17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3164
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 21 Ιουν 2022, 00:59

Αγις έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:52
vag_el έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:49
Αγις έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:46


που την διεκρινες την αγενεια ;
οποιος οποια λεει μαλακιες κερδιζει την αντιμετωπιση που του αξιζει
εκτος αν εννοεις πως επειδη ειναι γυναικα θα πρεπει να κανουμε διακρισεις
Προσωπικά διακρίνω αγένεια στις εκφράσεις σας,αλλά ιδιαίτερα με τη Νάιδα γίνεστε ακόμα πιο σκληρός.
Δεν εννόησα κάτι.
αναφαιρετο δικαιωμα σας η διαμορφωση αποψης - σας ευχαριστω για τον πολιτισμενο διαλογο
Aκριβώς,ταυτιστήκατε με το νόημα της συζήτησης,
έτσι και η Νάιδα ασχέτως του σωστού ή του λάθους της ,μπορεί να εκφράζει την άποψή της.
:P

Ευχαριστώ κι εγώ επίσης
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 21 Ιουν 2022, 01:02

vag_el έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:59
Αγις έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:52
vag_el έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:49


Προσωπικά διακρίνω αγένεια στις εκφράσεις σας,αλλά ιδιαίτερα με τη Νάιδα γίνεστε ακόμα πιο σκληρός.
Δεν εννόησα κάτι.
αναφαιρετο δικαιωμα σας η διαμορφωση αποψης - σας ευχαριστω για τον πολιτισμενο διαλογο
Aκριβώς,ταυτιστήκατε με το νόημα της συζήτησης,
έτσι και η Νάιδα ασχέτως του σωστού ή του λάθους της ,μπορεί να εκφράζει την άποψή της.
:P

Ευχαριστώ κι εγώ επίσης
φυσικα κ μπορει κ λαμβανει την πρεπουσα απαντηση - αντιμετωπιση
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3164
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 21 Ιουν 2022, 01:07

Εντάξει,αλλά συνήθως η αγένεια δεν συμπεριλαμβάνεται στον σωστό τρόπο αντιμετώπισης ενός συνανθρώπου μας ή της διαπαιδαγώγησης.
Αντιθέτως ,........,η σωστή αντίληψη είναι το να συνεισφέρουμε σε έναν άνθρωπο ώστε να δεί το λάθος του.
Αλλωστε δε σας τιμά το να γίνεστε αγενής ,πόσο μάλλον με μια κυρία.
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 21 Ιουν 2022, 01:15

vag_el έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:07
Εντάξει,αλλά συνήθως η αγένεια δεν συμπεριλαμβάνεται στον σωστό τρόπο αντιμετώπισης ενός συνανθρώπου μας ή της διαπαιδαγώγησης.
Αντιθέτως ,........,η σωστή αντίληψη είναι το να συνεισφέρουμε σε έναν άνθρωπο ώστε να δεί το λάθος του.
Αλλωστε δε σας τιμά το να γίνεστε αγενής ,πόσο μάλλον με μια κυρία.
αυτο ηταν για να τσιμπησω ; :smt005:

ας ξαναγραψω πως η Ναιδα τρολλαρμενιζει - γραφει τα '' δικα ''της για μαλαγρα - παρασυρει τους παντες να προσπαθουν να την αντιμετωπισουν με επιχειρηματα κ λογικη ενω σκαει στα γελια οσο συνεχιζουν την απελπιδα προσπαθεια τους
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 21 Ιουν 2022, 01:21

Το να βλέπεις τα 2 βλαμμένα να τσακώνονται το λες και απόλαυση.
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας



Άβαταρ μέλους
vag_el
Δημοσιεύσεις: 3164
Εγγραφή: 12 Ιαν 2021, 01:00
Phorum.gr user: vag_el

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vag_el » 21 Ιουν 2022, 01:24

Αγις έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:15
vag_el έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:07
Εντάξει,αλλά συνήθως η αγένεια δεν συμπεριλαμβάνεται στον σωστό τρόπο αντιμετώπισης ενός συνανθρώπου μας ή της διαπαιδαγώγησης.
Αντιθέτως ,........,η σωστή αντίληψη είναι το να συνεισφέρουμε σε έναν άνθρωπο ώστε να δεί το λάθος του.
Αλλωστε δε σας τιμά το να γίνεστε αγενής ,πόσο μάλλον με μια κυρία.
αυτο ηταν για να τσιμπησω ; :smt005:

ας ξαναγραψω πως η Ναιδα τρολλαρμενιζει - γραφει τα '' δικα ''της για μαλαγρα - παρασυρει τους παντες να προσπαθουν να την αντιμετωπισουν με επιχειρηματα κ λογικη ενω σκαει στα γελια οσο συνεχιζουν την απελπιδα προσπαθεια τους

Συγνώμη αλλά μου φαίνονται κινέζικα αυτά (τρολλαρμενίζει-μαλάγρα) κτλ.
Πάντως έχετε προσωπικά απο ο,τι καταλαβαίνω και καλά θα είναι να τα λύσετε με τον διάλογο,διαφορετικά θα κονταροχτυπιέστε για αιώνες και θα ανοίγετε πληγές ο ένας στον άλλο.

Καλό βράδυ
όλοι μαζί γινήκαμε συρφετός,
γυρεύοντας ομοιοκαταληξία
μια τόσο ευγενικιά φιλοδοξία
έγινε της ζωής μας ο σκοπός

Κ.Καρυωτάκης

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 21 Ιουν 2022, 01:30

Naida έγραψε:
20 Ιουν 2022, 23:14
Ας κοιτάξουμε εδώ ευθεία την ιστορία(αν ισχύει ότι έχει γραφτεί).

Έχουμε μια τύπισσα που πήγε με έναν 17 χρόνο. Ανήλικο. Το τονίζω. Ανήλικο.
Οι γνωστοί εδώ του φόρουμ θα ελεγαν "πω ο πιτσιρικάς έζησε το όνειρο του, φαντασίωση με το milf μάνα του συμμαθητή" και μπράβο τους κτλ
Όμως τυγχάνει ο γιος να μαθαίνει τι έγινε (αν ισχύει) και να τον ζόριζει ψυχολογικά που η μάνα του πήγε με τον συμμαθητή του και αντιδράει το εγώ του.
Και οι γνωστοί εδώ ταυτίζονται μαζί του και αρχίζουν τα καλά την έκανε την μάνα του και την ξυλοκόπησε την κάργια κτλ κτλ
Μπλοκάρισμα τα αρσενικά.
Δεν βαζεις το παραγοντα οτι ειναι συμμαθητες και απο Σεπτεμβριο θα ειναι περιγελος σε ολο το σχολειο γιατι ο φιλος του πηδηξε την μανα του

με τι ψυχολογια θα συνεχισει ο γιος της ;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24717
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 21 Ιουν 2022, 01:32

Cecily Anne έγραψε:
21 Ιουν 2022, 00:25
Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιουν 2022, 23:15
Πότε θα το κάνουν επεισόδιο στις οικογενειακές ιστορίες;
Καλά, πριν κάνα τρίμηνο (στο περίπου) ακούω από δίπλα φωνές "με τηνννννν αδερφήηηη μου πήγες ρεε" και διάφορα τέτοια. Εγώ κόκκαλο, μιλάμε για σουρεαλιστικές στιγμές. Γυρνάει στο σπίτι το έτερον ήμισυ και μου λέει "καλά χαμός έξω από το σπίτι με τις κάμερες". "Την έσφαξε λέω έντρομη;;;;" "Όχι, μου λέει χαμπάρι δεν πήρες;;; Γυρίζουν επεισόδιο οικογενειακές ιστορίες." :smt005::smt005::smt005:
Εγώ θα ζητούσα να παίξω
Χωρις μισθό, έτσι για την συμμετοχή στο αριστουργημα

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 21 Ιουν 2022, 01:33

killzone έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:30
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2022, 23:14
Ας κοιτάξουμε εδώ ευθεία την ιστορία(αν ισχύει ότι έχει γραφτεί).

Έχουμε μια τύπισσα που πήγε με έναν 17 χρόνο. Ανήλικο. Το τονίζω. Ανήλικο.
Οι γνωστοί εδώ του φόρουμ θα ελεγαν "πω ο πιτσιρικάς έζησε το όνειρο του, φαντασίωση με το milf μάνα του συμμαθητή" και μπράβο τους κτλ
Όμως τυγχάνει ο γιος να μαθαίνει τι έγινε (αν ισχύει) και να τον ζόριζει ψυχολογικά που η μάνα του πήγε με τον συμμαθητή του και αντιδράει το εγώ του.
Και οι γνωστοί εδώ ταυτίζονται μαζί του και αρχίζουν τα καλά την έκανε την μάνα του και την ξυλοκόπησε την κάργια κτλ κτλ
Μπλοκάρισμα τα αρσενικά.
Δεν βαζεις το παραγοντα οτι ειναι συμμαθητες και απο Σεπτεμβριο θα ειναι περιγελος σε ολο το σχολειο γιατι ο φιλος του πηδηξε την μανα του

με τι ψυχολογια θα συνεχισει ο γιος της ;
Απλα αλλαζοντας σχολειο τυπε μου. :102:

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 21 Ιουν 2022, 01:40

plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:33
killzone έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:30
Naida έγραψε:
20 Ιουν 2022, 23:14
Ας κοιτάξουμε εδώ ευθεία την ιστορία(αν ισχύει ότι έχει γραφτεί).

Έχουμε μια τύπισσα που πήγε με έναν 17 χρόνο. Ανήλικο. Το τονίζω. Ανήλικο.
Οι γνωστοί εδώ του φόρουμ θα ελεγαν "πω ο πιτσιρικάς έζησε το όνειρο του, φαντασίωση με το milf μάνα του συμμαθητή" και μπράβο τους κτλ
Όμως τυγχάνει ο γιος να μαθαίνει τι έγινε (αν ισχύει) και να τον ζόριζει ψυχολογικά που η μάνα του πήγε με τον συμμαθητή του και αντιδράει το εγώ του.
Και οι γνωστοί εδώ ταυτίζονται μαζί του και αρχίζουν τα καλά την έκανε την μάνα του και την ξυλοκόπησε την κάργια κτλ κτλ
Μπλοκάρισμα τα αρσενικά.
Δεν βαζεις το παραγοντα οτι ειναι συμμαθητες και απο Σεπτεμβριο θα ειναι περιγελος σε ολο το σχολειο γιατι ο φιλος του πηδηξε την μανα του

με τι ψυχολογια θα συνεχισει ο γιος της ;
Απλα αλλαζοντας σχολειο τυπε μου. :102:
πιστεψε με δεν ειναι τοσο ευκολο να αλλαζεις σχολειο ετσι απλα....ποσο μαλλον οταν ζουμε στην εποχη των σοσιαλ μιντια

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 21 Ιουν 2022, 01:49

killzone έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:40
plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:33
killzone έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:30


Δεν βαζεις το παραγοντα οτι ειναι συμμαθητες και απο Σεπτεμβριο θα ειναι περιγελος σε ολο το σχολειο γιατι ο φιλος του πηδηξε την μανα του

με τι ψυχολογια θα συνεχισει ο γιος της ;
Απλα αλλαζοντας σχολειο τυπε μου. :102:
πιστεψε με δεν ειναι τοσο ευκολο να αλλαζεις σχολειο ετσι απλα....ποσο μαλλον οταν ζουμε στην εποχη των σοσιαλ μιντια
Του θιξανε την τιμη και την υποληψη κλασικοι ελληνιαρηδες και κατα τ' αλλα αυτοαποκαλουμαστε κι ευρωπαιοι να πουμε. :50aris:

Άβαταρ μέλους
killzone
Δημοσιεύσεις: 5616
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 15:41

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από killzone » 21 Ιουν 2022, 05:04

plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:49
killzone έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:40
plouf έγραψε:
21 Ιουν 2022, 01:33


Απλα αλλαζοντας σχολειο τυπε μου. :102:
πιστεψε με δεν ειναι τοσο ευκολο να αλλαζεις σχολειο ετσι απλα....ποσο μαλλον οταν ζουμε στην εποχη των σοσιαλ μιντια
Του θιξανε την τιμη και την υποληψη κλασικοι ελληνιαρηδες και κατα τ' αλλα αυτοαποκαλουμαστε κι ευρωπαιοι να πουμε. :50aris:
Ειμαι σιγουρος οτι στο μεσεντζερ παιχτηκε πολυ οτι "η μανα σου πηδηχτηκε με τον φιλο σου" κ που ξερεις...ισως να παιχτηκε κανα βιντεακι

Γι'αυτο λεω πλεον μονοδρομος ειναι ενας 3ος Π.Π μπας κ ερθετε ολοι στα συγκαλα σας :smt047

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7224
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: 17χρονος ξυλοκόπησε την μάνα του γιατί πηδιοταν με συμμαθητή του και πρόσβαλε τον ανάπηρο πατέρα του.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 21 Ιουν 2022, 05:32

Πηδιουνται σαν κουνελες τωρα, ενω εμεις στα 17 μας τον παιζαμε με Αννα Μαρια Λογοθετη, Μενεγακη και Ελενα Ακριτα.

Πως αλλαζουν οι εποχες ρε πουστη μου...
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών