φασιστεες κλεινουν το κεντρο της Αθηνας ..... ξανα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

φασιστεες κλεινουν το κεντρο της Αθηνας ..... ξανα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 02 Ιουν 2022, 22:50





αλλα οταν ερθει η νδ θα τα διορθωσει αυτα


τιμιε Fluffy γενναίε ΜπλεΜπουμπυς αξιόπιστε Μαδουραίος


Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: φασιστεες κλεινουν το κεντρο της Αθηνας ..... ξανα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 10 Ιουν 2022, 19:52

Παλιά λαμογιά αυτό.
Ένα βράδυ ήμουνα στην πλατεία Αττικής και ήθελα να πάρω το 1.
Μου λέει λοιπόν ο στατημάρχης τρόλλεϋ γιοκ, γιατί είναι η πορεία του Παναθηναϊκού.
Πράγματι ο Παναθηναϊκός είχε κερδίσει μία ξένη στο μπάσκετ και έγιναν κάποιοι πανηγυρισμοί, αλλά αυτό ήταν μία-μιάμιση ώρα πιό πριν.
Του λέω μεγάλε δεν το πιστεύω.
Ήταν εποχή γκραν πασόκ και μου λέει ο άλλος "ορίστε μας, εγώ είμαι στατημάρχης, τι θα πει δεν με πιστεύετε ;".
Του λέω έλα εδώ, θα μπούμε σε ένα cab και θα δούμε τι παίζει στην Ομόνοια. Το cab θα είναι σε ένα λεπτό εκεί και θα σε ξαναγυρίσω εγώ και μετά θα του πω να κάνει μεταβολή πάλι για να με πάει εμένα στην Καλλιθέα που θέλω να πάω, αλλά στοίχημα δέκα χιλιάρικα ότι θα είναι νεκροταφείο η Ομόνοια και η Αγίου Κωνσταντίνου και η Σταδίου.
Δε δέχτηκε φυσικά ο πρασινοguard. Πήρα το cab μόνος μου και πράγματι έφτασε στην Ομόνοια σε ένα λεπτό και πράγματι ήταν νεκροταφείο.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών