γι αυτό και τόσο πολλοί βιασμοί δε φτιάνουν ποτέ στην αστυνομία ή στα μέσα.
AlienWay έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:52
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:38
georgebi έγραψε:
26 Ιαν 2022, 12:18
Θυμαμαι την πληρη αδιαφορια τους στην δικη μου ικανοποιηση, τις αναγκες μου, τα οχι και τα ‘σταματα, ποναω’ μου.
Αν είναι έτσι τότε υπήρχε απόσυρση συναίνεσης που δεν σεβάστηκαν, είναι πολύ ξεκάθαρο.
Το ότι μιλάει ειλικρινά για το ότι υπήρχε αρχικά συναίνεση βλέπω μπερδεύει πολλούς.
Οταν άρεις τη συναίνεση, καλό είναι να δηλώνεις δυσαρέσκεια και να προσπαθείς να τους διώξεις. Όχι να κάνεις και "smalltalk" από πάνω μετά το σεξ. Τους διώχνεις. Εστω και μετά, τους διώχνεις. Και αν δεν φεύγουν, καταγγελία στις αρχές.

Ακου λεει κάνανε και smalltalk μετά.
Δεν θα διαφωνήσω στο ότι είναι καλό και ενδεδειγμένο.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών