κάντε κόρες

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7896
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 17 Ιουν 2022, 20:28

Gewponos90 έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:21
Εντάξει ναι. Σου είπα το σέβομαι με ότι έχεις διαγνωστεί. Εγώ έχω κατάθλιψη .
Περαστικά σου.
Η δική μου ψύχωση προήλθε από την υποψία ότι ένα καθίκι που είχε πάει με το μισό ανατολικό μπλόκ με εξέθεσε και το εκμεταλλεύτηκε και το γύναιό του για την ζωή του, διαδόθηκε παντού και στην δουλειά μου και στον περίγυρο, με αποτέλεσμα να εκμεταλλεύονται την κατάσταση και άλλα καθίκια και άλλα γύναια.
Αλλιώς θα είχα μια ομαλή ζωή, με ανθρώπους που συμπαθώ.
Αλήθεια ή όχι μπορεί να προκαλέσει ψύχωση.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 17 Ιουν 2022, 20:29

Μετά τα 18 οι κόρες μου ,ας κάνουν ό,τι θέλουν... αρκεί να μη ζω να τις δω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Ιουν 2022, 20:29

Antares έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:28
Gewponos90 έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:21
Εντάξει ναι. Σου είπα το σέβομαι με ότι έχεις διαγνωστεί. Εγώ έχω κατάθλιψη .
Περαστικά σου.
Η δική μου ψύχωση προήλθε από την υποψία ότι ένα καθίκι που είχε πάει με το μισό ανατολικό μπλόκ με εξέθεσε και το εκμεταλλεύτηκε και το γύναιό του για την ζωή του, διαδόθηκε παντού και στην δουλειά μου και στον περίγυρο, με αποτέλεσμα να εκμεταλλεύονται την κατάσταση και άλλα καθίκια και άλλα γύναια.
Αλλιώς θα είχα μια ομαλή ζωή, με ανθρώπους που συμπαθώ.
Αλήθεια ή όχι μπορεί να προκαλέσει ψύχωση.
δλδ ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 17 Ιουν 2022, 22:10

Στύγιος έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:19
Είστε ανώμαλοι , όσοι γράφετε στο νήμα κι έχω και 2 ανήλικες κόρες κι ανεβάζω πίεση , γαμημένοι ε γαμημένοι.
με το Πασοκ μπηκες στη δημοσιο
ειμαι σιγουρος

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 17 Ιουν 2022, 22:11

Κος Mike έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:10
Στύγιος έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:19
Είστε ανώμαλοι , όσοι γράφετε στο νήμα κι έχω και 2 ανήλικες κόρες κι ανεβάζω πίεση , γαμημένοι ε γαμημένοι.
με το Πασοκ μπηκες στη δημοσιο
ειμαι σιγουρος
Δεν έχει μπινελίκι ,πέρνα τον άλλο μήνα.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 17 Ιουν 2022, 22:40

Σκέφτομαι σε τι μπουρδελο πρέπει να έχει μεγαλώσει ο συγκεκριμένος που απειλεί.
Σκέφτομαι επίσης πως ακόμη και τώρα στα 40 παρά κάτι που είμαι αν έκανα κάτι αντίστοιχο και πήγαινε ο πατέρας της κοπέλας στον πατέρα μου με πατημένα 60 και του το έλεγε, το λιγότερο που είχα να αντιμετωπίσω ήταν μια πολύ καλή μπουνιά στα μούτρα και το χειρότερο να μου κολλήσει κανένα πιστόλι μέσα στο στόμα
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
έργο_μακέτο
Δημοσιεύσεις: 4355
Εγγραφή: 22 Σεπ 2021, 23:19
Phorum.gr user: έργο μακέτο

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από έργο_μακέτο » 17 Ιουν 2022, 23:35

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:12
έργο_μακέτο έγραψε:
17 Ιουν 2022, 19:18
Ο κόσμος, στο δρόμο για τον τερματισμό της πατριαρχίας, πρέπει να ξεπεράσει την παιδική αρρώστια που επιτάσει "γυναίκες a priori καλές, άντρες a priori κακοί".

Αυτή η ρομαντικοποίηση του αρχέτυπου της γυναίκας πηγάζει από το ρομαντισμό της μεσαιωνικής Γαλλίας και είναι άκρως πατριαρχική. Όσο πατριαρχικό είναι το να υποβαθμίζεις μια γυναίκα επειδή τη θεωρείς κατώτερη αλλό τόσο είναι και το να την υποστηρίζεις σαν ιππότης επειδή τη θεωρείς ευάλωτη και εκ φύσεως αδύναμη που χρήζει προστασίας.

Οι θεωρητικές φεμινίστριες τα συζητάνε αυτά. Ο μέσος άνθρωπος, φεμινιστής η μη, σκέφτεται ακόμα με όρους αντιδραστικούς και παραδοσιοκρατικούς.
αυτά τα λένε γελοίες βολεμενες φεμινίστριες που απλά ζηλεύουν και θέλουν να κάνουν κι αυτές τα ανδρικά καφριλικια. Εμείς τα αγορια που βιωσαμε από μέσα την αγορίστικη αθλιότητα στα σχολεία, στο χωριό, στον στρατό, με ξύλο, με μπουλιγνκ, με άθλια αστεία, με χλευασμός, με ανωριμότητα, με κτηνωδία, ξέρουμε πως μόνο η κοριτσίστικη ευαισθησία και το live and let live μπορει να βελτιώσει το κόσμο. Ο φρικαλεος αγελαιος νιτσεικος αγορανδρικος κόσμος, πρέπει να τελειώσει. Τον τρώμε, και στο διαδίκτυο, με 95% από τα διάφορα ηλίθια αγελάια καφροτρολια, είναι ανήλικα μαλακιστηρια αγοράκια, βλέπε online video game σαπίλα. Και μη μιλήσουμε για το έγκλημα τι γίνεται, βλέπουμε τα διάφορα κατορθώματα του κάθε οργισμένου παθιασμένου άνδρα καθημερινως. Λίγο να χάσει το έλεγχο, βγαίνει ο ίδιος εκτός ελέγχου. Όσο για το τραπ, απλά έβγαλε τον πραγματικό εφηβικο ανώριμο εαυτό του, χωρίς φτασιδια, γι αυτό μιλάμε για αυθεντικό εμετό. Τουλάχιστον οι παλιοί ετζλορντ είχαν και ένα χαρακτήρα, μια ανωριμότητα ενδιαφερουσα. Πάει κι αυτο, δεν προσφέρουμε τίποτα.
Σε τι αναφέρεσαι;
- Have you been to Samos ?
- Yes, I was one of the first.
- No, you have not been to Samos!
- Yes I have!
- Look, you are not here today to insult me.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 18 Ιουν 2022, 00:00

Αγις έγραψε:
17 Ιουν 2022, 19:28
η αληθεια ειναι πως τα κοριτσια ειναι υπεροχα πλασματα - η χαρα της ζωης - χαιρεσαι να τα μεγαλωνεις
τα αγορια ειναι μπουφοι κ σπασικλια -μονο η μανα τους τα γουσταρει
Έχω δύο κόρες και ένα γιο.
Όσο ήταν μικρά δεν είχα ιδιαίτερη προτίμηση,άλλες φορές μου άρεσε να είμαι με τη μεγάλη,άλλες με το γιο,άλλες με τη μικρή,ή και με τα τρία μαζί.
Τα κορίτσια σε βλέπουν και λίγο σαν σούπερμαν ή σαν τον άντρα που θα ήθελαν να έχουν στη ζωή τους (εννοώ να τις αγαπάει τόσο πολύ) ενώ το αγόρι θα σου πει και καμμιά βρισιά στο άσχετο.
Πάντως "πριγκίπισσες" δεν τις είχα ποτέ.Τις ήθελα προσγειωμένες.
Ευτυχώς ο γιος μας βγήκε σοβαρό παιδί,ούτε μηχανάκια,ούτε μπάλες και γήπεδα,ούτε τίποτα τρομερές "αλητείες",τα δε κορίτσια,εντελώς κομ-ιλ-φω,μια χαρά.
Όταν φύγει και η μικρή από το σπίτι του χρόνου,θα νιώσουμε κάπως εγώ και η γυναίκα :a040:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 18 Ιουν 2022, 00:05

Στύγιος έγραψε:
17 Ιουν 2022, 20:29
Μετά τα 18 οι κόρες μου ,ας κάνουν ό,τι θέλουν... αρκεί να μη ζω να τις δω.
Σιγά ρε κι εσύ,μην κολλάς με αντιλήψεις του 1800.
Οι γυναίκες σήμερα δεν μας βλέπουν καν.
Πάντως όταν ενηλικιωθούν,θα δεις ότι θα τις βλέπεις με άλλο μάτι και θα ανησυχείς γι'αυτές λιγότερο από όσο ανησυχούσες όταν τις είχες υπό την "επίβλεψή" σου.
Εγώ φοβίες του τύπου "μην μπλέξουν με κανέναν μαλάκα" δεν τις είχα ποτέ,σπαθί σου λέω,διότι όταν ήμουν στην ηλικία τους ήμουν ο αντίστοιχος μαλάκας που ερωτοτροπούσε με την κόρη κάποιου στην ηλικία που είμαι τώρα.
Κύκλος είναι και συν τοις άλλοις,όλες οι γυναίκες είναι .........,με την καλή την έννοια :003:

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25529
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 18 Ιουν 2022, 00:58

Antares έγραψε:
17 Ιουν 2022, 16:52
Αν το έκανε στην ανιψιά μου θα τον έκανα τόπι στο ξύλο, αυτόν και όλο του το σόι. :011:
Μια χαρα τις αρπαζες απο τον 17χρονο. Εχουν και δυναμη, και ταχυτητα, και το κυριοτερο καθε μερα πλακωνονται στο ξυλο με ομοιους τους. Υπαρχει μια παραβατικοτητα ανηλικων που μονο πλακα δεν εχει. Αστα τα βλεπω στη γειτονια μου.
Ο πατερας αυτος εκανε το καλυτερο που πηγε στο τμημα εκβιαστων. Και ελπιζω οι δικαστες να το δουν με την πρεπουσα σοβαροτητα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 01:04

ειναι cuck να κανεις κορη :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 18 Ιουν 2022, 01:06

πριν λιγο στο twiter μια κοπελιτσα μας ειπε καληνυχτα με φωτο με κατεβασμενο το φερμουαρ του παντελονιου της δειχνοτας το βρακακι της


#καντε κορες

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 01:06

Ερμής έγραψε:
17 Ιουν 2022, 22:40
Σκέφτομαι σε τι μπουρδελο πρέπει να έχει μεγαλώσει ο συγκεκριμένος που απειλεί.
Σκέφτομαι επίσης πως ακόμη και τώρα στα 40 παρά κάτι που είμαι αν έκανα κάτι αντίστοιχο και πήγαινε ο πατέρας της κοπέλας στον πατέρα μου με πατημένα 60 και του το έλεγε, το λιγότερο που είχα να αντιμετωπίσω ήταν μια πολύ καλή μπουνιά στα μούτρα και το χειρότερο να μου κολλήσει κανένα πιστόλι μέσα στο στόμα
οι μονογονεικες οικογενεις η οι οικογενειες στις οποιες δεν ειναι κυριαρχος ο πατερας σε ολα τα επιπεδα επιτρεπουν στην εκδηλωση εγκληματικων συμπεριφορων

ειδατε λοιπον ο γυναικοκεντρικος καζινοκαπιταλισμος? :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 18 Ιουν 2022, 01:06

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
18 Ιουν 2022, 01:04
ειναι cuck να κανεις κορη :102:
:smt023

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: κάντε κόρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 01:09

Κος Mike έγραψε:
18 Ιουν 2022, 01:06
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
18 Ιουν 2022, 01:04
ειναι cuck να κανεις κορη :102:
:smt023
για ολες αυτες τις εγκληματικες ενεργειες και για τις παραπλησιες που θα ερθουν ευθυνεται η αγαμια των ανδρων :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών