Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 05 Αύγ 2022, 22:54

Λυστε μου μία απορία
Εάν εγώ ο .. Χριστιανός Ορθόδοξος :roll: νοικοκύρης ελλην άνθρωπος πατρεψω την 14 χρονη κόρη μου με παπά και με κουμπάρο με κάποιον πενηντάρη πλούσιο άρχοντα, αυτό είναι νόμιμο ή όχι; :smt017

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13223
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 05 Αύγ 2022, 22:56

Το πολύ - πολύ να σου φύγει το 14χρονο με τέτοια μυαλά που έχεις.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Πασιφάη την 05 Αύγ 2022, 22:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69634
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Αύγ 2022, 22:56

Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:43
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:25


Εκφέρω άποψη για το ποιόν σου, ξεκάθαρα. Γνωρίζεις καλά πως μπορώ να γράψω εξαιρετικά, απλά μου δημιουργεί αποστροφή η συγκεκριμένη θέση σου.
Κι εγώ εκφέρω τη γνώμη μου για την άποψη που έχεις για τις θέσεις μου.
Και είναι επίσης ξεκάθαρη.
Γράφε ό,τι θέλεις απλώς μη θεωρείς ότι αυτό που γράφεις θα μ' επηρεάσει.

Τί δεν καταλαβαίνεις;
Πας καλά, χρυσή μου γυναίκα; Ποιός μπορεί να επηρεάσει τον λαβύρινθο του μυαλού σου; Και ο μίτος θα δυσκολευτεί, έστω και με ένα ρημάδι GPS, για τον προορισμό του. Που να βρω Αριάδνη και Ιάσωνα τέτοιες στιγμές.
Ε, αν εσύ που γέννησες τον Μινώταυρο ψαρώνεις με τους λαβύρινθους είναι αλήθεια ότι ούτε η Αριάδνη ούτε ο Θησέας θα μπορούσαν να κάνουν κάτι. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13223
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 05 Αύγ 2022, 23:04

ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:56
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:43


Κι εγώ εκφέρω τη γνώμη μου για την άποψη που έχεις για τις θέσεις μου.
Και είναι επίσης ξεκάθαρη.
Γράφε ό,τι θέλεις απλώς μη θεωρείς ότι αυτό που γράφεις θα μ' επηρεάσει.

Τί δεν καταλαβαίνεις;
Πας καλά, χρυσή μου γυναίκα; Ποιός μπορεί να επηρεάσει τον λαβύρινθο του μυαλού σου; Και ο μίτος θα δυσκολευτεί, έστω και με ένα ρημάδι GPS, για τον προορισμό του. Που να βρω Αριάδνη και Ιάσωνα τέτοιες στιγμές.
Ε, αν εσύ που γέννησες τον Μινώταυρο ψαρώνεις με τους λαβύρινθους είναι αλήθεια ότι ούτε η Αριάδνη ούτε ο Θησέας θα μπορούσαν να κάνουν κάτι. :lol:
Καλά μωρή, ναι. Ο Θησέας ήταν.Έκανα λάθος βιασύνης. :lol:

Η ουσία είναι πως η σκέψη μου είναι καθάρια και η λύσις ενός λαβυρίνθου έχει να κάνει αποκλειστικά με τον τρόπο διαχείρισης μιας δύσκολης κατάστασης. Διόλου τυχαία η ονομασία που διάλεξα και ο ρόλος της Πασιφάης στα πεπραγμένα της εποχής της.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 05 Αύγ 2022, 23:56

Εικόνα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19133
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 05 Αύγ 2022, 23:57

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:54
Λυστε μου μία απορία
Εάν εγώ ο .. Χριστιανός Ορθόδοξος :roll: νοικοκύρης ελλην άνθρωπος πατρεψω την 14 χρονη κόρη μου με παπά και με κουμπάρο με κάποιον πενηντάρη πλούσιο άρχοντα, αυτό είναι νόμιμο ή όχι; :smt017

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Αύγ 2022, 00:51

Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:52
zteo έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:49
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:32


Λάθος. Το 15χρονο ΔΕΝ είναι έτοιμο να αντιληφθεί την όποια σεξουαλική συνεύρεση, όπως άλλοι ώριμοι ενήλικες.
Τώρα τις μαλακίες περί μπούργκας, επειδή έτσι καύλωσε η οργισμένη περσόνα σου περί δικαίου της άποψης, την γράφω στα κατάστιχα των ωοθηκών μου. Στο κεφάλι σου τα έχεις κάνει αχταρμά. Διότι οι παραινέσεις των θρησκειών είναι εμβόλιμες και απαγορευτικές στην ανάσα των ανθρώπων, ένεκα επιβολών. Όλες.
Το'χουμε καμάρι; Αν όχι, για σφύρα κανα κλέφτικο.
Εάν η 15 Χρόνη τα είχε με έναν 18 χρόνο η 20 χρόνο τι γίνεται τότε?
Έχω ξεκαθαρίσει σε παραπάνω δημοσίευσή μου πως θεωρώ φυσιολογική τη σχέση μεταξύ εφήβων.
Επιπλέον, τί δεν καταλαβαίνεις απ'τα λεγόμενά μου; Να στο κάνω πενηνταράκια; .
Σύμφωνα με το νόμο 15ετης άνθρωπος έχει το δικαίωμα να κάνει σεξ. Τώρα, το τι εσύ θεωρείς παιδεραστία στο μυαλό σου ή καλό-κακό-μεμπτό-αφύσικο-φυσικό δεν μας απασχολεί. Μιλά με τον ιμάμη σου ή τον πνευματικό σου.
Και προσεχε τι λες μην αρχίσω κι εγώ τους συκοφαντικους χαρακτηρισμόυς.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Αύγ 2022, 10:29

Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 23:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:56
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:50


Πας καλά, χρυσή μου γυναίκα; Ποιός μπορεί να επηρεάσει τον λαβύρινθο του μυαλού σου; Και ο μίτος θα δυσκολευτεί, έστω και με ένα ρημάδι GPS, για τον προορισμό του. Που να βρω Αριάδνη και Ιάσωνα τέτοιες στιγμές.
Ε, αν εσύ που γέννησες τον Μινώταυρο ψαρώνεις με τους λαβύρινθους είναι αλήθεια ότι ούτε η Αριάδνη ούτε ο Θησέας θα μπορούσαν να κάνουν κάτι. :lol:
Καλά μωρή, ναι. Ο Θησέας ήταν.Έκανα λάθος βιασύνης. :lol:

Η ουσία είναι πως η σκέψη μου είναι καθάρια και η λύσις ενός λαβυρίνθου έχει να κάνει αποκλειστικά με τον τρόπο διαχείρισης μιας δύσκολης κατάστασης. Διόλου τυχαία η ονομασία που διάλεξα και ο ρόλος της Πασιφάης στα πεπραγμένα της εποχής της.
η Πασιφαη δεν ηταν μια τυπισα που γουσταρε- κυριολεκτικα - βοιδοπουτσες ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 06 Αύγ 2022, 10:41

Αγις έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:29
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 23:04
ΓΑΛΗ έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:56


Ε, αν εσύ που γέννησες τον Μινώταυρο ψαρώνεις με τους λαβύρινθους είναι αλήθεια ότι ούτε η Αριάδνη ούτε ο Θησέας θα μπορούσαν να κάνουν κάτι. :lol:
Καλά μωρή, ναι. Ο Θησέας ήταν.Έκανα λάθος βιασύνης. :lol:

Η ουσία είναι πως η σκέψη μου είναι καθάρια και η λύσις ενός λαβυρίνθου έχει να κάνει αποκλειστικά με τον τρόπο διαχείρισης μιας δύσκολης κατάστασης. Διόλου τυχαία η ονομασία που διάλεξα και ο ρόλος της Πασιφάης στα πεπραγμένα της εποχής της.
η Πασιφαη δεν ηταν μια τυπισα που γουσταρε- κυριολεκτικα - βοιδοπουτσες ;
Ναι αλλα εχει το ελαφρυντικο οτι την τρελανε ο Ποσειδωνας πρωτα που της ενεπνευσε την μανια για τον ταυρο.

Θεωρητικα ειχε χασει το μυαλο της οταν ηταν στη φαση βοιδοπουτσα.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Αύγ 2022, 10:47

George_V έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:41
Αγις έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:29
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 23:04


Καλά μωρή, ναι. Ο Θησέας ήταν.Έκανα λάθος βιασύνης. :lol:

Η ουσία είναι πως η σκέψη μου είναι καθάρια και η λύσις ενός λαβυρίνθου έχει να κάνει αποκλειστικά με τον τρόπο διαχείρισης μιας δύσκολης κατάστασης. Διόλου τυχαία η ονομασία που διάλεξα και ο ρόλος της Πασιφάης στα πεπραγμένα της εποχής της.
η Πασιφαη δεν ηταν μια τυπισα που γουσταρε- κυριολεκτικα - βοιδοπουτσες ;
Ναι αλλα εχει το ελαφρυντικο οτι την τρελανε ο Ποσειδωνας πρωτα που της ενεπνευσε την μανια για τον ταυρο.

Θεωρητικα ειχε χασει το μυαλο της οταν ηταν στη φαση βοιδοπουτσα.
δεν νομιζω
αλλωστε το λεει κ η σενσει πως η σκεψη ειναι καθαρια κ οι λυσεις εχουν να κανουν αποκλειστικα με τον τροπο διαχειρισης κ πως δεν ηταν τυχαιο πως διαλεξε το ονομα κ το ρολο
αποδεικνυεται αλλωστε πως Πασιφαη τα ειχε τετρακοσια αφου ξεγελασε τον ταυρο παραγγελνοντας ομοιωμα αγελαδος (η πρωτη φακ ντολ οταν οι αλλοι ετρωγαν βελανιδια ) κ διεθετε μεγαλειωδες πρακτικο μυαλο
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
George_V
Δημοσιεύσεις: 27059
Εγγραφή: 17 Ιούλ 2018, 23:08
Phorum.gr user: George_V
Τοποθεσία: Kαλαμαι

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από George_V » 06 Αύγ 2022, 10:51

Αγις έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:47
George_V έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:41
Αγις έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:29


η Πασιφαη δεν ηταν μια τυπισα που γουσταρε- κυριολεκτικα - βοιδοπουτσες ;
Ναι αλλα εχει το ελαφρυντικο οτι την τρελανε ο Ποσειδωνας πρωτα που της ενεπνευσε την μανια για τον ταυρο.

Θεωρητικα ειχε χασει το μυαλο της οταν ηταν στη φαση βοιδοπουτσα.
δεν νομιζω
αλλωστε το λεει κ η σενσει πως η σκεψη ειναι καθαρια κ οι λυσεις εχουν να κανουν αποκλειστικα με τον τροπο διαχειρισης κ πως δεν ηταν τυχαιο πως διαλεξε το ονομα κ το ρολο
αποδεικνυεται αλλωστε πως Πασιφαη τα ειχε τετρακοσια αφου ξεγελασε τον ταυρο παραγγελνοντας ομοιωμα αγελαδος (η πρωτη φακ ντολ οταν οι αλλοι ετρωγαν βελανιδια ) κ διεθετε μεγαλειωδες πρακτικο μυαλο
Η μανια που της ενεπνευσε ο Ποσειδωνας. Ηυαν τοσο εντονη που την οδηγησε στην απατη για να συνευρεθει με τον ταυρο. Ολοι οι αρχαιοι συγγραφεις αυτο λενε.

Παντως το ζευγαρι ειχς προβληματα εξαρχης με τους θεους και τις καταρες τους.

Οταν ο Μινωας προσεβαλλε την Αφροδιτη αυτη τον καταραστηκε οταν εκσπερματωνει αντι για σπερμα να βγαζει σκορπιους και φιδια που σκοτωναν την εκαστοτε ερωμενη του. Μονο η Πασιφαη ηταν immune to that καθως ηταν κορη του Ηλιου και αθανατη.
Original προταση:

ΙΙΙ. Veteres: Αυτοι ειναι μονομάχοι που κατάφεραν να επιβιώσουν 1 χρόνο στη σχολή.

Google translate Hebrew to Greek

ΙΙΙ. Βετεράνοι: Δεν θα μπορείτε να υπογράψετε μια γάτα κατά το πρώτο εξάμηνο του έτους.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25890
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Αύγ 2022, 10:58

George_V έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:51
Αγις έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:47
George_V έγραψε:
06 Αύγ 2022, 10:41


Ναι αλλα εχει το ελαφρυντικο οτι την τρελανε ο Ποσειδωνας πρωτα που της ενεπνευσε την μανια για τον ταυρο.

Θεωρητικα ειχε χασει το μυαλο της οταν ηταν στη φαση βοιδοπουτσα.
δεν νομιζω
αλλωστε το λεει κ η σενσει πως η σκεψη ειναι καθαρια κ οι λυσεις εχουν να κανουν αποκλειστικα με τον τροπο διαχειρισης κ πως δεν ηταν τυχαιο πως διαλεξε το ονομα κ το ρολο
αποδεικνυεται αλλωστε πως Πασιφαη τα ειχε τετρακοσια αφου ξεγελασε τον ταυρο παραγγελνοντας ομοιωμα αγελαδος (η πρωτη φακ ντολ οταν οι αλλοι ετρωγαν βελανιδια ) κ διεθετε μεγαλειωδες πρακτικο μυαλο
Η μανια που της ενεπνευσε ο Ποσειδωνας. Ηυαν τοσο εντονη που την οδηγησε στην απατη για να συνευρεθει με τον ταυρο. Ολοι οι αρχαιοι συγγραφεις αυτο λενε.

Παντως το ζευγαρι ειχς προβληματα εξαρχης με τους θεους και τις καταρες τους.

Οταν ο Μινωας προσεβαλλε την Αφροδιτη αυτη τον καταραστηκε οταν εκσπερματωνει αντι για σπερμα να βγαζει σκορπιους και φιδια που σκοτωναν την εκαστοτε ερωμενη του. Μονο η Πασιφαη ηταν immune to that καθως ηταν κορη του Ηλιου και αθανατη.
ναιιι ναιιι ναιιιι - απο δικαιολογιες αλλο τπτ - ποτε δεν ευθυνονται
απλα η κυρια γουσταρε να πηδιεται κ με αλλα ζωα εκτος απο τους αντρες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
The Age of Aquarius
Δημοσιεύσεις: 1840
Εγγραφή: 02 Δεκ 2018, 22:36
Phorum.gr user: The Age of Aquarius

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Age of Aquarius » 06 Αύγ 2022, 11:16

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
05 Αύγ 2022, 22:54
Λυστε μου μία απορία
Εάν εγώ ο .. Χριστιανός Ορθόδοξος :roll: νοικοκύρης ελλην άνθρωπος πατρεψω την 14 χρονη κόρη μου με παπά και με κουμπάρο με κάποιον πενηντάρη πλούσιο άρχοντα, αυτό είναι νόμιμο ή όχι; :smt017
Κερδοφόρο είναι σίγουρα. Έρχεται δύσκολος χειμώνας. Κάνε τα κουμάντα σου.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13223
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 06 Αύγ 2022, 11:19

Οργισμένος έγραψε:
06 Αύγ 2022, 00:51
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:52
zteo έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:49

Εάν η 15 Χρόνη τα είχε με έναν 18 χρόνο η 20 χρόνο τι γίνεται τότε?
Έχω ξεκαθαρίσει σε παραπάνω δημοσίευσή μου πως θεωρώ φυσιολογική τη σχέση μεταξύ εφήβων.
Επιπλέον, τί δεν καταλαβαίνεις απ'τα λεγόμενά μου; Να στο κάνω πενηνταράκια; .
Σύμφωνα με το νόμο 15ετης άνθρωπος έχει το δικαίωμα να κάνει σεξ. Τώρα, το τι εσύ θεωρείς παιδεραστία στο μυαλό σου ή καλό-κακό-μεμπτό-αφύσικο-φυσικό δεν μας απασχολεί. Μιλά με τον ιμάμη σου ή τον πνευματικό σου.
Και προσεχε τι λες μην αρχίσω κι εγώ τους συκοφαντικους χαρακτηρισμόυς.
Πώς ακριβώς σε συκοφάντησα; Για πες μου κι εμένα. Έχεις βάλει μια κασέτα και παίζει τον ίδιο σκοπό εδώ και κάμποσες σελίδες. Προφανώς και μ'ενοχλεί τα μάλα η άποψή σου. Θεωρώ πως στερείται ηθικής και πίστεψέ με, ΔΕΝ χρειάζεται να είμαι μουσλίμι ή χριστιανόπληκτη για να έχω καταδικάσει εκ των προτέρων τέτοιες άρρωστες πρακτικές. Ξεκάθαρα.
Εσύ μπορείς κάλλιστα να συνεχίσεις το ''ποιηματάκι'', μαζί με άλλους να σε σιγοντάρουν.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Μπάτσος βίαζε ανήλικο κορίτσι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 06 Αύγ 2022, 12:48

Πασιφάη έγραψε:
06 Αύγ 2022, 11:19
Οργισμένος έγραψε:
06 Αύγ 2022, 00:51
Πασιφάη έγραψε:
05 Αύγ 2022, 21:52


Έχω ξεκαθαρίσει σε παραπάνω δημοσίευσή μου πως θεωρώ φυσιολογική τη σχέση μεταξύ εφήβων.
Επιπλέον, τί δεν καταλαβαίνεις απ'τα λεγόμενά μου; Να στο κάνω πενηνταράκια; .
Σύμφωνα με το νόμο 15ετης άνθρωπος έχει το δικαίωμα να κάνει σεξ. Τώρα, το τι εσύ θεωρείς παιδεραστία στο μυαλό σου ή καλό-κακό-μεμπτό-αφύσικο-φυσικό δεν μας απασχολεί. Μιλά με τον ιμάμη σου ή τον πνευματικό σου.
Και προσεχε τι λες μην αρχίσω κι εγώ τους συκοφαντικους χαρακτηρισμόυς.
Πώς ακριβώς σε συκοφάντησα; Για πες μου κι εμένα. Έχεις βάλει μια κασέτα και παίζει τον ίδιο σκοπό εδώ και κάμποσες σελίδες. Προφανώς και μ'ενοχλεί τα μάλα η άποψή σου. Θεωρώ πως στερείται ηθικής και πίστεψέ με, ΔΕΝ χρειάζεται να είμαι μουσλίμι ή χριστιανόπληκτη για να έχω καταδικάσει εκ των προτέρων τέτοιες άρρωστες πρακτικές. Ξεκάθαρα.
Εσύ μπορείς κάλλιστα να συνεχίσεις το ''ποιηματάκι'', μαζί με άλλους να σε σιγοντάρουν.
Άρρωστη πρακτική η ελευθερία στο σεξ από τα 15;
Μηπως είσαι εσύ άρρωστη;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών