η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 19 Ιουν 2022, 20:45

stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:42
Κος Mike έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:41



που ειναι οι αριστεροι να φωναξουν ΕΞΩ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΑΠ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΑΣ
ωστε οι δολοφονοι να μεναν ελευθεροι?
Δεν ξέρω που είναι αυτοί οι αριστεροί.
Ξέρω ότι τις γυναίκες μας ξεκάνουν πρώτοι και χειρότεροι οι ηλίθιοι ελληναράδες.
αντε να μαθεις

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 19 Ιουν 2022, 20:47

Κος Mike έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:45
stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:42
Κος Mike έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:41



που ειναι οι αριστεροι να φωναξουν ΕΞΩ ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΑΠ ΤΙΣ ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΜΑΣ
ωστε οι δολοφονοι να μεναν ελευθεροι?
Δεν ξέρω που είναι αυτοί οι αριστεροί.
Ξέρω ότι τις γυναίκες μας ξεκάνουν πρώτοι και χειρότεροι οι ηλίθιοι ελληναράδες.
αντε να μαθεις
Δεν με απασχολεί.
Η συζήτησή μας αφορά τους ηλίθιους ελληναράδες που σκοτώνουν τις ελληνίδες και συνήθως δείχνουν με το άλλο χέρι (όχι αυτό που κρατά το μαχαίρι) τους μετανάστες.

Όσο χάνουμε ελληνίδες εσύ ψάχνε που βρίσκονται οι αριστεροί...

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 19 Ιουν 2022, 20:50

stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:47

Δεν με απασχολεί.
απασχολει τις γυναικες που σκοτωθηκαν ομως

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Ιουν 2022, 20:53

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2022, 17:45
Όχι βρε, λέω αφού η εθνικότητα σημαίνει βιαστής, Πακιστανός =βιαστής και αφού υπάρχουν και Έλληνες βιαστές άρα Έλληνας =;
Eγώ έχω μια πρόταση που συνδυάζει οικονομία και κοινωνική επιμόρφωση.

Δεν ξέρω την περιοχή που μένεις αλλά ξέρω ότι οι περιοχές που ζουν πολλοί Πακιστανοί και άλλες αντιχριστιανικές/προοδευτικές εθνικότητες είναι αρκετά πιο φτηνές. Και όλες είναι κοντά σε μετρό, δεν θα ταλαιπωρηθείς με συγκοινωνία. Αν τις θεωρείς το ίδιο ασφαλείς γιατί δεν το επιχειρείς ώστε να δώσεις εσύ λύση στην εξίσωση; Έτσι ως εμπειρία βρε παιδί μου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 19 Ιουν 2022, 20:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 19 Ιουν 2022, 20:54

Κος Mike έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:50
stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:47

Δεν με απασχολεί.
απασχολει τις γυναικες που σκοτωθηκαν ομως
:fp:
Είσαι εξαιρετικά μακάβριος τύπος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Ιουν 2022, 20:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:53
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2022, 17:45
Όχι βρε, λέω αφού η εθνικότητα σημαίνει βιαστής, Πακιστανός =βιαστής και αφού υπάρχουν και Έλληνες βιαστές άρα Έλληνας =;
Eγώ έχω μια πρόταση που συνδυάζει οικονομία και κοινωνική επιμόρφωση.

Δεν ξέρω την περιοχή που μένεις αλλά ξέρω ότι οι περιοχές που ζουν πολλοί Πακιστανοί και άλλες αντιχριστιανικές/προοδευτικές εθνικότητες είναι αρκετά πιο φτηνές. Και όλες είναι κοντά σε μετρό, δεν θα ταλαιπωρηθείς με συγκοινωνία. Αν τις θεωρείς το ίδιο ασφαλείς γιατί δεν το επιχειρείς ώστε να δώσεις εσύ λύση στην εξίσωση; Έτσι ως εμπειρία βρε παιδί μου.
Τι σχέση έχει αυτό Γαλουκα; παραβατικες συμπεριφορές από μετανάστες και μη και γκέτο υπάρχει και στο κέντρο και στο Ζεφείρι και στη Μύκονο κτλ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 19 Ιουν 2022, 20:59

stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:54
Κος Mike έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:50
stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:47

Δεν με απασχολεί.
απασχολει τις γυναικες που σκοτωθηκαν ομως
:fp:
Είσαι εξαιρετικά μακάβριος τύπος.
:sal9::sal9::sal9::sal9:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 19 Ιουν 2022, 20:59

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:53
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2022, 17:45
Όχι βρε, λέω αφού η εθνικότητα σημαίνει βιαστής, Πακιστανός =βιαστής και αφού υπάρχουν και Έλληνες βιαστές άρα Έλληνας =;
Eγώ έχω μια πρόταση που συνδυάζει οικονομία και κοινωνική επιμόρφωση.

Δεν ξέρω την περιοχή που μένεις αλλά ξέρω ότι οι περιοχές που ζουν πολλοί Πακιστανοί και άλλες αντιχριστιανικές/προοδευτικές εθνικότητες είναι αρκετά πιο φτηνές. Και όλες είναι κοντά σε μετρό, δεν θα ταλαιπωρηθείς με συγκοινωνία. Αν τις θεωρείς το ίδιο ασφαλείς γιατί δεν το επιχειρείς ώστε να δώσεις εσύ λύση στην εξίσωση; Έτσι ως εμπειρία βρε παιδί μου.
Για τον ίδιο λόγο που δεν θα πήγαινε εύκολα σε μία συνοικία πχ. κινέζων, αργεντίνων, εσκιμώων κλπ.
Για τον ίδιο λόγο που ο κινέζος δεν θα έρχονταν σε μία συνοικία ελλήνων στο Πεκίνο.

Το πρόβλημα δεν είναι το γιατί δεν έχεις εύκολα εμπιστοσύνη σε κάτι που δεν γνωρίζεις, αλλά το ότι έχεις υπερβολική εμπιστοσύνη σε κάτι που νομίζεις ότι γνωρίζεις.

18 γυναικοκτονίες το τελευταίο 7 μηνο στην Ελλάδα.
Όχι από άγνωστους αλλά από συντρόφους, συζύγους. Όχι σε περίεργες συνοικίες αλλά σε "καθώς πρέπει" σπίτια.

Αν έχεις κόρη επομένως καλά θα κάνεις να ανησυχείς για τις σχέσεις της, περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Για τους ντόπιους μαντραχαλάδες που θα σου τη στείλουν στον άλλο κόσμο επειδή δεν μπορούν να μαζέψουν το υπερτροφικό τους εγώ.

Άβαταρ μέλους
Κος Mike
Δημοσιεύσεις: 1229
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 23:42

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κος Mike » 19 Ιουν 2022, 21:00

Naida έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:57

Τι σχέση έχει αυτό Γαλουκα; παραβατικες συμπεριφορές από μετανάστες και μη και γκέτο υπάρχει και στο κέντρο και στο Ζεφείρι και στη Μύκονο κτλ.
:sal9::sal9::sal9::sal9::sal9:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 19 Ιουν 2022, 21:02

Mike.
24 γράμματα σου έδωσε το ελληνικό αλφάβητο.
Δοκίμασε να τα χρησιμοποιήσεις, για αλλαγή. Δες το ως σπάσιμο της ρουτίνας, ως ένα διάλειμμα από τη Γραμμική Α.



Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: η κυρία Αφροδίτη Λατινοπούλου ξεσκεπάζει το ασχημο πρόσωπο της αριστερας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Ιουν 2022, 21:32

stavmanr έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:59
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Ιουν 2022, 20:53
Naida έγραψε:
19 Ιουν 2022, 17:45
Όχι βρε, λέω αφού η εθνικότητα σημαίνει βιαστής, Πακιστανός =βιαστής και αφού υπάρχουν και Έλληνες βιαστές άρα Έλληνας =;
Eγώ έχω μια πρόταση που συνδυάζει οικονομία και κοινωνική επιμόρφωση.

Δεν ξέρω την περιοχή που μένεις αλλά ξέρω ότι οι περιοχές που ζουν πολλοί Πακιστανοί και άλλες αντιχριστιανικές/προοδευτικές εθνικότητες είναι αρκετά πιο φτηνές. Και όλες είναι κοντά σε μετρό, δεν θα ταλαιπωρηθείς με συγκοινωνία. Αν τις θεωρείς το ίδιο ασφαλείς γιατί δεν το επιχειρείς ώστε να δώσεις εσύ λύση στην εξίσωση; Έτσι ως εμπειρία βρε παιδί μου.
Για τον ίδιο λόγο που δεν θα πήγαινε εύκολα σε μία συνοικία πχ. κινέζων, αργεντίνων, εσκιμώων κλπ.
Για τον ίδιο λόγο που ο κινέζος δεν θα έρχονταν σε μία συνοικία ελλήνων στο Πεκίνο.

Το πρόβλημα δεν είναι το γιατί δεν έχεις εύκολα εμπιστοσύνη σε κάτι που δεν γνωρίζεις, αλλά το ότι έχεις υπερβολική εμπιστοσύνη σε κάτι που νομίζεις ότι γνωρίζεις.

18 γυναικοκτονίες το τελευταίο 7 μηνο στην Ελλάδα.
Όχι από άγνωστους αλλά από συντρόφους, συζύγους. Όχι σε περίεργες συνοικίες αλλά σε "καθώς πρέπει" σπίτια.

Αν έχεις κόρη επομένως καλά θα κάνεις να ανησυχείς για τις σχέσεις της, περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Για τους ντόπιους μαντραχαλάδες που θα σου τη στείλουν στον άλλο κόσμο επειδή δεν μπορούν να μαζέψουν το υπερτροφικό τους εγώ.
Δεν έχω κόρη αλλά και να είχα δεν υπήρχε ουδείς λόγος να της πω να προσέχει. Σιγά μην της στερούσα την ελευθερία της. Θα της έλεγα να πήγαινε όπου γούσταρε, να φόραγε ό,τι γούσταρε και να κουνιόταν όσο γούσταρε ακόμα και σε κάποιο παράδρομο της Κυψέλης. Και στην τελική, αν πήγαινε σε κάποιο μπαρ κι έπινε κάποια ποτηράκια παραπάνω και γούσταρε να πάει να δει ανατολή στο σούνιο με το αμάξι του τύπου που γνώρισε στο μπαρ, θα της έλεγα εγώ να μην πάει; Να κόψει το λαιμό του το ελληναριό και να σταθεί κύριος. Δική του δουλειά είναι να προσέχει, όχι της κόρης μου. Άντε γιατί τα πήρα τώρα με το θράσος των ελληναράδων.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών