Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2032
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 10 Ιουν 2022, 19:54

Ποιοι/ποιες φοιτητές/φοιτήτριες αποφοιτούν πιο γρήγορα ή τα πάνε καλύτερα ; Οι ΔΑΠίτες ; Οι ΠΑΣΠίτες ; Οι αναρχικοί ; Υπάρχουν έρευνες ; :p2:

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 10 Ιουν 2022, 19:58

Στην εποχή μου οι δεξιοί σίγουρα και οι κεντρώοι.
'Ηταν και παιδιά μιλόρδων αρκετοί από τους δεξιούς που παίζει σημασία σίγουρα, αλλά η αριστεράντζα ήταν για γέλια λαίμαι.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 20304
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 10 Ιουν 2022, 20:08

Μάλλον όσοι απέχουν από τις εκλογές και ασχολούνται με το διάβασμα αντί για τις παρατάξεις.

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 10 Ιουν 2022, 20:09

wooded glade έγραψε:
10 Ιουν 2022, 19:58
Στην εποχή μου οι δεξιοί σίγουρα και οι κεντρώοι.
'Ηταν και παιδιά μιλόρδων αρκετοί από τους δεξιούς που παίζει σημασία σίγουρα, αλλά η αριστεράντζα ήταν για γέλια λαίμαι.
Εμένα οι γονείς μου που τελείωσαν Πανεπιστήμιο μετά το 1974, οργανωμένοι και στην παρανομία είχαν βαθμό 7.7 και 8.2.

Επομένως σταμάτα τις πίπες.

Από τα μέσα του 1980 η δαπ είχε πρόσβαση σε θέματα εξετάσεων, πάρε δώσε με δεξιούς καθηγητές κτλ.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Ποια παράταξη έχει υψηλότερες επιδόσεις στους βαθμούς στα πανεπιστημιακά μαθήματα ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 10 Ιουν 2022, 20:12

Крaсная армия έγραψε:
10 Ιουν 2022, 20:09
wooded glade έγραψε:
10 Ιουν 2022, 19:58
Στην εποχή μου οι δεξιοί σίγουρα και οι κεντρώοι.
'Ηταν και παιδιά μιλόρδων αρκετοί από τους δεξιούς που παίζει σημασία σίγουρα, αλλά η αριστεράντζα ήταν για γέλια λαίμαι.
Εμένα οι γονείς μου που τελείωσαν Πανεπιστήμιο μετά το 1974, οργανωμένοι και στην παρανομία είχαν βαθμό 7.7 και 8.2.

Επομένως σταμάτα τις πίπες.

Από τα μέσα του 1980 η δαπ είχε πρόσβαση σε θέματα εξετάσεων, πάρε δώσε με δεξιούς καθηγητές κτλ.
Υπάρχουν εξαιρέσεις αλλά το συριζαριό -ειδικά- είναι για να γελάμε.
Εγώ πάντως δεν μιλάω για Ελληνικά πανεπιστήμια.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών