Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 29 Ιουν 2022, 11:03

O I έγραψε:
29 Ιουν 2022, 10:51
George_V έγραψε:
29 Ιουν 2022, 10:14
O I έγραψε:
29 Ιουν 2022, 10:08

Υπάρχει και νόμος για το βίντεο που τράβηξε ο νεαρός:


Σε κάθε περίπτωση, αν το βίντεο δείχνει την κοπέλα με το τοπάκι δημόσια είναι από μόνο του ανήθικο από τον νεαρό και εκθέτει τη νεαρή, ονομαστικά μάλιστα.
Επίσης, μήπως ξέρουμε την ηλικία τού προχωκάγκουρα και τής νεαρής και αν ανέβασε χωρίς κάλυψη το βίντεο σε μέσα κοινωνικής δικτύωσης;

.,
Kατσε ρε ΟΙ... Απο ποτε ενα βιντεο με μια κοπελα που φοραει τοπ ειναι ανηθικο? Ντυμενη ειναι δεν ειναι ξεβρακωτη.

Δλδ το Μυκονος TV που σου μοστραρει κατι ξωβυζες στο Σουπερ Παρανταις και στα στενακια τι ειναι δλδ?
1Δεν τη ρώτησε για να την δημοσιεύσει (αν τη δημοσίευσε ρωτάω)

2Προσβολή των προσώπων που εκθέτει, αν δε βάζει κάλυψη στα πρόσωπα.
Τα δε ξώβυζα εν ώρα που παρακολουθούν παιδιά κάτω των 16 ετών, πρόκληση για μήνυση (άλλο αν δεν γίνεται ή δεν ακούγεται ότι έγινε μήνυση στο κανάλι).

Ο.Ι.
1. Για αυτο εριξε μωσαικο

2. Για ριξε μια ματια σε τηλεοραση και ιντερνετ. Παντου ξωβυζα βλεπεις. Π.χ. σε πρωιναδικο προ ολιγου ειχε ζωντανη συνδεση με παραλια οπου εβλεπες κωλους και βυζια (εντος μπικινιων προφανως) και δεν τρεχει καστανο.

Οκ καλο ειναι να ειμαστε λιγο εγκρατεις και να μη κυκλοφορουμε ξεβρακωτοι δημοσιως αλλα ενα μαγιο/παρεο μπορουμε να το δεχτουμε.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 29 Ιουν 2022, 11:17

mao mao έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:31
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:23


Και επειδή είναι παράλογο το κτελ Ξάνθης πρέπει όλοι να ακολουθήσουν το παράλογο; είναι δυνατόν να γίνεται παρατήρηση το 2022 για το τι φοράει μια επιβάτης στο κτελ που πληρώνει για την μεταφορά της; καλά έκαναν και το έκαναν viral να μαζευτούν οι παράλογοι που το έχουν και κανόνα.

Δεν είναι παράλογο το να μην επιτρέπει το ΚΤΕΛ επιβάτες να μπαίνουν με τα μαγιό. Τώρα εσύ λες οτι είναι ΤΟΠΑΚΙ ο άλλος το είδε για μαγιό. Δε σου αρέσουν οι κανόνες του ΚΤΕΛ , μπορείς να διαμαρτηρηθείς στου υπεύθυνους του ΚΤΕΛ, μπορείς να μην ξαναπάρεις ΚΤΕΛ, μπορείς να πας νομικά αν παραβιάζεται κάποιο άρθρο του συντάγματος. Αυτός είναι ο σωστός τρόπος αντιμετώπισης. Όχι να γκαρίζουμε και να απειλούμε με ένα κινητό στο χέρι που καταγράφει.
:goodpost:
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
Αρχέλαος
Δημοσιεύσεις: 6711
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:01

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρχέλαος » 29 Ιουν 2022, 11:19

mao mao έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:19
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13
mao mao έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:10


εγώ στο βίντεο βλέπω έναν τσογλανάρα που επιτίθεται σε ένα εργαζόμενο.
Τι δουλειά έχει ο εργαζόμενος να ορίσει τι θα φορέσει η επιβάτης;
Τα ΚΤΕΛ Ξάνθης έχουν μια ορισμένη πολιτική σχετικά με το τι πρέπει να φοράν οι επιβάτες. Αυτό εξηγούσε στο ζευγάρι με τρομερά ήπιο τρόπο ο οδηγός, παρότι τον προκάλεσαν με την αγένεια τους. Από εκεί και πέρα αν διαφωνείς με αυτή την πολιτική μπορείς να διαμαρυρηθείς σε κάποιον ανώτερο υπευθυνο του ΚΤΕΛ. Το να τα βάζεις έτσι με ένα φουκαρά οδηγό και να τραβάς βίντεο μπας και γίνεις βάιραλ, είναι τσογλανισμός.
:goodpost:
"Πως μπορεί να είμαστε 20 χρόνια πίσω από την Αμερική, χωρίς αυτή να είναι 20 χρόνια μπροστά από εμάς;"

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Ιουν 2022, 12:29

Ασέβαστος έγραψε:
29 Ιουν 2022, 09:07
mao mao έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:19
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13


Τι δουλειά έχει ο εργαζόμενος να ορίσει τι θα φορέσει η επιβάτης;
Τα ΚΤΕΛ Ξάνθης έχουν μια ορισμένη πολιτική σχετικά με το τι πρέπει να φοράν οι επιβάτες. Αυτό εξηγούσε στο ζευγάρι με τρομερά ήπιο τρόπο ο οδηγός, παρότι τον προκάλεσαν με την αγένεια τους. Από εκεί και πέρα αν διαφωνείς με αυτή την πολιτική μπορείς να διαμαρυρηθείς σε κάποιον ανώτερο υπευθυνο του ΚΤΕΛ. Το να τα βάζεις έτσι με ένα φουκαρά οδηγό και να τραβάς βίντεο μπας και γίνεις βάιραλ, είναι τσογλανισμός.
το ελληνικο κρατος δεν εχει νομοθεσια που να επιτρεπει στο κτελ η σε οποιον αλλο φορεα να οριζει τι θα φορουν οι ανθρωποι.
Ακριβώς. Επί τόσες σελίδες συζητάμε τα αυτονόητα.

Απλώς ο συγκεκριμένος οδηγός έψαχνε αφορμή να ασκήσει εξουσία με τη λογική που λέει "δικό μου είναι το όχημα, ό,τι θέλω κάνω".
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18482
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 29 Ιουν 2022, 12:36

Εγω παντως εχω μια απορια : δικαιουται ενας επιβατης να ταξιδεψει πχ μονο με το βρακι του ;
Υπαρχει καποιο οριο ως προς την εμφανιση καποιου που αποδεχομαστε ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34319
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 29 Ιουν 2022, 12:37

Βλέπω ότι δεν παρατήρησε κανείς ότι στην ΞΑΝΘΗ κατοικούν και πολλοί άνθρωποι μιας άλλης θρησκείας πιο αυστηρής από την χριστιανική :8) ως προς τα ενδυματολογικά και είναι δύσκολο να έχουν τους ίδιους κανόνες τα ΚΤΕΛ Ξάνθης με τα ΚΤΕΛ Μυκόνου και να μη γίνουν παρατράγουδα.

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 29 Ιουν 2022, 12:45

πατησιωτης έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:37
Βλέπω ότι δεν παρατήρησε κανείς ότι στην ΞΑΝΘΗ κατοικούν και πολλοί άνθρωποι μιας άλλης θρησκείας πιο αυστηρής από την χριστιανική :8) ως προς τα ενδυματολογικά και είναι δύσκολο να έχουν τους ίδιους κανόνες τα ΚΤΕΛ Ξάνθης με τα ΚΤΕΛ Μυκόνου και να μη γίνουν παρατράγουδα.
Το σκέφτηκα και εγώ αυτό. Δεν ακούγεται λίγο ειρωνικό σε σχέση με τον τίτλο του νήματος (''Χριστιανοταλιμπάν...) ; :giggle:

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Ιουν 2022, 12:46

under έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:36
Εγω παντως εχω μια απορια : δικαιουται ενας επιβατης να ταξιδεψει πχ μονο με το βρακι του ;
Υπαρχει καποιο οριο ως προς την εμφανιση καποιου που αποδεχομαστε ;
Θες να ακούσεις την απάντηση;

Υπάρχει νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς.

Που σημαίνει ότι με βάση τον νόμο, απαγορεύεται να είναι κάποιος γυμνός.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.

Το θέμα είναι αν ΘΕΣ να μάθεις αυτή την απάντηση.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 29 Ιουν 2022, 12:46

πατησιωτης έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:37
Βλέπω ότι δεν παρατήρησε κανείς ότι στην ΞΑΝΘΗ κατοικούν και πολλοί άνθρωποι μιας άλλης θρησκείας πιο αυστηρής από την χριστιανική :8) ως προς τα ενδυματολογικά και είναι δύσκολο να έχουν τους ίδιους κανόνες τα ΚΤΕΛ Ξάνθης με τα ΚΤΕΛ Μυκόνου και να μη γίνουν παρατράγουδα.
To 2008 με την τοτε φιλη μου ειχαμε παει διακοπες στη Σκιαθο.

Πηραμε το τοπικο κτελ για να παμε κουκουναριες και με το ιδιο κτελ γυρισαμε.

Εγω με τισερτ και βερμουδα και αυτη με τισερτ και παρεο (και απο μεσα μπικινι).

Στην επιστροφη ομως το τισερτ της φιλης μου το χασαμε καθως λογω των θυελλωδων ανεμων εγινε φτερο στον ανεμο (το δικο μου το ειχα βαλει κατω απο μια πετρα που βρηκα) και γυρισε πισω ανευ τισερτ.

Τουτεστιν μπηκε στο κτελ φορωντας παρεο και το πανω μερος του μπικινι. (Και προφανως και το κατω μερος τπυ μπικινι μη παρεξηγηθουμε)

Δεν ειπε κανεις το παραμικρο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος George_V την 29 Ιουν 2022, 12:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2024
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 29 Ιουν 2022, 12:46

Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:31
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:25


Τα παιδιά είναι παιδιά ΓΑΛΗ μου. Ο ενήλικας είναι ενήλικας. Deal with it να πάμε παρακάτω.
Κόψε αυτό το μελό παραμυθάκι, Νάιδα μου. Θα επιμείνω ότι ο καθένας βλέπει αυτό που είναι ορατό και όχι ό,τι φαντάζεται. Το τι φαντάζεται, είναι άλλο θέμα.

Και ξαναδιάβασε αυτό που έγραψα για τα "σύνορα" γιατί σε λίγο ο παθιάρης θα αρχίσει να λέει αποσπάσματα από το κοράνι.
Τα παιδιά είναι παιδιά. Το λένε οι νόμοι, το λένε τα ανθρώπινα δικαιώματα. Deal with γαλουκα μου.
Συγγνώμη πραγματικά αλλά υπάρχει άνθρωπος να γράφει ότι είναι παράλογο να ερεθίστηκε ο κάθε Στύγιος με την θέαση ρωγών δεκαεπτάχρονων , ίσως και δεκαοκτώ αν έχουν γενέθλια νωρίς , κοριτσιών ;
Ή άντε πες ότι δεν ερεθίστηκε να του πέρασαν απαρατήρητες ;
Κάτι τέτοιο μπορεί , δυστυχώς , να είναι εφικτό μόνο με τα παιδιά σου ή τα ανίψια σου .

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18482
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 29 Ιουν 2022, 12:48

AlienWay έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:46
Θες να ακούσεις την απάντηση;

Υπάρχει νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς.

Που σημαίνει ότι με βάση τον νόμο, απαγορεύεται να είναι κάποιος γυμνός.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.

Το θέμα είναι αν ΘΕΣ να μάθεις αυτή την απάντηση.
Δηλαδη αν κυκλοφορεις εσυ στο δρομο με το βρακι σου,μπαινεις σε μαγαζια και ΜΜΜ με το βρακι σου, δεν ειναι προσβολη της δημοσιας αιδους ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Ιουν 2022, 12:50

under έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:48
AlienWay έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:46
Θες να ακούσεις την απάντηση;

Υπάρχει νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς.

Που σημαίνει ότι με βάση τον νόμο, απαγορεύεται να είναι κάποιος γυμνός.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.

Το θέμα είναι αν ΘΕΣ να μάθεις αυτή την απάντηση.
Δηλαδη αν κυκλοφορεις εσυ στο δρομο με το βρακι σου,μπαινεις σε μαγαζια και ΜΜΜ με το βρακι σου, δεν ειναι προσβολη της δημοσιας αιδους ;
Ψάξε τη νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς και το πώς ορίζεται. Για το βρακί δεν ξέρω, αλλά το τοπάκι δεν εμπίπτει στην προσβολή δημοσίας αιδούς.

Είναι ένα ρούχο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ να φοριέται παντού.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18482
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 29 Ιουν 2022, 12:52

AlienWay έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:50
Ψάξε τη νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς και το πώς ορίζεται. Για το βρακί δεν ξέρω, αλλά το τοπάκι δεν εμπίπτει στην προσβολή δημοσίας αιδούς.

Είναι ένα ρούχο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ να φοριέται παντού.
Το βρακι δεν φοριεται παντου ; Και που ακριβως εχει θεσει το οριο ο νομοθετης ; Μπορεις να μου δειξεις ποια ειναι η μινιμουμ αποδεκτη ενδυση συμφωνα με το νομο ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 26899
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 29 Ιουν 2022, 12:52

under έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:48
AlienWay έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:46
Θες να ακούσεις την απάντηση;

Υπάρχει νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς.

Που σημαίνει ότι με βάση τον νόμο, απαγορεύεται να είναι κάποιος γυμνός.

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ αλλο ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ.

Το θέμα είναι αν ΘΕΣ να μάθεις αυτή την απάντηση.
Δηλαδη αν κυκλοφορεις εσυ στο δρομο με το βρακι σου,μπαινεις σε μαγαζια και ΜΜΜ με το βρακι σου, δεν ειναι προσβολη της δημοσιας αιδους ;
Στα νησια το καλοκαιρι συμβαινει ολη μερα.

Στην Κω θυμαμαι το 2003 που ειμουν στο στρατο ιουλιο μηνα αγγλο τουριστα να μπαινει με το σωβρακο στο σουπερμαρκετ να παιρνει 6 μπυρες να πληρωνει και να φευγει.

Περαν απο τα χαζογελακια των ταμιων και και εμας που βλεπαμε τη σκηνη δεν εγινε κατιβαλλο.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 22687
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Χριστιανοταλιμπάν οδηγός ΚΤΕΛ θέλει να κατεβάσει κοπέλα που φοράει τοπακι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 29 Ιουν 2022, 12:53

under έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:52
AlienWay έγραψε:
29 Ιουν 2022, 12:50
Ψάξε τη νομοθεσία περί προσβολής της δημοσίας αιδούς και το πώς ορίζεται. Για το βρακί δεν ξέρω, αλλά το τοπάκι δεν εμπίπτει στην προσβολή δημοσίας αιδούς.

Είναι ένα ρούχο ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ να φοριέται παντού.
Το βρακι δεν φοριεται παντου ; Και που ακριβως εχει θεσει το οριο ο νομοθετης ; Μπορεις να μου δειξεις ποια ειναι η μινιμουμ αποδεκτη ενδυση συμφωνα με το νομο ;
Καλέ μου άνθρωπε, σου εξήγησα ότι το τοπάκι δεν εμπίπτει στην προσβολή της δημοσίας αιδούς. Ούτε καν το μπικίνι.

Και μάλιστα σε ρώτησα αν ΘΕΣ να το καταλάβεις.

Ε, μάλλον δεν θες. Πες το να πάμε παρακάτω.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών