Μήλος: Μήνυση δημάρχου στο Κ.Υγείας επειδή διαμόρφωσε χώρο για να μείνει ο νέος ορθοπεδικός που δεν έβρισκε κατάλυμα!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32795
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Μήλος: Μήνυση δημάρχου στο Κ.Υγείας επειδή διαμόρφωσε χώρο για να μείνει ο νέος ορθοπεδικός που δεν έβρισκε κατάλυμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Ιούλ 2022, 19:10

Cecily Anne έγραψε:
20 Ιούλ 2022, 18:21
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
20 Ιούλ 2022, 18:19
Cecily Anne έγραψε:
20 Ιούλ 2022, 18:17


Όταν εσύ με το καλό γαμήσεις, θα ρίξω ΝΔ. Νταξ;
απο την στιγμη που στηριζετε καπιταλιστες,δεν σας τον δινω που να χτυπιεστε :102:
Ποιόν θες να στηρίξω, στείλε μου με λινκ τα στοιχεία του.Να το κάνω το ψυχικό, γιατί βαριέμαι αυτές τις συζητήσεις κάθε τρεις και λίγο.
τοσο πολυ θες να στον δωσει; :102:

δεν κρινω, γουστα ειναι αυτα. αλλα αμα του κατσεις μετα δε θα ειναι ο εθνι που αγαπαμε, και ποιον θα κοροιδευουμε;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Μήλος: Μήνυση δημάρχου στο Κ.Υγείας επειδή διαμόρφωσε χώρο για να μείνει ο νέος ορθοπεδικός που δεν έβρισκε κατάλυμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 22 Ιούλ 2022, 22:30

Παραιτήθηκε η πνευμονιολογος από το κέντρο υγείας Μήλου.

https://www.kathimerini.gr/society/5619 ... ro-ygeias/
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μήλος: Μήνυση δημάρχου στο Κ.Υγείας επειδή διαμόρφωσε χώρο για να μείνει ο νέος ορθοπεδικός που δεν έβρισκε κατάλυμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 29 Ιούλ 2022, 18:48

waldorf έγραψε:
20 Ιούλ 2022, 17:46
Όπως έχω αναφέρει και σε άλλο νήμα,ήμουν σχεδόν δυό μήνες σε ακριτικό νησί.Πιό ακριτικό δεν γίνεται!
Περί τα 6-7 χιλιάρικα πήρε η μαντάμ που είχε τα δωμάτια μας,και μας έδιωξε πριν της ώρας μας.
Μας έφυγε η ψυχή να τελειώσουμε τη δουλειά Παρασκευή (ενώ είχαμε κλεισμένα δωμάτια ως τη Δευτέρα),γιατί "πρέπει να τα δώσω τα δωμάτια".
Μόλις άρχισε να ανοίγει η σεζόν,έγραψε στα παλιά της τα παπούτσια και την συμφωνία και τα χιλιάρικα που πήρε.
Θα προσπαθήσω να είμαι ευγενής,αν και δεν είναι εύκολο,γαμημένοι αερητζίδες αν ήταν στο χέρι μου δεν ξανάδινα φράγκο στα μπουρδέλα σας.
:g094::g094:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών