Φοιτητής Μουδατσακης

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Αύγ 2018, 15:31

Τι δίδακτρα και σαχλαμάρες; Ξαναλέω ότι το κράτος μπορεί να καλύψει το 100% του όγκου των υποψηφίων χωρίς να μπει σε τίποτα τρομερά έξοδα, ακόμη και στις μίζερες εποχές που ζούμε.

Η άλλη λύση είναι να επιτραπεί επιτέλους να ανοίξουν ιδιωτικά πανεπιστήμια για να σπουδάζει όποιος θέλει και όποτε θέλει χωρίς να ακούγονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ για το ποιου την θέση έφαγε.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2741
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 29 Αύγ 2018, 15:37

πολλές φορές μετράει και η ποσότητα. Αν ήταν εκτεταμένο φαινόμενο, μεσήλικες, ηλικιωμένοι να "τρώνε" τις θέσεις στα πανεπιστήμια θα ήταν κοινωνικό πρόβλημα. Τώρα μια φορά στα τόσα χρόνια έκανε ο συγκεκριμένος που δούλευε μια ζωή σκληρά χειρονακτικά το απωθημένο του, μπράβο του.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Dorian την 29 Αύγ 2018, 16:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 29 Αύγ 2018, 17:43

hellegennes έγραψε:
29 Αύγ 2018, 15:31
Η άλλη λύση είναι να επιτραπεί επιτέλους να ανοίξουν ιδιωτικά πανεπιστήμια για να σπουδάζει όποιος θέλει και όποτε θέλει χωρίς να ακούγονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ για το ποιου την θέση έφαγε.
Και μετά άδεια εξάσκησης επαγγέλματος με αυστηρές εξετάσεις. :D

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 29 Αύγ 2018, 18:45

Ηράκλειτος έγραψε:
29 Αύγ 2018, 11:56
perseus έγραψε:
29 Αύγ 2018, 09:04
Ηθελα εγω να παω τεχνικο ,μου ζητησαν απολυτηριο λυκειου...
Απολυτήριο λυκείου για να πας λύκειο; :smt017
απο γενικο σε τεχνικο

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14548
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 30 Αύγ 2018, 15:58

Ορέστης 35 έγραψε:
28 Αύγ 2018, 21:26
Ειμαι 38 και θα ντρεπομουν να αντικρυσω τις μαναδες των παιδιων αν στερουσα μια θεση στο πανεπιστημιο απο εναν νεο.
Κι'εγω θα ντρεπομουν αλλα για αλλο λογο (γιατι θα ηθελα να συνουσιαστω μαζι τους).
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Φοιτητής Μουδατσακης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 30 Αύγ 2018, 16:24

Μηχανικός έγραψε:
29 Αύγ 2018, 17:43
hellegennes έγραψε:
29 Αύγ 2018, 15:31
Η άλλη λύση είναι να επιτραπεί επιτέλους να ανοίξουν ιδιωτικά πανεπιστήμια για να σπουδάζει όποιος θέλει και όποτε θέλει χωρίς να ακούγονται ΜΑΛΑΚΙΕΣ για το ποιου την θέση έφαγε.
Και μετά άδεια εξάσκησης επαγγέλματος με αυστηρές εξετάσεις. :D
Έχεις σκαλωσει με τις εξετάσεις ασκήσεως επαγγέλματος. ΚΑΝΕΙΣ στο μπουρδέλο αυτό δεν ασχολείται αν ο δίπλανος του κανει σωστά τη δουλειά του αρκεί να πει ότι κάτι έκανε.
Όταν έχουμε φτάσει αρλαβοι χτίστες ,πρώην άνεργοι , να χτίζουν σπίτια στην Αλβανία κ οι δικοί μας να πρέπει να βγάζουν. 50 χαρτιά γ να χτίσουν ένα κοτέτσι , ΚΑΝΕΙΣ δεν ενδιαφέρεται για τη άδεια ασκήσεως .
~~¥~~

Απάντηση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών