Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Μάιος 2022, 21:38

Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:36
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:27
Κέρνα πόνο Γιωργαρα τους κομολεξάρες.
Είναι καλός γιά τιβί παρουσιαστής αλλά μέτριος σεναριογράφος.

Πόνο θα μας κερνούσε όσο κάθε αμαρτωλός, στρέιτ ή γκέι
Αυτό που μας τα πρήζει είναι η επιμονή του να παρουσιάζει την πουστιά ως απλή σεξουαλική επιλογή
Κατατάσσεις τον εαυτό σου στους κομπλεξικούς από ότι αντιλαμβάνομαι. Καλό που κάνεις αυτοκριτική.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Σπύρος
Δημοσιεύσεις: 4418
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:50
Phorum.gr user: Σπυρος1
Τοποθεσία: έρημος
Επικοινωνία:

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπύρος » 15 Μάιος 2022, 21:40

attention whore
ΕΙΜΙ Η ΖΩΗ = ΙΗΣΟΥΣ = 888

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11534
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 15 Μάιος 2022, 21:41

Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 20:49
Δημοκράτης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 20:48
Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 20:46


Ή είσαι στραβός :003:
Έμπαινες καπουτζΙδη;
Αν ήθελε γυναίκες, καθόμανε ΑΝΕΤΑ. Να μπω όχι, διότι δεν έχω τέτοια γούστα.
Μήπως είναι μπαισεξουλας;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23242
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Μάιος 2022, 21:44

Μλκς ο άλλος που είπε τέτοιο πράγμα αλλά φάνηκε πως ο Καπουτζιδης ήθελε να δώσει τροφή για κουβέντα, άλλωστε έχει αναφερθεί σε αυτό αρκετές φορές. Αξιοπρεπής είναι πάντως, δεν έχει προκαλέσει.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29776
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 15 Μάιος 2022, 21:44

Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:36

αλλά μέτριος σεναριογράφος.
.
Ε όχι ρε φίλε. Έλεος. Έχει γράψει μία από τις καλύτερες και πιο πρωτότυπες σειρές που έχουν βγει στην ελληνική τηλεόραση.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7723
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 15 Μάιος 2022, 21:52

Ερμής έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:44
Μλκς ο άλλος που είπε τέτοιο πράγμα αλλά φάνηκε πως ο Καπουτζιδης ήθελε να δώσει τροφή για κουβέντα, άλλωστε έχει αναφερθεί σε αυτό αρκετές φορές. Αξιοπρεπής είναι πάντως, δεν έχει προκαλέσει.
Ειναι σημαντικό αυτά τα θέματα να συζητιούνται ανοιχτά. Υπάρχουν έφηβοι που περνάνε ψυχολογική κόλαση, δέχονται εκφοβισμό και κάποιες φορές φτάνουν μέχρι την αυτοκτονία. Πρέπει να ακούγεται οσο το δυνατόν περισσότερο οτι αυτό που τους συμβαίνει είναι κάτι το απολύτως φυσιολογικό.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Μάιος 2022, 22:04

Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:38
Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:36
Naida έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:27
Κέρνα πόνο Γιωργαρα τους κομολεξάρες.
Είναι καλός γιά τιβί παρουσιαστής αλλά μέτριος σεναριογράφος.

Πόνο θα μας κερνούσε όσο κάθε αμαρτωλός, στρέιτ ή γκέι
Αυτό που μας τα πρήζει είναι η επιμονή του να παρουσιάζει την πουστιά ως απλή σεξουαλική επιλογή
Κατατάσσεις τον εαυτό σου στους κομπλεξικούς από ότι αντιλαμβάνομαι. Καλό που κάνεις αυτοκριτική.
Απλώς σε αυτούς που εσύ χαρακτηρίζεις.
Ο Γιώργος είναι, αλλιως θα μας άφηνε στην ησυχία μας
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Μάιος 2022, 22:05

Otto Weininger έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:44
Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:36

αλλά μέτριος σεναριογράφος.
.
Ε όχι ρε φίλε. Έλεος. Έχει γράψει μία από τις καλύτερες και πιο πρωτότυπες σειρές που έχουν βγει στην ελληνική τηλεόραση.
Απορω ... :102:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Μάιος 2022, 22:08

gassim έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:52
Ερμής έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:44
Μλκς ο άλλος που είπε τέτοιο πράγμα αλλά φάνηκε πως ο Καπουτζιδης ήθελε να δώσει τροφή για κουβέντα, άλλωστε έχει αναφερθεί σε αυτό αρκετές φορές. Αξιοπρεπής είναι πάντως, δεν έχει προκαλέσει.
Ειναι σημαντικό αυτά τα θέματα να συζητιούνται ανοιχτά. Υπάρχουν έφηβοι που περνάνε ψυχολογική κόλαση, δέχονται εκφοβισμό και κάποιες φορές φτάνουν μέχρι την αυτοκτονία. Πρέπει να ακούγεται οσο το δυνατόν περισσότερο οτι αυτό που τους συμβαίνει είναι κάτι το απολύτως φυσιολογικό.
:fp:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 15 Μάιος 2022, 22:11

Otto Weininger έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:44
Μπίστης έγραψε:
15 Μάιος 2022, 21:36

αλλά μέτριος σεναριογράφος.
.
Ε όχι ρε φίλε. Έλεος. Έχει γράψει μία από τις καλύτερες και πιο πρωτότυπες σειρές που έχουν βγει στην ελληνική τηλεόραση.
Τι εννοείς Otto ;
Ότι σπαταλάς πολύτιμο χρόνο από τη ζωή σου για να βλέπεις σειρές στην ελληνική τηλεόραση ;
Δεν σε έχω για τόσο ρηχό τύπο :xena:

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30576
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 15 Μάιος 2022, 22:15

πάντως η δηλωσή του δεν ακούγεται και πολύ affirmative : είμαι αδερφή ΑΛΛΑ είμαι καλή έξυπνη και επιτυχημένη..
δηλαδή αν ήσουν αδερφή φτωχή κακιά και άσχημη θα είχαν δικιο να σε κράζουν?
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 15 Μάιος 2022, 22:19

dna replication έγραψε:
15 Μάιος 2022, 22:15
πάντως η δηλωσή του δεν ακούγεται και πολύ affirmative : είμαι αδερφή ΑΛΛΑ είμαι καλή έξυπνη και επιτυχημένη..
δηλαδή αν ήσουν αδερφή φτωχή κακιά και άσχημη θα είχαν δικιο να σε κράζουν?
Δεν τον χόρτασε η πούτσα και η επιτυχία φαίνεται ...:102:

Και φτιάχνεται να την λέει στους παντελήδες
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 15 Μάιος 2022, 22:21

dna replication έγραψε:
15 Μάιος 2022, 22:15
πάντως η δηλωσή του δεν ακούγεται και πολύ affirmative : είμαι αδερφή ΑΛΛΑ είμαι καλή έξυπνη και επιτυχημένη..
δηλαδή αν ήσουν αδερφή φτωχή κακιά και άσχημη θα είχαν δικιο να σε κράζουν?
Όχι, αυτό καταλαβαίνει μόνο όποιος είναι πλεμπαρία-κοσμοπόλιταν-σουπερ Κατερίνα. Ο άνθρωπος σου λέει ότι δεν έχει σημασία ο σεξουαλικός του προσανατολισμός, αλλά το τί άνθρωπος είσαι και το τί καταφέρνεις στη ζωή σου.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3946
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 15 Μάιος 2022, 22:30

Τι κομπλεξικός ρε σεις; Και λίγα λέει.

Έχει φάει χρόνια bullying, όπως τρώνε όλοι όσοι είναι "χοντροί", "σπυριάρηδες", "αδερφές", "ανδρογύναικα", "γύφτοι" και άλλα κοσμητικά.
Και παρ' όλα αυτά έσπασε ρεκόρ μετά από ρεκόρ φτιάχνοντας μερικές από τις καλύτερες και πλέον επιτυχημένες σειρές της ελληνικής τηλεόρασης. Κάνει την καύλα του, ασχολείται με τη Eurovision που τη λατρεύει, φτιάχνει σειρές, γράφει, σκηνοθετεί, και παράλληλα μιλά ανοιχτά για θέματα που είναι ακόμα ταμπού στο σιχαμένο πυρήνα της ελληνικής οικογένειας που ζέχνει σαπίλα από μακριά. Και κάποιες αμοιβάδες ακόμα νομίζουν ότι τον πληγώνει μια προσφώνηση τέτοια.

Όχι, δεν τον πληγώνει, αλλά συναισθάνεται ότι κάποιους άλλους τους πληγώνει. Και γι' αυτό μιλάει, σχολιάζει, δεν κρύβεται γιατί δεν υπάρχει κάτι για να κρυφτεί. Όπως δεν μας απασχολεί αν και από πού και πόσο σπάνια γαμάτε την γυναίκα σας, έτσι δεν μας απασχολούν οι αντίστοιχες συνήθειες του κάθε Καπουτζίδη. Κόμμον σενς.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Μάιος 2022, 22:33

Cecily Anne έγραψε:
15 Μάιος 2022, 19:34
Δε χρειάζεται να ακούσεις και να διαβάσεις τίποτα. Είναι κούκλος, είναι έξυπνος, είναι επιτυχημένος, έχει χιούμορ. Η μέση ελληνική ακρίδα τρώει μια π...α καπουτζίδικη στη μάπα στη σύγκριση.
Έτσι. Full support. Ο Καπουτζίδης είναι ό,τι καλύτερο, ευγενέστερο, πιο πολιτισμένο, μορφωμένο, έξυπνο και ανθρώπινο έχει να παρουσιάσει η ελληνική σόου μπιζ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών