Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29829
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 16 Μάιος 2022, 07:40

Γκιώνης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 07:34
Όσο και να τραβάνε τα βυζγιά τους οι μυτατσούδες,το νορμάλ στη Φύση δεν είναι η ομοφυλοφιλία :smt018
Δεν μας αφορά αυτό. Μας ενοχλεί μόνο όταν ξεπερνάνε τα όρια και προσπαθούν να επιβάλλουν κάτι.
Ο Καπουτζίδης, παρότι έχει αρχίσει τα τελευταία 2 χρόνια να τονίζει έντονα και συνεχώς το θέμα ακόμα και σε άσχετες φάσεις, δεν προσπαθεί να επιβάλλει κάτι. Ακόμα τουλάχιστον


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Γκιώνης
Δημοσιεύσεις: 785
Εγγραφή: 23 Απρ 2018, 11:41
Phorum.gr user: Γκιώνης

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γκιώνης » 16 Μάιος 2022, 07:53

Otto Weininger έγραψε:
16 Μάιος 2022, 07:40
Γκιώνης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 07:34
Όσο και να τραβάνε τα βυζγιά τους οι μυτατσούδες,το νορμάλ στη Φύση δεν είναι η ομοφυλοφιλία :smt018
Δεν μας αφορά αυτό. Μας ενοχλεί μόνο όταν ξεπερνάνε τα όρια και προσπαθούν να επιβάλλουν κάτι.
Ο Καπουτζίδης, παρότι έχει αρχίσει τα τελευταία 2 χρόνια να τονίζει έντονα και συνεχώς το θέμα ακόμα και σε άσχετες φάσεις, δεν προσπαθεί να επιβάλλει κάτι. Ακόμα τουλάχιστον
Απ'τη στιγμή που γίνεται κουβέντα για σεξουαλικές προτιμήσεις, αυτό που έγραψα είναι σχετικό και αφορά όλους που συμμετέχουν ή απλά παρακολουθούν τη συζήτηση.Τα όρια του καθένα που αναφέρεις είναι σχετικά και σηκώνουν συζήτηση επίσης.
Γραμματέας του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14560
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 16 Μάιος 2022, 07:59

Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 22:19
Δεν τον χόρτασε η πούτσα και η επιτυχία φαίνεται ...:102:
:lol:
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Mel
Δημοσιεύσεις: 979
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2021, 18:04

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mel » 16 Μάιος 2022, 08:16

Ποιος είναι πάλι αυτός ο μαλακας;

Edit :οκ γιουροβιζιον διαβάζω και ελληνικές σειρές, συνεχίστε

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 16 Μάιος 2022, 08:32

Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 22:21


Όχι, αυτό καταλαβαίνει μόνο όποιος είναι πλεμπαρία-κοσμοπόλιταν-σουπερ Κατερίνα. Ο άνθρωπος σου λέει ότι δεν έχει σημασία ο σεξουαλικός του προσανατολισμός, αλλά το τί άνθρωπος είσαι και το τί καταφέρνεις στη ζωή σου.
Το να είσαι όμορφος ή έξυπνος πάντως δεν είναι και τόσο κάτι που έχεις επιτύχει στη ζωή σου αλλά μάλλον βιολογικό τζακποτ. Δεν είναι κάτι που μπορείς να πεις μπράβο σε κάποιον. Επιτυχημένος είναι. Εγώ αν το άφηνε εκεί (δλδ αν έλεγε ναι είμαι πουστης αλλά επιτυχημένος πουστης, εσύ τι έχεις κάνει στη ζωή σου?) θα έλεγα νταξ τον βουλωσε, τώρα με τα όμορφος έξυπνος κτλ ναι ακούγεται κάπως ιμο

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 16 Μάιος 2022, 09:15

απο τους ελαχιστους που ειναι απλως αξιοπρεπης ομοφυλοφυλος, και οχι πουστης, ξεφωνημενη αδερφη, κλπ.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14735
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Μάιος 2022, 11:38

Naida έγραψε:
16 Μάιος 2022, 00:01
Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:54
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:34

Σε τι ακριβώς σε επηρεάζει πως την βρίσκει ο άλλος σεξουαλικα στο κρεββάτι του;
Αυτό που επηρρεάζει είναι η εξάπλωση της τρέλλας, το ανώμαλο να θεωρείται φυσικό
Όταν λες εξαπλώνεται εννοείς οι άνθρωποι που είναι γκέι και το εκδηλώνουν γιατί αισθάνονται πιο άνετα να το εκδηλώσουν;
Θα προτιμούσες να το κρατάει μια ζωή κρυφό για να μην χαλάσει τι; τις ψευδαισθήσεις σας περί φυσιολογικού;
Εννοώ ότι αριστεροκορόιδα σαν εσένα αποδέχονται την ανωμαλία και η τρέλλα του ότι το μαύρο είναι άσπρο εξαπλώνεται.
Μετά τα κάνσελ και η αθεία είναι ευκολότερα
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 16 Μάιος 2022, 11:44

Όντως από τότε που μίλησε δημόσια έχει αναφερθεί αρκετές φορές στο συγκεκριμένο ζήτημα. Αλλά ο τρόπος που το κάνει δεν είναι προκλητικός. Ίσως το κάνει γιατί ξέρει ότι έξω υπάρχουν πολλά παιδιά σε μια ηλικία που δεν μπορούν να διαχειριστουν και πολλές φορές κατηγορούν τον ίδιο τους τον εαυτό.

Υπάρχει ο τρόπος του Βαλιανατου και ο τρόπος του Καπουτζίδη. Ο πρώτος με ενοχλεί. Ο δεύτερος καθολου
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14735
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Μάιος 2022, 11:45

Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:57
Έχεις δει κανένα να γίνεται γκέυ, επειδή γύρω του υπάρχουν γκέυ; ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ.
Έχω φίλη που ξεκίνησε στρέιτ και μόλις πήγε στην Αγγλία πλακώθηκε και φίλο γκέι μαμούχαλο που με το γκέινταρ ξεκωλιάστηκε.

Ένα σπρωξιματάκι ενθάρρυνσης έφτανε γιά να κυλήσουν στην άβυσσο
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 16 Μάιος 2022, 11:50

Μπίστης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 11:45
Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:57
Έχεις δει κανένα να γίνεται γκέυ, επειδή γύρω του υπάρχουν γκέυ; ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ.
Έχω φίλη που ξεκίνησε στρέιτ και μόλις πήγε στην Αγγλία πλακώθηκε και φίλο γκέι μαμούχαλο που με το γκέινταρ ξεκωλιάστηκε.

Ένα σπρωξιματάκι ενθάρρυνσης έφτανε γιά να κυλήσουν στην άβυσσο
Κάτι δεν πήγαινε καθόλου καλά με την φίλη σου. Εκτός και αν πιστεύεις ότι αν πας σε κάποιο μέρος που είναι πολύ μαζεμένοι, θα αρχίσεις να νοιώθεις μια ακαταμάχητη ανάγκη να γλύφεις πουτσες
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12800
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 16 Μάιος 2022, 11:51

Μπίστης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 11:45
Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:57
Έχεις δει κανένα να γίνεται γκέυ, επειδή γύρω του υπάρχουν γκέυ; ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ.
Έχω φίλη που ξεκίνησε στρέιτ και μόλις πήγε στην Αγγλία πλακώθηκε και φίλο γκέι μαμούχαλο που με το γκέινταρ ξεκωλιάστηκε.

Ένα σπρωξιματάκι ενθάρρυνσης έφτανε γιά να κυλήσουν στην άβυσσο
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Αλιόσα
Δημοσιεύσεις: 7315
Εγγραφή: 23 Ιουν 2021, 15:43
Phorum.gr user: Αλιόσα
Τοποθεσία: Βλαδιβοστόκ

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αλιόσα » 16 Μάιος 2022, 11:52

Με ποιον έχει σχέση ο Καπουτζίδης;

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7502
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 16 Μάιος 2022, 11:54

Otto Weininger έγραψε:
16 Μάιος 2022, 07:40
Γκιώνης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 07:34
Όσο και να τραβάνε τα βυζγιά τους οι μυτατσούδες,το νορμάλ στη Φύση δεν είναι η ομοφυλοφιλία :smt018
Δεν μας αφορά αυτό. Μας ενοχλεί μόνο όταν ξεπερνάνε τα όρια και προσπαθούν να επιβάλλουν κάτι.
Ο Καπουτζίδης, παρότι έχει αρχίσει τα τελευταία 2 χρόνια να τονίζει έντονα και συνεχώς το θέμα ακόμα και σε άσχετες φάσεις, δεν προσπαθεί να επιβάλλει κάτι. Ακόμα τουλάχιστον
Τοχει κουράσει τα τελευταία χρόνια όλο με αυτό ασχολείται την είδε ακτιβιστής κι αυτος
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rocco Siffredi την 16 Μάιος 2022, 11:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14735
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 16 Μάιος 2022, 11:54

Gewponos90 έγραψε:
16 Μάιος 2022, 11:50
Μπίστης έγραψε:
16 Μάιος 2022, 11:45
Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 23:57
Έχεις δει κανένα να γίνεται γκέυ, επειδή γύρω του υπάρχουν γκέυ; ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ.
Έχω φίλη που ξεκίνησε στρέιτ και μόλις πήγε στην Αγγλία πλακώθηκε και φίλο γκέι μαμούχαλο που με το γκέινταρ ξεκωλιάστηκε.

Ένα σπρωξιματάκι ενθάρρυνσης έφτανε γιά να κυλήσουν στην άβυσσο
Κάτι δεν πήγαινε καθόλου καλά με την φίλη σου.
Εννοείται πως είχε μιά τάση κυρίως γιατί είναι σνομπ και αντιδραστική. Βρέθηκε στο χύμα και και την πλακομουνίαση και ακολούθησε.

Ή θεωρείς πως δεν υπάρχουν σεξομόδες (και στους στρέιτ) που παρασύρουν ;
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3284
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 16 Μάιος 2022, 11:55

Πάλι τα ίδια ρε μαλάκες; Θα γίνεται gay άμα βλέπετε πολύ Lady Gaga;
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών