Μια τεράστια αγκαλιά για τα προσφυγοπουλα στα σχολεία

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Μια τεράστια αγκαλιά για τα προσφυγοπουλα στα σχολεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 17 Σεπ 2018, 22:28

Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
17 Σεπ 2018, 22:12
Nandros έγραψε:
17 Σεπ 2018, 19:39
Το θέμα είναι πως οι ψεύτες, κομματόσκυλα, πρακτοράκια, κλπ, πρέπει να ξεμπροστίαζονται, γιατί μας διαβάζουν επισκέπτες και ίσως άπειροι νέοι. Έναν να γλιτώνουμε κάθε μέρα, από την σάπια λάσπη που κυλιούνται οι πρώτοι, κέρδος είναι!
πριν απο καμμία δεκαετία, ίσως τώρα ο παραπληγισμός αυτού του φόρουμ, καθώς και κάθε άλλου, είναι γνωστός. Δε νομίζω οι συζητήσεις εδώ να κάνουν καμμία διαφορά σε κανέναν.

ακόμα και τα "μεγάλα" social media όπως facebook και reddit και twitter κλπ είναι κατά 99,9% τρολλάρισμα. είναι ολα ΓΤΠ.

Τα λόγια δεν κάνουν τίποτε σε άτομα σαν τον Kauldron. Έχουν ανοσία στα λόγια. Ενώ με το δούλεμα, τουλάχιστον το ευχαριστιόμαστε :D
Μα δεν ενδιαφέρομαι για τις καμένες περιπτώσεις. Την μετάσταση φοβούμαι. Και μακάρι να μην έχουμε επισκέπτες και διαβάζουν τα χάλια μας.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

nemo
Δημοσιεύσεις: 7134
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Μια τεράστια αγκαλιά για τα προσφυγοπουλα στα σχολεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 17 Σεπ 2018, 23:03

Τα μισά σπίτια στην Ελλάδα έχουν δυο και παραπανω λειόκανα όπλα Εγώ πχ έχω τέσσερα κυνηγητικά με άδεια αλλά αν με πιάσουν
για μια οποιαδήποτε παράβαση η έκθεση θα γράφει -βρέθηκαν 4 όπλα και δέκα κουτιά φυσίγγια
και δεν θυμάμαι πόσα μαχαίρια κυνηγητικά έχω οπότε συμπληρώστε και αρκετά μαχαίρια

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Μια τεράστια αγκαλιά για τα προσφυγοπουλα στα σχολεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 17 Σεπ 2018, 23:23

nemo έγραψε:
17 Σεπ 2018, 23:03
Τα μισά σπίτια στην Ελλάδα έχουν δυο και παραπανω λειόκανα όπλα Εγώ πχ έχω τέσσερα κυνηγητικά με άδεια αλλά αν με πιάσουν
για μια οποιαδήποτε παράβαση η έκθεση θα γράφει -βρέθηκαν 4 όπλα και δέκα κουτιά φυσίγγια
και δεν θυμάμαι πόσα μαχαίρια κυνηγητικά έχω οπότε συμπληρώστε και αρκετά μαχαίρια
Έχεις άδειες για τα λειόκανα; Έχεις με ραβδωτές κάνες; Τραμπουκίζεις; Τραβάς την προσοχή μα σκατοσυμπεριφορά και αλητείες;
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

nemo
Δημοσιεύσεις: 7134
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Μια τεράστια αγκαλιά για τα προσφυγοπουλα στα σχολεία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 18 Σεπ 2018, 09:12

Nandros έγραψε:
17 Σεπ 2018, 23:23
nemo έγραψε:
17 Σεπ 2018, 23:03
Τα μισά σπίτια στην Ελλάδα έχουν δυο και παραπανω λειόκανα όπλα Εγώ πχ έχω τέσσερα κυνηγητικά με άδεια αλλά αν με πιάσουν
για μια οποιαδήποτε παράβαση η έκθεση θα γράφει -βρέθηκαν 4 όπλα και δέκα κουτιά φυσίγγια
και δεν θυμάμαι πόσα μαχαίρια κυνηγητικά έχω οπότε συμπληρώστε και αρκετά μαχαίρια
Έχεις άδειες για τα λειόκανα; Έχεις με ραβδωτές κάνες; Τραμπουκίζεις; Τραβάς την προσοχή μα σκατοσυμπεριφορά και αλητείες;
.
Ετσι συμβαίνει συνήθως και ένα απλό σουγιά να βρουν στο αυτοκίνητο αμέσως το χαρακτηρίζουν σαν όπλο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών