21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 13 Αύγ 2022, 18:26

Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:19
stavmanr έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:09
Αγις έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:07


κ ο συνεπιβατης γυφτουλας αφεθηκε ελευθερος να αλωνιζει κ συνεληφθη λιγες μερες μετα - σε καρμπον καταδιωξη κλεμμενου αυτοκινητου
Συμφωνείς από την όποια δική σου οπτική ότι
Ο νόμος υπάρχει αλλά θα εφαρμοστεί ΑΝ/ΟΤΑΝ αποφασίσουν να ασχοληθούν.
Γράψ' το και στο Νάνδρο που νομίζει ότι αυτό αποτελεί ...ιδιαιτερότητα του όποιου Πακιστάν.
ερωτησεις αλλου
προστακτικες επισης αλλου


ο Νανδρος σε εχει για την πλακα του
Ο Νάνδρος είναι από τα αγαπημένα μου προφίλς. :smt023
Πιο γραφική περσόνα δεν πρόκειται να βρεις.
Πολάκης του διαδικτύου. Κάπως έτσι...

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26982
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 13 Αύγ 2022, 18:28

Gherschaagk έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:11
3f3k έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:16
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 11:39
Χα χα χα μα τι βλήμα! Καλά να πάθει!
Αυτό το διάβασες ή κλασικός ακροδεξιός ψεκ κρίνεις μόνο από τον τίτλο που σου πλασάρουν;

[img]https://i.postimg.cc/sDxqSJk4/811- ... .jpg[/img]
Δλδ δεν είναι ξεκάθαρο πως δεν ήταν φίλοι της αλλά παρίσταναν τους φίλους και όταν βαρέθηκαν ή βρήκαν την ευκαιρία έδειξαν πως είναι καθάρματα;


Εσείς έχετε πολλούς φίλους που σας βίασαν;

Κρίμα την κοπέλα.
Διαβάζω:
In the billion-dollar global influencer market, Pakistan’s tourism provides a complex picture, with alleged links to the state and military, and mounting criticisms of foreigners whitewashing lived realities.
“Foreign vloggers often paint a much more positive picture about how easy it is to travel around Pakistan than it really is,” Michael Kugelman, a senior associate for South Asia at the U.S. think tank Wilson Center, told VICE World News. “This poses risks for people unfamiliar with Pakistan who come in from abroad.”

https://www.vice.com/en/article/wxnj5n/ ... an-blogger

Η κοπελιά διαφήμιζε το Πακιστάν έτσι από καλή καρδιά; Εγώ πιστεύω ότι έπεσαν φράγκα για διαφήμιση, αλλά κάπου στράβωσε η υπόθεση και κατέληξε όπου κατέληξε.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4488
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 13 Αύγ 2022, 20:23

runner έγραψε:
13 Αύγ 2022, 17:40
Εν τω μεταξύ, μόνο που ορισμένα κοπρόσκυλα γελάνε και ειρωνεύονται διαβάζοντας την είδηση δείχνει για πολλοστή φορά τι σημαίνει να είναι κάποιος ρατσιστής.
Οι ρατσιστές είναι κακοί. Εμείς οι αριστεροί σταζουμε αγιοσυνη

Εικόνα



Εικόνα



Εικόνα


Εικόνα



Εικόνα
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 13 Αύγ 2022, 20:25

Πτολεμαίος έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:23
Οι ρατσιστές είναι κακοί.
Στοπ.
Δεν χρειάζεται άλλη πρόταση.
Το νόημα είναι πλήρες και δεν αλλάζει.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19436
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 13 Αύγ 2022, 20:29

Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:22
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:14
Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:07

Τώρα προσπαθείς να μας πείσεις ότι η απουσία λύπης με τη χαιρεκακία είναι το ίδιο πράγμα; Και κουτοπόνηρος δηλαδή.
Εξήγησα πιο πάνω, τέτοια άτομα είναι ΕΧΘΡΟΙ μου. Και στην Τουρκία αν πέσει μετεωρίτης στην Άγκυρα θα χαρώ γιατί θα αποδυναμωθεί η χώρα τους και θα απομακρυνθεί το ενδεχόμενο πολέμου με αθώα θύματα Έλληνες που δεν θα φταίνε σε τίποτα αφού δεν είμαστε εμείς οι επιθετικοί. είμαι σκουπίδι.
φιξντ
Θα απαντήσεις ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Προτιμάς να μας επιτεθούν οι Τούρκοι και να χρειαστεί να πολεμήσεις ή/και να χάσεις αγαπημένα πρόσωπα ή να πέσει μετεωρίτης στην Άγκυρα και να μην γίνει πόλεμος;

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19436
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 13 Αύγ 2022, 20:31

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:19
Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 11:59
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 11:39
Χα χα χα μα τι βλήμα! Καλά να πάθει!
Ανθρώπινο σκουπίδι, αυτή την ατάκα να ακούσεις όταν σύρεις το ματωμένο κώλο σου στο αστυνομικό τμήμα.
Ισχυρίζεται ότι είναι και υπέρ της ισότητας :lol:
Τι σχέση έχει αυτό που είπα με την ισότητα; Για πες.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42761
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 13 Αύγ 2022, 20:38

Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:29
Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:22
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:14


Εξήγησα πιο πάνω, τέτοια άτομα είναι ΕΧΘΡΟΙ μου. Και στην Τουρκία αν πέσει μετεωρίτης στην Άγκυρα θα χαρώ γιατί θα αποδυναμωθεί η χώρα τους και θα απομακρυνθεί το ενδεχόμενο πολέμου με αθώα θύματα Έλληνες που δεν θα φταίνε σε τίποτα αφού δεν είμαστε εμείς οι επιθετικοί. είμαι σκουπίδι.
φιξντ
Θα απαντήσεις ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Προτιμάς να μας επιτεθούν οι Τούρκοι και να χρειαστεί να πολεμήσεις ή/και να χάσεις αγαπημένα πρόσωπα ή να πέσει μετεωρίτης στην Άγκυρα και να μην γίνει πόλεμος;
Καταρχάς ακόμα και αν εγώ απαντήσω ότι θα ταξιδέψω αμέσως στο σημείο της πρόσκρουσης για να βιάσω γελώντας τα διαμελισμένα πτώματα, τι θα έχουμε κερδίσει; Θα μάθουμε ότι εγώ είμαι σκουπίδι, αλλά δεν επηρεάζει καθόλου το αν είσαι εσύ.

Από την άλλη το δίλημμα είναι στο κεφάλι σου, δεν δεσμεύει εμένα. Σα να με ρωτάς γιατί δεν πνιγώ το γιό του γείτονα πρίν μεγαλώσει και μου κλέψει τη θέση πάρκινγκ στην πυλωτή.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Fipps
Δημοσιεύσεις: 861
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 15:08
Phorum.gr user: Fipps
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fipps » 13 Αύγ 2022, 20:41

Καλά το ότι την βίασαν, δεν έχει να κάνει με το Ισλάμ.
Τα ίδια συμβαίνουν και στην Ινδία. Είναι πολιτιστικό το φαινόμενο.Εκει κάτω γενικά θεωρούν τις γυναίκες και ειδικά τις δυτικές, π@@τανες και κατώτερες.
Γύφτοι οι μεν γύφτοι και οι δε... Απλά οι πακιστανομπαγκλαντεσιανοι είναι λίγο πιο καθαροί λόγω θρησκείας.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16280
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 13 Αύγ 2022, 20:44

Funnily enough Pakistan σημαίνει η Χώρα των Καθαρών στη γλώσσα τους. Ίδια ριζα ειναι και το ΑΚΡ.
Pak-istan
Ak-parti
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19436
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 13 Αύγ 2022, 20:44

Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:38
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:29
Θα απαντήσεις ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!

Προτιμάς να μας επιτεθούν οι Τούρκοι και να χρειαστεί να πολεμήσεις ή/και να χάσεις αγαπημένα πρόσωπα ή να πέσει μετεωρίτης στην Άγκυρα και να μην γίνει πόλεμος;
Καταρχάς ακόμα και αν εγώ απαντήσω ότι θα ταξιδέψω αμέσως στο σημείο της πρόσκρουσης για να βιάσω γελώντας τα διαμελισμένα πτώματα, τι θα έχουμε κερδίσει; Θα μάθουμε ότι εγώ είμαι σκουπίδι, αλλά δεν επηρεάζει καθόλου το αν είσαι εσύ.

Από την άλλη το δίλημμα είναι στο κεφάλι σου, δεν δεσμεύει εμένα. Σα να με ρωτάς γιατί δεν πνιγώ το γιό του γείτονα πρίν μεγαλώσει και μου κλέψει τη θέση πάρκινγκ στην πυλωτή.
Τον γιο του γείτονα δεν τον ξέρω ούτε σου είπα να ρίξεις πυρηνική στην Τουρκία (που θα ήταν το αντίστοιχο του να πας να πνίξεις τον γιό του γείτονα), είπα ΑΝ πέσει μόνος του μετεωρίτης αν θα χαρείς ή όχι. Κατ' αντιστοιχία, αν ο γιός του γείτονα είναι αποδεδειγμένο μουνόπανο και πεθάνει δεν θα χαρείς;

Να πω όμως ότι τώρα που το ξανασκέφτομαι για την Άγκυρα αλλάζω γνώμη γιατί θα την πληρώσουν και εντελώς αθώα πλάσματα όπως ζώα και φυτά (όπως έχω ξαναπεί δεν έχω ανθρωποκεντρική σκέψη). Αν ο γιος του γείτονα είναι όμως μουνόπανο καλά να πάθει, εκεί δεν επηρεάζονται άλλοι παρά μόνο θετικά που θα λείψει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Green Dragon την 13 Αύγ 2022, 20:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 20:46

Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:31
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 16:19
Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2022, 11:59

Ανθρώπινο σκουπίδι, αυτή την ατάκα να ακούσεις όταν σύρεις το ματωμένο κώλο σου στο αστυνομικό τμήμα.
Ισχυρίζεται ότι είναι και υπέρ της ισότητας :lol:
Τι σχέση έχει αυτό που είπα με την ισότητα; Για πες.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ. Τι σχέση έχεις εσύ, με αυτό που είπες, με την ισότητα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19436
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 13 Αύγ 2022, 20:47

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:46
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:31
Τι σχέση έχει αυτό που είπα με την ισότητα; Για πες.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ. Τι σχέση έχεις εσύ, με αυτό που είπες, με την ισότητα.
Επειδή λέω κάτι που δεν σου αρέσει αλλά παράλληλα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την ισότητα/ανισότητα σε βάζει στην διαδικασία να πεις τι; Δεν βγάζεις νόημα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2022, 20:51

Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:47
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:46
Green Dragon έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:31
Τι σχέση έχει αυτό που είπα με την ισότητα; Για πες.
Αυτό αναρωτιέμαι και εγώ. Τι σχέση έχεις εσύ, με αυτό που είπες, με την ισότητα.
Επειδή λέω κάτι που δεν σου αρέσει αλλά παράλληλα δεν έχει καμία απολύτως σχέση με την ισότητα/ανισότητα σε βάζει στην διαδικασία να πεις τι; Δεν βγάζεις νόημα.
Να είσαι υπέρ της ισότητας και να χαίρεσαι που βιάστηκε μια γυναίκα είναι λίγο κωμικό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19436
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 13 Αύγ 2022, 20:54

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2022, 20:51
Να είσαι υπέρ της ισότητας και να χαίρεσαι που βιάστηκε μια γυναίκα είναι λίγο κωμικό.
Δεν χαίρομαι που βιάστηκε μια γυναίκα, είπα καλά να πάθει αυτό το ΑΤΟΜΟ (αδιάφορο το φύλο, έλεος πια με τα φαντάσματα!) που αποτελεί μέρος του προβλήματος! Και εξήγησα προηγουμένως τι εννοώ. Αν είχε συμβεί το ίδιο το 1985 θα είχα εντελώς διαφορετική άποψη, θα έλεγα κρίμα την κοπέλα γιατί θα ήταν απλώς μια αφελής που έπεσε θύμα της αφέλειάς της. Τώρα όμως ήταν κομμάτι ενός συνόλου που έχει δημιουργήσει τα μύρια όσα προβλήματα στην Δύση.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: 21χρονη Αμερικανίδα blogger ήθελε να δείξει το ασφαλές Πακιστάν για τις γυναίκες..... THEN SHE WAS GANG RAPED.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 13 Αύγ 2022, 20:58

Nandros έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:28
Gherschaagk έγραψε:
13 Αύγ 2022, 18:11
3f3k έγραψε:
13 Αύγ 2022, 13:16


Αυτό το διάβασες ή κλασικός ακροδεξιός ψεκ κρίνεις μόνο από τον τίτλο που σου πλασάρουν;

[img]https://i.postimg.cc/sDxqSJk4/811- ... .jpg[/img]
Δλδ δεν είναι ξεκάθαρο πως δεν ήταν φίλοι της αλλά παρίσταναν τους φίλους και όταν βαρέθηκαν ή βρήκαν την ευκαιρία έδειξαν πως είναι καθάρματα;


Εσείς έχετε πολλούς φίλους που σας βίασαν;

Κρίμα την κοπέλα.
Διαβάζω:
In the billion-dollar global influencer market, Pakistan’s tourism provides a complex picture, with alleged links to the state and military, and mounting criticisms of foreigners whitewashing lived realities.
“Foreign vloggers often paint a much more positive picture about how easy it is to travel around Pakistan than it really is,” Michael Kugelman, a senior associate for South Asia at the U.S. think tank Wilson Center, told VICE World News. “This poses risks for people unfamiliar with Pakistan who come in from abroad.”

https://www.vice.com/en/article/wxnj5n/ ... an-blogger

Η κοπελιά διαφήμιζε το Πακιστάν έτσι από καλή καρδιά; Εγώ πιστεύω ότι έπεσαν φράγκα για διαφήμιση, αλλά κάπου στράβωσε η υπόθεση και κατέληξε όπου κατέληξε.
.
Εγώ πάντως θυμάμαι πως το Πακιστάν είναι προτεκτοράτο των Αμερικανών. Φυσικά και υπάρχει ζμπρωξιμο, μόνο που δεν έχουν συμφωνήσει όλα τα μέλη και ειδικότερα οι κατσαπλιάδες που παρίσταναν τους φίλους στην κοπέλα.

Τι να πει κανείς;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών